>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

#2 Yvel

yvel 19

yvel

Użytkownik
#1 ✅
:siata:Kubala/Benes (CZE) - Prudel/Fijalek (POL)
:siata:Thiago/Bruno (BRA) - Casadei/Tomatis (ITA)
:siata:Gibb/Rosenthal (USA) - Ingrosso/Ingrosso (ITA)
:siata:Alison/Emanuel (BRA) - Matysik/Walkenhorst (GER)
Stawka: 1j
Kurs:1.66
Ew:1.66j
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
#2
⚽Z.Ibrahimović zdobędzie najwięcej goli w turnieju/lidze NIE (1.95)
⚽Valencia 1-4 TAK (1.70)
⚽Manchester City under 87.5 (1.65)
⚽Manchester Unidet&gt;Arsenal (1.28)
⚽Manchester United&gt;Liverpool (1.14)
:siata:pGE Skra Bełchatów wygra mistrzostwo NIE (2.25)

Stawka: 1j
Kurs:17.96
Ew:17.96
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yvel 19

yvel

Użytkownik
#3 ✅
:zy3ou:St.Preux, O - Cook, TJ (1.15)
:zy3ou:Souza, Ronaldo - Brunson, D (1.15)
⚽Majorka - Espanyol: Forlin, J Otrzyma kartkę NIE(1.60)
Stawka: 1j
Kurs:2.12
Ew:2.12

#4 ✅
????Connecticut Sun(-7) - New York Liberty (1.90)
Stawka: 2j
Kurs:1.90
Ew:3.80
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Siema, fajne typy. Ten drugi długoterminowy też w miarę fajnie pomyślany i masz szanse, że wejdzie Ci wszystko oprócz ostatniego punktu czyli porażki SKR-y w lidze. W zeszłym roku przegrali z Resovią bo spustoszenie siał Grozer. W tym roku przeniósł się Rosji i myślę, że SKRA ma jakieś 96% szans na zwycięstwo w pluslidze.
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Marfi, ja uważam, że Skra nie jest faworytem w obecnym sezonie. Wspominasz, że z Resovi odchodzi Grozer. Owszem przenosi się do Rosji, jednak Kurek również zmienia barwy na sowieckie.
Grozer spisywał się świetnie w PlayOffach. Jednak w przeciągu całego sezonu miał ogromne wachania formy. Raz był nie do zatrzymania a raz popełniał 4 błedy pod rząd i ciągnął drużynę na dno. Teraz w Rzeszowie liderem będzie znowu Igła, który potrafił napędzać nasza drużynę narodową to i na pewno poradzi sobie ze zmotywowaniem zespołu Resovii. Dodatkowo skoro już wspomniałem o motywacji, zauważ, że Bartman przechodzi do Mistrza Polski. A jeżeli interesujesz się siatkówką, to wiesz dobrze, że jest on równiez motorem napędowym dla drużyny.
Ze Skry odchodzi Kurek. Największa gwiazda Bełchatowa jak nie całej PlusLigi. Na pewnie Skra nie załata nikim tej dziury i osłabienie będzie widoczne gołym okiem. Dodatkowo brak Możdżonka, który spisywał się bardzo poprawnie na środku również będzie zauważalny. Miał sporo bloków, straszył wzrostem i doświadczeniem oraz kilka pktów zawsze zdobywał atakiem. No i nie zapomnij, ze odchodzi Falasca. Nie przepadałem za nim nigdy jednak nie zastąpi go ani Woicki, ani ten nowy rozgrywający nie pamiętam jak się nazywa ;) Tak więc osłabienia bardzo duże w Skrze.
Z Resovii odchodzi Grozer jednak uważam, że Bartman spokojnie go zastapi. W Lidze Światowej był nie do zatrzymania, na dodatek ma zmiennika Schopsa, który na pewno może zagrać kilka setów na wysokiej skuteczności jak nie cały mecz. Więcej osłabień Rzeszów nie ma. Rozgrywający dobry, środek bardzo dobry, przyjęcia i atak dobry, a libero najlepszy w Polsce (Zatorski również mi się bardzo podoba ???? ).
Moim okiem Skra nie jest faworytem w tym sezonie na zwycięstwo w lidze, a po takim kursie warto brać.
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
#5
⚽Getafe-Real Madryt (1.30)
⚽Ossasuna-FC Barcelona (1.25)
⚽Manchester United-Fulham (1.30)
Stawka: 2j
Kurs:2.11
Ew:4.22
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
#6⛔
⚽FC Barcelona-Real Madryt (4.25)
Stawka: 1j
Kurs:4.25
Ew:4.25

Bez przesady taki kurs to można zaryzykować
⛔#7
????Connecticut Sun (-14)-Tulsa Shock (1.95)
Stawka: 1j
Kurs:1.95
Ew:1.95
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
#9✅
⚽Athletic Club Bilbao - HJK over 3.5 (2.20)
Stawka:1j
Kurs:2.20
Ew:2.20

#10
Zespół, który przejdzie do następnej fazy:
⚽CSKA Moskwa-AIK (1.18)
⚽Hannover96-Sląsk Wrocław (1.10)
⚽Inter-Vaslui (1.12)
⚽Liverpool-Hearts (1.06)
⚽HJK-Athletic Club Bilbao (1.08)
⚽Sporting Lisbon-AC Horsens (1.14)
Stawka:2j
Kurs:1.90
Ew:3.80
#11⛔
:zy3ou:Attila Vegh vs Travis Wiuff (1.56)
Stawka:5j
Kurs:1.56
Ew:7.80
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
To fakt zapomniałem o przenosinach Kurka. O Możdżonku szczerze mówiąc nie wiedziałem ???? Wiem, że odszedł również Falasca. Skra straci na sile w środku i na rozegraniu. Na środku dziury po Kurku na pewno nie załata Pliński, albo Kooistra. Siła ataku zależy od formy Wlazłego, a ja wierzę, że będzie on w wysokiej formie, to jednak jest kapitan i jedna z ikon klubu z Bełchatowa. Na rozegraniu będzie dotychczasowy rezerwowy Woicki więc i tu można się spodziewać osłabienia. Zrobili jeden ciekawy zakup, mianowicie przyjmujący reprezentacji Kuby Cala. Resovia wydaje się być w miarę stabilna jednak sądzę, że Grozera ciężko będzie zastąpić w meczach ze Skrą. Nie mniej jednak biorąc pod uwagę te kilka transferów to może warto spróbować po 2.25 ????
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Na środku dziury po Kurku na pewno nie załata Pliński, albo Kooistra
od kiedy Kurek jest środkowym ??
Na rozegraniu będzie dotychczasowy rezerwowy Woicki
nie po to kupila Skra Vincica zeby grzal lawe, zgodze sie ze na poczatku ligi to Woicki powinieni byc nr1 ale czy tak bedzie watpie..
Zrobili jeden ciekawy zakup, mianowicie przyjmujący reprezentacji Kuby Cala
aktualnie Cala za duzo z reprezentacja Kuby to nie ma wspolnego i jesli byl faktycznie reprezentatnem Kuby to musialo byc to daawno temu.
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Resovia wydaje się być w miarę stabilna jednak sądzę, że Grozera ciężko będzie zastąpić w meczach ze Skrą.
Zobaczymy ;) Ja uważam, że Bartman nie będzie gorszy od Niemca.
Jeszcze kilka tygodni i się przekonamy ????
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
od kiedy Kurek jest środkowym ??

nie po to kupila Skra Vincica zeby grzal lawe, zgodze sie ze na poczatku ligi to Woicki powinieni byc nr1 ale czy tak bedzie watpie..

aktualnie Cala za duzo z reprezentacja Kuby to nie ma wspolnego i jesli byl faktycznie reprezentatnem Kuby to musialo byc to daawno temu.
Sry, za bardzo nie jestem obeznany, pozycje mi się pomieszały, Kurek nie gra na środku tylko na przyjęciu ;) Vincic to rozgrywający zakupiony z ACH Volley Bled czyli coś z sobą prezentuje, ale prawda, że szanse po tym ostatnim sezonie na ławce powinien dostać Woicki. A propos Cali to może źle skojarzyłem, ale coś mi się po głowie kręci, że słyszałem parę razy jego nazwisko podczas meczu LŚ z naszymi, ale możliwe, że się mylę. Nie mniej jednak zawodnik sprowadzony z Serie A.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Sry, za bardzo nie jestem obeznany, pozycje mi się pomieszały, Kurek nie gra na środku tylko na przyjęciu ;) Vincic to rozgrywający zakupiony z ACH Volley Bled czyli coś z sobą prezentuje, ale prawda, że szanse po tym ostatnim sezonie na ławce powinien dostać Woicki. A propos Cali to może źle skojarzyłem, ale coś mi się po głowie kręci, że słyszałem parę razy jego nazwisko podczas meczu LŚ z naszymi, ale możliwe, że się mylę. Nie mniej jednak zawodnik sprowadzony z Serie A.
Juz powyzej Gystlik napisal ze aktualnie Cala ma obywatelstwo amerykańskie także w meczu LŚ w niedawnym czasie uszlyszec go nie mogles. Na pewno nei bylo to tez w latach 2010-2012 (wczesniej nie interesowalem sie zbytnio siatka wiec nei wiem).
Cala zostal sprowadzony z Francji z Tours VB a nie z Wloch. We Wloszech gral rok wczesniej bodajże w Weronie ale głowy nie dam, tak mi sie wydaje.
Co do Vincica no to rownie dobrze mozna by powiedziec ze Hebda ktory swego czasu grał troszkę w Skrze powinien prezentowac poziom.
Co do Bledu to sa slaba druzyna ktora &quot;kosi&quot; wszystkie &quot;resztki&quot; z Balkanow i reszty pd-wsch Europy. Jak przychodzi zagrac z kims chocby z Francji z czolowki to dostaja baciory.
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Czyli wniosek taki, że mój typ jak najbardziej ma prawo wejść i nie będzie to żadna niespodzianka ????
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Kolega Cala jest obywatelem USA.

Dzień dobry.

Myślałem, że to HP.

Do usunięcia ;)
Yosleyder Cala rozpoczął w piątek treningi w Bełchatowie. Niespełna 28-letni kubański przyjmujący, który ostatnio występował we francuskim Tours VB, jest pierwszym nowym graczem, który dołączył do drużyny PGE Skry.
Yosleyder Cala rozpoczął treningi kilka dni później niż pozostali gracze, ponieważ w Stanach Zjednoczonych załatwiał formalności związane z uzyskaniem amerykańskiego obywatelstwa.
źródło: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-08-19-cala-juz-trenuje-w-belchatowie
 
Do góry Bottom