>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2$ na...bilarda ;]

Status
Zamknięty.
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
PfGames]
robimy to co pisze w powyższym linku, nastepnie odbieramy poczte w której bedzie link, kopiujemy go do Internet Explorera ( na mozilli nie działał mi ) i tam juz otrzymalismy 1$ za potwierdzenie mail, i potem drugie 1$ dostajemy za uzupełnienie danych wpisanie kodu który przyjdzie SMSem lub telefonicznie ktoś zadzwoni. nie wiem co z obrotem, duzo osób nie gra ale pobawić sie można ;] Pozdro
 
L 0

lajonekk

Użytkownik
powiedzcie mi jak sie tam gra w tego bilarda bo nieamm pojecia. znacyz wiem jakei sa zasady ale nwieim co nacisnac zeby mi strzelil kij w bile. pomóżcie proszę.
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
powiedzcie mi jak sie tam gra w tego bilarda bo nieamm pojecia. znacyz wiem jakei sa zasady ale nwieim co nacisnac zeby mi strzelil kij w bile. pomóżcie proszę.
lewym przyciskiem myszy ustawiasz pozycje kija a prawym moc, nie takie trudne ????
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Wydaje mi sie ze z tym bilardem jest jakis jeden wielki kit.Moge sie zalozyc ze ten robak czy trojan ktory wdupil sie do naszego komutera pewnie rozsyla informacje np cd keyach do gier i progamow.Ostatnio na forum wyczytalem ze takie robaki moga wejsc na konto bukmacherskie i zagrac za cala wasza kasę wiec wg mnie nie warto to instalowac ze wzgledu na bezpieczenstwo naszych pieniedzy
 
R 125

roger12

Użytkownik
właśnie nie instalujecie tego!! to jest jakiś wirus nawet panda wykryła wirusa!!!!
NAJLEPIEJ MOD USUŃ TEN TEMAT ŻEBY SIE LUDZIE NIE NACINALI
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom