>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Ekstraligi - 10.04.2011

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Tydzień temu byliśmy świadkami inauguracyjnej kolejki najsilniejszej ligi świata, a już w nadchodzącą niedzielę będziemy się emocjonować drugim rozdaniem!
2 kolejka, E-ligi:
16:00 Tauron Azoty Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra
18:30 Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów
19:00 Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
:!: Spotkanie pomiędzy Unibaxem Toruń a Betardem Wrocław zostało przełożone (zostanie ono rozegrane 23 kwietnia).


Plan transmisji w TVP Sport:
16:00 Tarnów - Zielona Góra
18:30 Leszno - Rzeszów

&gt;&gt; Tabela po 1 kolejce &lt;&lt;

Kursy zapewne tradycyjnie pojawią się zapewne w niedzielny poranek/przedpołudnie. Niemniej jednak zachęcam Was do dyskusji już teraz! W ubiegłej kolejce jakby nie było - sypnęło niespodziankami. Rezultaty z wszystkich czterech torów nie były raczej zgodne z przewidywaniami. Czy to tylko jednorazowa &quot;wpadka&quot; faworyzowanych ekip, czy może i druga kolejka przyniesie nam niespodziewane rozstrzygnięcia? Sporo do udowodnienia mają przede wszystkim ekipy z Gorzowa i Tarnowa, które w inauguracyjnej kolejce zawiodły najmocniej i aktualnie okupują dwa ostatnie miejsca w tabeli.


Gorzowianie stoją przed teoretycznie łatwym zadaniem, bowiem do grodu nad Wartą przyjedzie skazywany na pożarcie częstochowski Włókniarz. &quot;Lwy&quot; z przebudowanym składem pokazały na inaugurację, że nie straciły wszystkich zębów, a wariant oszczędnościowy wcale nie musi okazać się nieskuteczny w walce o ligowe punkty. Bezsprzecznie to jednak Stal pozostaje faworytem tego pojedynku.
&gt;&gt; Awizowane składy &lt;&lt;


Dobre widowisko powinni zobaczyć też tarnowscy fani, którzy w &quot;Jaskółczym gnieździe&quot; gościć będą zespół wicemistrzów Polski z Zielonej Góry. Falubaz w pierwszej kolejce zgodnie z planem uporał się z Apatorem. Rozmiary zwycięstwa mogą być jednak nieco rozczarowujące, biorąc pod uwagę, że &quot;Anioły&quot; do &quot;Grodu Bachusa&quot; przybyły osłabione brakiem Rune Holty oraz Michaela Jepsena Jensena. Dobrych nastrojów na pewno nie mają gospodarze, którzy doznali sromotnej w stolicy Dolnego Śląska (59-31). Przyjezdni zapewne myślą o zgarnięciu pełnej puli, zadanie to jednak do łatwych należeć nie będzie, w ubiegłym sezonie doznali bowiem w Małopolsce sromotnej porażki w mocno dziwnych okolicznościach. Czy &quot;Jaskółki&quot; odbiją się od dna i pokonają zielonogórzan?
&gt;&gt; Awizowane składy &lt;&lt;

Beniaminek z Rzeszowa zapuka do bram aktualnego mistrza Polski. Jakim wynikiem zakończy się ten pojedynek? Trudno prorokować. Spotkanie &quot;Byków&quot; z Włókniarzem pokazało, że leszczynianie bez Adamsa mogą mieć problemy. Rzeszowianie byli natomiast w pierwszej kolejce sprawcami największej niespodzianki. Z łatwością rozprawili się z faworyzowaną Stalą, mimo iż byli osłabieni brakiem jednego ze swoich liderów - Lee Richardsona. Ekipa ze stolicy Podkarpacia, aby myśleć o wywiezieniu korzystnego rezultatu musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Czy taki scenariusz jest możliwy?
&gt;&gt; Awizowane składy &lt;&lt;

Zapraszam do dyskusji!
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Stali, to mam pomieszane przeczucia. Z jednej strony Stal ma 2 dziury, pierwsza to Hansio-Lansio, druga Cyran, o ile nie zostanie zmieniony na Mroczkę. Te dwie nieobsadzone pozycje mogłyby dać powody do stawiania po handicapie na Cze-wę, ale patrząc na to z drugiej strony ci, którzy powinni stanowić o sile Włókniarza, czyli bracia Łagutowie za gorzowskim owalem nigdy specjalnie nie przepadali. Szukamy zatem dalej, u gości mamy Nermarka i Karlssona, którzy z miejscowym owalem w przeszłości mieli już styk, jednak nie przekonują mnie na dzisiaj te nazwiska. Peter chyba skupił się już typowo na Anglii, w Polsce te wyniki systematycznie idą w dół (z drugiej strony tor Stali zawsze należał do jego ulubionych), Nermark zaskoczył mnie w 1 kolejce bardzo pozytywnie, jednak co z tego, skoro to co zdobędzie na starcie prawdopodobnie będzie tracił na dystansie. W obliczu tych faktów, skłaniam się za zdecydowanym zwycięstwem Stali, overy na takich gości, jak Pedersen, czy nawet nie przekonujący mnie absolutnie Gollob jak najbardziej również mile widziane.
Tarnów-Falubaz tak prawdę powiedziawszy, raczej odpuszczę sobie ten mecz, jeszcze zobaczymy jak ustawiona będzie linia, może bukmacherzy przecenią Falubaz, to spróbuję na miejscowych. Zielona tradycyjnie kolejny już sezon z rzędu zaczyna niemrawo, w 1 kolejce miała być, jak to ujęła większość typujących na forum, miażdżąca wygrana, a wyszła z tego wielka kiszka. Gospodarze bez Lindgrena, to już znany i wiadomy fakt, na swoim torze powinni być 115 razy mocniejsi niż w meczach wyjazdowych, ale tylko oni sami wiedzą jaki przygotują tor i jak sobie poradzą. Nieśmiało skłaniam się za wygraną Unii, ale nie wiążę z tym meczem żadnych nadziei na ciekawy typ.
Leszno-Rzeszów tu najłatwiej wskazać faworyta oraz rozmiary wygranej miejscowych, bo oczywiście Unia jest klasę przed Rzeszowem u siebie. Jeśli ktoś myśli, że Leszno sobie odpuści i da przyjezdnym wywalczyć 4X oczek, to jest w głębokim błędzie, miejscowi nawet bez Adamsa nadal są podobnie groźni, jeśli szukać słabych punktów, to może być nim Pavlic, ale nawet ten gość zna już Smoczyka na tyle, żeby przywieźć te 6-7 punktów. Rzeszów? W tym meczu Crump i długo nic. U siebie będą groźni, na wyjazdach cienizna.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dobra to zaczynamy typować drugą kolejkę. Jak na razie ofertę ma Tobet i Milenium więc na razie kursy i bety od nich:
Jason Crump Over 11,5 @ 1,95 Milenium⛔11
Kurs wysoki jak na takie coś. Wiadomo, że popsuć to mogą jakieś defekty, wykluczenia czy inne rzeczy, które nie zależą od zawodnika. Ale w parze jedzie z juniorem, a tutaj nie liczę jakiś mocny występ ze strony Lamparta, który póki co to u siebie powinien stanowić zagrożenie, a na wyjazdach jakoś nie widzę dla niego szansy na wielkie zdobycze punktowe, a o Krecie nawet wspominać nie mam zamiaru... Poza tym bardzo możliwe, że Jason pojedzie 6 razy, bo prowadzenie przez Unię 6-cioma punktami jest jak najbardziej prawdopodobne. Jedynie w swoim czwartym biegu ma mocnego kolegę z pary, bo będzie nim Chris Harris ale i z nim może się przecież uporać. Kurs na pewno warty uwagi i zagrania, bo szanse spore moim zdaniem.

Matej Zagar-Peter Karlsson(+2) 2 @ 1,75 Milenium
✅8-7
Jak dla mnie bardzo wyrównana para. Obaj jeźdźcy co prawda w innym momencie kariery są ale ich możliwości oceniam na zbliżone do siebie. Zagar przed tygodniem 5 punktów ale trzeba pamiętać, że jechał w parze z Pedersenem co też mu zadania nie ułatwiło. Karlsson z kolei punktów 6 ale w 4 startach co też na kolana nie powala. Należy pamiętać, że Gorzowianie dopiero w tym tygodniu jeździli na swoim torze i mieli prawo jeszcze się nie spasować do końca. Poza tym uważam, że to Karlsson ma słabszego kolegę z pary. Niby Nermark pojechał ładnie w Czewie na inaugurację ale należy pamiętać, że to startowiec więc różnie tutaj może być, natomiast Iversen pokazał się z dobrej strony w Rzeszowie. Karlsson poza tym ma jeszcze jeden bieg z juniorem, a tam nie powinno mu grozić nic ze strony swojego juniora, ani Gorzowskiego, bo ich poziom nie zachwyca. Z kolei Zagar w swoim czwartym starcie jedzie z Pedersenem więc już może stracić punkty. Należy pamiętać też, że Peter jeździł w Gorzowie i zna tamtejszy tor więc to też może być dla niego jakiś handicap. A tutaj ma na starcie od razu dwa punkty przewagi więc uważam, że warto na niego pograć tym bardziej, że może pojechać 6 razy.
Unia Leszno-Stal Rzeszów(+16) 2 @ 1,95 Tobet⛔56:31
Niby faworytem Unia i w moim odczuciu wygrają to spotkanie to jednak nie liczyłbym tutaj na pogrom. Goście mają w swoich szeregach Crumpa, Harrisa i Richardsona, którzy powinni trzymać ten zespół w ryzach. Okoniewski również jest w stanie zrobić kilka punktów. Najbardziej boję się o Kuciapę, który poza Rzeszowem będzie raczej stanowił tło dla rywalizacji oraz juniorów. Jednak jak spojrzymy na juniorów Unii to też poza pojedynkami ze swoimi rówieśnikami z Rzeszowa to zbyt dużo punktów nie zdobędą. W Unii jednak mamy 4 pewnych zawodników: Hampel, Kołodziej, Batchelor i Baliński. Dużo zależy od postawy Pavlica, który jest strasznie nie równy. Dzisiaj może objechać każdego ale równie dobrze może każdy z nim wygrać. Stal na pewno stać na zdobycie tutaj 38 punktów czyli tyle ile jest potrzebne do szczęści, a w razie 37 będziemy mieli zwrot.
Verti / Typując w Milenium pamiętaj o ich regulaminie, że liczy się tylko 5 pierwszych startów. Pozostałe się już nie liczą.
Zdarzenie zawsze dotyczy sumy punktów uzyskanych przez zawodników w pierwszych 5 startach (bez ewentualnych punktów uzyskanych w kolejnych biegach nr 6 oraz nr 7). Jeżeli tych startów było mniej, to zdarzenie pozostaje ważne, a sumę punktów liczy się z biegów, w których zawodnik wziął udział.

Pzdr
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ja dzisiaj wybrałem ofertę totomixa:
N. Pedersen over 12 punktów 1,95 - To moim zdaniem typ dnia, jeśli chodzi o tego bukmachera. Co grozi Pedersenowi, aby nie uzyskał takiej ilości oczek? 1. Cztery starty? Niekoniecznie, bo Pedersen nie odpuści, a nawet jeśli, to zakład będzie anulowany.
2. Groźni rywale? Łagutowie w Gorzowie sobie nie radzą, jedyne zagrożenie ze strony Karlssona na dobrą sprawę, a i on jest pod formą.
3. Kolega z pary? Hans Andersen?? ???? Reasumując dość przekonujący over.
Leszno - Rzeszów (0-14) 1 1,95. Tu już pisałem wcześniej, Leszno baaardzo groźne u siebie, a goście to moim zdaniem będzie Crump i długo nic. Harris, ok, gość jest w stanie zaskoczyć, ale popatrzmy jakich ma rywali, Hampel, Kołodziej, czy nawet Baliński, Batchelor, łatwo mu nie będzie. Richardson, to takie małe moje wróżenie z fusów, ale moim zdaniem na wyjazdach to będzie klapa sezonu.
Kasprzak - Hancock 1 1,75 - Tu czysto teoretycznie, Hancock moim zdaniem powoli się kończy, wyjazdowy mecz, para z Dobruckim. Naprzeciwko niego Kasprzak, który pierwszy mecz sezonu co by nie mówić zawalił. Teraz jedzie u siebie, więc jest przednia okazja do rehabilitacji i, choć nie przepada za tym tarnowskim owalem, to ma w parze Jamroga. Reasumując warto zaryzykować.
Do tego dodałem under 7 punktów Nermarka, jednak po głębszym przemyśleniu nie polecam tego typu. On tych 7 oczek zdobyć nie powinien, ale pojedzie pewnie 4 razy, a to wiąże się z anulowaniem zakładu. Tyle ode mnie, miłego oglądania ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@ Kapszti
Co do meczu Unii ze Stalą - Harris słabo na wyspach zaczął ten sezon (oczywiście patrząc na jego dokonania z ubiegłych lat w EL), Richardson niedość, że po urazie to nie muszę przypominać jego niektórych występów z Włókniarza, gdzie kładł mecz całej drużynie. To wg mnie w Polsce nie jest osoba, która może być jedną z wiodących postaci, szczególnie w meczach wyjazdowych z TAKIMI przeciwnikami. Crump? nie wydaje mi się, żeby z Hampelem miał wiele do gadania, Kołodziej nieco słabszy to z nim powalczyć może, jak dla mnie Rzeszów przegra różnicą nawet 20pkt - juniorzy nie zapunktują, bo bracia Musielakowie nawet będą w stanie powalczyć z Kuciapą i Okoniem. Ja zagrałem handi 14.5 na Leszno (teraz już jest wyższa linia).
Inne mecze ciężkie do wytypowania, szkoda, że na Tobecie nie ma overu Crumpa. W Tarnowie jedna wielka niewiadoma, a na Gorzów bardzo duży ten handi wystawiony i też mieszane uczucia mam...
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Feekus, mam swoje zdanie na temat tego gorzowskiego meczu i muszę powiedzieć, że linia ustawiona jest bardzo dobrze. Jest jednak z tego, co widzę drobna różnica między tobetem, a np. totomixem. Szczerze mówiąc, obstawiam wygraną Stali w okolicach tych 26 punktów, a zatem 0-20,5 można śmiało spróbować na miejscowych. Jak już wyżej pisałem, Łagutowie nie powinni zaskoczyć, Szombierski raczej zapunktuje na juniorach, Nermark słabo, juniorzy słabo, jedyny który może zaskoczyć to Karlsson.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Tym razem postanowiłem zagrać coś z oferty totomixu, bo raz, że w Sportingbecie oferta pokaże się dopiero za jakiś czas, a dwa, że mają chorą zasadę zakazu łączenia pojedynków h2h z innymi zdarzeniami i za to mają ode mnie ????.
Na Gorzowie po wpadce w Rzeszowie wielka presja. Nikt nie wyobraża sobie, by dzisiaj miało stać się coś złego, bo tak na prawdę goście nie mają argumentów, by powalczyć o wygraną. Niewiadomą pozostają jedynie rozmiary zwycięstwa gospodarzy i właśnie na tym się skupię, bo hc +26 wygląda zachęcająco. Co prawda Częstochowa jest &quot;faworytem&quot; do zajęcia 8. miejsca, ale już w inauguracyjnym pojedynku z Lesznem pokazali, że jak mawia klasyk &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot;. Brakuje im lidera z prawdziwego zdarzenia, takiego punktowego pewniaka, ale jest paru niezłych zawodników. Najbardziej liczę na Pikeja, który nie tak dawno ścigał się w gorzowskich barwach, więc tor nie będzie mu obcy. Myślę, że pozytywnie zaskoczyć mogą bracia Łagutowie. Obawiam się o Szuminę i Nermarka, ale mam nadzieję, że dołożą przynajmniej po parę &quot;oczek&quot;. Gospodarze teoretycznie mieli nie mieć słabych punktów, ale Zagar i przede wszystkim Andersen nie wystartowali dobrze. Jednak najsłabszym punktem są juniorzy, choć akurat dzisiaj nie powinno być to aż tak bardzo widoczne, bo przyjezdni też nie mają na tych pozycjach asów.
Generalnie rzecz biorąc nie spodziewam się jakiejś &quot;masakry&quot;, bo z tego co pamiętam, to tor w Gorzowie niekoniecznie sprzyjał wyłącznie gospodarzom. Czewa choć wyraźnie odstaje na papierze nie musi przegrać tego meczu nie wychodząc z 30, więc uważam, że stać ich na zdobycie 33 pkt potrzebnych do obrony hc.
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa - Włókniarz Częstochowa (+26) # 1,65 totolotek ✅ (48-42)
W Rzeszowie euforia po łatwym zwycięstwie nad głównym kandydatem do złota. Wszyscy zapowiadają walkę o wygraną w Lesznie, tylko że ja znów jestem sceptyczny, bo szczerze mówiąc, to nie wiem kto miałby nam wygrać ten mecz. Tak jak słusznie zauważył bosky, poza Crumpem trudno wskazać kogoś kto mógłby mu pomóc w przywożeniu pkt. Ciapek na wyjazdach nie istnieje, po Okoniu również nie spodziewam się rewelacji, a Rico poobijany po niedawnym upadku. Nadzieja jest jeszcze w Harrisie, ale i tak uważam, że Leszno odniesie łatwe zwycięstwo. Czekałem na hc jaki wystawią buki, bo osobiście miałem nadzieję na -8, -10 i taki na pewno bym zagrał, ale -14 to już większe ryzyko i raczej odpuszczę. Zamiast tego wybrałem pojedynek Crumpa z Koldim. Rudy po wyleczeniu wszelkich dolegliwości śmiga aż miło i można powiedzieć, że na razie się &quot;spłaca&quot;. Jednak z jego oceną zaczekam aż do kolejek, które będą odbywać się po sobotnich GP, bo wtedy okaże się czy będzie liderem na cały sezon czy też znów powróci syndrom dnia po GP. Wracając do dzisiejszego spotkania trzeba zauważyć, ze tor w Lesznie mu &quot;leży&quot;, więc nie powinien mieć problemów z jego geometrią. Występ przeciwko Gorzowowi napawa podwójnym optymizmem, dlatego liczę, że nie zgubi nagle formy. Na jego korzyść przemawia także fakt, iż będzie jeździć w parze z juniorem, a że nie spodziewam się by Lampart, a tym bardziej Kret mieli dziś punktować, to Ginger będzie mógł się skupić na walce z gospodarzami, bo nie będzie si za kim oglądać. Z kolei Koldi w Czewie może nie zawiódł, ale też na pewno szału nie zrobił. Dzisiaj powinno być lepiej, ale o punkty będzie miał trudniej od kangura, bo pojedzie w parze z Balim, który na własnym torze zawsze jest mocny i może &quot;zabierać&quot; pkt swojemu koledze.
Janusz Kołodziej - Jason Crump - Jason Crump # 1,85 totolotek ⛔ (13-10)
Ostatnim typem jest under pkt Herbiego. Falubaz przyjeżdża do Tarnowa jako faworyt, ale nie jestem pewien czy spełnią pokładane w nich nadzieje. Rok temu też jechali w podobnym charakterze i wszyscy pamiętamy jak się skończyło. Na pewno zapowiada się wyrównany pojedynek, bo Jaskółki nie mogą pozwolić sobie na porażkę u siebie. Falubaz ma bardzo wyrównany skład i poza PePe nie odważyłbym się zagrać jakiegoś overa punktowego. Za to zainteresował mnie under 10 Hancocka, bo linia jak na mecz wyjazdowy wysoka, a Jankes w pierwszym meczu przeciwko Toruniowi jakoś nie błyszczał. 9 &quot;oczek&quot; to nie najgorszy wynik, ale kibice chyba liczyli na więcej. Warto jednak wrócić uwagę, że jedzie w parze z Rafim Dobruckim, który także prezentuje się dość solidnie, stąd często zmieniali się miejscami na mecie. Myślę, że podobnie będzie i dzisiaj, a że dochodzi jeszcze obcy tor, to sądzę, ze Greg zakręci się koło max 8-9 punktów.
Greg Hancock poniżej 10 pkt # 1,85 totolotek ⛔ (14pkt)
 
robsoneczek 0

robsoneczek

Użytkownik
Jaroslaw Hampel Powyżej 10 1,61 bet365
Jarek powinien bez większych problemów pokonać granicę 10pkt. Już w pierwszym meczu pokazał że jest w formie, będąc liderem Byków. Do tego rywal nie jest zbytnio wymagający, nie oszukujmy się. Poza Crumpem kto ma te pkt zdobywać ?
Wlokniarz Czestochowa +20.0 @ 1.90
Unia Tarnow +4.0 @ 1.75

bet 365
Częstochowianie bardzo dobrze pokazali się w 1 meczu, skazywani na pożarcie o mało co nie wygrali z Mistrzem Polski. Handicap bardzo wysoki, wierzę że przy dobrych wiatrach są w stanie uciułać te 36pkt. Mają skład walczaków. Wiele będzie zależeć od dyspozycji Nermarka, czy same starty wystarczą mu na Gorzowiaków ? Szuminie jak do tej pory dobrze szło na Gorzowskim torze, motory ma szybkie. Wszystko zależy jak szybko je dopasuje. Bracia powinni swoje zrobić. Bądźmy dobrej myśli.

Jason Crump Powyżej 11
Zapewne pojedzie 6x. GP jeszcze nie ruszyło, to Crumpi w lidze zapierdziela. Oby było tak i dzisiaj ????
Rafal Szombierski +2 ( - Hans Andersen -2)
Hansio Lansio totalnie bez formy, nawet w Anglii nie punktuje. Szumina jedzie z juniorem, zapewne pojedzie też z tkt. Swoje pkt powinien uzbierać i to powinno starczyć na Hansa, który jedzie w parze z Iversenem(dobrze dysponowanym)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Rafal Szombierski +2 ( - Hans Andersen -2) Hansio Lansio totalnie bez formy, nawet w Anglii nie punktuje. Szumina jedzie z juniorem, zapewne pojedzie też z tkt. Swoje pkt powinien uzbierać i to powinno starczyć na Hansa, który jedzie w parze z Iversenem(dobrze dysponowanym)
bez formy? wczoraj 1,3,3,3,3 w barwach Coventry także poważnie zastanowiłbym się nad tym typem. Jechał przeciwko swojemu rodakowi, Nickiemu Pedersenowi także nie można powiedzieć, że tak &quot;totalnie&quot; ;)
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
Ciekawym typrem jest Jonsson-Hancock 1 1,55
Hancock początek jakoś nie wyraźnie zaczął, za to Jonsson całkiem nieźle radzi sobie. Do tego Greg jedzie z Dobruckim w parze w AJ z Davidssonem który dzisiaj nie powinien zbyt wiele zdziałać
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów
Mimo bojowych zapewnień z Podkarpacia nie chce mi się wierzyć w zwycięstwo Żurawi na torze mistrzów Polski. Byki do zwycięstwa powinien poprowadzić Jarosław Hampel, który oprócz Jasona Crumpa nie powinien mieć problemów z pokonywaniem rywali. Rzeszowianie pokazali w ostatniej kolejce, że potrafią przywieźć za plecami nawet parę Gollob-Pedersen, jednak nie sądzę aby równie świetny poziom prezentowali na wyjazdach. Stąd moja opinia, że leszczyński lider nie będzie miał zbyt wielu okazji do straty punktów.
Jarosław Hampel over 11 @1.60 Tobet zwrot ehh 3 bonusy...
Caelum Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Stal na nowo otwartym stadionie pokonała Polonię w ramach sparingowego spotkania. Teraz do Gorzowa przyjadą częstochowskie Lwy. Nie ma wątpliwości, że podopiecznym Czesława Czernickiego uda się powtórzyć wynik ze sparingu, jednak uważam, że nie będzie to całkiem jednostronne widowisko. Częstochowianie są bardzo specyficzną drużyną z bardzo ciekawymi zawodnikami. Myślę, że Lagutowie, Szombierski czy nawet Nermark i Karlsson są w stanie nawiązać walkę z Iversenem, Andersenem i Zagarem. Do tego dochodzą punkty na juniorach. Uważam, że goście przywiozą minimum 34 punkty. Kurs zachęca.
Caelum Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa H(0 - 22.5) 2 @2 Tobet ✅
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Hampel - over 11 @ 1,72 --&gt; 1,6
Tobet
Mały świetnie zaczął nowy sezon. Widać u niego dużą determinację i chęć poprawy niektórych elementów. Myślę, że obok Kołodzieja będzie najlepszym zawodnikiem Byków. Over 11 wydaje w zasięgu Hampela. Gdyby był pod 13 miałby jeszcze łatwiej. Na swoim torze powinien być nawet lepszy od Crumpa.
Crump - over 11 @ 1,72 --&gt; 1,44
Bet365
Rudy wyraźnie odżył po zabiegu, który miał zimą. Widać, że teraz gdy nie przeszkadza mu kontuzja jest bardzo szybki. Oczywiście to początek sezonu, ale skoro Crump nie jedzie po GP to powinno być z nim dobrze ;) Dodatkowo Australijczyk pojedzie pewnie 6 razy, więc linię 11 przeskoczy.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Z typami dot. underu Hancocka się jak najbardziej zgodzę, natomiast już z analizami niekoniecznie. Akurat ten pierwszy mecz Hancockowi powiedziałbym, że wybitnie wyszedł, co nie zmienia faktu, że może mieć powoli syndrom Drabika, nie wiem czy kojarzycie. Slammer zaczynał bodajże sezon temu mecz od 2, lub 3, a z każdym kolejnym startem wymiękał i najczęściej kończył zawody po 4 starcie, w którym dowoził zero.
Jeszcze jedna uwaga:
to powinno starczyć na Hansa, który jedzie w parze z Iversenem(dobrze dysponowanym)
Andersen jedzie z Pedersenem w parze z tego co mi wiadomo ???? nawet sporo żartów w związku z tym się pojawiło w internecie.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj skupię się przede wszystkim na typowanie pojedynków zawodników i na sumę punktów poszczególnych zawodników. Opcje handicapowe jakoś niespecjalnie mi odpowiadają. Niby rozum mówi, że Częstochowa nie powinna dzisiaj zagrozić Stali, ale serce mówi już co innego. Tak naprawdę nie wiem, czego można się tam spodziewać. Gorzej niż w ostatnim meczu Andersen już nie pojedzie, Żagar też już w porównaniu z ostatnim meczem będzie w pełni zdrów. Z drugiej strony na więcej stać Karlssona, czy młodego Łagutę - niż w inauguracyjnym spotkaniu z Lesznem. W Lesznie niby nie powinno być niespodzianki. Ale Rzeszów pozytywnie zaskoczył pokonując Gorzów. Choć Komarnicki w swoim stylu skwitował, że to Stal była słabiutka, a nie &quot;Żurawie&quot; takie mocne. Pierwsza kolejka nie dała mi odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań, nt. poszczególnych drużyn, toteż odpuszczę sobie typowanie handicapów itd.

Sebastian Ułamek - Piotr Protasiewicz Typ: Pepe @ 1.85 ▶ Betsafe ⛔

&quot;Pepe&quot; na razie prezentuje się wybornie. Cieślak przed sezonem mówił, że to będzie jego sezon i naprawdę z tego co pokazuje 36-letni Protasiewicz, nie były to słowa powiedziane na wyrost. Na inaugurację z Toruniem pojechał wybornie. Seba co prawda był najjaśniejszym punktem &quot;Jaskółek&quot; na Olimpijskim we Wrocławiu, jednak do formy Piotrka daleko mu. Ponadto kapitan &quot;Jaskółek&quot; narzeka na uraz:
- W sparingu z Rybnikiem złapałem kontuzję. Mam stłuczony i pęknięty nadgarstek. Ciągle jeszcze walczę o to, żeby dojść do pełni zdrowia. Na szczęście z dnia na dzień jest coraz lepiej. Staram się jak najlepiej przygotować do niedzielnego meczu. Pomagają mi moi przyjaciele - rehabilitanci, ale ciągle jeszcze odczuwam ból - powiedział dla SportoweFakty.pl Sebastian Ułamek.

Protasiewicz na torze w Mościcach radzi sobie raczej dobrze, jest w formie. Ułamek niby poobijany, kursy na Pepe spadają.

Janusz Kołodziej (suma punktów) Typ: Powyżej 11.5 @ 1.85 :arow: Tobet ✅
Dzisiaj Jasiek powinien wieść prym wśród zawodników ścigających się na torze w Lesznie. W końcu to aktualny rekordzista owalu. Wczoraj &quot;Byki&quot; potrenowały na Smoczyku i nie mam wątpliwości, że dzisiaj będą świetnie spasowani. &quot;Koldi&quot; w zeszłym sezonie był nie do ugryzienia na swoim torze, w tym sezonie powinno być równie dobrze. Nie ma sensu powtarzać kolejnych &quot;achów i echów&quot; na temat Kołodzieja, toteż taka krótka argumentacja.

Jason Crump (suma punktów) Typ: Powyżej 11 @ 1.72 ▶ bet365
&quot;Rudzielec&quot; ostatnio dzielił i rządził w Rzeszowie, dzisiaj ze swoją Stalą przyjeżdża do Leszna, gdzie również powinien być niezwykle szybki. Na Smoczyku radzi sobie świetnie. Wystarczy przypomnieć sobie dwie victorie w GP 2009 i 2010 oraz kapitalne występy &quot;Gingera&quot; w starciach z Unią Leszno:
2005 Leszno - Torun 51-39 14+1 (2,3,2,3,3,1*)
2006 Leszno - Wroclaw 40-50 14 (3,2,3,3,3)

2007 Leszno - Wroclaw 50-43 19 (2,3,2,3,6,3)

2009 Leszno - Wroclaw 49-41 18 (3,3,3,3,3,3)

2010 Leszno - Wroclaw 60-30 9 (1,3,1,2,2)

Póki co Crump prezentuje świetną formę. Na Smoczyku prezentuje się wybornie, ponadto czeka go dzisiaj zapewne sześć startów - linia 11 punktów, to chyba jakieś nieporozumienie.

Ponadto suche typy, o których nie miałem już siły pisać więcej.
  1. Hans Andersen - Rafał Szombierski Typ: Szumina +2 @ 1.83 ▶ bet365
  2. Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra Typ: Zielona Góra @ 1.90 ▶ betgun ✅
  3. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa Typ: Włókniarz +24.5 @ 1.85 ▶ Unibet ✅

Hans zupełnie bez formy. Dzisiaj niejako za karę wystawiony z Pedersenem, będzie mu ciężej o punkty. Rafał gdyby nie upadek na drugim łuku pierwszego okrążenia w ostatnim biegu byłby wielkim bohaterem pod Jasną Górą. Na treningach prezentował się słabo, ale w meczu jako jedyny pokonał Hampela. Był szybki na trasie, dobre starty. Na juniorach powinien zgromadzić trochę punktów, a Andersen ostatnio ma problemy z pokonywaniem nawet Adamczaka ...
Unia dostała sromotne wciry we Wrocławiu. &quot;Jaskółki&quot; pokazały, że jednak chyba nie są takie mocne, za jakie je uważano. Słabiutko pojechał Vaculik, na którego bardzo liczono. Mizernie prezentuje się para juniorska. Falubaz na pewno powalczy o korzystny rezultat. Po takim kursie warto spróbować.
No to handi na Włókniarz chyba zbyt duże, mimo wszystko ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie ma co powtarzać typków, więc podam tylko jeden.
Grigorij Łaguta - Artiom Łaguta 2 @ 2.20 betsafe ⛔
Bracia jadą w jednej parze ale to Artiom jest &quot;prowadzącym parę&quot;. Tor w Gorzowie jest im obcy. Do tej pory jechali tam raz (w półfinale DPŚ) i bardzo nie pasował on Grigorijowi, z kolei Artiom jak na startowca przystało wygrał parę biegów. Do tej pory w Polsce w meczu z Lesznem lepiej Grisza ale tor w Czewie bardziej pasuje starszemu z braci. Artiom z kolei lepiej wypadł w KA w Bydgoszczy. Dziś powinno być podobnie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Unia Leszno - Marma Rzeszów (0-16) 2 1,72 Tobet ⛔
Leszno osłabione przed sezonem dość znacząco. Czy Batchloer to będzie zawodnik, który będzie kręcił regularnie te 10 ptk? wątpię. Janusz w 1 kolecje pokazał, że nie wszedł jeszcze dobrze w sezon, no Jarek aurat był filarem drużyny z Leszna przed tygodniem na owalu w Częstochowie. W tamtym spotkaniu, tak faworyzowane &quot;Byki&quot; przypomnę, że męczyły się z miejscowymi &quot;Lwami&quot;, aż w końcu wygrały ale zaledwie 3 punktami. Natomiast goście, przed tygodniem dokonali ogromnej niespodzianki pokonując u siebie gości z Gorzowa różnicą 11 punktów. Jason Crump w tamtym spotkaniu pokazał, ze z kim jak z kim ale, z nim w tym sezonie będzie trzeba się liczyć, 14 punktów w 5 startach tego zawodnika robi wrażenie. Przegrał tylko w pierwszym starcie z Tomkiem Gollobem :cool:. Stawiam, ze beniaminek łatwo skóry nie sprzeda w Lesznie, dlatego gram na nich z dodatnim handicapem.
Tomasz Gollob over 12 punktów 1,53 Bet365 ✅
Nicki Pedersen over 11 punktów 1,61 Bet365 ⛔

Tutaj krótko, oby dwaj zawiedli przed tygodniem w Rzeszowie, o czym pisałem wyżej. Na pewno dzisiaj będą chcieli się zrehabilitować. Dlatego sądzę, że każdy z nich &quot;zakręci&quot; się koło kompletu, tym bardziej, że w drużynie gości ciężko szukać rywali dla tych dwóch Panów. &quot;Lwy&quot; u siebie to drużyna która pokazała, że będzie ciężka do pokonania przez każdego, ale dzisiaj na prawdę bracia Łagutowie czy &quot;PK&quot; będą mieli na prawdę ciężko z Tomkiem czy też Nickim. Swoją droga jestem ciekaw, jaki wynik tam padnie, ale mimo wszystko nie skusze się na grę z handicapem dodatnim czy też ujemny. Zobaczymy co pokaże Hans :grin:
edit // Jednak na Leszno chyba można, grać jeśli chodzi o ujemne handicapy, ponieważ wydaja się bardzo mocni u siebie mimo wszystko.. Crump pokazał jednak co potrafi :? oraz Nicki po raz kolejny :? Tomek obronił honor i dobrze, że postawiłem na niego :cool: Swoją drogą ciekawe co by było w Gorzowie gdyby nie taka forma Tomka dzisiaj..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom