>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 Liga Polska - 2013

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Zakłady są to i temat musi być. ????
Będę śledził w tym roku drugą ligę, ze względu na mój klub w niej. Tobet wystawia na nią ofertę to i czasem się znajdzie jakiś warty grania bet. Pierwszym w tym roku:
Zuzel, Polska, Druga liga
Spotkanie: Piła - Opole
Typ: 2 ⛔ 47-42
Kurs: 3.40
Buk: Tobet
Analiza:
Według mnie kursy powinny być równo. Dlaczego ? Bo Opole na papierze prezentuje się dużo lepiej, ale to Piła jest gospodarzem. Skład Victorii kompletnie mnie nie przekonuje. Pierwsza para North-Jensen to ogromna niewiadoma. Żaden z nich w ciągu ostatnich kilku lat regularnie w Polsce nie jeździł. North przeplata dobre występy ze słabymi w Anglii. Jeśli tam nie potrafi regularnie punktować na wysokim poziomie to w Polsce również mu tego nie wróżę, mimo, że zazwyczaj Anglia nie ma przełożenia na Polskę. Steen Jensen wraca do składu Victorii po latach, ale jestem albo zbyt młody albo nie interesowałem się wtedy jeszcze drugą ligą, żeby pamiętać jego ostatni występ w polskiej lidze... Kolejne 3 ogniwa składu Pilan to raczej 3 pewne ogniwa, które powinny napędzać pilski pociąg w tym sezonie. Pecyna, Jakobsen i Świst to trio, które wygra Pilanom kilka meczy, ale nie ten mecz. Z jednego prostego powodu: trio Opolan jest lepsze, nawet na wyjeździe. Burza i Monberg to poziom pierwszoligowy. Dodając do nich Marcina Jędrzejewskiego, który rok temu reprezentował Victorię i jej tor zna doskonale oraz solidnego na drugoligowych torach Marcina Rempałę, widzimy pomału kto tu naprawdę powinien być faworytem. Pełni obrazu dopełniają pozycje juniorskie. Gospodarze na juniorce jadą swoim wychowankiem Arkadiuszem Pawlakiem (widziałem go w Rybniku rok temu - nie potrafił przejechać łuku i skończył mecz z dwoma upadkami i zerem bodajże, u siebie nie był lepszy) i wypożyczonym z Gorzowa (?) Patrykiem Karczmarzem, dla którego to chyba debiut w rozgrywkach drużynowych w Polsce. Z drugiej strony mamy Łukasza Lesiaka wypożyczonego z Tarnowa, najbardziej doświadczonego z czwórki juniorów w tym meczu oraz Damiana Synowca wypożyczonego z Częstochowy. Według mnie spora przewaga na pozycjach juniorskich jest po stronie Kolejarza. Wszystko mi tu wskazuje na to, że górą będą goście.

e: Opole prowadziło przez cały mecz, ale Piła zdołała wyrwać zwycięstwo w nominowanych. Szkooda, bo było bardzo blisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Grać przeciwko Pile, którzy cały tydzień u siebie trenują, to nie jest rozsądne wg mnie. Pochodze z Piły i widze jakie tam jest parcie na wynik, nowy zarząd wziął się mocno do pracy, są stabilni finansowo, myślę że dziś wygrają. 3-4 tysie kibiców na stadionie też zrobi swoje.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wszyscy trenują. Kto nie chce - nie zagra, ja tu widzę value i postanowiłem przedstawić swoją ocenę.
Ale czy Ty nie rozumiesz,że Piła od kilku dni codziennie kręci kółka na tym torze(łącznie z obcokrajowcami) i to dziś zdecyduje w głównej mierze o wyniku?

Pamiętaj,to nie forum kibicowskie tylko bukmacherskie ????
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ale czy Ty nie rozumiesz,że Piła od kilku dni codziennie kręci kółka na tym torze(łącznie z obcokrajowcami) i to dziś zdecyduje w głównej mierze o wyniku?
Pamiętaj,to nie forum kibicowskie tylko bukmacherskie ????
No to zagraj na Piłę, przecież nie każe ci grać mojego typu. ???? Czemu kibicowskie? Jestem za Rybnikiem i wygrana Piły byłaby nam na rękę, bo Kolejarz jest dużo groźniejszy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No to zagraj na Piłę, przecież nie każe ci grać mojego typu. ???? Czemu kibicowskie? Jestem za Rybnikiem i wygrana Piły byłaby nam na rękę, bo Kolejarz jest dużo groźniejszy.
Bardzo nierozsądne było granie przeciwko Pile ;) Jaki był handicap na Polonię, przy takim kursie to chyba w granicach 5,5 prawda :?:
Kapitalne zawody, zawody od początku nie układały się po myśli gospodarzy problemy sprzętowe Steena Jensena, dzisiaj spokojnie mógł 6 oczek zainkasować. Mamy 3 liderów i u siebie nikt nas nie pokona. Pecyna na motorach od Stawińskiego jest tak szybki że sam nie wie co się dzieje :grin: Świst w ostatnim biegu - PROFESOR :cool: Pewnie wóda się polała, kibiców więcej niż na Ekstralidze ostatnio w Toruniu czy jak zwykle we Wrocławiu ;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Bardzo nierozsądne było granie przeciwko Pile ;) Jaki był handicap na Polonię, przy takim kursie to chyba w granicach 5,5 prawda :?:

Kapitalne zawody, zawody od początku nie układały się po myśli gospodarzy problemy sprzętowe Steena Jensena, dzisiaj spokojnie mógł 6 oczek zainkasować. Mamy 3 liderów i u siebie nikt nas nie pokona. Pecyna na motorach od Stawińskiego jest tak szybki że sam nie wie co się dzieje :grin: Świst w ostatnim biegu - PROFESOR :cool: Pewnie wóda się polała, kibiców więcej niż na Ekstralidze ostatnio w Toruniu czy jak zwykle we Wrocławiu ;)
Nie było handi niestety. Dlatego czysto próbowałem. Taa u nas w Rybniku też pod 3000 było a jak pikniki zobaczą wynik to na was przyjdzie z 5k ;)
 
L 105

legolas

Użytkownik
Ciekawy kurs na Wandę w Opolu, póki kasa jest w Krakowie to jadą najmocniejszym składem, a Opole w meczu z Krosnem do 12 biegu walczyło jak równy z równym, a to daje do myślenia. Kurs na taki mecz @3.70 bardzo ciekawa opcja. Szkoda, że nie ma hcp, bo spodziewam się wyrównanego spotkania. Żeby nie żałować ewentualnie, zagram delikatnie na gości.

Wanda @ 3.70 ⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polonia Piła - ROW Rybnik 1 @ 1,60 Tobet ⛔ 42-48 Michaelis dobre roszady ????:-|
W Rybniku było 49-41 dla gospodarzy także dzisiaj Piła odrabia i zgarnia bonusa. Mocny skład z Dakotą na czele który wczoraj kapitalny występ w eliminacjach do GP. Świst swoje zrobi. Wczoraj widziałem Pecynę oczywiście mówi jak wieśniak ale prawił że wygrają :grin: Wzmocnienie Biełousowem który w ostatnim czasie trenował przy Bydgoskiej. Juniorka żeby tylko nie przegrała 5-1 i będzie gitara. Jensen uporał się z problemami sprzętowymi i dzisiaj powinien nieźle zapunktować. Nie ma dziur na pozycjach 1-5 w Pile i powinno być spokojnie zwycięstwo. U gości zamiast Milika jedzie Kulakov więc lekka strata. W tygodniu trener Michaelis mówił że wygrają. No to jak tak mówił to wygrają. ;)
PS. Jak zawsze obiektywnie w przypadku Polonii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom