>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Ja też tam gram już kilka miesięcy i nie miałem dalej weryfikacji, wypłaty w kilka minut.
Chomik1, a Ty grałeś i zablokowali Ci konto, dokumenty do Rosji bla bla bla ... czy tak tylko spamujesz bo coś gdzieś poczytałeś albo kolega, kolegi, kolegi innego kolegi ????
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tak milion kolegów dało dowody na sbr, a tutaj wielu zadowolonych tyle że nikt tego nie potrafi udowodnić, a temat ile się będzie ciągnął, kolejne 907 postów....
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Czego udowodnić? Ludzie jasno dają tutaj do zrozumienia, że wypłaty po kilka k idą bez weryfikacji, a Ty nawet tam nie masz konta więc co Ty możesz wiedzieć? Nic nie odczułeś na własnej skórze.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Buk jest na czarnej liście SBR (konfiskata Depo bez powodu) i na tym zakończę dyskusję, gorzej już być nie może ....
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Przecież tam nikt normalny nie wpłaci pieniędzy, a że idiotów nie brakuje, co widać w tym temacie to cóż niech grają, pewnie Ci co wypłacają to sami przegrywający gracze więc ich buk nie blokuje.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Przecież tam nikt normalny nie wpłaci pieniędzy, a że idiotów nie brakuje, co widać w tym temacie to cóż niech grają, pewnie Ci co wypłacają to sami przegrywający gracze więc ich buk nie blokuje.
taa.. a swistak siedzi i zawija w sreberka....napisałem chyba jasno...konto na plus...duze stawki.... po weryfikacji(bez wysyłania poczta, ale duzo zdjęć) wypłaty na skrill po kilka tysi w 10 min na koncie.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
mam ważną sprawę, wpłaciłem przez metodę Przelewy24 sumę pieniędzy na 1xbet. Potem chciałem wypłacić przez Skrill, ale komunikat wyświetliło &quot;Podjęcie środków możliwe jest jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu. Jeśli depozyt składany jest za pośrednictwem innych metod płatniczych, to należy podejmować środki proporcjonalnie do wartości depozytów złożonych za pośrednictwem poszczególnych metod płatniczych.
Skorzystaj z polecanych metod płatniczych:
Payzoff&quot;
Napisałem do pomocy, dostałem wiadomość, że nie mogę wypłacić, również nie można przez przelewy24, ZAŚ MUSZĘ ZROBIĆ KOLEJNY DEPOZYT I wypłacić tym systemem. TZN. zapłacić i wypłacić metodą, która działa w obie strony. (Skrill i przelewy24 tym nie są).
Jaką metodą wpłacić żebym mógł wypłacić?
 
H 902

hank

Użytkownik
gość od 2009 na forum, a pyta o takie oczywistości? Zresztą przykłady można by mnożyć. ludzie, jak już sprzedajecie konta, to nie takim oszołomom.
Żeby było w temacie, chomik ma oczywiście racje, buk obsmarowany na każdym możliwym forum, wpłacanie tutaj pieniędzy to zwyczajnie prośba o kłopoty.
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Ja co tydzień praktycznie coś wypłacam i nie mam problemów żadnych, a wypłaty raz dwa na mb. Kwoty 500 - 1000zł to pewnie dlatego mnie nie blokują i nie mam weryfikacji co?
Zapomniałem, że tu każdy 50k/tydzień na ✅
Chomik i Hank pewnie grubą flote obracają to nie zrobią ty kont ????
MistrzAA - o tym trolu to nawet nie wspominam, typowo spamowe posty i robienie z siebie pajaca.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Zasada w tym buku jest prosta: Januszom i przegrywon wypłacamy, kumatych banujemy, to że wam przechodzą wypłaty 500-1000 to o niczym nie świadczy a już na pewno nie o tym że to uczciwy buk, weryfikacja w postaci wysyłania dokumentów do Rosji to nie jest czyjś wymysł, bo w taki osób załatwili setki czy tysiące osób, przecież to jest chyba dla każdego jasne że to jest buk typowy dla graczy rekreacyjnych i na takich graczach im jedynie zależy dlatego jeden z drugim Januszem bardzo zdziwiony że nie miał jeszcze weryfikacji i wyplaty bez problemowe, tak masz wypłaty bez problemowe bo twoje konto na podstawie i sposobie gry zostało uznane za konto gracza rekreacyjnego który w dalszej perspektywie czasu i tak będzie na minus nawet jeśli teraz jesteś na plus, a to nie jest jakiś szczególny problem po sposobie gry odróżnić gracza kumatego od Janusza, a gdyby się coś zmieniło i stałby się cud i z przegrywa stalbys się w graczem ogarnietym1 to przecież mogą się takiego delikwenta pozbyć bez większego problemu, przecież nie mają żadnej licencji i żadne prawo ich nie obowiązuje, widzę że tej podstawowej zasady wielu nie rozumie.

Już pomijam fakt innych wałków tego buka jak usuwanie historii konta, anulowanie kuponów, obniżanie kursów po zakończeniu zdarzeń, to jest coś co dyskwalifikuje tego buka ale żeby o tym wiedzieć to trzeba poczytać trochę więcej niż tylko to forum.
 
H 902

hank

Użytkownik
Ja co tydzień praktycznie coś wypłacam i nie mam problemów żadnych, a wypłaty raz dwa na mb. Kwoty 500 - 1000zł to pewnie dlatego mnie nie blokują i nie mam weryfikacji co?
Zapomniałem, że tu każdy 50k/tydzień na ✅
Chomik i Hank pewnie grubą flote obracają to nie zrobią ty kont ????
MistrzAA - o tym trolu to nawet nie wspominam, typowo spamowe posty i robienie z siebie pajaca.
Super, a ja w Totolotku wypłacam codziennie 253 i pół tysiąca, i nie ma żadnego problemu z wypłatą. POLECAM
 
R 2

rami

Użytkownik
Jeśli ktoś chce tam ugrać parę stów to gorąco odradzam.
W moim przypadku pieniądze wypłacili , ale musiałem czekać kilka miesięcy.
Grałem od jesieni 2016. Na wiosnę tego roku zażadali zdj. dowodu.
Wysłałem i długo była cisza , kontaktowałem sie z nimi i musiałem wtedy wysłać zdjęcie dowodu przy twarzy , zrzuty z skrill.
Wymieniałem z nimi około 40 emailów , bo nawet chowający się pasek windowsa im nie pasował i musiał być widoczny.
Następnie kazali mi wysłać zdj jak trzymam dowód przy twarzy na tle komputera lub laptopa z otwartym emailem od nich.
Napisali wyraźnie że to ostatni krok do ukończenia weryfikacji.
Niestety kolejną wiadomością było żądanie rachunku za usługi , nie przyjeli rachunku za telefon komórkowy ani rachunku za telefon stacjonarny.
Nie wiem na jakiej podstawie tego nie przyjeli.

W końcu udało się z rachunkami za internet ,lecz zamiast akceptacji napisali żeby wysłać rachunki z 3 miesięcy. Miałem tyle na poczcie rachunów ale ku mojemu zaskoczeniu nastepnym żądaniem było wysłanie rachunków z 6msc w stosownym dla Ciebie czasie............ bo pytałem jak mam to zrobić jak nie mam.
Oczywiście po wysłaniu rachunków z 6 miesięcy szybko odblokowali wypłaty.
Jeśli ktoś jest hazardzistą i ma stalowe nerwy to sobie grajcie.
Już byłem pogodzny ze stratą 1100zł , ale przy kwocie 10 000zł pewnie by kazali wysłać rachunki z 3lat a potem z 6lat.
Nawet sama gra za kase tak nie stresuje jak ich brudna polityka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

artur55

Użytkownik
Witam. Postawiłem 500zl w drugiej kwarcie przy stanie 17 punktów że drużyna 1 zdobędzie powyżej 30.5 kurs był 1.95 zaraz po tym jak Postawiłem zakład buk odjal 7 punktów drużynie na którą stawialem zamiast 17 było 10 punktów na czacie powiedziano mi że oni nie odpowiadają za błędy jest to chyba logiczne że jak by drużyna miała 10 punktów to nie zagrał bym powyżej 30.5 drużyna na którą postawiłem zdobyla 30 .jest to moim zdaniem oszustwo
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Witam, po rocznej przerwie wracam do buka, moze mi ktos na szybko przedstawic sytuacje z 1xbet? Legalnym polskim bukmacherem nie jest, podatku nie placimy, wiec czy mozna spokojnie na nim grac? Nie mowie tutaj o przekretach tego buka tylko o skarbowce. Skrilla rowniez juz nie maja w metodzie platnosci? Paysafecard bedzie dobra opcja? Pozdrawiam
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Witam, po rocznej przerwie wracam do buka, moze mi ktos na szybko przedstawic sytuacje z 1xbet? Legalnym polskim bukmacherem nie jest, podatku nie placimy, wiec czy mozna spokojnie na nim grac? Nie mowie tutaj o przekretach tego buka tylko o skarbowce. Skrilla rowniez juz nie maja w metodzie platnosci? Paysafecard bedzie dobra opcja? Pozdrawiam
Skrill tylko wypłaty.

Ja ogólnie zrobiłem tak, ze założyłem Netellera i wysyłam Skrill-&gt;Neteller-&gt;1xBet i potem wypłata na Skrilla.

Wszystko bezproblemowo.
 
klaro 17

klaro

Użytkownik
Do góry Bottom