>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

19. Grand Prix Brazylii [12 - 14 listopada 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Brazylii 2021
1636579365330.png

Piątek, 12 listopada:

#1 Trening ▶ 16:30
#Kwalifikacje ▶ 20:00

Sobota, 13 listopada:
#2 Trening ▶ 16:00
#Sprint kwalifikacyjny ▶ 20:30

Niedziela, 14 listopada:
#Wyścig ▶ 18:00


1636579634086.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Autódromo José Carlos Pace
Lokalizacja: São Paulo, Brazylia
Pierwsze Grand Prix: 1973
Długość toru: 4.309 km
Liczba okrążeń: 71
Całkowity dystans wyścigu: 305.909 km
Rekord okrążenia: Valtteri Bottas (2018) - 1:10.540

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hamilton z piątym silnikiem spalinowym w Sao Paulo. Mistrz świata zostanie w rezultacie cofnięty o pięć pozycji na starcie wyścigu.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Szybkie typy na kwale bo została godzinka

Gasly - Norris @1,8
Perez - Leclerc @1,4
AKO @2,52 STS

Typy zarówno na podstawie jednego pierwszego treningu jak i możliwości bolidów. Perez przed Leclerciem to powinna być w sumię formalnośc o ile nie wydarzy się jakiś incydent z Checo lub w trakcie jego przejazdu w końcówce którejś sesji. Gasly przed Norrisem taki kurs biorę z pocałowaniem ręki. Francuz w dużym gazie, McLaren (mój ulubiony team) zniżka formy od kilku wyścigów. W treningu aż 10 miejsc różnicy i 0,7 sekundy straty Lando. Pierre raczej dobrze się tu czuje - w ostatnim wyścigu w Brazylii P2 :)

Edit: Teraz widzę, że McLareny czasy na mediumach ale i tak jako faworyta upatruję Pierra :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Brazylii - kwalifikacje, piatek 20:00
Leclerc
- Norris @ 1.75
Perez - Gasly @ 1.35
Kurs: 2.36
Bukmacher: STS
Analiza:

W kwalifikacjach ide w strone Leclerca. McLaren od jakiegos czasu pod forma i nie sadze, ze tutaj sie to zmieni. Dziwna strategia McLarena bo w FP1 w ogole nie jezdzili na softach stad takie odlegle czasy ale i tak uwazam, ze Ferrari bedzie tu mocniejsze.
Drugi typ na Pereza w parze z Gaslym. Red Bull tutaj bedzie znowu mocny i wydaje sie, ze Perez jak pojedzie nawet przecietnie to i tak powinno to spokojnie wystarczyc na Gaslego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Hamilton może dostać dyskwalifikacje
" Jak poinformował dyrektor techniczny FIA, Jo Bauer, bolid Brytyjczyka nie przeszedł kontroli technicznej po czasówce z powodu naruszenia przepisów dotyczących systemu DRS. "
Na Betclic'u kurs 3 na Maxa

e
O godzinie 19. 15 czasu lokalnego (23.15 czasu polskiego) przedstawiciele Mercedesa mają udać się do sędziów w celu złożenia oficjalnych wyjaśnień.

Zdjeli z oferty
Fuksiarz ma w ofercie jeszcze
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hamiltonowi grozi dyskwalifikacja z wynikow kwalifikacji za nieregulaminowe tylne skrzydlo ale nad Verstappenem rowniez wisi kara. Po zakończeniu piątkowych kwalifikacji w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie wideo, na którym widać, jak Holender najpierw przygląda się i dotyka tylne skrzydło swojego Red Bulla a następie powtarza tę czynność wobec stojącej obok konstrukcji Hamiltona. Jest to oczywiste zlamanie zasad parc ferme. Posiedzenie sędziów z udziałem Verstappena i przedstawiciela teamu z Milton Keynes ma rozpocząć się w sobotę o godzinie 9:30 czasu lokalnego (13:30 w Polsce).

Wg mnie Verstappen dostanie reprymende za to dotykanie tylnych skrzydel i nic wiecej. Z Hamiltonem jest gorzej i jego sedziowie prawie na pewno wyklucza z wynikow czasowki. Do tego dochodzi fakt korzystania z nieregulaminowego skrzydla, ktore bedzie trzeba wymienic a to oznacza start do sprintu z alei serwisowej.

 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Red Bull z karą finansową 50 tysięcy euro za dotykanie samochodu Hamiltona przez Verstappena – bez kary sportowej.
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hamilton wykluczony z kwalifikacji! Lewis wystartuje dziś z ostatniego miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Na szybko tuż przed startem na czuja troszkę ;)

Vettel - Ocon 2 @1,77
Leclerc - Gasly 1 @2,21
AKO @3,91 fortuna

Apline wydaję się tu o wiele szybsze od Astona. Francuz staruje przed Sebem i moim zdaniem utrzyma miejsce przed nim. U innych buków kurs to max 1,5. Drugi tym pod prąd może ale myślę, że Gasly może mieć problemy a Ferrari stać jednak na więcej niż w kwalach - Charles miał w Q3 tylko jedno kółko na świeżych oponach przez te incydenty z limitami toru. Dodatkowo Pierre dziś podczas drugiego treningu mocno marudził na swój bolid i twierdził, że nie da się go prowadzić. Ciekawe jak wysoko przeskoczy Hamilton. Na STS kurs 1,67 , że Ricciardo przed Lewisem zagram też w dubelku z piłką nożną :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +354
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Oj działo sie przez ten weekend , ale moze pominę wszystkie te aspekty a skupie sie na wyscigu. Sprint pokazał niesamowite tempo Hamiltona. W zasadzie jeszcze trzy cztery kółka a byłby za Maxem. Widac nowa jednostka daje niezłego kopa. Ale nie to jest ciekawe ale to, że Merc Hamiltona potrafi jechac blisko za innym bolidem i nie ma z tym problemu zeby za chwile przeprowadzic manewr wyprzedzania. Redbulle słabo wygladaja w tej kwestii co było widac jak Max zblizył sie do Bottasa i Perez do Sainza, żaden z nich majac szybsze tempo nie był w stanie przeprowadzic skutecznej akcji. Jutro Max ruszy z P2 ale czy uda mu sie tak skutecznie wystartować jak w Meksyku? Jezeli nie to utknie za Bottasem , jesli sie uda to zobaczymy czy bedzie w stanie odjechac. Lewis ruszy z P10 ale mysle ze szybko przebije sie do przodu i wg mnie majac tak spasowany bolid z nowa jednostka jest w stanie wygrac. Jesli Max nie wygra startu to zadanie bedzie prostsze do wykonania

Hamilton win kurs 3,5 STS ✅
Jezeli pokaza sie kursy z fortuny to warto zagrac tez Lewis miejsca 1-2✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +468
J 316

jarekrk

Użytkownik
Oj działo sie przez ten weekend , ale moze pominę wszystkie te aspekty a skupie sie na wyscigu. Sprint pokazał niesamowite tempo Hamiltona. W zasadzie jeszcze trzy cztery kółka a byłby za Maxem. Widac nowa jednostka daje niezłego kopa. Ale nie to jest ciekawe ale to, że Merc Hamiltona potrafi jechac blisko za innym bolidem i nie ma z tym problemu zeby za chwile przeprowadzic manewr wyprzedzania. Redbulle słabo wygladaja w tej kwestii co było widac jak Max zblizył sie do Bottasa i Perez do Sainza, żaden z nich majac szybsze tempo nie był w stanie przeprowadzic skutecznej akcji. Jutro Max ruszy z P2 ale czy uda mu sie tak skutecznie wystartować jak w Meksyku? Jezeli nie to utknie za Bottasem , jesli sie uda to zobaczymy czy bedzie w stanie odjechac. Lewis ruszy z P10 ale mysle ze szybko przebije sie do przodu i wg mnie majac tak spasowany bolid z nowa jednostka jest w stanie wygrac. Jesli Max nie wygra startu to zadanie bedzie prostsze do wykonania

Hamilton win kurs 3,5 STS
Jezeli pokaza sie kursy z fortuny to warto zagrac tez Lewis miejsca 1-2
Mark nie uważasz, że Max odpuścił walke o PP? Był moment jak zbliżył się bardzo do Bottasa i po komunikacie zespołu odpuścił od razu, chyba, żeby nie ryzykować jakiejś walki w czasie wyprzedzania dodatkowej.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mark nie uważasz, że Max odpuścił walke o PP? Był moment jak zbliżył się bardzo do Bottasa i po komunikacie zespołu odpuścił od razu, chyba, żeby nie ryzykować jakiejś walki w czasie wyprzedzania dodatkowej.
Własnie nie odniosłem takiego wrazenia. Myslałem ze puszki beda smigac po tym torze ale ani Max ani Checco nie byli w stanie ugryźć bolidów jadacych przed nimi. Moze i musiał odpuscic ale jakby było łatwiej jechac blisko BOT to sadze ze nie odpuscił by tak sobie. Mysle ze Max chciałby ruszyć z P1 i chyba nie zakłada, że z P2 łatwo objedzie Bottasa na starcie. Czy drugi raz przejdzie ten numer ? Pytanie tez co tam w głowie Bottasowi siedzi.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja dziś dwa kuponiki. Pierwszy to identyczne typy co na sprint.

Vettel - Ocon 2 @1.92
Leclerc - Gasly 1 @1.58

AKO @3,03 fortuna

Tak jak pisał wcześniej według mnie Alpine jest tu szybsze niż Aston, jak Ocon nie zawali jakoś startu to nie powinien mieć problemów by być przed Sebem. STS na ten sam typ kurs tylko 1,57. Gasly chyba faktycznie jakieś problemy bo co prawda zepsuł wczoraj start ale nie utrzymywał tempa Ferrari.

Drugi kuponik to ryzykowniejsze typy za mniejszą stawkę dla emocji ;)

Tsunoda - Giovinazzi 2 @2.35
Verstappen - Hamilton 2 @3.09
Przewaga zwycięzcy 0-5,999 sek @2.25
AKO @18,63 (wszedł jeszcze zakład bez podatku)


Wczoraj nie wierzyłem w Lewisa ale pokazał, że jest tu zdecydowanie najszybszy. Czemu miałby nie dogonić Maxa na dystansie całego wyścigu? Zwłaszcza, że Perez nie wygląda za dobrze więc nie liczyłbym na jego pomoc. Bottas natomiast pokazał wczoraj że stać go na walkę/zatrzymywanie Maxa. Z tego samego powodu typ na różnicę wygranego. Najszybszy bolid startuje z tyłu. Mimo wszystko jak Lewis obejmie prowadzenie to raczej w końcowej fazie wyścigu. Gdyby miał awarie czy wypadek to walka Bottas-Max powinna też być wyrównana i zmieścić się w 6sekundach. Generalnie tor krótki i sprzyja raczej takiej różnicy więc polecam typ może nawet SOLO :D
Giovinazzi troszkę na czuja. Wczoraj był przed Tsunodą i startuje wyżej tak jak pisałem dla mnie Alpha są tu przeceniani z tempem wyścigowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Brazylii - wyścig, niedziela 18:00
Typ: Verstappen i Hamilton TOP 3
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betinia/STS
Analiza:

W wyscigu ide w kierunku zdobycia podium przez Verstappena i Hamiltona. Uwazam, ze Max spokojnie tutaj bedzie bil sie o wygrana choc z Bottasem wcale tak latwo moze mu nie pojsc. Nie mniej jednak tempo Mercedesa i Red Bulla jest zdecydowanie mocniejsze od calej reszty stawki wiec widze tutaj Holendra na podium. Do tego potrzebujemy jeszcze Hamiltona na podium ale on juz pokazal wczoraj moc. On ma mega sportowa zlosc po tej dyskwalifikacji i TOP 3 to jest mus jesli chce miec w dalszym ciagu szanse na tytul. Nowy silnik robi tutaj zdecydowana roznice na tle rywali dlatego wydaje mi sie, ze Lewis bedzie tutaj na pudle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +560
One_Man_Show 0

One_Man_Show

Użytkownik
FORMUŁA 1 Brazilian Grand Prix- najszybsze okrążenie - Hamilton L. @ 2,50 STS

W rywalizacji o najszybsze kółko w grę oprócz Lewisa wchodzi Max i Valtteri, ewentualnie Checco pod koniec wyścigu przy dużej przewadzę nad bezpośrednim konkurentem na pozycji i pustym torze. Ale tą ostatnią opcję najmniej brałbym pod uwagę. Lewis we wczorajszym sprincie wręcz frunął po torze. Myślę, że podium , miejsce 2 to jest plan minimum na dziś. Vettel, Ocon i Gasly powinni zostać szybko połknięci. Sergio, Lando i Charles mogą przytrzymać Lewisa kilka kółek jednak i z nimi raczej sobie poradzi. Sainza się ogra na zjazdach. Według mnie Lewis jest tutaj najszybszy . Różnicę przy najszybszym kółku może zrobić fakt, że Valterri i Max poczatkowo odjadą i tak jak zostało wspomniane Max jadąc za innym bolidem nie rozwinie max prędkości, a Hamilton będzie miał sporo przestrzeni przed sobą. Mamy dziś 71 okrążeń i spodziewam się, że gdzieś w połowie Lewis już będzie na 3 miejscu. Hamilton zdaje sobie sprawę, że musi się sprężać. Nitka toru ma jedynie 4,3 km. Skoncentrowany Lewis to bestia na torze i według mnie tę bestię poza najszybszym okrążeniem stać dzisiaj na zwycięstwo. Będzie ono mocno prawdopodobne jak Valtteri wygra start i przytrzyma Verstappena. Szykuje się kawał wyścigu.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Klasa światowa postawa Hamiltona w ten weekend według mnie. Po prostu mistrz świata.
Sam wyścig też dla mnie jeden z najbardziej interesujących w ostatnim czasie jeśli nie bierzemy pod uwagę tych deszczowych gdzie zawsze dużo się dzieje. Cztery najszybsze samochody w czubie, tasowaly sie. Nie wiadomo było jak to się skończy bo Mercedesy widać było że były szybsze ale nie wiadomo było czy o tyle szybsze żeby to potwierdzić.
No i walka dwóch najlepszych kierowców na torze o zwycięstwo. Dla mnie super wyścig, esencja F1. I chyba większości kupony też ładnie powchodziły. 😁
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom