>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Ligue1 (18.08 - 20.08.2023)

Status
Zamknięty.
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Metz - Marsylia
Typ: Metz lub remis
Kurs: 2,03
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Co tu dużo pisać, sami wiemy jaką wtopę w kwalifikacjach do LM zaliczyła francuska ekipa z Marsylii. Grali z greckim zespołem z Panathinaikos i odpadli sensacyjnie po karnych. Osobiście uważam, że morale zespołu trochę podupadły. Patrząc na to, że zawodnicy mają w nogach 120 min gry w ostatni wtorek, to jestem wręcz przekonany, że nie zdołają wygrać i to w dodatku na wyjeździe. Idę bezpiecznie w typ Metz lub remis. Dla odważnych polecam Metz na czysto :) Co ciekawe 5 ostatnich meczy miedzy tymi zespołami kończyło się czterokrotnie remisem. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1123
H 91K

hasbaart

Typer
Metz - Marsylia
Druga kolejka Francuskiej Ligue ĘŁ. Beniaminek podejmuje trzecia ekipę poprzedniego sezonu.
W pierwszej kolejce Rennes pokazało Metz, że powrót do najwyższej klasy rozgrywek to jedno a pozostanie w niej to drugie. Wynik 5:1, 70% posiadania piłki i zasłużone wyraźnie zwycięstwo.
Marsylia z kolei że względu na mecz rewanżowy w eliminacjach LM próbowało jak najmniejszym nakładem sił poradzić sobie. Finalnie to się udało ale nie bez problemów.
Jak wspomniał kolega w poście wcześniej Metz jest dość niewygodnym rywalem dla marsylczyków.
Ostatnie 5 meczy - 4 remisy,
7/10 ostatnich meczy u siebie Metz strzelało gola,
kartki w ostatnich 9 meczach w Metz (4, 5, 5, 1, 4, 4, 2, 4, 3)
Karne - 2
Czerwone kartki - 0

A może by tak na przekór zagrać czerwona kartkę?? UWAGA TEORIA KONSPIRACYJNA ‼

Sędzia... Jérôme Brisard
Czy Pan lubi sędziować mecze którejś z drużyn? Popatrzmy:

2022/23 20 meczy, 65żk, 3 czk, 5 karnych
Metz w Ligue 2
Olympique 3mecze 1żk, 3żk, 5żķ + karny (dla Lille)

2021/22- 20meczy, 56żk, 5czk, 10 KARNYCH‼

13 kolejka MARSYLIA - METZ (0:0) 4żk, 1czķ (METZ) sprawdzałem spotkania od 2005r odkąd są dostępne statystyko i to jest jedyna czerwona kartka w meczach pomiedzy drużynami
Inne mecze
Metz - 0żk,
Marsylia - 2żk, 3żk + karny (dla Marsylii)

2020/21 Sezon życia‼🤣 20meczy, 75żk, 11czķ, 11karnych
Metz w Ligue 2
Ale za to sędzia bawił się w meczach Marsylii 😁
3 kolejka
PSG - Marsylia (0:1) 12żk, 5czk‼ (3:2)
25 kolejka
Bordeaux - Marsylia (0:0) 2żk, 2czķ (2 Marsylia)
32 kolejka
Montpellier - Marsylia (3:3) 4żk, 1czk (Marsylia)

11 czerwonych kartek w sezonie w tym 8 meczach Marsylii 🤣

2019/20 - 14 meczy, 48żk, 4czk, 5karnych
Metz Ligue 2

Marsylia - 1żk, 5żk, 5żk + karny (Marsylia)
+
3runda Pucharu Francji
Trellisac FC - Marsylia (1:1, 3:5pen) 5żk + czerwona Marsylia 😉

2018/19 - 20 meczy, 67żk, 5cz, 5karnych
Metz w Ligue 2

Marsylia - 4żk, 5żk + czerwona (Bordeaux uff)

2017/18 20 meczy, 90żk‼, 5czk, 10żk‼
Metz w Ligue 2

Marsylia 🙈😁
31 kolejka
Dijon - OM (1:3) 5żk, 1 czk (Dijon), 2 karne (Marsylia)
38 kolejka
OM - Amiens (2:1) 0zķ, 1 czerwona (Amiens)

Musicie przyznać, że dzieje się jak pan Żerom spotka się z Marsylia to przewaznie jest impreza 😁

Biorąc pod uwagę
- sedziego
- dość niewygodnego rywala, który dostał baty w poprzedniej kolejce i za wszelką cenę nie będzie chciał kolejny raz dostać batów
- 120 w nogach + przegrane karne Marsyli po meczy w eliminacjach LM
- frustracji po odpadnięciu w LM

Aż glupio nie spróbować

Metz - Marsylia
Czerwona Kartka - 4,00 ✅
Over 4,5żk - 2,30✅
+
Może...
Karny - 2,90⛔
@Superbet

Karteczki iiiziii...🤷‍♂️
Z karnym się trochę nie złożylo ale byly okazje 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +820
H 91K

hasbaart

Typer
LYON - MONTPELLIER

Kolejny mecz, moim zdaniem wysokiego ryzyka. Gdybym sobie przypadkiem nie zaczął sprawdzać dokładniej tego meczu to bym go ominął bo jakoś nigdy nie kojarzyłem Lyonu z ostrą grą, a ostatnio jakoś całkowicie nie kojarzę ich z jakąkolwiek dobrą gra. 7 miejsce w poprzednim sezonie, brak pucharów i jakoś nie potrafią nawiązać do sukcesów sprzed paru lat gdzie zachodzili wysoko w Lidze Mistrzów. Nawet Laurent Blanc jakoś nie potrafi wyciągnąć drużyny z przeciętności... W pierwszej kolejce tego sezonu porażka na wyjeździe 2:1 że Strasburgiem. Ze statystyk wyglads to tak: 65% posiadania piłki wiele sytuacji bramkowych 8 strzałów a natomiast Strasbourg 2 strzały 2 bramki...🤷‍♂️
Montpellier środek tabeli (12 miejsce), puchary im nie grożą a z tego co pamiętam to przez jakiś czas w tamtym sezonie musieli mieć ciepło bo byli blisko strefy spadkowej... Ale kojarzę Motpelliet z tamtego sezonu z paru czerwonych kartek dlatego zacząłem sprawdzać ten mecz...

Sprawdziłem z ciekawości, zostałem jak zobaczyłem co tam się odwala w meczach tych zespołów 😁

2023
Lyon - Montpellier (5:4) - 3 żółte (3 Mon), 2 x KARNY - 4 gole Lacazette × 4 gole(1 karny)

2022
Montpellier - Lyon (1:2) - 4żk, 2 x CZERWONA , Lacazette x 1 gol
Lyon- Montpellier (5:2) - 4żk, 1 KARNY

2019
Montpellier - Lyon (0:1) - 5żk
Lyon - Montpellier (1:2) - 1żk

2020
1 kolejka ‼ Montpellier - Lyon (2:1) - 5żk, 2 x CZERWONA, 2 x KARNY‼

2019
Montpellier - Lyon (1:0) - 6żk, 1 CZERWONA, 1 KARNY
Lyon - Montpellier (3:2) - 3żk, 1 KARNY
2018
Montpellier - Lyon (1:1) - 3żk
Montpellier - Lyon (1:1) - 4żk
Puchary Francji Montpellier - Lyon (1:2) 3żk, 1 KARNY
2017
Puchary Ligi Montpellier - Lyon (4:1) 5żk, 1 KARNY
Lyon - Montpellier (0:0) 3żk
TOWARZYSYKI Lyon - Montpellier (1:1) CZERWONA
Montpellier - Lyon (1:3) 4żk
Puchar Ligo Lyon - Montpellier (5:0) 3żk
2016
Lyon - Montpellier (5:1) 1żk , 1 CZERWONA 1 KARNY
Montpellier - Lyon (0:2) 3żk
2015
Lyon - Montpellier (2:4) 7żk,
Montpellier - Lyon (1:5) 9żk, 2 x KARNY

I tak cały czas... nie chcę mi się już dalej wklejać ale co roku karne i czerwa to rzecz powrzechna w meczach tych drużyn. Dajcie im odpowiedniego sedziego a będzie się działo...😉
Jeśli już mówimy o arbitrze😁👌 dziś posędziuje Mathieu Vernice lat 30 🤔 to pewnie nie ma wielkiego doświadczenia ten dość młody sedzia? Ano zobaczmy bo gość w powaznej piłce od sezonu 2020

2020/21
Ligue 2 - 19 meczy, 70żk, 8 KARNYCH + jeden karny w Pucharze
2021/22 ( się rozkręca)
Ligue 2 - 23 mecze, 105żk ‼ 12czk‼9 KARNYCH + 2 w Pucharze
2022/23 za super skuteczności awansuje😁
Ligue 1 - 16 meczy, 51żk, 9czk i 8 KARNYCH (+2 Puchar i Ligue2)

W tym sezonie niestety nie sędziował Lyonu ale za to pokazał się w Montpellier 😅

3 kolejka
Montpellier - Auxerre (1:2) 3żk, 4 CZERWONE ‼ I KARNY
O proszę jak tu się Pan ładnie tutaj przedstawił przed milionami kibiców 😁😁

I teraz dostał ten Pan młody sedzia kolejną kobyłę do prowadzenia i co poradzi sobie czy go poniesie razem z piłkarzami???

Coś mi się zdaje że tu dzisiaj będzie ciekawie... dlatego też:

Lyon - Montpellier
Rzut karny - 2,80🤷‍♂️
Czerwona Kartka 4,40 ‼✅
Over 4,5 żk - 2,50 ‼✅
@Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1302
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
AS Monaco - Strasbourg

Ligi powoli powoli rozkręcają się, już 2 kolejka we Francuskiej Ligue1. Obie drużyny w swoich pierwszych meczach wygrali, Monaco pokonał na wyjeździe 4:2 Clermont natomiast Strasbourg wygrał u siebie 2:1 z Lyon.
Strasbourg przed sezonem rozegrał aż 7 meczów towarzyskich i w każdym meczu strzelał co najmniej 1 bramkę a grali z dość mocnymi drużynami jak np. Besiktas, Werder Brema, Hoffenheim, Freiburg. Goście tego meczu to przede wszystkim świetny atak Mothiba, Gameiro, Aholou. H. Diallo najlepszy strzelec odszedł z drużyny co jest dla nich sporym osłabieniem ale akurat o tą pozycję w tej drużynie nie obawiał bym się aż tak bardzo.
W poprzednim sezonie Monaco 2krotnie pokonał Strasbourg, u siebie 4:3 i na wyjeździe 2:1.

Liczę, że ten mecz będzie obfitował w gole ale to Monaco u siebie powinno pokonać przeciwnika.

Monaco + obie strzelą 3,20 Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom