>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 Kolejka-typy/analizy/komentarze

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
19. kolejka
23. grudnia 2006
Girondins Bordeaux - Le Mans UC -:- 20:00
OSC Lille - AJ Auxerre -:- 20:00
FC Lorient - Stade Rennais -:- 20:00
Olympique Lyon - AS Monaco -:- 20:00
Olympique Marsylia - AS Saint-Etienne -:- 20:00
Nice OGC - RC Lens -:- 20:00
FC Sochaux - AS Nancy Lorraine -:- 20:00
Toulouse FC - FC Nantes -:- 20:00
Troyes ACF - Paris Saint Germain -:- 20:00
Valenciennes FC - CS Sedan -:- 20:00

Zapraszam do wypowiadania się na temat meczów ostatniej kolejki rundy jesiennej.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
[center:844c531c37]
[/center:844c531c37]

W meczu otwierającym 19. kolejkę Ligue 1 na Stade Velodrome tamtejszy Olimpique Marsylia zagra z St. Etienne. Goście nie przegrali od trzech kolejek i zajmują trzecią pozycję w ligowej tabeli. Drużyna z Marsylii plasuje się trzy miejsca niżej ze stratą czterech punktów do dzisiejszego rywala.

Podopieczni Ivana Haska w tym sezonie spisują się nadspodziewanie dobrze. W ubiegłym sezonie musieli zadowolić się dopiero trzynastą lokatą, a dziś liczą się w walce o miejsce premiowane do gry w europejskich pucharach.

Marsylczycy zaś po dobrym starcie spisują się słabiej niż oczekują kibice, grając bardzo nierówno. Olimpique w ostatniej kolejce doznał porażki 0:2 w wyjazdowym meczu z AS Nancy.

W meczu tym ciężko jest wskazać faworyta. Własne boisko i fanatyczni kibice są poważnym atutem Marsylczyków i dlatego myślę że to wygrają.

Typ 1: 1.91 ✅ Profesjonał
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


OGC Nice-RC Lens 1 2,70/X 2,85/2 2,70/1x 1,39/2x 1,39 *

Dzis długo sie zastanawiałem co warto zagrac z tej własnie ligi .Dzis raczej mecze trudne do wytypowania ale sam szukałem mecz z dosyc wysokim kursem na singla.I znalazłem moim zdaniem odpowiedni kurs do ryzyka jakiego niesie przed nami ten mecz.Lecz przejdzmy do sedna sprawy.Postanowiłem wam przybilizyc wam mecz Nice- Lens .Mecz na sam poczatek wydawał mi sie czysty remis i duze szanse ze moze tak sie stac ponieważ Nicea naprade bardzo duzo remisuje a jedna z janbardziej dla mnie nieprawdopodonych spraw jest to ze 4 ostatnie ich mecze zakonczyły sie remisami.Na ostatnie 8 meczu u siebie zaliczyli 4 remisy.Lens remis tez się czasem przytrafiaja na wyjazdach 3 remisy na 8 ostatnich meczy.Lens ostatnio mozna powiedziec ze zaliczył dwie wpadki ale ogólnie rzecz biorąc to było to z mocnymi przeciwnikami przegrana na wyjezdzie z Heerenveen i u siebie z Lyonem mozna powiedziec aż 4-0.Sadze ze teraz sie zmotywuja i beda chciali wygrac ze znacznie niżej notowanym rywalem.Zwłaszcza ze sa na drugim miejscy w tabeli ligi Francuzkiej maja szanse uciec troche bo 3 ST.Etienne przegrało wczoraj z Marsyllia.Jednak zespołu które graja na wyjazdach zazwyczaj przegrywaja lub odnosza remisy.Zauważyłem ze na wyjazdach&quot;ekipy&quot; na papierze czesto traca punkty ze słabszym rywalem.Widac ile we Francji daja kibice. Lecz dla mnie najwazniejsze co mnie przekonuje do zagrania na Lens to sa kontuzje i zawieszenia jakie sa w zespole Nice.Miedzy innymi niezagra kapitan Nice Abardonado, Florent Balmont ważny gracz zespołu ,Diakite i zawieszony gracz Cyril Rool oraz nie zagraja za kontuzje i zawieszenia mniej znaczący zawodnicy.W lens nie zagrają tylko Olivier Thoment oraz Kevin Monnet-Paquet.Ogólnie patrząc na ten mecz wole sobie zaryzykowac na taki kurs niz na jakis w granicach 1.2-1.4 i potem sie dalej denerwowac.Licze na przełamanie sie gosći lecz najbardziej boje sie ze to jest wyjazd dla Lens oraz o remis bo Nice bardzo lubie remisowac.Lecz kontuzje u gosci sa dosyc znaczące .

Bezpieczny typ x2
Ryzykowny typ X lub 2.


poZDro fcbialas

*kursy betgun.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


Valenciennes FC-CS Sedan Ardennes 1 1,83/X 3,10/2 4,40/1x 1,13/2x 1,79 *


Na dzis moja druga propozycja jest Valenciennes - Sedan.Goscie graja u siebie naprawde dosyc dobrze jak na taki zespół na 8 meczy zdobyte zostały 15 pkt.a na wyjazdach w tym czasie 0 poprostu na wyjedzie graja katastrofalnie i koncentruja sie na grze przed własna publicznoscią.Sedan gra podobnie tylko ze na wyjadach w 8 ostatnich meczach zaliczył dwa remisy zaledwie.Tu jest kolejny przypadek ze punkty głównie przed własna publicznoscia.W tym pojedynku zmierzą sie kluby z konca tabeli.Sedan zajmuje ostatnią pozycje a goscie o 3 wyzej.Jednak jak we wczesniejszym meczy znacząca role moga odegrac kontuzje.W esdan zabraknie dwóch bardzo ważnych graczy Sartre oraz Novo oraz troche mniej znaczący zawodnicy Yahia ,Ouadah.W Valenciennes zabraknie Dufresme,Chelle,Bratu sa to zawodnicy małno znaczący..Patrzac na ten mecz mozna sie spodziewac remisu ale wieksze szanse daje Valenciennes.Moje przypuszczenia 65%-30%-5%

Bezpieczny typ 1x
Ryzykowny 1

poZdro fcbialas
*kursy betgun
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
OGC Nice-RC Lens 2 kurs 2.70 ✅ ✅ ✅ :jupi: :jupi:

Valenciennes FC-CS Sedan Ardennes 1 1.83 ✅ ✅ ✅ :jupi: :jupi:

Kto zagrał ten ma kase.Mam nadzieje ze komus sie przydała analiza bo mnie ona przekonała i teraz licze kase. ;)

poZDro fcbialas
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzięki wielkie fcbialas za analizy,ale trzeba mieć dużo szczęścia i odwagi :mrgreen: . Przecież Lens przegrywało 1-0 i jeszcze grali w 10, i wtedy strzelili dwie bramki ???? . Ja jeszcze postawiłem na remis Lyonu ???? Dałem taki kuponik 3 z 4: remis Lyon, Vallenciennes, Lens i zwycięstwo Skry. Wszystko weszło :jupi: :jupi:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:2b6abbda5a]23 grudnia 2006

Sochaux Nancy 2 : 1

Troyes Paris SG 1 : 1

Lyon Monaco 0 : 0

Lille Auxerre 1 : 1

Nice Lens 1 : 2

Toulouse Nantes 0 : 4

Bordeaux Le Mans 1 : 0

Valenciennes Sedan 2 : 1

Lorient Rennes 0 : 0

22 grudnia 2006

Marsylia St. Etienne 2 : 1
[/center:2b6abbda5a]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom