>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka Serie A + Zaległy [20.01-24.01.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Milan- Atalanta
Powyżej 2.5 goli 1.55 @totalbet✅✅✅



Do dubelka kurs idealny, u gospodarzy linia obrony to będzie masakra w tym meczu. 4 defensorów jest wykluczonych na ten mecz- Hernandez, Gabbia, Romagnoli, a z urazem zszedł ostatnio Kjear. Linia obrony na ten moment wygląda tak- Kalulu, Musachio, Dalot i Calabria. Dla mnie tutaj Zapata, Ilicic czy Muriel beda jak w masło wchodzili, nie sugerować się meczem z Genoą i Udinese bo to dwie najbardziej defensywne druzyny, tam po prostu było murowaniee bramki. Zresztą Zapata, Gosens czy Ilicic wiekszosc dzisiejszego meczu z Udinese odpoczywali, aby być na ten derbowy pojedynek gotowy.
Milan jak sie nie myle tylko w jednym spotkaniu w tym sezonie Serie a nie zdobyl minimum 2 bramek, tutaj przód nadal wygląda bardzo fajnie- Ibra, Hauge, Leao czy Diaz, do tego magik Kessie, ktory rządzi w srodku pola. Ja tu bramki biore spokojnie, bezpiecznie over w calym meczu, Atalanta gra caly czas 3 obroncami.

Inter wygra 1.70 @totalbet⛔⛔⛔


Inter po wygranym meczu z Juve musi pojsc za ciosem, Udinese gra najnudniejsza pilke w calych Wloszech. Zreszta ich wlasciciel ma tez Watford, wiec moze ten styl wyspiarski ma troche odwzorowanie we Wloszech. Dla mnie Lukaku, Barella, Lautaro tutaj ogarna, a jedyny plus gospodarzy do De Paul. Dzisiaj Atalanta nie potrafiła wygrać, ale w meczu z Udinese duza role odgrywa gra w powietrzu, a tutaj Inter chyba jest na pierwszym miejscu w lidze- Lukaku, Skriniar, Bastoni czy De Vrij. Stale fragmenty, nudna gra, ale z tymi 5 obroncami atletyczny Belg sobie poradzi, tym bardziej, ze pare dni wiecej odpoczynku mają goscie :)


Bardzo polecam jak juz wystawia granie na kartki Barelli lub Brozovica. Obaj Panowie to kluczowi gracze Conte w srodku pola, a są zagrozeni. Jezeli Inter chce mistrza, musi tez kombinowac, teraz jest Udinese, pozniej u siebie Benevento, a wiec idealny przeciwnik, z ktorym moze ktorys z nich odpoczac. Kolejne mecze to Fiorentina, Lazio czy Milan...
Do tego mecze z Udinese to sporo fizycznej walki w srodku pola, moze przed polem karnym, do tego techniczny De Paul, a Brozovic czy Barella lubia pogadać z sędzia :)

Chcialem tez pograc Lazio, bo Sassuolo wyglada slabo, do tego bez Locatelliego, Bogi i Berardiego, ale cos jest z Luisem Alberto i Luisem Felipe, wiec sie wstrzymam.

Dopisze cos moze pozniej, jeszcze tasma na cala kolejke:

Milan- Atalanta powyzej 2.5✅
Inter x2✅
Roma- Spezia powyzej 2.5✅
Lazio - Sassuolo pow 1.5
Juventus- Bologna powyzej 2.5
Napoli x2
Ako: 5.70 E efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Na temat aktualnej kadry:

- Roma bez zawieszonego za kartkii Manciniego, prawdopodobnie tez bez Dżeko, Pedro i Mkitiryana,

-Spezia bez Nzoli, a wiec najlepszego strzelca,

- Milan- wraca po covidzie Hernandez, Rebic i Krunic, nadal niewiadomo co z Kjearem, za kartki pauzuje Salemakers i Romagnolii,

-Juve nadal bez De Ligta, Demirala i Alex Sandro, a odpoczywać ma Chielinii. Nadal w ofensywie brak Dybalii,

- Lazio bez Luisa Alberto i Luisa Felipe,

- Sassuolo nadal bez Berardiego, ale Locatelli trenował, niewiadomo co z Caputo, Chiriches pauzuje za kartki, a wiec srodkowy obronca,
 
Otrzymane punkty reputacji: +332
H 259

hmista3

Użytkownik
Fiorentina- Crotone

Typ:1
BetClic: 1,70

Moim zdaniem ten mecz to pewna wygrana Fiorentiny. Muszą odbić się od dolnej części tabeli. Ostatnie w tabeli Crotone to idealny przeciwnik na wysoką wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus - Bologna
Bologna nie strzeli @2.19
efortuna


Miejmy nadzieję, że Juve nie okaże się dziś frajerem i wykorzysta potknięcia klubów z Mediolanu, bo sytuacja w tabeli klubu z Turynu jest średnia. Mają dwa mecze zaległe, ale potknięcia największych rywali trzeba wykorzystywać.
Dobrą in formacją jest że De Ligt ma negatywny wynik na COVI-19 i otrzymał powołanie, więc jest to jak najbardziej wartość dodatnia dla linii defensywy Juve.
Bologna w meczach wyjazdowych bardzo słabiutko. Tylko 7 goli. Nie jest to rewelacyjny wynik. Widać, że mają spore problemy na wyjazdach. Juve u siebie tylko z jedną porażką.
Liczę na poprawę gry piłkarzy Starej Damy biorąc pod uwagę, że przyjezdni na wyjazdach radzą sobie średnio. Ronaldo w formie. Wojtek również bardzo pewny. Wraca De Ligt o czym wspomniałem wcześniej. Stawiam na 2:0 dla gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Juventus - Bologna
Obie strzelą / Nie @2.01 Fortuna 2-0

Nie chcę powielać argumentów, więc zaznaczę tylko że zgadzam się z kolegą karciarzem z góry, który typuje, że Bologna nie strzeli gola. Ja dodatkowo zabezpieczam się, że obie nie strzelą, co powoduje, że bezbramkowy remis lub niespodziewana wygrana Bologni 1-0 również pokryją mój typ. Nie ukrywam jednak, iż liczę tu na szczelną defensywę Juve i po prostu ich pewną wygraną. Stara Dama ostatnio dość mocno "cieniuje". Przegrana z Interem przelała czarę goryczy, pora na pobudkę w Turynie, bo Scudetto odjeżdża na znaczącą odległość. Gospodarze tracą zbyt dużo goli i myślę, że to jest największa bolączka Andrei Pirlo. Dziś idealny rywal pod czyste konto Wojtka Szczęsnego. Bologna strzeliła na wyjeździe zaledwie 7 goli i jest to drugi najgorszy wynik w lidze. Nie widzę dziś możliwości, aby przy obecnej presji faworytów byli w stanie przejść ich defensywę. Na środku obrony Bianconeri wystąpią dziś Chiellini i Bonucci. Uważam, że doświadczeni defensorzy zrobią wszystko, aby nie dopuścić do utraty gola, a patrząc na klasę rywala bardzo prawdopodobne jest, że im się to uda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
H 259

hmista3

Użytkownik
Juventus Turyn - Bologna
Typ: 1 i btts/Nie


Zgadzam się z kolegami powyżej. Juventus musi wykorzystać potknięcia liderów i powoli zmniejszać do nich stratę. Zwycięstwo w Superpucharze bardzo ich podbudowało. Dla mnie wysoka wygrana do zera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom