>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Bundesligi (20-22.08.2021)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Promocja tylko dla nowych graczy!
Załóż konto z naszego linku w Superbet lub klikając w baner w dniach 20-22 sierpnia i...



1629200695502.png

DODATKOWE 50 ZŁ ZA KAŻDY strzelony gol w meczu BAYERN – KOLN
Wszyscy gracze, którzy założą konto z naszego linku w dniach 20-22 sierpnia
Gracz musi postawić swój pierwszy zakład po rejestracji na mecz Bayern – Koln
Zakład trzeba postawić z konta głównego
Minimalna stawka: 50 zł (w tym podatek obrotowy)
Minimalny kurs: 1.60 (Wszystkie rynki gry są dostępne)
Nie można skorzystać z opcji cash-out
Tylko zakłady przedmeczowe
Nie ma znaczenia jak zakład zostanie rozliczony (wygrany/przegrany/unieważniony),
za każdą bramkę strzeloną w Bayern - Koln, 23 sierpnia gracz otrzyma 50 zł dodatkowego bonusu
Obrót bonusem: 3x po min kursie 1.80

Regulamin

Nie masz konta w Superbet, nic straconego - załóż je wchodząc na superbet.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1629201058175.png
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: RB Lipsk vs VfB Stuttgart
Typ: Andre Silva + BTTS
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Próbuję jeszcze raz z Andre Silvą, ponieważ ze strzelcami często mam tak, że po nieudanym typie w następnym spotkaniu udaje im się strzelić gola. Niestety nie był to najlepszy występ byłego piłkarza Eintrachtu Frankfurt z FSV Mainz. Ogólnie cały skład Byków zagrał na bardzo miernym poziomie i mam nadzieję, ze zrehabilitują się dzisiaj. Stuttgart wręcz przeciwnie, zaliczy celujący start, ale mierzyli się tylko i wyłącznie z Greuther Fürth i nie jest to żaden wyznacznik formy. Pomimo licznych osłabień udało im się zdemolować beniaminka i liczę na to, że dzisiaj również powalczą. Jesse Marsch musi się przyzwyczaić, że Bundesliga to całkiem inny poziomi niż austriacka ekstraklasa, ale uważam, że wyciągnie wnioski. Czas na przebudzenie Andre Silvy w sezonie 2021/2022.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Basic Odds Boost 676x290.jpg

W weekend czekają nas bardzo ciekawe starcia w niemieckiej Bundeslidze. W sobotę o 18.30 Bayer Leverkusen podejmie Borussię Monchengladbach. Oba zespoły zaczęły ten sezon od remisu, jednak zapewne punkt zdobyty przez Źrebaki w meczu z faworyzowanym Bayernem można uznać za cenniejszy niż ten uzyskany przez Aptekarzy w Berlinie. Ostatnie mecze sugerują nam, że delikatnym faworytem jest zespół prowadzony przez Gerardo Seoane. Kto tym razem będzie górą w tej rywalizacji?

Z kolei, w niedzielę, ligową kolejkę zamknie Bayern, który zmierzy się z Kozłami z Kolonii. Bawarczycy pomimo falstartu w pierwszej serii spotkań, we wtorek zdobyli Superpuchar Niemiec pokonując BVB 3:1. Świetną partię rozegrał Robert Lewandowski, który mocno przyczynił się do końcowego triumfu zdobywając dublet oraz dokładając do tego asystę. Czy zatem zespół gości, który po wygranej z Herthą jest wyżej w tabeli, będzie w stanie sprawić niespodziankę na Allianz Arena?

W związku z powyższymi spotkaniami, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!
Więcej szczegółów:

https://www.totolotek.pl/pl/odds-boost


Nie masz konta w TotoIotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty powitalnej HeIlo
Hello – 1000x100.jpg
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Bayern Monachium - Fc Koln

Bayern Monachium wygrał każdy z ostatnich siedmiu meczów Bundesligi z FC Köln . Był niepokonany w 14 ligowych meczach z FC (13 zwycięstw, jeden remis). Ostatnia porażka w 2011 roku. Przeciwko żadnej innej drużynie Bundesligi Bayern nie ma tak dobrej serii i jest tak długo niepokonany.
Fc Koln jest ulubionym przeciwnikiem Serge'a Gnabry. Strzelił dwa gole w ostatnim starciu między obiema drużynami. W sumie w siedmiu meczach Bundesligi przeciwko FC Koln Gnabry zdobył dziewięć bramek, częściej niż przeciwko jakiejkolwiek innej drużynie.
Z poważnych osłabień zabraknie Neuera.
Bayern zaczął sezon z nowym trenerem. Mocni przeciwnicy na samym początku - remis z Gladbach, wygrana w pucharze z Dortmundem.
Fc Koln wygrało mecz w Pucharze Niemiec i pokonało na otwarcie 3:1 Herthe Berlin. Widziałem skrót tego spotkania. Było ono bardzo ofensywne.
Ekipa z nad Renu gra systemem 4-3-1-2 . To powinna być woda na młyn dla bawarskich skrzydłowych.
Mecz dla mnie zapowiada się hokejowo. Bayern według mnie będzie wyglądał dobrze. Miał dwie mocne zaprawy na starcie, a Fc Koln to drużyna niższej klasy. Przy zachowaniu rytmu z poprzednich spotkań i większej przewadze i kontroli meczu Bayern może zrobić bardzo dobry wynik. Myślę, że zaczną strzelanie w pierwszej połowie i będą dążyli do dalszych trafień do ostatniej minuty tego meczu.

Moje propozycje na to spotkanie:
Bayern strzeli w obu połowach @ 1,50 Fortuna
Serge Gnabry strzeli co najmniej dwa gole @ 6,25 STS
- proponuję wjechać delikatnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +520
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bayern Monachium vs FC Köln
Typ: Robert Lewandowski strzeli gola + BTTS
Kurs: 2.55 ✅
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Kapitan reprezentacji Polski świętował wczoraj swoje 33. urodziny i dzisiaj będzie miał okazję, aby sprawić sobie prezent. Jego Bayern Monachium zmierzy się z FC Köln, które nie chce powtórzyć losu Werderu Brema, które po udanych barażach zaspało i spadło do Zweite. Postanowiono zatrudnić ciekawego szkoleniowca, jakim jest Steffen Baumgart i z Paderborn długo nie poszalał w elicie, ale raz na jakiś czas namieszał. Tym razem ma o wiele większy budżet i możliwości i inauguracja wypadła świetnie. Pokonanie Herthy BSC na własnym boisku powoduje, że jest trochę spokoju u przyjezdnych. Dzisiaj uważam, że powalczą na Allianz. To nie jest w stylu Steffena Baumgarta, aby chować się za podwójną gardą, wręcz przeciwnie będą starali się uprzykrzać zadanie faworytom. Bayern miewa błędy w ofensywnie i jestem zdania, że Kozły jeden z nich wykorzystają. Liczę także na naszego rodaka, który w meczach z FC Köln trafia regularnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +345
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom