>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 rodzaje handicapu - expekt.com

Status
Zamknięty.
H 0

hitman44

Użytkownik
Od ok. miesiąca na expekt.com były dostępne oba rodzaje handicapu na każdy mecz MLB (dla każdej drużyny +1,5 i -1,5), jest to jedyna firma jaką znalazłem, która dawała właśnie oba rodzaje handicapów, a od wczoraj jest tylko -1,5 na faworyta i +1,5 na drużynę przeciwną, inne rodzaje zakłądy, które były wcześniej każdego dnia też się nie pojawiają...
Śledził ktoś tego rodzaju zakłady? Ile taka sytuacja może potrwać?
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Od ok. miesiąca na Expekt.com były dostępne oba rodzaje handicapu na każdy mecz MLB (dla każdej drużyny +1,5 i -1,5), jest to jedyna firma jaką znalazłem, która dawała właśnie oba rodzaje handicapów, a od wczoraj jest tylko -1,5 na faworyta i +1,5 na drużynę przeciwną, inne rodzaje zakłądy, które były wcześniej każdego dnia też się nie pojawiają...
Śledził ktoś tego rodzaju zakłady? Ile taka sytuacja może potrwać?
BetGun ma dobrą oferte i też daje handicapy
 
H 0

hitman44

Użytkownik
dzięki za info o pinnacle, widzę że mają bardzo dobrą ofertę ???? i chyba na stałe przeniosę się do tego buka

może ktoś mi jeszcze wyjaśnić co daje zaznaczenie, że dany pitcher musi wystartować przy zakładach &quot;Money Line&quot; w pinnacle? Czy jak tego nie zaznaczymy to w przypadku zmiany danego pitchera, zakład nie będzie anulowany? Czy mogą wtedy zmienić kurs naszego zakładu? I czy przy zaznaczeniu tej opcji to czy, musi wystartować tylko ten pitcher którego zaznaczamy czy obaj aby zakład był ważny? tak jak w zakładach na Run Line i Total Runs
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
O ile się nie mylę,jeżeli nastąpi zmiana start pitczera zakład jest nieważny.
 
H 0

hitman44

Użytkownik
Tylko, że właśnie jest tam jeszcze opcja do zaznaczenia przy zakładzie czy dany pitcher ma wystartować czy nie...

czyli możemy sobie wybrać czy zakład będzie ważny, czy nie jak dany pitcher nie wystartuje? I w obu przypadkach będzie ten sam kurs ???? ??
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Chodzi o to, ze jak np ma dzis w planie rzucac Beckett, a Ty zaznaczysz opcje ze Beckett must start, a on dostanie rozwolnienia i zastapi go kto inny, to z miejsca dostatniesz zwrot, bo on nie zagral.

Jesli nie zaznaczysz tej opcji, to niezaleznie od tego kto bedzie rzucal bedzie zaklad wazny.

Chodzi o to, ze kazdy zespol, ma rotacje 5 osobowa, i jak sie ktos nagle sypnie to najczesciej zaczie jakis mlodziak, powolany z Triple A, albo jakies RP, co moze sie odbic na wyniku.

W tym momemcie sie zabezpieczasz.

W Sportingbet np masz tak, ze jesli Beckett by nie zaczal jako SP to masz zwrot i basta.
A tu masz mozliwisc wyboru, jasne? :]
 
H 0

hitman44

Użytkownik
ok, czaje już o co chodzi,
początkowo myślałem, że można zaznaczyć tylko jednego pitchera dla danego meczu, bo tak to wygladało na tej stronie, stąd te moje kombinacje..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom