>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19.10.2006r. - 54 dzień Ligi MLB

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dzisiejszy mecz

St. Louis
NY Mets
08:19 PM ET

STL: Suppan(1-1, 2.19 ERA)
NYM: Perez(1-0, 7.94 ERA)Series tied 3-3

Oj będzie sie działo,decydujący mecz o wejście do Word Series!!!!!!!!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Danielsan
Senior Buk



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 53
Skąd: Bednary
Wysłany: 2006-10-19, 23:08


TYP TWÓJ PRZENIOSŁEM TUTAJ /EDIT fox71
--------------------------------------------------------------------------------

Spotkanie: New York Mets - St. Louis Cardinals
Typ: Mets
Kurs: 1.84
Bukmacher: Betgun
Data i godzina: 20-10-06 02:05
Analiza:

Cóż co tu pisac - decydujący mecz, Mets w przekroju całego sezonu było lepsze, to oni zasługują na awas i liczę, że im się uda. Piczery, choc ERA nie wskazuje na to są porównywalni - jednak to Mets jest drużyną lepszą, myślę, że z przekroju tych 6 spotkan to oni awansowac. Nie ma co tu się rozwodzic nad głębszą analizą - dzis zadecydują emocje i nerwy - czy wygra lepszy nie wiem, mam nadzieję że to będzie Mets.

Go, go METROSTARS!!!!!

wynik 1-3 ⛔ 100
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Spotkanie:STL Cardinals v NY Mets
Typ:1
kurs:2,05
Buk: Gamebookers
Data i Godzina:8:19
Analiza: Tak jak fox wyzej wspomniał decydujacy mecz, Mysle ze STL mimo iż przegrali w ostatnim meczu dzisiaj pokaza swa klase i wygraja. Ten sezon nie był zbyt udany ,Metsi w dobrej dyspozycji lecz wystawiaja slabego pitchera w porównaniu z STL i dlatego stawiam na STL. Mysle ze wygrana jest w ich zasiegu przeciez pokonywali juz metsow to dlaczego nie dzisiaj? W ostatnim pojedynku nawiazali walke lecz zabraklo niewiele ,dzis czas na rewanż :wink:

wynik 3-1 ✅ :mrgreen: 105
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Spotkanie:St. Louis Cardinals u New York Mets
Typ: over 5 [5 Full Innings]
Kurs: 2.05
Bukmacher:Gamebookers
Data i godzina: 19-10-06, 08:19 PM ET

Analiza

Start pitczer Cardinals Jeff Suppan ERA 4.12,REC 12-7

Start pitczer Mets Oliver Perez ERA 6.55,REC 3-13

Start pitczer Mets ,Meksykanin Perez to bardzo dobry prognostyk na over w tym meczu.W ostatnim meczu rozgrywanym 15:10 przeciwko Kardynałom narzucał w 5.2 inninga i Cardinals zdobyli ,aż 5 punktów.Dziś sytuacja sie powtórzy...Liczę na wysoki wynik,maja o co walczyć jest to ostatni mecz półfinałów PO.Zwyciezca zagra w Word Series....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom