>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka fazy grupowej - Legia Warszawa - Apollon Limassol 03.10.2013 - czwartek

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Legia Warszawa VS Apollon Limassol




Kursy od Bukmachera - Unibet
Ruszamy ze zmaganiami w Lidze Europy. Tym razem Legia podejmuje u siebie przybyszów z gorącego Cypru. Rywalem będzie Apollon Limassol. Obydwa zespoły przegrały swoje pierwsze mecze. Legia z Lazio 1:0 a Apollon z Trabzonspor 1:2. Złe wieści napłynęły do sztabu szkoleniowego i kibiców Legii Warszawa Marek Saganowski przeszedł w poniedziałek operację zerwanych więzadeł krzyżowych kolana. Napastnik Legii Warszawa będzie musiał odpoczywać od gry w piłkę przez około sześć miesięcy. Bez Dossy Juniora, za to z Wladimirem Dwaliszwilim będzie musiała sobie radzić warszawska Legia w meczu Ligi Europy z Apollonem Limassol. Anglik Martin Atkinson poprowadzi czwartkowy (godz. 19) mecz grupy J piłkarskiej Ligi Europejskiej między Legią Warszawa a Apollonem Limassol - poinformowała UEFA. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Zapraszam kibiców, forumowiczów, typerów do wyrażania opinii na temat powyższego spotkania. Mile widziane ciekawostki, doniesienia, informacje. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Legia - Apollon
Mecz od którego będzie wiele zależało w grupie bo z kim legioniści chcą wygrywać jak nie z cypryjczykami.Legia w lidze mimo roszad w składzie ogrywa wszystkich jak leci.Apollon również dobrze zaczął zmagania ligowe 3 zwycięstwa i 1 porażka aczkolwiek były to zwycięstwa odniesione na własnym terenie ze słabszymi zespołami a gdy przyszło im się zmierzyć z Anorthosisem to skończyło się porażką 3-1.Pierwsze spotkania obie drużyny mają za sobą i obie swoje mecze pregrały z tym,że Apollon grał u siebie.Nie ma co się wiele rozpisywać,po prostu Legia musi ten mecz wygrać jeśli myśli o awansie z tej grupy.Przypomina mi się pojedynek Wisły z Apoelem i wtedy mimo,że Wisła odpadła to u siebie zdołali ograć cypryjczyków 1-0 a wówczas Apoel był bardzo silnym zespołem.Jak wiemy mecz odbędzie się bez udziału publiczności ale nie sądze aby miało to wpływ na wynik.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak Legia zagra na w miarę przyzwoitym poziomie to powinni wygrać z Apollonem, ale jak dla mnie lepiej sobie coś poskrobać na rożne, wyścig do 5 dla Legii chyba lightowym rozwiązaniem.U nas temeratury oscylują w okolicach 10-12 stopini, na noce zapowiadają nawet minusowe temperatury, na Cyprze klasyczna parówa 30 stopni w nocy 20 więc to też na pewno powinien być atut dla Legii.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska, godzina 19:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Apollon
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W czwartek o godzinie 19:00 Legię czeka drugie spotkanie w fazie grupowej Ligi Europejskiej, tym razem aktualny mistrz polski z rywala będzie mieć Apollon Limassol. Niewątpliwie faworytem tej konfrontacji będzie Legia Warszawa, zespół wyraźnie jest w gazie, a ich rywal do najmocniejszych nie należy. Zarówno Legia jak i Apollon przegrały pierwsze mecze w fazie grupowej LE Legia w Rzymie z Lazio 0:1, z kolei Apollon u siebie z Trabzonsporem 1:2. Na pewno atut po stronie Legionistów to własne boisko, jednak na pewno minusem jest, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności, jest to kara nałożona przez UEFA, m.in. za race odpalone przez kibiców Legii. Stawiam na Legię bowiem są w niesamowitym gazie, mają na swoim koncie 5 kolejnych zwycięstw w lidze polskiej, pokonali m.in. Jagiellonię 3:2 w Białymstoku, czy też 2:1 zarówno Śląsk Wrocław, jak i Górnik Zabrze w Warszawie, prezentowali przy tym bardzo fajną piłkę, przyjemną dla oka i zasłużenie wygrali te spotkania. Rywal Legii, mimo że w lidze 3 zwycięstwa, i 1 porażka, to wszystkie odniesione na własnym stadionie na wyjeździe porażka, również porażka z Trabzonsporem była zasłużona Turcy zagrali lepiej od swojego rywala, i to oni okazali się zwycięzcom tego meczu . Apollon będzie groźny dla Legii, ale u siebie na wyjeździe gra słabo, przegrał w eliminacjach do fazy grupowej 0:1 z Niceą, ale dzięki wygranej 2:0 u siebie awansował właśnie do fazy grupowej. Ostatnie 15 meczy Legii u siebie to 10 zwycięstw biorąc pod uwagę wszystkie rozrywki, więc według mnie jest to dobry wynik. Po stronie Legionistów zabraknie Dusana Kuciaka, Dossy Juniora, Jakuba Koseckiego i Marka Saganowskiego, którzy są kontuzjowani. Legia bardzo dobrze wie, że jeśli liczy awans do następnej rundy to taki mecz trzeba wygrać, myślę że 3 pkt zostaną w Warszawie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa v Apollon Limassol
Legia Warszawa AH: -1.0 kurs: 1,75 buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu: już nie jest ważne czy w ogóle wyjdzie z grupy tylko cy strzeli jakiegokolwiek gola w tych rozgrywkach LE. Przepraszam, że znowu w nich uwierzyłem)
Jeśli Legia poważnie myśli, a powinna wg mnie tak myśleć, o wyjściu z grupy i jakimkolwiek zaprezentowaniu się musi wygrywać z takimi zespołami jak Apollon. Remis lub przegrana to będzie po prostu wstyd. Myślę, że warszawskiej drużynie zależy. Z Lazio (przynajmniej w I poł) się bardzo starali, no ale niestety różnica klas zrobiła swoje i gdyby nie czekający wtedy Lazio mecz derbowy wymiar kary mógłby być znacznie większy. Co do cypryjskiej drużyny to nic nie wiem oprócz tego, że jest z Cypru i że w poprzednim sezonie miała zaszczytne 6 miejsce ligi cypryjskiej. To mi wystarcza ????
Dodatkowo gram w dubelku ⛔Legia + ✅Sevilla AH: -1
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Legia Warszawa v Apollon Limassol typ:Legia(-1),Kurs:1,73 :bet365:

Legia ten mecz powinna wygrać ale znając życie przyjdzie im to ciężko jednak liczę na to że ten mecz wygrają mam nadzieje wysoko cypryjski zespół do gigantów nie należy ale z drugiej strony jaki by to zespół nie był to i tak sprawi problemy naszym myślę że Legia strzeli coś w pierwszej połowie i dołoży kolejne bramki po przerwie co jak co ale u siebie z najsłabszym zespołem w grupie wypadało by wygrać to spotkanie bo puzniej może być naprawdę ciężko stawiam na legię .
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Nikt się jeszcze nie podjął roli złego wujka w wątku, więc najwyższa pora zainwestować coś z pazurkiem ;)
Legia - Apollon X2 @2,82 (MarathonBet) ✅ nie zaskoczył mnie wynik, zaskoczyła mnie indolencja Legii
Nie ufam dziś Mistrzowi Polski aż w takim stopniu by ryzykować inwestycję przy względnie marnym zysku na poziomie kilkudziesięciu %, takie np. HT/FT 1/1 daje już sensowną wypłatę, ale i tak koniec końców wolę zagrać jak wyżej. Tak, popieram logicznie uzasadnione dedukcje; tak, warszawianie są faworytem meczu, powinni zdominować rywala i wygrać przynajmniej dwoma bramkami. Ale przy tym wszystkim... widzę wartość w gościach. Szansa niespodzianki moim zdaniem jest wyższa niż na to wskazują cyferki bukmacherów. Więc X2.
Plus dwa warianty sowicie płatne:
HT/FT X/2 @19,5 (Sbobet) ✅ to tak naprawdę wcale nie było takie ryzykowne ;)
HT/FT 2/X @21,0 (WilliamHill) ⛔
Forfan, ale wcale nie poza zasięgiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa - Apollon Limassol
Typ: Legia Warszawa HC -1,5
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365

Wynik: 0-1
Analiza:
Dokładnie za 15min drużyna Warszawska podejmuje na swoim pustym stadionie Cypryjską drużynę z siedzibą w Limassol. Powiedzmy sobie szczerze, jeżeli chcemy się liczyć w Europejskich pucharach to musimy wygrywać mecze z takimi drużynami. Słyszałem wiele opinii, że liga cypryjska jest coraz silniejsza itp.. wszystko ok ale Legia jest MISTRZEM POLSKI i coś sobą reprezentuje.
Odnośnie składu: do drużyny po kontuzji wraca Dwaliszwili, jeden z najlepszych jak nie najlepszy napastnik grający w Ekstraklasie, zaraz za nim piłkę rozgrywać będzie Radović, po bokach Żyro i Ojamaa i to właśnie w Estończyku widzę osobę, która pociągnie ten wózek. Jest to zawodnik dosyć specyficzny potrafi zagrać świetny mecz, a w kolejnym spotkaniu być nieobecny na boisku. Ma świetny przegląd pola, bardzo dobrze przyśpiesza grę płynnie rozprowadzając piłkę i posiada na prawdę bardzo bardzo dobry timing. Defensywa zespołu to: Skaba - który godnie zastępuje Kuciaka, Jodłowiec - człowiek, który jest najlepiej prezentującym się środkowym obrońcą w ostatnim czasie, Dossa Junior - obrońca znający realia Cypryjskiego futbolu, plus na bokach Wawrzyniak z Rzeźniczakiem. Listę grajków zamykają Vrdoljak i Pinto, co do drugiego cały czas nie mogę się przekonać i na tej pozycji widziałbym Furmana no ale to nie ja jestem trenerem.
Podsumowując, na ten mecz patrzę przez pryzmat Legii, ponieważ nie mogę wypowiedzieć się na temat Cypryjczyków. Jest do dla mnie klub nieznany i że tak powiem z &quot;trzeciego świata&quot;. Legia ostatnio pokazuję się na prawdę z dobrej strony, świetna passa w lidze, dlatego mocno liczę na przełamanie się w pucharach i wysokie zwycięstwo w tym meczu.
Po meczu: Nawet nie chce mi się wypowiadać na ten temat, parodia futbolu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom