>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 szybkie pytania STS

I 0

infeq

Użytkownik
Witam.
1. Czy jeżeli chcę postawić kilka kuponów to np. rezultat meczu Dania - Portugalia może się pojawić na 2/3 kuponach, czy na każdym muszą być inne mecze?
2. Czy jeżeli typuje tylko kto wygra mecz, to wszystkie rezultaty na kuponie muszą się zgadzać, żeby wygrć?
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Witam.
1. Czy jeżeli chcę postawić kilka kuponów to np. rezultat meczu Dania - Portugalia może się pojawić na 2/3 kuponach, czy na każdym muszą być inne mecze?
2. Czy jeżeli typuje tylko kto wygra mecz, to wszystkie rezultaty na kuponie muszą się zgadzać, żeby wygrć?
Jakoś tak wyszło, że to ja odpowiadam Ci po raz trzeci ????
1. Jeden mecz może być na kilku kuponach oczywiście, ale naprawdę NIGDY nie powielaj meczów, nawet jeśli wydaje Ci się najpewniejszy! Bardzo byś później żałował gdyby tylko ten mecz &quot;położył&quot; Ci kilka kuponów.
2. Tak, wszystkie. Chyba, że grasz systemem bukmacherskiem, np. 3 z 4 albo coś takiego. Poczytaj sobie, bo wszystko jest na forum ????
 
I 0

infeq

Użytkownik
Ok. Dzięki!

A np. można na kuponie umieścić tylko 1 mecz 100% pewniak, czy jest jakaś ilość minimum typowanych spotkań?
 
S 1

szkot80

Użytkownik
W Stsie ponad typami masz napisane ile meczy musi być na kuponie żeby dany mecz wrzucic do kuponu , lecz czesto wystarczy tylko jeden mecz zeby postawić kupon
 
Do góry Bottom