>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18 kolejki Ligue 1

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Oto rozkład meczów już 18 kolejki Ligue 1 .(Kursy BWIN)

Zapraszam do komentowania i pisania analiza na temat francuskiej Ligue 1.



Na penwo ciekawie zapowiada sie spotkanie pomiędzy AS Monako a RC Lens obie drużyny nie grają na to co ich stać i myślę ze wytypowanie zwycięzcy będzie bardzo trudne , klub Irka Jelenia wybiera sie na trudny teren do Valencianes , czy wygrają ? Przekonamy sie 15 grudnia .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Paris Saint-Germain - Toulouse FC
W sobotę o nietypwaej godzinie dla Ligue 1 czyli o 15:00 na Parc desPrinces kibiców czeka ciekawe widowisko z udziałem piłkarzy PSG i Toulousy. W tym meczu nie ma wielkiego faworyta, PSG obecnie zajmuje 17 lokatę w tabeli zas piłkarze z Toluzy plasują się na 14 miejscu, obie drużyny w tabeli dzielą zaledwie 2 punkty. PSG w ostatniej kolejce pokonało na wyjeździe Auxerre 1:0 złota bramkę strzelił Luyindula, Toulouse pokonała na własnym stadionie Lille 1:0 zwycieskiego gola zdobył powracający do zespołu po kontuzji Elmander. W jutrszejszym meczu nie spodziewam sie duzo goli ponieważ te zespoły nie należa do najczęsciej strzelających ekip w lidze. Jeśli obrońcy z Paryża skupia się na bacznym pilnowainu Elmandera to goście mogą miec problemy ze zdobyciem goli w tym spotkaniu. Trener Paul Le Guen ma pewne problemy kadrowe poniewaz pod znakiem zapytania stoją występu ważnych piłakrzy - Arnauda, Frau i Mendy ale jeszcze gorszą sytuacje ma trener gości Elie Baup który nie będzie mógł skorzystac z usług 6 piłakrzy( Battles, Congre, Emana, Jönsson, Gignac, Paulo Cesar) a trzej piłkarze Mathieu, Mansare, Fofana nie są pewni wystepu w Paryzu. Moim zdaniem oba zespoły bedą chiały wygrac ale &quot;śmierdzi&quot; mi tu remisem, sporo piłkarzy Toulousy nie wystąpi i tu szasna dla PSG ale niestety paryżanie w tym sezonie nie zachwycają stad mój typ na remis ;)
Remis 2,95 Bwin 6/10 ⛔
Inne propozycje:
Mniej niż 2,5 goli 1,60 Bwin 8/10 ⛔
 
sanoc 0

sanoc

Użytkownik
Olympique Lyonnais - OGC Nice
Podwójna szansa - Typ: 1X
Taki typ myślę będzie najlepszy,oczywiście przy dozie ostrożności ,co o tym myślicie?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Olympique Lyonnais - OGC Nice
Podwójna szansa - Typ: 1X
Taki typ myślę będzie najlepszy,oczywiście przy dozie ostrożności ,co o tym myślicie?
Szkoda że nie podałeś kursu 1,05 ? takiego kursu nie opłaca się grac, albo ryzkowac na zwyciestwo Lyonu za 1,45 albo wogole nie grac tego meczu, ponieważ nie ma to sensu za mały kurs ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Czemu ryzykować na zwycięstwo Lyonu?
Ja zamierzam zagrać na nich -1,5 po kursie 2,3, ale jeśli mnie przekonacie to odstąpię od tego pomysłu... Słucham :]
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Czemu ryzykować na zwycięstwo Lyonu?
Ja zamierzam zagrać na nich -1,5 po kursie 2,3, ale jeśli mnie przekonacie to odstąpię od tego pomysłu... Słucham :]
Bardz madre rozwiazanie poniewaz Nicea naprawde nie zachwyca na wyajzdach a maja taki bilans 1-3-4 , zdecydowanie lepiej radza sobie na wlasnym stadionie , tylk ociekawe jak Lyon zagra , czy zmeczony po tym meczu z Rengers ktory dal im awans czy wrecz przeciwnie postraja sie rozegrac go jak najlepiej dla kibicow , moim zdanie smialo mozna stawiac Lyon -1 , i jeszcze mozna dodac ze -przyda im sie ta wygrana po ostatniej porazce 0:1 z Cean.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Spotkanie :
Olympique Lyon vs. OGC Nice
Typ : Olympique Lyon -1⛔
Kurs : 2.05
BET365

Analiza :
Przedostatni mecz pilakrzy francuskiej Ligue 1 w tym sezonie . mysle ze w tym meczu zwyciezca moze zostac tylko jedna druzyna a mianowicie Olympique Lyon ktorego oprocz tego meczu czeka jeszcze wyjazd na emcz z AS Nancy . Mysle ze po ostatniej przegranej na wyjezdzie z Cean 0:1 pilakrze podwujenie sa zmotywowani zeby wygrac dla swoich kibicvow ale takze i dla siebei zeby miuec przewage nad drugim w tabeli Nancy od ktorego ma tylko 4 pkt. wiecej , w ostatnim tygoniu w Lyonie dzialo sie duzo , pierw awans do 1/8 finalu po ciezkim meczu z Rengersami wygranym 3:0 po dwoch golach Benzemy i jednego Govou a anstepnie oswiadczenie ze Gregory Coupet nie zagra do konca tego roku czyli w tych dwoch ostatnich meczach aby oszczedzac zdrowie . Takze napewno dzialaczy Lyon cieszy wypowiedz bohatare tej edycji LM benzemy ktory powiedzial w wywiadach ze nie rusza sie z klubu az do 2012 roku . W ostatnim meczu obydwu druzyn padl wynik 1:1 tym razem Les Gones zagraja na Stade Gerland i mysle ze nie dadza szans rywalowi , chodz martwi mnei ze Alain Perrin moze dac odpoczac kilku podstawowym gracze mco nie wrozy nic dobrego . Lecz mysle ze mlodzi takze beda chciel isie pokazac .. Lyon obecnie jest liderem z trzydziestoma siedmioma pkt. natomaist Nicea na siodmej pozycji z dwudziestoma piecioma pkt. Lyon na wlasnym stadionie gra efektywnie i efektownie maja siedem zwyciestwo jeden remis i jedna porazke natomiast Nicea na wyjazdachnaprawde przecietnie jedne zwyciestwo trzy remisy i cztery porazki , i mysle ze ten ostatni bilansik powiekszy sie po sobotnim spotkaniu do : pieciu. Rezerwowym czy pelnym ja i tak mysle ze Lyon wygra conajmniej dwoma golami .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Chodziło mi że albo grac na zwycięstwo Lyonu albo wogole. Moim zdaniem Lyon wygra to spotkanie spokojnie, Nicea tak jak napisał easy nie zachwyca na wyjazdach, zaś Lyon będzie chciał wygrywac ponieważ tydzioen temu przegrał z Caen, myśle że Lyon ma na tyle wyrównana kadrę ze nie powinno byc problemu ze skompeltowaniem składu, warto też dodac ze w ostatnim meczu na własnym boisku Lyon rozbił 5:0 Strasburg ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co do PSG to już potwierdzone , że ich rywale przyjadą do Paryża bez Batlles , Emana , Mansaré , Paulo César , Jérémy Mathieu, Jon Jönsson , Congré i Gignac . Także są to dość pokaźne ubytki . Tylko czy PSG jest w stanie wygrać u siebie na Parc d&#39;Prince ? Moim zdaniem warto chyba spróbować .
Ponadto Lyon będący w sztosie , grający przed własną publicznością gdzie ostatnio nie rozpieszczają swoich kibiców jest również dobrą propozycją . Z tego co sam wyczytałem to nie ma żadnych nowych kontuzji więc Juninho , Benzema , Ben-Arfa i spółka powinni pokonać spokojnie rywala , choć to nie są ogórki i zwycięstwo z handi owszem prawdopodobne ale raczej nie powtórzy się mecz ze Strasbourgiem ;-)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co do PSG to już potwierdzone , że ich rywale przyjadą do Paryża bez Batlles , Emana , Mansaré , Paulo César , Jérémy Mathieu, Jon Jönsson , Congré i Gignac . Także są to dość pokaźne ubytki . Tylko czy PSG jest w stanie wygrać u siebie na Parc d&#39;Prince ? Moim zdaniem warto chyba spróbować .
Ponadto Lyon będący w sztosie , grający przed własną publicznością gdzie ostatnio nie rozpieszczają swoich kibiców jest również dobrą propozycją . Z tego co sam wyczytałem to nie ma żadnych nowych kontuzji więc Juninho , Benzema , Ben-Arfa i spółka powinni pokonać spokojnie rywala , choć to nie są ogórki i zwycięstwo z handi owszem prawdopodobne ale raczej nie powtórzy się mecz ze Strasbourgiem ;-)
Zgadza się Toulouse mocno osłabione jak też pisałem, ale nie jestem do końca przekonany czy PSG da rade, PSG to taki zespoł który moim zdaniem &quot;nie umie&quot; wygrywac, w tym spotkaniu wydaje się ze bedzie remis, przeczuwam ze PSG nie da rady, choc kibicuje im żeby wygrali bo to mój ulubiony klub z Francji ????
Lyon oczywiscie powinnen wygrac na luzach z Nice która gra przeciętnie, przeciętnosc na Lyon nie wystarczy.
 
C 0

czekott

Użytkownik
PSG u siebie że tak powiem &quot;dają ciała&quot; także wątpie ze ugrają wiecej niz remis chociaż z kursów wynika jednoznacznie. a co do Olimpiku to jak dla mnie bankowo powinni wygrać.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Racing Strasbourg - AS Nancy

Nancy moim zdaniem dosc niespodziewanie znajduje sie tak wysoko.Zajmują 2 pozycje,ale trzeba przyznac,ze dobrym startem i umiarkowaną formą zasłużyli sobie na to.Szczególnie dobrze spisują sie na własnym stadionie,bo na wyjazdach różnie to bywało.Po jednobramkowym remisie z Tolouse,Nancy celowało w 3 pkt w meczu z Valencienes,ale nie udało sie strzelic nawet bramki.Grali przecież u siebie,a jak wiadomo to ich lepsza strona,więc poniekąd można wynik uznac za niespodziankę.Dzisiaj spotykają sie ze Strasbourgiem,które w tym sezonie bardzo trudno wyczuc jak zagrają.W ostatniej kolejce wygrali z Rennes 3-0,które przedłużyło serie porazek do 5 juz meczy z rzedu.Spotkanie bedzie bardzo ciekawe.Nancy bedzie darzyc do wygranej jednak Strasbourg ostatnio traci bardzo mało bramek,dlatego myśle,że mecz zakonczy sie Underem.


Typ:UNDER✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Popieram typ cerbera. Nancy to bardzo underowa drużyna, która spisuję się bardzo dobrze i ejst moim zdaniem rewelacją rozgrywek, zobaczymy co pokaże Strasburg który na swoim stadionie gra lepiej niż na wyjazdach, wiecej szans na zwyciestwo daje zespołowi gości, myśle że wygrają oni 1:0 ;) Bardzo dobry typ
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jeszcze takie krotkie pomocne analizki :-D
Le Mans - Lorient
Moim zdaniem Le Mans nie powinno miec klopotow z pokonaniem na wlasnym stadionie moim zdaniem slabego Lorient .CHoc moze troche przestraszyc bilans meczow Lorienty nawyjezdzie ktory wynosi 1 zwyciestwo az 5 remisow i 2 porazki naotmaist Le Mans na wlasnym stadionie piec zwyciestwo dwa remisy i jedna porazka , jezeli zolto-czerowni chca lcizyc sie w walce o puchary musza wygrywac takie mecze . A w ostatnim meczu jeszcze w drugiej lidze le Mans pyknelo Lorient na Stade Leon Bollée az 3:1 .mysle ze dzis anpewno kibice ktorzy przyjda nei beda sie nudzic i mysle ze doczekaja sie gola brazylijczyka Tulio ktory w tym sezonie gra rewelacyjnie i ustrzelil juz 10 goli, choc w ostatnim meczu gral tylko 65 min bo byl po drobnym urazie dzis mozemy liczyc na pelne 90 min ..Lorient moze w tym meczu wyjsc z jednym napastnikiem czyli Rafikem Saifem co mnie troche martwi bo ten doswiadczony ponad trzydziesto letni Algierczyk ustrzelil 7 goli .przypomnijmy ostatnio Le Mans wygralo 3:1 z Lens po naprawde niezlej grze i 2:1 z Nancy natomaist Lorient zremisowalo z Sain Eien i wygralo 2:1 z Sochaux, dzis dojdzie do naprawde ciekawe pojednyku lecz mam nadzieje ze gora beda gospodarze.
Moj typ : Le Mans ⛔
AS Monaco - RC Lens
kryzys Monako nadal trwa , juz myslalem ze sie przelama z Nicea gdzie po golu Kollera wygrywali 1:0 by stracic bramke w ostatnich minutach meczu , i teraz na dodatek dolozyli sobie przegrana na wyjezdzie z Olympique Marsylia 0:2 , choc gospodarze nie grali w najmocniejszym skladzie. Kryzys druzyny trwa , Lens to zupelnie inna druzyna jak z przed roku , graja slabo malo ofensywnie i hmm , traca glupie gole. po ostatnim przegranym meczu z Le Mans 1:3 i napewno nastraja w druzynie nie dopisuja ,zastanawiam sie ile tym razem przyjdzie widzow na stadion &quot; Stade Louis II&quot; poniewaz naprawde obie ekipy wtym sezonie nie zachwycaja i graja nudna pilke .Monako u siebie gra slabo bo bilans trzech zwyciestw trzech remisow i dwoch porazek nie mowi o niczym dobrym natomaist Lens na wyjazdach tez nie zachwyca bo dwa zwyciestwa jeden remis i az piec porazek nie mowi o niczym dobrym dlatego typuje ze padnie w tym meczu malo goli , bo Monako naprawde gra jakis dziwny football i nie strzelaja za duzo goli . Wszyscy w Monaco czekaja na niezla fomre Koolera , lecz Czech bardziej mysli o powrocie do Bundesligi niz na grze w Ligue 1 .Zeby Monaco nie przegralo meczu musi przypilnowac Aruna Dindane ktory w ostatnich meczach nawet jak druzyna przegrywa to gra na swoim poziomie i strzela te gole , tak jak ostatnio.
Moj typ : under 2.5✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lyon dał ciała. Czytając relację z tego spotkania wynika że wcale Lyon nie był zespołem lepszym i wynik jest zasłużony, a nawet gracze Nice mieli lepsze sytuacje do strzelenia goli ponieważ zarówno Kone jak Ederson byli bliscy pokonania Vercoutre&#39;a. Ogólnie Olympique nie miał dzis sposobu na sforsowanie obrony Nice i stad wynik bezbramkowy...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Spotkanie
:
Girondins Bordeaux vs. Olympique Marseille
Typ :Girondins Bordeaux⛔ // under 2.5⛔
Kurs : 2.10 // 1.60
BET365

Analiza :
jets to sotatnie spotkanie osiemnastej kolejki Ligue 1 , faworytem bukmacherow jest zdecydowanie Bordeaux ktore w ostatnich meczach radzi sobie srednio . Olympique Marsyllie napewno nie zachwyca sowich fanow , i gra przecietna pilke jak na taki zespol i na takie mozliwosci . Bo pietnaste miejsce napewno nie cieszy swoich fanow , natomiast gospodarza obecnie plasuja sie na piatej pozycji , lecz jezeli dzis wygraja wskacza az na trzecia pozycje przeskakujac Le Mans i Valencianes ,co napewno ucieszylo by wladze klubu jak i samych pilkarzy poniewaz te miejsce daje kwalfiakcje do Ligi Mistrzow choc to dopiero polmetek sezonu . Napewno grozna bronia bedzie Samir Nasri gwiazda marsyllie o ktorego walcza juz takie kuby jak Real Madryt czy Inter Mediolan , napewno do takich meczow trzeba skupiac sie podwujnie aby wyjsc zwycieskim , a mowtywacji pilkarzom Bordeaux czasmi brakuje , tak jak w przegranym meczu z Lyonem 1-3 , lecz mysle ze stafka jaka jest o wygranie tego meczu zmobilizuje gospodarzy ,i wyprzedza dwie druzyny wykorzystujac ich potkniecie aby zajac trzecie miejsce .Na Stade Jacques Chaban-Delmas napewno nie zobaczymy Djibrila Cisse ktory nie spisuje sie powyzej oczekiwaniom klubu i najprawdopodobniej w okienku zimowym opusci klub , pocieszeniem dla klubu jest Mamadu Niang ktory godnie zastepuje francuza i strzelil juz osiem goli lecz Gyrondzisci tez maja kim strzelac David Bellion czyWendel to nie byle jacy pilakrze i razem strzelil juz pietnascie goli wiec licze ze powinni ustrzelic jakiegos gola w tym spotkaniu a wspomagani przez takiego pilakrza jak Micoudu ktory w ostatnim meczu z Nicea strzelil swojego drugiego gola w tych rozgrywkach nie powinni miec trudnosci z pokonaniem Steve Mandanda - bramkarza Olympique Marsyllie . Gospodarze na wlasnym stadionie naprawde niezle sobie radza wygrywajac piec meczy remisujac jeden i przegrywajac dwa z Metz i Lyonem . Natomaist goscie na wyjazdach graja srednia napewno dwie wygrane trzyt remisy i cztery porazki nie daja im powodu do dumy i mysle ze ebdzie tak i po tym meczu . a przypomnijmy jeszcze ze w sotatnim meczu obu druzyn padl wynik 1:0 dal Bordeaux,dodajmy jeszcze ze po przegranym meczu z Liverpoolem 4-0 pilakrze napewno beda zmeczeni i bycmorze trener da odpoczac kilku zawodnikom ktorzy &quot;wywalczyli&quot; awans do Pucharu UEFA .
Edit : Bez przesady coraz bardziej denerwuje mnie niektore druzyn Ligue 1 , aby dostawac 2:0 w poczatkowym stanie gry .. to mowi o koncentracji zespolu , a byli druzyna lepsza ,gdyby nie ta akcja w 1min losy spotkania mogly ulozyc by sie wogole inaczej i ten ryko szet na 2:0 .. klapa ,a taka szansa przed pilakrzxami byla ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom