>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [5.10.2023] - Czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-09-29 o 09.37.42.png Zrzut ekranu 2023-09-29 o 09.37.53.png


Zrzut ekranu 2023-09-29 o 09.38.13.png Zrzut ekranu 2023-09-29 o 09.38.34.png
Nie masz konta w Go+bet, nic straconego - załóż je wchodząc na goplusbet.pl lub klikając w baner i skorzystaj z 20 PLN bez depozytu + oferty 900 PLN na start1718x266.jpg
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Raków - Sturm Graz 1 @ 2,36 Fotuna

Mecz o awans do Pucharów na Wiosne. W przypadku braku wygranej Raków może zapomnieć o awansie do LE, a i do LKE będzie łatwo. Dlatego dla Rakowa jest tu absolutny mus wygranej, jeśli na wiosnę dalej chce grać w Pucharach. Raków cały czas jest w formie. W Lidzę już nadrobił stracony dystans w wakacje, kiedy to walczyli o LM i przekładali mecze lub nie traktowali ich priorytetowo. Zatem ponownie można się skupić na 100% na meczu w LE. Z Atalantą przegrali i byli wyraźnie słabsi, ale można się było tego spodziewać po spotkaniu na wyjeździe z czołową drużyną Serie A. Teraz gramy znowu na Polskiej ziemii, a i rywal zdecydowanie w zasięgu. Nie sądzę, by SturmGraz na wyjeździe wyglądał znacznie lepiej od Arisu, Karabachu czy Kopenhagi, a wszystkie te drużyny na Polskiej ziemi przegrywały lub były bliskie przegranej (Kopenhaga wcale w Sosnowcu nie była lepsza od Rakowa). Austriakom dobrze idzie w rodzimej lidze, stąd atrakcyjny kurs na Raków. ALe moim zdaniem to nie oddaje siły tej drużyny i w rzeciwistości nie są na poziomie Rakowa. Z drużyną o podobnym potencjale Austią Wiedeń Legia sobie poradziła. A jedną z kluczowych postaci Sturmu jest Polak Szymon Włodarczyk, który sezon temu dobrze się pokazał w Ekstraklasie, ale nie był to na pewno zawodnik z top10 Ekstraklasy. Zatem sądzę, że personalnie i taktycznie Raków może wyglądać lepiej, a atut własnego boiska i ambicja gry na wiosne sprawi, że Raków wygra to spotkanie.
Obstawiam 3-1.
 
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: AEK Ateny - Ajax Amsterdam
Typ: X2
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, w czwartek 5 października czekają nas mecze drugiej kolejki fazy grupowej w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji Europy. Do mojej analizy wybrałem mecz z grupy B, gdzie o 18:45 zmierzą się AEK Ateny oraz Ajax Amsterdam. Moim typem jest remis bądź wygrana Ajaxu. Drugi mecz z tej grupy to spotkanie Marsylii z Brighton i również zacznie się o 18:45. W pierwszej kolejce Ajax dość niespodziewanie wygrał na wyjeździe z Brighton 3:2 i aktualnie przewodzi w grupie, natomiast Ajax zremisował spotkanie z Marsylią po równie ciekawym meczu 3:3. Nie ukrywam, że jest to bardzo ciekawa grupa i wstępnie myślałem, że to AEK będzie najsłabszą ekipą w stawce. Po pierwszym meczu dalej jestem zdania, że Ajax jest dużo mocniejszym zespołem od Ajaxu, dlatego liczę na punkty Ajaxu. AEK sporo traci goli i to regularnie, ostatni raz czyste konto zachowali 13 meczy temu. AEK jest aktualnym Mistrzem Grecji, w obecnym sezonie rozegrał 6 meczy, 3 wygrał, 2 zakończyły się remisem i 1 porażką. Ajax zaczął słabo sezon, tylko jedna wygrana w 5 meczach, pozostałe to 2 remisy i 2 porażki. Sytuacja w Amsterdamie jest napięta, słabsze wyniki, problemy z kibicami, dlatego najlepszym rozwiązaniem na taką sytuację byłaby wygrana w Atenach. Ajax jest mocniejszym zespołem, gra w lepszej lidze, jest bardziej doświadczony, typuję X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1185
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: AEK Ateny - Ajax
Bukmacher: LVBet
Typ: X2 i obie strzelą
Kurs: 2.10


AEK Ateny to bez wątpienia jedna z rewelacji tego sezonu, bo mało kto przewidywal, że ta ekipa nie tylko zakwalifikuje się do fazy grupowej Ligi Europy, ale tez wręcz otrze się o fazę grupową Ligi Mistrzów, gdzie na ostatniej prostej wyprzedziła ich ekipa Antwerp. W przypadku Ajaxu można mówić o rozczarowaniu, bo Holendrzy nie wygrali od 5 spotkań, ale w dalszym ciągu jest to ekipa z ogromnym potencjałem i prędzej czy poźniej to odpali, jak to najczęściej ma miejsce, ale trudno powiedzieć które spotkanie bedzie przełomowe. Rywalizacja w LIdze Europy wydaje się być idealnym polem do przelamania dla Holendrów. Ajax w 1. spotkaniu zremisował 3 - 3 z Marsylią bo bardzo ofensywnym spotkaniu i blisko 40 sytuacjach podbramkowych z obu stron. W przypadku AEK'u trudno spodziewać się aż takiego naporu ofensywnego jak ze strony Marsylii i niewykluczone, że to Ajax tym razem będzie mieć po swojej stronie większą inicjatywę. Myślę, że w ostatecznym rozrachunku Ajax nie przegra tego spotkania. Maly edit: widze że ktoś zajał X2, to dorzucam BTTS'a - u buka jest to dokładnie " Ajax Amsterdam or Draw And Yes "
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1185
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
AEK- Ajax
Ajax od początku sezonu zawodzi, najlepszy mecz jaki zagrali to chyba ten z Marsylią 2 tygodnie temu. AEK również nie jest jakimś potentatem na miarę Europy ale dzisiejszy Ajax to już nie ta drużyna co chociażby rok temu, odeszli:
- Tadić - filar i mózg druzyny przez ostatnie kilka lat, w ubiegłym sezonie 11 bramek
- Kudus- młoda gwiazda zespołu, 11 bramek w poprzednim sezonie
- Timber- filar defensywy (34 spotkania w sezonie 22/23)
- Alvarez- podstawowoy wymiatacz środka pola 31spotkań/3gole (22/23)
- Bassey- bardzo istotny obrońca 25 spotkań (22/23)
- Klaassen- obok Tadicia drugi filar zespołu przez ostatnie lata
Także spokojnie połowa pierwszego składu odeszła z zespołu. Na temat AEKU wiele nie wiem, a właściwie nic, natomiast jak ktoś strzela 3 bramki i ogrywa Brighton na ich terenie to totalnym ogórkiem nie jest. To nie jakieś farciarskie 1-0 i obrona Częstochowy, dlatego w obliczu dramatycznej defensywy Ajaxu mój typ:
AEK over 1,5 gola @ 1,80 Fortuna

Aris- Rangers

Tutaj spodziewam się ciekawego pojedynku, jak dla mnie zdecydowanym faworytem są goście, jednak liga cypryjska to trochę inny poziom niż piłka brytyjska. Aris solidnie zdominowany przez Spartę w pierwszym meczu, która nabiła 11 rogów przy 4 Arisu, z kolei Rangersi też poszaleli z Betisem gdzie nastukali 9 rogów przy 7 gości. Uważam że Aris jutro będzie miał ciężką przeprawę z silniejszym ze Szkocji. Moje propozycje:
Rangers win @ 1,91
over 9,5 RR @ 1,95
Rangers over 5,5 RR @ 2,04
 
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Marsylia - Brighton,
over 2,5 + BTTS @ 1.80 Superbet

BTTS @ 1.53 Unibet


Analiza:

Marsylia i Brighton to obie ekipy w ligach, które sporo strzelają bramek i sporo tracą. Dla mnie BTTS jest tutaj naturalną opcją. Minimum jakie zobaczymy to bramki strzelone przez obie ekipy. Brighton w lidze jest jedyną drużyną gdzie zawsze padały BTTS. Marsylia ma 4/7 meczów gdzie pojawił się BTTS. Według mnie ciężko ocenić kto może wygrać to spotkanie. Mecz może być nieobliczalny. Pokazała też to pierwsze kolejka kiedy Ajax vs Marsylia 3:3, a Brighton vs AEK 2:3. Mnóstwo bramek, mnóstwo sytuacji i szalone mecze. Ja to biorę, mimo że kurs tylko do taśmy/dubla. Jak to chce singla to do gry również zakład over 2,5 + BTTS.

BK Hacken - Qarabag,
Qarabag over 3,5 RR @ 1.46 Unibet
Qarabag over 4,5 RR @ 1.95 Unibet

Analiza:

Qarabag to jest drużyna, którą od dawna obserwuje w europie pod względem rożnych. Sporo ich nabijają u siebie, ale na wyjazdach też robią swoje liczby. W tamtym sezonie w 3 meczach na wyjeździe w grupie średnia 5,67 RR/mecz grając w grupie z Nantes, Freiburg, Olympiakos. Myślę, że to zespoły z ciut lepszym potencjałem niż Hacken. Qarabag w swoim pierwszym meczu wygrał z Molde 1:0 nabijając przy tym aż 9 rożnych. Hacken natomiast na wyjeździe z Bayerem Leverkusen zdołali pozwolić przeciwnikom 6 rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +967
R 580,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: TSC Backa Topola - Olympiakos
Typ: Olympiakos
Kurs: 1.57
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W spotkaniu pierwszej rundy drużyna z Backiej Topoli prowadziła w meczu z West Ham w Londynie po bramce Stanica ale ostatecznie przegrała 1:3. Olympiakos dość niespodziewanie poniósł porażkę u siebie 2:3 z niemieckim Freiburgiem. Obydwie drużyny zatem do dzisiejszego meczu przystąpią bez punktów, stąd też jego waga w kontekście wyjścia z grupy A nabiera szczególnego znaczenia. Olympiakos w lidze grackiej zdecydowanie prowadzi z pięciopunktową przewagą i w dzisiejszym meczu chcąc odegrać jakąś znaczącą rolę w Lidze Europy musi zagrać na wysokich obrotach i to spotkanie wygrać. Gospodarze w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów przegrali w dwumeczu z Bragą 1:7 i taki jest ich poziom sportowy, chociaż z pewnością ambicji i walki w tym meczu z ich strony nie zabraknie.
 
vitchenko 1,1K

vitchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: AEK - Ajax
Typ: AEK
Kurs: 2,25
Bukmacher: Superbet


Analiza:
Zastanawiałem się pomiędzy bezpieczniejszym typem BTTS jednak gram na zwycięstwo AEKu. AEK i Ajax to dwie drużyny, które znajdują się w zupełnie różnych sytuacjach. AEK jest w dobrej formie, mając tylko jedną porażkę w sześciu meczach i cztery zwycięstwa w tym okresie. Ajax z kolei przeżywa fatalny okres; w rzeczywistości jest to najgorsze miejsce, w jakim ich klub znalazł się od dziesięcioleci. Holenderski gigant nie wygrały żadnego z ostatnich pięciu meczów i mogą pochwalić się tylko dwoma zwycięstwami w ostatnich 10 meczach. W oparciu o powyższą analizę, uważam, że AEK Ateny ma większe szanse na wygraną w tym meczu. AEK jest w dobrej formie i ma silny zespół, podczas gdy Ajax przeżywa fatalny okres. Dodatkowo, AEK będzie grał u siebie, co daje im jeszcze większą przewagę. Kurs 2,25 w tym wypadku jak najbardziej atrakcyjny.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Raków - Sturm Graz
Typ: powyżej 7.5 kartek
Kurs:
5.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...europy-5-10-2023-czwartek.169467/post-7217533

Analiza:


Jakoś tak jedyne co mi do tego meczu pasuje to kartki. Po prostu mam przeczucie, że będzie ich tutaj dużo, mimo że dzisiejszy arbiter jakiejś wybitnej średniej jeśli chodzi o kartki nie miał w poprzednim sezonie. W tym już troszkę lepiej bo pokazuje blisko 6 kartek na mecz.
Stawka spotkania jest duża dla jednych i drugich. Przegrali swoje pierwsze spotkania, a ten mecz w dużej mierze zadecyduje która z tych drużyn zajmie 3 miejsce premiowane gra w LKE .
Uważam, że Raków mimo atutu gry u siebie wcale łatwo miał nie będzie. Goście strzelają dużo bramek u skoro nie dawno potrafili strzelić 2 bramki Salzburgowi i jedna Sportingowi to myślę, że Częstochowianom też są w stanie strzelić.
Ogólnie nie wiem jak potoczy się to spotkanie, ale myślę, że wynik będzie cały czas na styku i to będzie sprzyjało faulom i kartkom. Raków u siebie jest groźny i na pewno wykreuje kilka sytuacji, przeciwnicy mogą dopuszczać się fauli żeby te ataki zażegnac . To samo w drugą stronę - kontry Austriaków i taktyczne faule Rakowa.
Nie zdziwię mnie tu też przepychanki między piłkarzami i dyskusje z arbitrem bo stawka spotkania duża. Generalnie arbiter kilka kartek powinien wyjac, a ja liczę na minimum 8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
H 91K

hasbaart

Typer
Mecze o 18:45
Dużo tego dzisiaj więc postaram się jak najkrócej...

Raków - Sturm
Rakow w pierwszym meczu przegral 2:0 w Bergamo i nie specjalnie pokazał się z dobrej strony. Sturm powalczył chociaż u siebie ze Sportingiem strzelając pierwszy gola ale finalnie przegrywając 1:2. W obu meczach mało kartek.
Raków 1żk(1:0), faule 14-7
Sturm 3żk (2:1), faule 18-10
Dziś sędziuje Azer Aghayev. Austriacy mogą pamiętać tego sędziego bo prowadził w zeszłym sezonie ich wygrany (1:0) mecz w Lidze Europy z Midtjylland- 6żk w tym 5 dla Sturmu + CZERWONA Sturm + KARNY Midtjylland (pudło). Dziś pewnie ze względu na małą ilość kartek w pierwszych meczach do złapania fajne kursy na kartki. Nie oszukujmy się, że mecze Rakowa ze Szturme to raczej będą mecze na wagę 3 miejsca i awansu do LK. Więc dziś powinna być walka
Sędzia Aghayev:
2023/24
Kwal LM 4żk
2022/23
LM - 1 mecz, 4żk
LE - 2 mecze, 10żk (6żk+cz+K, 4żk)
LK - 1 mecz, 6żk
2021/22
LE - 1 mecz, 4żk
LK - 1 mecz, 4żk + KARNY
Ostatnie mecze
Raków
Liga - 5+KARNY, 3, 4+KARNY, 4+ CZERWONA, 6, 6, 7+ KARNY, 2+ KARNY4 + KARNY,
Kwal Pucharów - 3, 3, 4, 5, 3+ KARNY, 2
Sturm
Liga - 6, 5, 9 + KARNY, 6+ CZERWONA, 1 + KARNY, 3 + CZERWONA, 4, 5+ CZERWONA
Kwal Pucharów - 0, 3+ KARNY,

Propozycje:
Raków - Sturm
Over 3,5żk - 1,42 ✅
Over 4,5żk - 1,85⛔
Raków over 1,5żk - 1,42✅
Sturm over 2,5żk - 2,10⛔
Karny - 3,20🤷‍♂️

Sporting - Atalanta
Mecze o pierwsze miejsce 🤷‍♂️ Podoba mi się głównie ze względu na sędziego.
Alejandro Hernández
2023/24
Kwal LE - 1 mecz, 9żk + KARNY
2022/23
LM - 1 mecz, 6żk + 2x CZERWONA + KARNY
LE - 2 mecze - 4żk, 5żk + KARNY
Kwal. LE 1 mecz- 2żk
Kwal. LM 1 mecz - 2żk + KARNY

Sporting - Atalanta
Karny - 3,00✅
Over 4,5żk - 1,65✅
Over 5,5żk - 2,20✅
Może live
Czerwona - 4,00🤷‍♂️

Betis - Sparta
Betis przegrany przegrana w pierwszym meczu 1:0 z Rangersami w meczu 4żk (3 Betis), natomiast Sparta u siebie 3:2 z Arisem (5żk + KARNY Aris)
Sędziuje Chorwat Duje Strukan
2023/24
Kwal LM 1 mecz - 3żk + KARNY
2022/23
LE - 2 mecze - 7żk + KARNY, 6żk + CZERWONA
LK - 2 mecze - 6żk, 8żk + CZERWONA
2021/22
LK - 1 mecz, 3żk
Kwal LK - 3 mecze - 4żk, 4żk , 10żk + KARNY
2020/21
LE - 2 mecze - 3żk, 7żk + CZERWONA
Kwal LE - 1 mecz, 7żk + KARNY
2019/20
Kwal LM - 1 mecz, 3żk + CZERWONA + KARNY
Kwal LE - 1 mecz, 9żk + CZERWONA
Więc chyba trzeba spróbować

Betis - Sparta
Over 4,5żk - 1,55✅
Over 5,5żk - 2,10✅
Karny - 2,90🤷‍♂️
Czerwona Kartka - 5,00🤷‍♂️

AEK - Ajax
AEK zadziwił i pokonał na wyjeździe Brighton 3:2 i pokazał, że może nie będzie skazany na pożarcie w grupie z Marsylia i Ajaksem. W meczu 13żk i 2 karne - sędzia Tohver z Estonii idzie do notatnika 😉
Ajax z kolei zremisowal u siebie z Marsylia 3:3 (4żk + CZERWONA Ajax w 90')
Dziś mecz w Grecji i jeśli AEK tu zdobędzie punkty to zrobi kolejny wielki krok do sukcesu w tej grupie, nie mówię jeszcze o awansie ale... Myślę, że będą tu bardzo zmotywowani, może aż za bardzo 😉 Ajaks oczywiście doświadczeniem bije na głowę Greków, ale swoje problemy też ma. Ostatnio 0:4 z Feyenoordem, 16 miejsce w lidze I problemy z kibicami...
Sędziuje Słoweniec Matej JUG
2023/24
Kwal LM - 1 mecz, 2żk
Kwal LK - 1 mecz, 4żk
2022/23
LE - 3 mecze - 3żk, 5żk + CZERWONA + KARNY, 7żk
LK - 1 mecz, 3żk
Kwal LK- 2 mecze, 5żk I 6żk

AEK - Ajax
Over 4,5żk - 1,45✅
AEK over 2,5żk 1,70✅
Może na live jak bedzie gorąco 🤔
Czerwona - 4,60🤷‍♂️

TCS - Olimpiakos
Nikogo nie dziwi porażka TCSu w West Hamie 3:1 ale przynajmniej powalczyli i strzelili bramkę. Jak to przeważnie bywa w meczach angielskich zespołów w pucjarach nie było dużo kartek (2żk). Z kolei Olimpiakos skomplikował sobie sytuację do ewentualnego awansu przegrywając u siebie 2:3 z Freiburgiem. W meczu 5żk + KARNY Freiburg.
Sędziuje francuz Bastien co normalnie dyskwalifikowałoby ten mecz z rozważań o kartkach, ale jednak sprawdziłem sobie go w pucharach. W tym sezonie w Ligue 1 w 4 meczach - 5żk, 4żk, 5żk, 8żk, a w kwalach LM - 7żk i postanowiłem sprawdzić dalej:
2022/23
LM - 1 mecz, 4żk + CZERWONA
LE - 1 mecz, 6żk + CZERWONA
LK - 3 mecze - Faza grupowa 1 mecz - 6żk + KARNY, 2 mecze play-off - 4żk I 3żk
Kwal LM ‼ Dynamo Zagrzeb- Ludogorec- 7żk + 3x CZERWONA + 3x KARNY ‼
I stwierdzilem, że może warto jednak przemyśleć... Nie wiem na ile wiary jest w Serbii chociażby na 3 miejsce ale na pewno się nie położą i nie dadzą grac Olimpiakosowi jak chcą. Z kolei grecy też pkt potrzebują.
Ostatnie mecze TCS - 4, 2, 6, 3, 5+ 2x KARNY, 7, 9, 7 + 3x KARNY
W kwalach z Braga bylo mało 2 i 3 dlatego zazwyczaj nie brałem ich pod uwagę ale patrząc na dzisiejszy mecz można coś spróbować:

TCS - Olimpiakos
Over 3,5żk - 1,47✅
Over 4,5żk - 1,95⛔
Olimpiakos over 1,5żk - 1,60✅️
Olimpiakos over 2,5żk - 2,65✅️
Karny - 2,90🤷‍♂️
Czerwona - 4,60✅️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1465
H 91K

hasbaart

Typer
Mecze o 21.00
M.Haifa - Panathinakos
Jak tylko patrzę na na ten mecz to mi się żółto przed oczami robi 😅
A tak na serio Haifa pierwszy mecz w Rennes w papę 3:0, 6 żółtych z czego 5 dla drużyny z Izraela, ostatnie miejsce i perspektywie mecze rywalami, którzy łatwiejsi raczej nie będą... Panata trochę po drugiej stronie barykady bo pierwszy wygrany 2:0 u siebie z Villareal. W meczu pokazali się z lepszej strony stworzyli sobie dużo więcej sytuacji, żółtych 5 ale a 4 dla drużyny z Hiszpanii.
Sędziuje Portugalczyk Antonio Nobre co jest raczej dobra informacja w kontekście kartek. W tym sezonie 2 mecze kwalach: LE - 3żk + CZERWONA + KARNY i w LK - 6żk. W Lidze też trzyma poziom: 4 mecze - 10żk + 2× CZERWONA + KARNY, 6żk + CZERWONA, 9żk + KARNY i 4żk. Ale trzeba przyznać że obecnie Portugalska to jakiś kartkowy mem 😅🤷‍♂️
Ale najważniejsze, że sędzia się nie wstrzymuje i jak trzeba to daje nawet na wyrost 😂
2022/23
LK - 1 mecz, 3żk + CZERWONA
Kwal LM - 1 mecz, 5żk
Kwal LK - 3 mecze - 9żk + KARNY, 7żk + 2x CZERWONA, 7żk
Chyba nie muszę dalej kontynuować... Będę próbował ruszyć coś z zestawu:

Over 4,5żk - 1,55
Over 5,5żk - 2,00
Hajfa over 2,5żk - 1,95
Panata - 1,72
Może 🤔
karny - 3,20
Czerwona - 5,00

Zastanawiam się jeszcze nad meczem Slavia - Szeriff
Slavia wygrała ostatnio z Servette na wyjeździe (7żk, 3-4) i dzisiaj podejmuje Szeryfów, którzy przegrali u siebie z Romą 1:2 (6żk + CZERWONA W 97'). 5 żółtych i czerwona dla szeryfów i dzisiaj kolejny ciężki mecz w Pradze. Sędziuje Francuz Delajod i nawet jak na sędziego francuskiego nie jest źle z kartkami i
można by spróbować:

Slavia - Szeriff
Over 3,5żk- 1,60
Over 4,5żk - 2,20
Szeriff over 2,5żk - 2,20
Może jak zaczną szaleć to na live
Czerwona - 4,60
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Molde - Bayer Leverkusen
Typ: Bayer Leverkusen wygra a V. Boniface minimum 2 celne strzały
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betfan
Dziś w ramach 2 kolejki Ligi Europy dojdzie do pojedynku pomiędzy Molde i Bayerem Leverkusen. Gospodarze w swojej lidze zajmują 5 miejsce z dorobkiem 44 punktów mając na koncie 13 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 52-24. Molde na 10 ostatnich meczy zanotowało 5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Norwegowie w swojej lidze są bezapelacyjni, ale w europejskich pucharach już im tak dobrze nie idzie, ponieważ te 3 porażki doznali z Qarabag, i 2 razy z Galatasaray. Dziś w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Martin Bjornbak, i Martin Linnes, którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Bayeru Leverkusen zajmuje w swojej lidze fotel lidera z dorobkiem 16 punktów mając na koncie 5 zwyciestw, 1 remis i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 20-6. Przyjezdni mają serię 11 kolejnych meczy bez porażki z czego 10 wygrali. Dziś w drużynie gości nie zagrają tacy zawodnicy jak Arthur,Timothy Fosu-Mensah, i Patrik Schick, którzy są kontuzjowani. Idąc dalej w stronę mojego typu to uważam, że Boniface spokojnie odda przynajmniej 2 celne strzały, ponieważ jest on głównym napastnikiem gości, który w Bundeslidze ma 6 strzelonych bramek i 2 asysty w 7 meczach. Patrząc na dyspozycję obu ekip i fakt, że Bundesliga jest silniejszą ligą i goście są faworytem, którzy będą prowadzić grę i przeważać i na pewno odda kilka celnych strzałów, a że Boniface jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem to mój typ spokojnie wejdzie.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool-Royal Union SG

Dziś o 21:00 na Anfield Road miejscowy (ostatnio okradziony z punktów) Liverpool zmierzy się z Belgijskim Royal SG. Ci, którzy śledzą moje posty wiedzą, że jestem fanem drużyny gospodarzy i oglądam każde ich spotkanie. Nie ukrywam, że spoglądając na dzisiejszy kursy jestem trochę zszokowany jak dużo bukmacherzy płacą za zakład "obie drużyny strzelą gola". Bukmacherzy wystawili tutaj kurs 1.85, który w moim odczuciu jest ogromny, ponieważ o gola LFC chyba nikt się nie martwi, prawda? A czy "The Reds" mają w tym sezonie szczelną defensywę? Może pierw skupmy się na awizowanych składach.

Probable Lineup (4-3-3): Kelleher; Alexander-Arnold, Konate, Gomez, Tsimikas; Jones, Gravenberch, Bajcetic; Doak, Nunez, Jota

Probable Lineup (3-4-3): Moris; Mac Allister, Burgess, Leysen; Castro-Montes, Vanhoutte, Sadiki, Lapoussin; Amani, Nilsson, Puertas

Skład podopiecznych Kloppa to drugi garnitur + zawodnicy wracający po kontuzjach (TAA, Bajcetić) oraz Ci, którzy przez czerwone kartki nie będą mogli zagrać na krajowym podwórku jak Jota czy Jones. Do tego kilka powiewów świeżości i eksperymentalna obrona. Drugi garnitur grał w tym sezonie dwukrotnie w rozgrywkach pucharowych i w każdych tych spotkań tracił gola na samym początku spotkania. Goście również są drużyną, która gra ofensywną piłkę i na ligowych boiskach strzela 2 gole na mecz oraz 1.5 gola na mecz (na wyjeździe). Uważam, że to będzie kolejne spotkanie z typu "podpuścić i skasować" i gospodarze wygrają je po trudniejszym początku spotkania.

Obie strzelą - 1.85/forbet
Darwin Nunez strzeli gola - 1.81/forbet
 
S 596

samanta_d

Użytkownik
Liverpool-Royal Union SG

Dziś o 21:00 na Anfield Road miejscowy (ostatnio okradziony z punktów) Liverpool zmierzy się z Belgijskim Royal SG. Ci, którzy śledzą moje posty wiedzą, że jestem fanem drużyny gospodarzy i oglądam każde ich spotkanie. Nie ukrywam, że spoglądając na dzisiejszy kursy jestem trochę zszokowany jak dużo bukmacherzy płacą za zakład "obie drużyny strzelą gola". Bukmacherzy wystawili tutaj kurs 1.85, który w moim odczuciu jest ogromny, ponieważ o gola LFC chyba nikt się nie martwi, prawda? A czy "The Reds" mają w tym sezonie szczelną defensywę? Może pierw skupmy się na awizowanych składach.

Probable Lineup (4-3-3): Kelleher; Alexander-Arnold, Konate, Gomez, Tsimikas; Jones, Gravenberch, Bajcetic; Doak, Nunez, Jota

Probable Lineup (3-4-3): Moris; Mac Allister, Burgess, Leysen; Castro-Montes, Vanhoutte, Sadiki, Lapoussin; Amani, Nilsson, Puertas

Skład podopiecznych Kloppa to drugi garnitur + zawodnicy wracający po kontuzjach (TAA, Bajcetić) oraz Ci, którzy przez czerwone kartki nie będą mogli zagrać na krajowym podwórku jak Jota czy Jones. Do tego kilka powiewów świeżości i eksperymentalna obrona. Drugi garnitur grał w tym sezonie dwukrotnie w rozgrywkach pucharowych i w każdych tych spotkań tracił gola na samym początku spotkania. Goście również są drużyną, która gra ofensywną piłkę i na ligowych boiskach strzela 2 gole na mecz oraz 1.5 gola na mecz (na wyjeździe). Uważam, że to będzie kolejne spotkanie z typu "podpuścić i skasować" i gospodarze wygrają je po trudniejszym początku spotkania.

Obie strzelą - 1.85/forbet
Darwin Nunez strzeli gola - 1.81/forbet
Mecz Liverpoolu z Royal Union SG na Anfield Road z pewnością dostarczy wielu emocji. Pomimo ostatnich niepowodzeń Liverpoolu, jego skuteczność w ataku pozostaje niezaprzeczalna. I tak, kurs 1,85 na zdobycie bramki przez obie drużyny wydaje się zaskakujący, a nawet dziwny, biorąc pod uwagę potencjał strzelecki Liverpoolu.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Mac. Haifa - Panathinaikos
Typ: 2 połowa over 3,5 kartki
Kurs: 2,75
Bukmacher: Fortuna


Hej, dzis o godzinie 21 odbedzie sie mecz w LE pomiedzy Mac. Haifa, a greckim Panathinaikosem. Moim typem są kartki w 2 polowie meczu. W ostatnim meczu sama druzyna z Haify pokryla by ten handicap. Mecze pomiedzy izrealskim, a greckimi druzynami zawsze sa zaciete, nikt nie odklada nogi. Scenariusz jaki by nie byl zwiastuje kartki w 2 polowie. Gospodarze po pierwszy meczu bez punktu, z bilansem 0-3, a grecy z wygrana w domu nad Villarealem. Scenariuszu na mecz nikt nie przewidzi, ale gdyby Maccabi strzelilo pierwsi bramke, grecy moga sie podpalic i zagrac ostrzej. W momencie gdy grecy bedą prowadzic, to druzyna izraelska pokazala, jak zdobyc 5 zoltych kartek, gdy mecz sie nie uklada i przegrywaja, w samej drugiej polowie zdobyli w 5 kartek w ostatnim meczu grupowym. Chcialem podac typ na win greków po kursie 3,0, tez dobra opcja, ale ide w kartki. Przy remisie, izrealczycy beda atakowac, bo remis w domu nie wiele im da. Grecy moga przerywac grozne ataki faulami, mowie wg mnie jaki by scenariusz nie byl, widza mi sie kartki. Kurs ciekawy warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +967
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Roma- Servette
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1,94
Bet 365
Roma (-2) @ 2,61 Pinnacle
Roma strzeli w obu połowach @ 1,97 Fortuna


Roma jak dotąd w tym sezonie zawodzi, jednak widać że Mou poważnie traktuje LE. Dziś wychodzą mocnym składem z Lukaku na czele. Goście to inna para kaloszy, słabo radzą sobie w lidze, będzie jak dla mnie spore zaskoczenie jak nie zobaczymy zwycięstwa Romy przynajmniej 2-3 bramkami.

Liverpool- Royale Union
Typ: obie drużyny strzela w tej samej połowie
Kurs: 2,05
Fortuna


4 zespół Premier League podejmuje lidera ligi belgijskiej. Goście przynajmniej w lidze dużo strzelają i bardzo dużo tracą bramek. Po 9 kolejkach bilans 18-12, także zacny. Liverpool potencjał w ofensywie ma tym bardziej że wychodzą trójką z przodu Salah, Nunez, Jota, z kolei obrona i pomoc mocno przemeblowana, nie graja od początku Van Dijk, Jones, Matip, Robertson, MacAlister, czy Szoboszlai. Spodziewam się overowego meczu, zatem kurs na bramki po obu stronach w dowolnej połowie całkiem do gry.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Raków - Sturm Graz 1 @ 2,36 Fotuna

Mecz o awans do Pucharów na Wiosne. W przypadku braku wygranej Raków może zapomnieć o awansie do LE, a i do LKE będzie łatwo. Dlatego dla Rakowa jest tu absolutny mus wygranej, jeśli na wiosnę dalej chce grać w Pucharach. Raków cały czas jest w formie. W Lidzę już nadrobił stracony dystans w wakacje, kiedy to walczyli o LM i przekładali mecze lub nie traktowali ich priorytetowo. Zatem ponownie można się skupić na 100% na meczu w LE. Z Atalantą przegrali i byli wyraźnie słabsi, ale można się było tego spodziewać po spotkaniu na wyjeździe z czołową drużyną Serie A. Teraz gramy znowu na Polskiej ziemii, a i rywal zdecydowanie w zasięgu. Nie sądzę, by SturmGraz na wyjeździe wyglądał znacznie lepiej od Arisu, Karabachu czy Kopenhagi, a wszystkie te drużyny na Polskiej ziemi przegrywały lub były bliskie przegranej (Kopenhaga wcale w Sosnowcu nie była lepsza od Rakowa). Austriakom dobrze idzie w rodzimej lidze, stąd atrakcyjny kurs na Raków. ALe moim zdaniem to nie oddaje siły tej drużyny i w rzeciwistości nie są na poziomie Rakowa. Z drużyną o podobnym potencjale Austią Wiedeń Legia sobie poradziła. A jedną z kluczowych postaci Sturmu jest Polak Szymon Włodarczyk, który sezon temu dobrze się pokazał w Ekstraklasie, ale nie był to na pewno zawodnik z top10 Ekstraklasy. Zatem sądzę, że personalnie i taktycznie Raków może wyglądać lepiej, a atut własnego boiska i ambicja gry na wiosne sprawi, że Raków wygra to spotkanie.
Obstawiam 3-1.
Ziom Ty chyba jesteś jasnowidz, faktycznie Sturm strzelił jednego gola.
 
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Raków tragedia. Niektórzy ich już w LM widzieli a pawda jest taka, że nawet Sturm Graz to za wysokie progi dla nich. Poziom Rakowa to LKE i trzeba się z tym pogodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +408
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom