>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1xstavka.vip

K 0

Ktosieknwm

Użytkownik
Czy ten bukmacher jest legalny do grania w Polsce?

jeśli nie to czy granie przez jakąś osobę np. ja jej wysyłam pieniądze a ona za nie gra i zwraca mi je na konto w postaci darowizny to, czy to mogłoby być legalne ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy ten bukmacher jest legalny do grania w Polsce?

jeśli nie to czy granie przez jakąś osobę np. ja jej wysyłam pieniądze a ona za nie gra i zwraca mi je na konto w postaci darowizny to, czy to mogłoby być legalne ?
nie jest.


Tak, mozesz przyjac darowizne od obywatela innego panstwa, osoby bedacej rezydentem podatkowym w innym panstwie. O podatkach od darowizn to sam musisz sobie poczytac.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Niesamowity buk. Czołówka typu Bet365, Pinnacle itd, już pewnie powoli zwijają interes. Strona pozwala poczuć klimat dzieciństwa, design wczesne lata 2000. Nazwa też widać, że przemyślana, łatwa do zapamiętania, chwytliwa.

K Ktosieknwm tak serio, to co sprawia, że chciałbyś tam grać? :)
 
K 0

Ktosieknwm

Użytkownik
Niesamowity buk. Czołówka typu Bet365, Pinnacle itd, już pewnie powoli zwijają interes. Strona pozwala poczuć klimat dzieciństwa, design wczesne lata 2000. Nazwa też widać, że przemyślana, łatwa do zapamiętania, chwytliwa.

K Ktosieknwm tak serio, to co sprawia, że chciałbyś tam grać? :)
Zakłady w fife i co jeszcze no typo anglik codzien jakims lujem trafia correct score z kursem minimum 20 także nwm o co kaman
Post automatycznie złączony:

Co do darowizn to mogą się dowalić czemu i skad wysyła te pieniadze chłopek ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zakłady w fife i co jeszcze no typo anglik codzien jakims lujem trafia correct score z kursem minimum 20 także nwm o co kaman
Post automatycznie złączony:

Co do darowizn to mogą się dowalić czemu i skad wysyła te pieniadze chłopek ?
a wiesz, ze to bukmacher tylko dla obywateli Rosji i przy wyplacie pobierany jest podatek? sprawdz sobie 1xbet i jego klony jak888starz, 22bet czy maja to samo w ofercie, zarejestruj sie tam, zaloz jakis portfel albo krypto i graj.
 
K 0

Ktosieknwm

Użytkownik
jaki portfel byłby najlepszy żeby te urzędasy sie nie dowaliły ?
i czy nie lepszym sposobem byłoby się po prostu wyprowadzić za granice z dala od tego "więzienia" 👌
 
Do góry Bottom