>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - wpłaty/wypłaty

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Te krypto to coraz większe złodziejstwo. Wypłaciłem z buka 5600 zł a bitomat wydał mi 4800 zł. Na przewalutowaniach, prowizjach tyle się traci że masakra.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Jakiś czas temu pojawiła się opcja wpłaty - wypłaty przez portfel Sticpay. Ma ktoś może jakaś wiedzę na ich temat? Wygląda na ciekawą alternatywę dla Jetona, mają kartę.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Spotkał się ktoś ostatnio z prośbą o przesłanie zdjęć dowodu i karty, która była użyta do wpłaty? Wydaje mi się, że już kiedyś to przechodziłem u nich (konto jest raczej stare - z 2017 r. krótko po wyjściu b365 z PL), a w ostatnim czasie (no powiedzmy ostatni rok) przechodziłem przez taką weryfikację w 888 i 22b i tam trwało to 20-40 minut, a w 1xbet czekam już przeszło 36 h i zero odpowiedzi.

Weryfikował ktoś ostatnio i jest w stanie mi powiedzieć ile średnio im to zajmuje?

Przyznam, że trochę mnie to zaskoczyło i od razu wypłaciłem to co miałem z 888 i 22b (bezproblemowo o dziwo) tak na wszelki wypadek

A no i 90% wplat i wyplat to jest Jeton, ale raz na jakis czas mi sie zdarzy wpłata z karty skrillowej albo z revoluta, ale to jest dosłownie ułamek.


*Edit*
Pisałem już z nimi kilka razy na czacie, ale Ci którzy korzystają z 1x to świetnie wiedzą jak to jest :) ale teraz trafił się ktoś lepszy i jak powiedziałem, że już 36 h to poprosili o screena maila i mówią, że zrobilem wszystko dobrze, ale z jakiś powodów technicznych (mimo, że mail wpisany jest dobry) moja wiadomość do nich prawdopodobnie nie doszła i teraz to sprawdzają.


*Edit2*
Od 2h jestem na czacie. Kazali wysłać tego samego maila z innego adresu mailowego więc spróbowałem z innego gmaila i screen i nadal twierdzą, że nie dochodzi. Spróbowałem też z Yahoo i nic. Także minęły dwie godziny i powiedzieli, że na czacie nie mogą tego zrobić i muszą tą drogą i że mam spróbować wysłać znowu tego maila później ... a już się łudziłem i miałem nadzieję, że po raz pierwszy trafiłem na pomocną osobę na czacie, która mi to wszystko ogarnie ...

*Edit3*
Nie zgodziłem się na to co napisali i poprosiłem, żeby spróbować jeszcze raz. Tym razem zadziałało. Dostałem maila zwrotnego. 15 maili, 50 screenów ze Skrilla i 20 selfie później, po około 3 godzinach napisali, że teraz już mogę wypłacić środki :) Myślę, że przygoda z ruskiem się właśnie kończy na dobre - tak jak ludzie mówią, dopóki regularnie się przegrywa to lepszego buka nie znajdziesz, ale jak zaczynasz wygrywać dosyć regularnie to kłody pod nogi pojawią się od razu.
 
Ostatnia edycja:
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
fazesky fazesky Miałem dokładnie to samo dwa tygodnie temu, tylko z tą różnicą, że maile dochodziły bez żadnego problemu i po 20 minutach mi odpisali. Na początku stycznia zacząłem wpłacać jakieś grosze kartą skrill, pewnie po prostu sprawdzają czy karta należy do nas itp.
 
Do góry Bottom