>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

19. kolejka Premier League - Boxing Day (26.12-27.12.2019)

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Leicester - Liverpool
Leicester nie przegra, wykona więcej rzutów rożnych, Liverpool będzie miał zółtych kartek. @7.00 Forbet

Czekałem na składy obu drużyn. Goście ponownie pierwszy garnitur, kryzys musi ich dopaść, moim zdaniem zacznie się on właśnie dziś i w dużej mierze spowodowany będzie KMŚ, które The Reds wygrali. Stawiam w tym meczu na przebojowych gospodarzy, którzy trochę pechowo przegrali z City, bo w dużej części meczu dotrzymywali kroku faworytowi. 1X to dla mnie całkiem przyjemna opcja na dzisiejszy wieczór. Lisy nie mają takiego potencjału piłkarskiego, jak rywale, więc skupią się na kontrowaniu, wrzutkach oraz długich piłkach na szybkiego Vardy'ego, który o każdą piłkę walczy, jak lew i zazwyczaj coś z tego potrafi wyciągnąć. Liverpool będzie się starał trzymać piłkę, jeśli Leicester będzie dobrze ustawione to powinni skutecznie odciąć od podań Firmino, czy Salaha, co rogów i stałych fragmentów im ni eprzyniesie. Co do kartek to tu fifty -fifty. Zależy od pojedynczych akcji i to typ w tej kombinacji, którego najbardziej się obawiam, choć z drugiej strony obciążenia zawodników wicemistra Anglii ostatnio są tak duże, że musi to się odbić na ich szybkości i skupieniu, więc jakieś żółtka podopieczni Kloppa zapewne złapią.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna

Analiza: 

To spotkanie lidera i wicelidera Premier League można by długo analizować pod kątem różnych aspektów i w zależności od nich, trzeba by się pokusić o każde rozwiązanie.
Jednym słowem to mecz zagadka. 
Gospodarze powinni wygrać bo grają spotkanie na własnym terenie, ostatni mecz przegrali z City i żeby myśleć o podium nie mogą pozwolić sobie na stratę kolejnych punktów. Z drugiej strony na King Power Stadium przyjeżdża drużyna, która (wiele wskazuje) sięgnie po tytuł. Takie nazwiska jak Salah, Keita czy Mane na każdym robią wrażenie i trudno wyobrazić sobie dzisiaj porażkę The Reds.
Skoro Liverpool nie przegra a Leicester musi punktować chcąc utrzymać wysoką pozycję w tabeli to może jednak Schmeichel zatrzyma Salaha czy Keite i mecz zakończy się podziałem punktów?
I tego nie można w żaden sposób wykluczyć. Jak wspomniałam jest to spotkanie, w którym paść może każde rozstrzygnięcie. Ja jednak idę w kierunku remisu. Ostatni mecz tych drużyn na Anfield skończył się prawie podziałem punktów. Prawie, bo w doliczonym czasie gry Milner z karnego pociągnął Liverpool za uszy dając im trzy punkty. Dzisiaj Kloppa ze swoimi żołnierzami czeka ciężka przeprawa i wiele wskazuje, że o zwycięstwo będzie trudno. Remis oba zespoły przyjmą z pełnym spokojem. I na takie rozstrzygnięcie stawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom