>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka LaLiga (2.01 - 4.01.2024)

Status
Zamknięty.
krzysiek74 116,4K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Girona-Atletico Madryt
Typ: Girona
Kurs: 2,60
Bukmacher: Superbet

Dziś w Hiszpanii na początek nowego roku hit, jakim niewątpliwie jest spotkanie rewelacji tym rozgrywek, wicelidera Girony z czwartym obecnie w tabeli zespołem Atletico Madryt.
Jak na mój gust to będzie to wygrana gospodarzy, której pomogą własne ściany, gdzie miejscowi mają bilans 7-1-1 gole 21:10 zaś rywal w delegacjach 3-14 13:8.
Girona miała świetną jesień, grają ciekawy futbol i mimo iż uważam, nie zdobędą mistrzostwa, to jeszcze sporo punktów zabiorą faworytom.
Atletico, pod wodzą od ponad 12 lat, Diego Simeone gra czasem nudny, defensywny futbol jednak to nie znaczy, że nie potrafią zdobywać goli. Czeka nas zapewne dużo emocji, a szala zwycięstwa przechyli się moim zdaniem na stronę gospodarzy. Typuję jednobramkowe zwycięstwo Girony może 1:0 lub 2:1 ....
Post automatycznie złączony:

Typ 1 proszę poprawić :)
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1018
krzysiek74 116,4K

krzysiek74

Użytkownik
Spotkanie: Las Palmas-Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: Superbet

Dziś wieczorem Duma Katalonii zagra wyjazdowy mecz z Las Palmas.
Faworyt jest tylko jeden. Nowy rok to czas do odrabiania strat do Realu
Madryt i rewelacji rozgrywek Girony.
Podopieczni Xaviego pogubili trochę punktów i obecnie (na koniec roku) do prowadzącej dwójki tracą 7 punktów.
Okazja po świątecznej przerwie nadarza się dobra, gdyż ekipa gospodarzy to ligowy przeciętniak,
któremu nie grozi spadek i raczej awans na pucharowe miejsca.RL9 wraz z kolegami nie mogą już
tracić punktów, jeśli myślą o obronie mistrzowskiego tytułu.
Mój typ wygrana Blaugrany, a jeśli miałbym pokusić się o dokładny wynik, to
było by to 0:1 lub 1:2.
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Godzina: 21:30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1018
krzysiek74 116,4K

krzysiek74

Użytkownik
Nie szkodzi, że mecz jest dopiero 4.01. Typy można podawać dużo wcześniej, a tym bardziej, że czasami kursy są nieco wyższe niż przed samym meczem.
Jak napisał moderator kursy kilka dni przed meczami są wyższe a poza tym temat jest o kolejce rozpoczynającej się 02.01 a kończącej własnie 04.01
 
H 75,5K

hagi84

Użytkownik
no te porownanie akurat, ze kursy sa wyzsze zawsze pare dni wczesniej to mozna sobie miedzy buty wsadzic
Tak by kazdy tradowal kazdy mecz jak leci z ligi popularnej pare dni wczesniej i w dniu meczu sprzedawal i zyl jak Pan.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
no te porownanie akurat, ze kursy sa wyzsze zawsze pare dni wczesniej to mozna sobie miedzy buty wsadzic
Tak by kazdy tradowal kazdy mecz jak leci z ligi popularnej pare dni wczesniej i w dniu meczu sprzedawal i zyl jak Pan.
Może, nie zawsze, ale często jest tak, że kursy się różnią.
A po drugie, każdy może dodać swój post kiedy chce i na tym zakończmy ta dyskusję, która do niczego nie prowadzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +357
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Getafe - Rayo Vallecano
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Rayo
Kurs: 1.55


Getafe to nieobliczalna ekipa, która potrafi przegrać na wyjeździe z Las Palmas 0-2, po to by w następnych kolejkach m. in. wygrać z Valencią 1-0, zdemolować na wyjeździe Sevillę 3-0 czy urwać punkt Atletico po niesamowitym meczu i remisie 3-3. Ekipa, która raczej jest kojarzona z rezultatami underowymi, brzydką grą, sporą ilością fauli - udowadnia także, że potrafi grać w piłkę. W przypadku Rayo Vallecano te zrywy bywają podobne, z tą różnicą, że Rayo Vallecano było zdecydowanie konkretniejsze jeszcze za trenera Iraoli, który aktualnie trenuje Bournemouth i tutaj także można zobaczyć jego efekt po świetnej grze popularnych Wisienek. Aktualne realia się nieco zmieniły i Rayo co prawda utrzymuje bezpieczną przewagę 7 punktów nad strefą spadkową, jednak ich gra nie jest aż tak porywająca, jeszcze jak za czasów Iraoli, gdzie radzili sobie bez problemów z FC Barceloną czy innymi tuzami ligi hiszpańskiej. Ostatnie wyniki Rayo w lidze są rozczarowujące - 1 remis i 3 porażki i 0 zdobytych bramek. Myślę że konfrontacja z Getafe po blisko 2-tygodniowej przerwie to idealna okazja do przełamania. Rayo udowodniło, że stać ich na wielkie spotkania, a rywal także ma swoje problemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1018
R 606,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Real Sociedad - Alaves
Typ: BetBuilder: Real wygra+Real powyżej 3,5 rożnych
Kurs: 2,00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Real Sociedad po zremisowanym 0:0 wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów z Interem zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie D i awans do rozgrywek pucharowych. W dwóch następnych meczach ligowych z Betisem i Cadizem również bezbramkowo remisował. Real w tabeli zajmuje wprawdzie szóste miejsce ale do pierwszej czwórki dającej szanse na grę w kolejnej edycji LM traci już siedem punktów. Alaves po serii trzech kolejnych porażek - Las Palmas, Girona i Real Madryt- znalazł się blisko strefy spadkowej. Alaves fatalnie spisuje się w meczach wyjazdowych, gdzie zdobył zaledwie trzy punkty za remisowane spotkania i aż sześć razy przegrał. W poprzednich dwóch sezonach Real wygrywał w San Sebastian z Alaves 1:0 (rogi 6-4) oraz 4:0 (rogi 4-3). Gospodarze z pewnością będą chcieli przełamać strzelecką niemoc, co przełoży się na dużą ilość sytuacji bramkowych.
 
Ostatnia edycja:
mrsmith 97,9K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Real Sociedad - Alaves
Typ: remis
Kurs: 3,95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Sociedad lubi zremisować, 1 18 meczach ligowych obecnego sezonu zremisowali 7 razy w tym ze słabeuszami typ Cadiz 0-0 i Celta Vigo 1-1. U siebie 3 remisy a na wyjazdach 4. ostatnie 2 spotkania to też remisy z Betisem i właśnie z Kadysksem, obydwa bezbramkowe. Doliczając do tego mecz w lidze mistrzów z Interem który też zakończył się 0-0 mamy obraz formy Sociedad. Można powiedzieć że gospodarze są w ogólnie dobrej formie bo ich ostatnia porażka w lidze to 2 miesiące temu z Barceloną u siebie, jednak nie zawsze potrafią nawet w teoretycznie łatwych meczach przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyć. Alaves dla odmiany gra słabiutko, ostatnio 3 porażki z rzędu, z Realem Madryt, Gironą i Las Palmas. Do tej pory zremisowali 4 razy w 18 kolejkach, a z tych 4 remisów 3 razy na wyjazdach. W obu ekipach nie ma dużo kontuzji. Liczę że A:aves grając z taką ekipą jak Sociedad nie odkryje się i będzie grał bardzo defensywnie. Po serii niepowodzeń remis w tym spotkaniu będzie dla nich naprawdę na wagę złota. Co ciekawe patrząc na statystki h2h to w spotkaniach tych drużyn nie brakowało remisów na przestrzeni ostatnich lat, choć głownie były to mecze towarzyskie, wiadomo obydwa zespoły są z kraju Basków. Drużyny znają się bardzo dobrze i myślę że Alaves bedzie w stanie wywieźć bramkowy remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1018
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Girona - Atletico
Bukmacher: Superbet
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.60


Girona ma przed sobą kolejny trudniejszy sprawdzian - tym razem Atletico, które co prawda gorzej punktuje od rewelacji sezonu z Katalonii, jednak ma ogromny potencjał kadrowy i mimo wszystko gwiazdy, które mogą okazać się kluczowe z tak nieobliczalnym rywalem jak Girona. Katalończycy udowodnili w wielu rywalizacjach, że ich pozycja w lidze to nie jest przypadek. Przejechanie się po Barcelonie na wyjeździe i zwycięstwo aż 4-2 wcześniej inne mniej, ale jednak istotne rezultaty jak wyjazdowe wygrane z Sevillą czy Villarrealem czy też remisy z klubami z Baskonii (Real Sociedad & Athletic Bilbao) i w zasadzie jedyna porażka z Realem Madryt, który akurat nie pozostawił żadnych wątpliwości. Girona cały czas moze wierzyc w mistrzostwo rodem z tego, co pokazało Leicester w Anglii. W tym konkretnym meczu bukmacherzy nie mają faworytów i dość mocno promowanym wynikiem jest remis, bo tak naprawdę trudno jednoznacznie wskazać lepsza na papierze ekipe. Atletico mimo większej ilości potknięć nie wygląda w tym sezonie źle, co potwierdziło m. in. w Lidze Mistrzów. Problem Atleti to z pewnoscią mecze wyjazdowe i statystyka, ktora jasno pokazuje 3 kolejne porażki z rzędu. Tym razem myślę, że najlogiczniejszym i nienajgorszym z perspektywy obu ekip może byc remis, ale trudno mi sobie wyobrazić, by obyło się bez goli, stąd też nastawiam się na bramki z każdej ze stron.
 
Ostatnia edycja:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 17:00
Spotkanie: Getafe - Rayo Vallecano
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 5.25
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Znowu będzie ryzykownie tak jak i wczoraj.
I znowu nie wiele przemawia za tym typem, ale pewien potencjał w nim widzę i po takim kursie spróbuję.
Nie ma co tutaj przytaczać statystyk, bo obie ekipy są raczej underowe . Liczę jednak na to, że piłkarze po 2 tygodniach przerwy wyjdą głodni gry na boisko i będzie to naprawdę ładne widowisko . Vallecano ma 7 pkt przewagi nad strefą spadkową, do końca sezonu jeszcze wiele meczu. Muszą szukać 3 pkt zwłaszcza z takim Getafe, które akurat jest w ich zasięgu moim zdaniem .
Getafe jest underowe, ale ostatni ich mecz przed przerwą był naprawdę szalony . Zremisowali 3:3 z Atletico . Wcześniej zwycięstwo z Sevilla 3:0 . Widać, że w ostatnich meczach ten ciąg na bramkę mają.
Obie ekipy powinny grać tutaj o pełną pulę, nikogo remis zbytnio nie zadowoli . Liczę więc na walkę .
Uważam, że szybko strzelona bramka otworzy nam tutaj mecz i że zobaczymy minimum 4 bramki. A kurs na to zdarzenie jest konkretny .
 
R 606,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 19:15
Spotkanie: Celta Vigo - Betis Sevilla
Typ: remis
Kurs: 3,40
Bukmacher: superbet
Analiza:
Betis Sevilla podobnie jak u nas gliwicki Piast jest drużyną, która w hiszpańskiej LaLidze najczęściej kończy swoje mecze podziałem punktów (10 remisów na 18 spotkań). Betis po przegranej u siebie z Glasgow Rangers zajął dopiero trzecie miejsce w swojej grupie Ligi Europy i w LKE zagra z Dynamem Zagrzeb. W lidze hiszpańskiej Betis rozgrywał ostatnio mecze z trudnymi rywalami z czołówki- z Realem Madryt, Realem Sociedad oraz rewelacyjną Gironą i wszystkie zremisował. Celta po serii trzech ligowych remisów pokonała u siebie Granadę, co było dopiero drugą wygraną w tym sezonie a w poprzedniej kolejce powalczyła z Villarealem przegrywając 3:2. Ostatnie sześć meczów na boiskach przeciwników Betis remisował- Celta z pewnością meczu nie odpuści i ambitnie powalczy o drugą wygraną u siebie, zatem podział punktów jest tutaj bardzo prawdopodobny.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Uważam, że dziś warto się skupić na meczu Getafe-Rayo i pójść w liczbę fauli. Najwyższa jaką znalazłem (a nie szukałem zbyt głęboko, ktoś ma jakieś info o wyższej to proszę o info) wynosi 32,5 przy kursie 2,3 w Superbet i szczerze uważam, że jest godna polecenia.

Typ czysto statystyczny, bazujący na charakterze obu ekip oraz osobie sędziego.
Jeśli chodzi o sędziego Vazqueza to niezbyt chętnie wyciąga on karteczki (ok. 4,5 średnia na mecz i 11 miejsce w lidze w tej kategorii), zdecyowanie bardziej woli dmuchać - 29,56 fauli na mecz i zaszczytne drugie miejsce. W tym sezonie sędziował po jednym spotkaniu dla każdej ekipy, w obu zainteresowane strony miały równo po 20 fauli.
Warto zauważyć sporą dysproporcję w liczbie fauli oraz kartek. Wysokich linii na kartki przy nim bym nie atakował.

Druga sprawa, obie ekipy sporo faulują - w przypadku Getafe to nic nowego, wiemy jak grają zespoły pod wodzą Bordalasa, ale patrząc na statystyki Rayo się zdziwiłem (nie oglądałem dawno ich spotkania żadnego, może stąd to zdziwienie). Generalnie pod względem fauli Getafe jest na miejscu pierwszym a Rayo na trzecim. Sumarycznie wychodzi 32,9 na mecz.
W rozbiciu dom/wyjazd nieco mniej bo jedynie 31,4.

Historycznie było raczej sporo fauli: 40,34,36,30,25

Nie wiem na ile ta dwutygodniowa przerwa wpłynie na płynność gry i czucie piłki ale zakładam, że nie pomoże.

Reasumując, mamy dobre zespoły, dobre liczby, sędziego pasującego oraz powrót do grania po dłuższej przerwie. Ja to biorę.

E: Jedno wielkie xd. Kartek całe morze jak na ironię i jednego faulu brakło. Minus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Getafe vs Rayo Vallecano: Borja Mayoral strzeli gola @3.35 TOTALBET🔴

Getafe to jedna z bardziej pozytywnych niespodzianek tego sezonu hiszpańskiej ekstraklasy. Mało kto spodziewał się, że ten klub będzie znajdował się tak wysoko. Przede wszystkim podobać się może bardziej ofensywne podejście do spotkań. W meczach z udziałem gospodarzy oglądamy coraz więcej bramek, a przecież ekipę tę znamy bardziej z underowych wyników. Błyszczy Mason Greenwood, który jest na wypożyczeniu, ale kolejka chętnych ustawia się, aby ściągnąć Anglika do siebie. Również należy pochwalić formę Borja Mayoral i jest to wicelider klasyfikacji strzelców. Dzisiaj będzie miał okazję poprawienia swojego dorobku, ponieważ Getafe czeka potyczka z Rayo Vallecano. Przyjezdni w ostatnim czasie nie błyszczą, czego efektem jest brak zwycięstwa w lidze od 22 października poprzedniego roku. Trudno będzie przełamać się z wtorkowym rywalem, ale nadzieje są spore. Czy stać przyjezdnych na wygraną?

W niesamowitej formie jest Mayoral. Borja notuje aktualnie serię 3 spotkań z minimum 1 trafieniem, a przecież w rywalizacji z Atletico Madryt popisał się 2 golami. Rayo Vallecano nie jest w najlepszej dyspozycji i mam nadzieję, że zawodnik oraz jego drużyna to wykorzysta. Wykonuje rzuty karne, a obie ekipy to czołówka pod względem fauli, myślę, że są spore szanse na potrzymanie tej passy.
 
Ostatnia edycja:
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Uważam, że dziś warto się skupić na meczu Getafe-Rayo i pójść w liczbę fauli. Najwyższa jaką znalazłem (a nie szukałem zbyt głęboko, ktoś ma jakieś info o wyższej to proszę o info) wynosi 32,5 przy kursie 2,3 w Superbet i szczerze uważam, że jest godna polecenia.

Typ czysto statystyczny, bazujący na charakterze obu ekip oraz osobie sędziego.
Jeśli chodzi o sędziego Vazqueza to niezbyt chętnie wyciąga on karteczki (ok. 4,5 średnia na mecz i 11 miejsce w lidze w tej kategorii), zdecyowanie bardziej woli dmuchać - 29,56 fauli na mecz i zaszczytne drugie miejsce. W tym sezonie sędziował po jednym spotkaniu dla każdej ekipy, w obu zainteresowane strony miały równo po 20 fauli.
Warto zauważyć sporą dysproporcję w liczbie fauli oraz kartek. Wysokich linii na kartki przy nim bym nie atakował.

Druga sprawa, obie ekipy sporo faulują - w przypadku Getafe to nic nowego, wiemy jak grają zespoły pod wodzą Bordalasa, ale patrząc na statystyki Rayo się zdziwiłem (nie oglądałem dawno ich spotkania żadnego, może stąd to zdziwienie). Generalnie pod względem fauli Getafe jest na miejscu pierwszym a Rayo na trzecim. Sumarycznie wychodzi 32,9 na mecz.
W rozbiciu dom/wyjazd nieco mniej bo jedynie 31,4.

Historycznie było raczej sporo fauli: 40,34,36,30,25

Nie wiem na ile ta dwutygodniowa przerwa wpłynie na płynność gry i czucie piłki ale zakładam, że nie pomoże.

Reasumując, mamy dobre zespoły, dobre liczby, sędziego pasującego oraz powrót do grania po dłuższej przerwie. Ja to biorę.
Mam niemal identyczną koncepcję na ten mecz i wybieram zakład w Superbecie obie over 13.5 fauli - @2.00

Też widzę tutaj ostrą walkę, a underowy kartkowo sędzia powinien sprzyjać typowi.

Dodatkowo gram to w triplu z over 1.5 gola Sociedad (1,90) i minimum jedną kartką Villarreal do przerwy (1.45).
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Sevilla - Athletic Bilbao
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Sevilli
Kurs: 1.40


Sevilla wygląda bardzo słabo w tym sezonie i jest to widoczne zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w Lidze Mistrzów, gdzie Sevilla zdobyła zaledwie 2 punkty i nie zdołała nawet wywalczyć fazy pucharowej Ligi Europy, gdzie zawsze czuła się bardzo pewnie. Bilbao w tym samym czasie ma aż 19 punktów więcej w La Liga i walczy o udział w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Baskowie nie grali w tym sezonie w europejskich rozgrywkach, wiec mogli w pełni skupic się na lidze. W tym meczu bukmacherzy nieznacznie faworyzują ekipę Basków. Rzadko spotykanym widokiem jest to, że Sevilla u siebie nie jest faworytem, bo o ile w konfrontacjach z Realem Madryt, FC Barceloną czy Atletico Madryt byloby to zrozumiałe, tak 3.10 na zwycięstwo z Sevilli w rywalizacji z Baskami to widok z którym trudno się oswoić. Z drugiej strony należy brać poprawkę na to, że Sevilla to nie jest ta sama ekipa, która swego czasu seryjnie wygrywała Ligę Europy. Gospodarze mają wiele problemów i mimo że w kadrze przewijają się naprawdę ciekawe nazwiska jak m. in. Suso, Ocampos, Rakitić, Ramos, En Nesyri czy Mir, to wyniki są zdecydowanie poniżej oczekiwań. Mimo to nastawiam się na absolutne minimum po stronei gospodarzy, czyli przynajmniej jednego gola, który na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán jest dość częstym zjawiskiem mimo gorszych wyników.
 
Ostatnia edycja:
R 674,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Valencia - Villareal
Typ: powyżej 4,5 kartki i poniżej 4,5 gola
Kurs: 1,52
Bukmacher: Etoto (Mixbet)
Analiza:
Wracają ligi europejskie i od razu łatwiej coś wyszukać. Niestety spóźniłem się na mecz Getafe, który obfitował w kartki i faule, ale przed nami spotkanie Valencii i Villareal. Typuję, że będzie powyżej 4,5 kartki oraz poniżej 4,5 gola. Kartki w oparciu o statystyki obu zespołów. Od wielu meczów regularnie otrzymują sporo kartek. Statystyki gospodarzy z poprzednich spotkań 5Ż + CZ, 1Ż, 5Ż + 2 CZ, 2Ż (puchar), 3Ż, 3Ż, 3Ż. Statystyki gości w ostatnich meczach: 2Ż, 3Ż, 3Ż (LE), 2Ż, 3Ż, (LE), 4Ż, 3Ż (LE). Sumując to przekroczenie 4,5 żółtej powinno być formalnością, ale jest słaby element tej układanki jest nim sędzia, który na 9 sędziowanych spotkań w La Liga tylko w 3 okazał powyżej 4,5 kartki, ale żeby nie było tak strasznie, to dwa z tych meczy to po jednym spotkaniu Villareal i Valenci. Co do liczby bramek , to w ramach H2H i spotkań ligowych nie znalazłem prze ostatnich kilka lat, aby przekroczyli tę linię 4,5 gola, ale zrobili to w towarzyskim w 2021.
W lidze Valencia 1 raz przekroczyła tę linię w bieżącym sezonie, a Villareal 5 w 23 kolejkach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1018
mrsmith 97,9K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La liga
Godzina: 19;15
Spotkanie: Real Madryt - Mallorca
Typ: Mallorca (handicap +1,5)
Kurs: 2,14
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Real jest liderem i ma tyle samo punktów co Girona po 45pkt, Majorka na 14 miejscu z 18 pkt. Real u siebie 7 zwycięstw i 1 remis w 8 kolejkach domowych. Tylko 4 bramki stracone i aż 21 strzelonych. Real u siebie po za 3 meczami z września z Getafe (2-1) i Sociedad (2-1) oraz remisem 0-0 z Vallecano z listopada odsyłał wszystkich różnicą goli ponad 2. Majorka wyjazdy dosyć słabo, tylko 1 wygrana, 3 remisy i 5 porażek, bramki 9-15. Ale Majorka ostatni okres ma bardzo dobry jak na nich. Z ostatnich 5 meczy 3 remisy i 2 wgrane ( z tych 5 aż 4 grane u siebie i to z słabymi ekipami typu Cadiz, Alaves, Sevilla). Majaorka oprócz Betisu (10 remisów) i Cadiz (9 remsiów) to najczęściej remisująca ekipa La Liga. Ma na koncie 9 remisów w 18 meczach. Gra bardzo defensywnie. Kontuzje Real- Alaba, Courtois, Camavinga, Militao, Fernandez. Majorka kontuzje - Costa i 2 nieznaczących. H2h to wygrana Majorki w ostatnim meczu z lutego 2023 i seria porażek, co ciekawe w ostatnich 10 meczach w lidze 2 wygrane Majorki i 8 porażek, bez remisu. Liczę że Majorka nie przegra tego meczu więcej niż 1 bramką a może przy odrobinie szczęścia zagra na remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom