>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2-błędowy system bukmacherski na 7 zdarzeń

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przedstawiam rozpis systemu do ewentualnego wykorzystania go w sportowych zakładach bukmacherskich:
SYSTEM na 7 zdarzeń , w rozpisie na 7 zakładów po 3 mecze na kuponie:
a/ 1-2-7
b/ 1-3-4
c/ 1-5-6
d/ 2-3-6
e/ 2-4-5
f/ 3-5-7
g/ 4-6-7
Jest to system 2-błędowy , ponieważ gwarantuje nam wygraną przy popełnionych 2 błędach w typowanych zdarzeniach , czyli gdy trafimy 5z7 meczy to na 100% mamy wtedy wygraną i to nawet w postaci nie jednego a 2 kuponów.
Oczywiście sama wysokość wygranej zawsze zależy od zastosowanych kursów i dlatego przedstawię teraz porównanie , czyli symulację wygranych przy takim samym trafieniu w grze na single jak i w tej w/w metodzie , czyli zakładamy identyczne trafienia 5z7 zdarzeń , dając sobie luz popełnienia 2 błędów w typowaniu 7 zdarzeń:
Gra na zdarzenia singlowe z identycznymi kursami po 1.80
Trafiając ( gra w necie bez podatku ) 5z7 zdarzeń wygramy 5x1.8=9 jednostek przy koszcie gry 7 jednostek , więc nasz zysk to 2 jednostki czyli 28.58% od kosztu gry wynoszącego 7 jednostek.
Grając zaś tym system przy trafieniu 5z7 zdarzeń , mamy wygrane 2 kupony , czyli ich ako wobec kursów po 1.8 to 1.8x1.8x1.8=5.84 jednostki x 2 kupony=11.68 jednostki , a więc zysk netto to 11.68-7=4.68 jednostki , a to jest 66.86% od kosztu gry wynoszącego 7 jednostek.
Zaznaczam , że to powyższe porównanie liczone jest dla porównania zysku przy grze 2 technikami gry ( single i system ) przy trafieniu 5z7 zdarzeń z kursami po 1.8 i grze w necie bez 10% podatku obrotowego.
.........................................................................................................................
UWAGA:
Trafienie tylko 4z7 zdarzeń zmienia sytuację i daje 4x1.8=7,2j. a w systemie mamy wtedy choć bardzo wysoką , ale SZANSĘ na poziomie 80% na wygranie 1 kuponu z ako 1.8x1.8x1.8=5.84 jednostki.
Tak więc jak zawsze , wybór metody gry musi być oparty o naszą własną ocenę i przekonanie , co do wysokiej trafności naszych typów , tu pozwalające oczekiwać trafienia 5z7 zdarzeń...
P.s: wg mnie ten system dość dobrze nadaje się do grania długoterminowego , czyli do wyboru z oferty bukmachera zdarzeń z kilku najbliższych dni , bo wtedy mamy
( śledząc rozwój sytuacji w naszych kuponach po już zakończonych danego dnia meczach ) możliwość dokonywania ewentualnych kontr.
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W nawiązaniu do przedstawionego rozpisu na 7 zakładów , gdzie przy trafieniu 5z7 zdarzeń mamy gwarancję wygrania 2 kuponów , czyli 2x&quot;3&quot; - to dlatego przedstawiłem właśnie taka jego wersję , ponieważ rozpis z 7 meczy z gwarancją wygrania 1 kuponu ma 5 zakładów:

01 02 04
01 03 05
01 06 07
02 03 07
04 05 06

tak więc dodając tylko 2 zakłady , czyli w rozpisie na 7 kuponów (tak jak w początkowym wpisie ) mamy tę gwarancję bardzo podniesioną a uzyskaną tanim kosztem poprzez dołożenie 2 zakładów.
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ace&gt;&gt;&gt; przecież przedstawiłem w pierwszym wpisie porównanie efektu gry na single i tym systemem....tak więc skoro pytasz , to moja odpowiedź tam zawarta jest taka , że dla skuteczności trafień 5z7 przy grze na 7 zdarzeń po 1.8 nie jest lepiej!
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
edi ale grajac 7 singli u baru bulow bedziesz mial wyzsze kursy.
U jednego buka zeby zagrac systemem jestes,,skazany,, na oferowane kursy.
A powiedz edi jakim Ty grasz systemem?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wielkizordon&gt;&gt;&gt; nie mogę się z Tobą zgodzić!
Napisałem przecież , że:
&quot;wg mnie ten system dość dobrze nadaje się do grania długoterminowego , czyli do wyboru z oferty bukmachera zdarzeń z kilku najbliższych dni , bo wtedy mamy
( śledząc rozwój sytuacji w naszych kuponach po już zakończonych danego dnia meczach ) możliwość dokonywania ewentualnych kontr&quot;.
A zatem NIC nie stoi na przeszkodzie , aby grać tym systemem , ale jednocześnie i singlami u wielu buków!!!!
A jak to zrobić?
PROSTO , bo zapewne pamiętasz ze szkolnej edukacji matematyki , zasadę rozdzielności mnożenia względem dodawania?
Tak więc obojętnym dla wyniku jest , czy te 7 zdarzeń z kursami
( dla przykładu ) po 1.8 zagrasz od razu czy też na raty , bo ako takiego kuponu po 3 z nich granych od razu to 1.8x1.8x1.8=5.84 a ako z grania na raty wychodząc od stawki 1j. dla każdego z 7 zdarzeń rozciągniętych w czasie to:
a/ 1.8x1=1.8
b/ 1.8x1.8=3.24
c/ 3.24x1.8=5.84
Czyli ako na wygranych kuponach będzie ZAWSZE identyczne bo 5.84.
W praktyce dla tego zakładanego trafienia 5z7 zdarzeń postępujemy tak , że znając rozpis systemu na 7 kuponów po 3 zdarzenia na każdym:
a/ 1-2-7
b/ 1-3-4
c/ 1-5-6
d/ 2-3-6
e/ 2-4-5
f/ 3-5-7
g/ 4-6-7
dzielimy tę naszą kasę na grę , czyli 7 jednostek na 7 i mamy po 1 jednostce za które to możemy albo zagrać każdą linię od a/ do g/ albo też zacząć od gry na zdarzenie numer 1 oddzielnie u buka z najwyższym kursem.
Widzimy , że w tym rozpisie systemu każde zdarzenie występuje 3 razy.
Robimy więc tak , że gramy 3 razy po 1 jednostce na zdarzenie 1 i wydajemy 3z7 jednostek na grę.
Zdarzenie nr 1 nam pada i tym samym wypadają z gry linie rozpisu od a/ do c/ a zostają nam 4 jednostki na grę i 4 linie rozpisu:
d/ 2-3-6
e/ 2-4-5
f/ 3-5-7
g/ 4-6-7
Teraz gramy zdarzenie nr 2 i wobec tego , że jest ono już tylko w linii d/ i e/ ( bo linia a/ nam padła wobec przegranej zdarzenia 1 ) to gramy je 2 razy po 1 jednostce.
Załóżmy , że tez nam ono padło i przez to wypadają z gry linie rozpisu:
d/ 2-3-6
e/ 2-4-5
Teraz wyczerpaliśmy już zakładaną i dopuszczalną ilość 2 błędów ( w praktyce mogą to być oczywiście o zupełnie innych numerach ) i pozostało nam w grze 5 typów od 3 do 7:
f/ 3-5-7
g/ 4-6-7
Mamy więc w banku 2 jednostki i zaczynamy naszą grę od typu nr 3 z linii f/ rozpisu systemu , na który to typ stawiamy 1 jednostkę:
1.8x1=1.8 i wygrywamy - a następnie ostatnią jednostkę stawiamy na typ nr 4 z linii g/ rozpisu:1.8x1=1.8 i też wygrywamy.
[UWAGA: można postawić także 2 jednostki na typ nr 3]
Dalszy ruch to gra na typ nr 5 ale już za 1.8 jednostki i mamy 1.8x1.8 ( choć oczywiście zagramy najlepszy inny kurs ) a to nam da 1.8x1.8=3.24.
Kolejny ruch to gra na typ nr 6 za kasę wygraną na typie nr 4 , czyli za 1.8 i ponownie trafiamy uzyskując 1.8x1.8=3.24.
[ UWAGA: możliwe zagranie to także postawienie całej wygranej dotąd kasy z trafionych zdarzeń 3 i 4 na zdarzenie nr 5 a następnie na zdarzenie nr 6]
Pozostał nam w obu tych liniach f/ i g/ typ nr 7 i gramy go stawkując za wygrane na typach 3 i 5 te 3.24 j. oraz 4 i 6 też 3.24 jednostki i mamy:
f/ 3.24 x1.8=5.84
g/ 3.24 x1.8=5.84
Tak więc nieco inną drogą , ale stosując ten sam rozpis posiadający gwarancję wygrania 2 kuponów po 3 zdarzenia przy trafieniu 5z7 zdarzeń - tę wygraną można osiągnąć i to grając u różnych buków na mecze rozciągnięte tak w czasie , aby na siebie nie zachodziły ich wyniki i z wykorzystaniem postulowanego przez Ciebie grania najwyższych kursów.
P.s: zadałeś mi pytanie jakim systemem gram - otóż takim jaki aktualnie uznam za najkorzystniejszy , w zależności od ilości meczy i rodzaju zdarzeń jakie chcę grać.
Najlepsze wyniki przynosi mi metoda &quot;MUSISZ PRZEGRAĆ ABY WYGRAĆ&quot; , którą już tu przedstawiłem i bardzo szeroko , łącznie z praktycznym pokazem gry i zademonstrowaniem wygranej opisałem.
Pzdr.
edi8
 
Do góry Bottom