>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Serie A [27-29.08.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ciężko coś wybrać, ja naprawdę za polowe stawki gram dla lepszego oglądania. Typowanie pewnie sie zacznie od 5 kolejki może. Pare newsow, do Hellasu idzie Simeone i to dla mnie jest fajny ruch, tam brakowalo takiej 9. Gdyby nie trener to pewnie coś pograłbym w long. Do Atalanty Zappacosta, i tutaj to samo, mega, zreszta Bergamo przemyslane transfery, on w Genoi fajne rajdy, dośrodowania, tutaj nawet jako zmiennik przy graniu w LM, piekna sprawa. W Interze Corea i to tez dobry transfer, napewno lepiej niz Belotti, ktory zupelnie nie pasuje do filozofii trenera. Jutro albo juz nawet dzisiaj wymiana na linii Genoa- Spezia. Destro + Agudelo za Nzole i to jest gwozdz do trumny dla Genoi. Nzola kompletnie bez formy, on musi dostac pilke, jest wolny, Destro zawsze szanowalem, juz jak w Romie gral, pozniej w Bolonii. Co do Spezii troche sie pomylilem, fajnie Verde, Colley, Gyasi, teraz Destro, ktory jak dostanie pilke to ogarnie. Poczekam jeszcze, tam Motta, dla mnie nadal to top do spadku, ale juz napewno na rowni z Genoą, ktora bedzie bazowala na Pandevie i Nzoli.

Biore sobie win Interu, tam naprawde wszystko fajnie wygladalo, nawet Dżeko. Hellas z tym trenerem nie pasuje, prezes skąpy, pamietajmy tylko, ze Zaccagini w poerwszej kolejce najwyzsze noty w calej Serie A. Gdyby nie kartka Veloso to kto wie.
Dokładam over w meczu Atalanty, obrona Bologny to jest dramat. Tomyashu, a wiec dla mnie najlepszy obronca gosci negocjuje z Totenhamem i pewnie nie bedzie go w kadrze. Jak Sinisa znowu wystawi na srodku obrony Medela z 1.72 wzrostu to koniecznie trzeba to pograc. Chilijczyk charakterem nie nadrobi tego. Atalanta slabo w meczu z Torino, ale tutaj wroci Freuler i Toloi, do tego pewnie bedzie gotowy Zapacosta. Nie bedzie Zapaty, ale Muriel wystarczy, ja nie wierze w drugi taki sam mecz Gasperiniego. Sympatyzuje z Bologna, ale Atalanta pewnie to wezmie, nie bedzie lidera Soriano, Schouten kartki, ktory w defensywie wiecej daje niz obrona, do tego jakies spekulacje na temat Orsoliniego we Fiorentinie.

Inter wygra✅
Atalanta- Bologna pow 2.5 goli⛔
Ako: 2.28 E efortuna⛔⛔⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
No i Pobega w Torino, mistrzostwo Jurica, naprawde dla mnie innej opcji w long termie nie ma niz Torino- Genoa , do dogrania.

Swoja droga buki nie ogarniaja i jest caly czas zaklad na najlepszego strzelca, a przeciez Ronaldo ma isc do City.
Muriel, Zapata, Immobile, Dżeko, Ibrahimovic, może Vlahovic, ale u Italiano raczej sporo zawodnikow bedzie bramki strzelac. Nawet za odpowiednia dobrać stawke, przeciez średni kurs to kolo 15 z tych wszystkich zawodnikow, a tylko 6 możliwości, wiec i tak ponad 100% zysku.
Giroud i Ibra w jednym zespole, wiec te bramki moga sie rozlozyc. Muriel i Zapata niby tez, ale tam bardzo duzo goli wiec to nie przeszkadza.
Inter Correa, Martinez czy Dżeko dla mnie tez to sie bardzo rozłoży.
Immbile raczej nr 1 w Lazio, watpie zeby Muriqu cos tam ogarnal.
Jakbym miał wybierać to pograłbym za stawki odpowiednie:
Muriel kurs 13
Zapata kurs 8
Immobile kurs 7
No może Dżeko po kursie 20

Tak na luzie

Dobra za drobniaki wezme Muriela, Lazio ma jednego praktycznie napastnika, a przeciez gra w LM. Zapata jest kontuzjowany, do tego jak bedzie Liga Mistrzow to raczje On bedzie grał. Muriel ma juz gola, w lidze raczej to on przy graniu w LM bedzie w podstawowym składzie. Juve nie licze raczej, tam Morata, Chiesa, Dybala, Kulusevski, za bardzo to sie rozkłada.

Muriel krolem strzelcow 12.00 E efortuna
 
Ostatnia edycja:
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Verona - Inter
powyżej 9.5 strzałów celnych (www.seriea.it)9
2.00
STS


Buki pobrały linie po meczach zeszłego sezonu, ale jest nowy sezon i obie drużyny prowadzą nowi trenerzy. W pierwszym meczu Verony 12 celnych strzałów , a w meczu Interu 13. Widać było że w Mediolanie inaczej w tym sezonie będzie wyglądać gra bardziej kombinacyjna i ofensywna co zresztą pozwoli na więcej okazji bramkowych przeciwnikom.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom