>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 28.11 - 01.12.2013

dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Pogon w tej kolejce bez Rogalskiego, Murayamy i przede wszystkim Akahoshiego. Wszyscy pauzuja za kartki po meczu z Legia, takze praktycznie cala druga linia Pogoni rozbita. Takie info na wstepie.
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Ostatnie zwycięstwo Jagiellonii udowodniło wreszcie, że Białostoczanie wrócili na właściwe tory po okresie słabszej gry. Odwrotnie z kolei jest w Gdańsku, Lechia dała prawdziwy pokaz bezradności przegrywając z totalnym outsiderem czyli Podbeskidziem i to 3:1. Niewiele lepiej było w ostatniej kolejce - bezbramkowy remis świadczy tylko o nieporadności formacji ofensywnych zespołów. Jutro Gdańszczanie jadą do Białegostoku bez swojego lidera Daisuke Matsui, który ostatnio nieco przygasł (jak i cała drużyna), ale i tak powinno to być spore osłabienie. Nie zagra również Paweł Buzała, bez którego widać, że jest problem ze zdobywaniem bramek. W ekipie Jagi zabraknie Dzalamidze i Barana, którzy leczą urazy, ale bez wątpienia większe problemy kadrowe ma zespół z Trójmiasta i oni bez wątpienia nie będą faworytem w jutrzejszym pojedynku. Tercet Quintana-Plizga-Balaj powinien zapewnić Jagiellonii zwycięstwo i to niekoniecznie jednobramkowe. Polecam grać dzisiaj, bo do jutra kursy polecą ????
Jagiellonia (-0.5) @2.05 4/10⛔ Bet365
Jagiellonia (-1 AH) @3 2/10⛔ Bet365
- 6 j
Także ten... bez komentarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą powyżej. Mnie ciekawi mecz przyjaźni w Krakowie. Przyjaźni tylko na trybunach, bo na boisku nikt nikomu nie będzie szedł na ugodę. A wracając do meczów przyjaźni to ostatni (Lechia-Śląsk) wielce miał skończyć się remisem, także reguła o pójściu komuś na rękę nie wchodzi tutaj w grę. Wisła może dalej utrzymać passe zwycięstw na własnym boisku. Ostatnio ligowe punkty stracili na początku sierpnia, to może budzić respekt. Z drugiej strony respekt budzi forma Paixao i jego 10 bramek. Nie patrzyłem nawet jak waha się kurs na obie strzelą. Co do występów to Biała Gwiazda ma wszystkich do dyspozycji, we Wrocławiu natomiast pod znakiem zapytania występ Mili. Jak ktoś ma informację, czy zagra to można dać znać, bo to myślę jest istotne kto będzie dzielił wrocławskie piłki. Podsumuję to tak: Najlepszy strzelec vs najlepsza obrona na tle przyjaźni kibiców.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 1 - 2,00

buk: Bet-at-home
 
arturs123 11

arturs123

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk typ: 1 2,10 ⛔
Kolega matzab37 chyba już wszystko w tym temacie napisał. Lechia bez Bieniuka, Buzały, Pietrowskiego i Matsuiego (pauzuje za kartki). Mówiąc kolokwialnie, Lechia gra straszny piach i nie widzę żadnego argumentu który by za nimi przemawiał. Nie zagra Bieniuk ostoja defensywy, w ofensywie brak Buzały (który geniuszem nie jest, ale zawsze coś potrafi ustrzelić) no i Japończyka która ma mecze lepsze i gorsze, ale to zawsze potencjalne zagrożenie. Jaga na fali wznoszącej, bez większych absencji, grają u siebie. I chociaż to nasza liga polska, która potrafi czasem ostro zaskoczyć, to uważam, że kurs warty ryzyka.
No i właśnie tak to jest z tą Ekstraklasą... :?
 
T 0

tom_gaper_bet

Użytkownik
Lech Poznań – Zagłębie Lubin

Lech Poznań ostatnio pokazał się ze świetnej strony wygrywając wysoko z Cracovią na wyjeździe 6:1.Ostanie 3 mecze to 3 zwycięstwa. Strzelili 13 bramek tracąc tylko 4. Zagłębie z kolei na 5 ostatnich meczy tylko raz zremisowali z Pogonią Szczecin (przegrali między innymi ze słabo spisującymi się Lechią i Piastem). Uważam, że w takiej formie nie mają czego szukać w Poznaniu i Lech odprawi ich z minimum dwubramkową przewagą.

Typ: 1 (AH -1,5) @2.26 Pinnacle Sports ⛔
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Na początek 18 kolejki dosyć spora niespodzianka, nie typowałem tego meczu i okazało to się słuszne, bałem się, że Jaga może dzisiaj zremisować, a okazało się, że po bardzo słabym meczu przegrali 1:0, ale już mniejsza o ten mecz. Pod lupę biorę jutrzejszy pojedynek, a mianowicie Pogoń(27pkt) 4 miejsce w tabeli, podejmie 7 Zawiszę(23pkt). W trwającym sezonie oba zespoły spotykały się już dwukrotnie, w Bydgoszczy padł remis 1:1, tydzień później oba zespoły spotkały się w meczu pucharowym w Szczecinie i Zawisza wygrał 3:1 i awansował do kolejnej rundy. Pogoń wpadła ostatnio w lekki dołek, 3 ostatnie starcia to tylko jeden pkt, wywalczony przed własną publicznością ze słabiutkim Zagłębiem, dodatkowo 2 porażki z Widzewem, i ostatnio z Legią Warszawa. Dodatkowo przed piątkowym pojedynkiem spory ból głowy ma Dariusz Wdowczyk, ponieważ mecz opuści 3 zawodników, którzy przekroczyli limit żółtych kartek. Z Zawiszą nie zagrają: Japończycy Takafumi Akahoshi i Takuya Murayama oraz Maksymilian Rogalski. Wszyscy oni stanowią o sile linii pomocy, i jest to bardzo spore osłabienie dla zespołu. Dodatkowo w środę odbyło się posiedzenie Komisji Ligi Ekstraklasy SA. Jedna z podjętych decyzji dotyczy trenera Pogoni Szczecin Dariusza Wdowczyka, który został odesłany na trybuny za złe zachowanie w ostatnim spotkaniu. Komisja zdecydowała, że opiekun Pogoni otrzyma karę 2 meczów dyskwalifikacji. Oznacza to, że oprócz meczu z Zawiszą nie będzie mógł prowadzić zespołu z ławki jeszcze spotkania ze Śląskiem Wrocław. Dariusza Wdowczyka na ławce zastąpi jego asystent Maciej Stolarczyk.
Zawisza do Szczecina przyjedzie bez kontuzjowanego Pawła Abbotta oraz Sebastiana Dudka, który złamał palec u nogi i nie zagra już do końca roku. Do składu może już za to wrócić Herold Goulon, który za czerwoną kartkę pauzował w dwóch ostatnich kolejkach i to on zastąpi prawdopodobnie kontuzjowanego Dudka. Zawisza w ostatnich 3 kolejkach zdobył 4pkt, porażka z Ruchem na wyjeździe, remis z Jagą na wyjeździe, oraz ostatnia wygrana 2:0 przed własną publicznością z Widzewem.
Jutro Pogoń pierwszy raz w sezonie będzie sobie musiała poradzić bez 2 samurajów, co jest niewątpliwie dużym problemem, bo na ławce nie widać zawodników, którzy mogliby godnie ich zastąpić, prawdopodobnie trener będzie musiał sięgnąć głęboko do rezerw i może się zdarzyć, że jutro na boisku pojawi się zawodnik z 2 drużyny, który jeszcze w tym sezonie nie grał na najwyższym szczeblu rozgrywkowym lub zagrał kilka minut, jako zmiennik. Zawisza pomimo iż, ostatnio formą nie zachwyca, przy takich problemach gospodarzy, mogą pokusić się o niespodziankę, i tak jak w meczu pucharowym po raz kolejny zgarnąć 3 pkt. Myślę, że Pogoń przy takich kłopotach, stać jutro maksymalnie na remis, a kurs na Zawiszę zachęcający i zamierzam z Niego skorzystać. GL.
Zawisza DNB 2.05 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wykartkowani:

Za osiem żółtych kartek: Łukasz Burliga (Wisła Kraków)

&lt;center&gt;&lt;table id=&quot;srodtekst&quot; style=&quot;border-bottom:1px solid #CCCCCC;padding-bottom:4px;&quot; align=&quot;center&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font:normal 11px Arial;letter-spacing:3px; color:#999999;&quot; align=&quot;left&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td align=&quot;right&quot; width=&quot;50%&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/center&gt;
Za cztery żółte kartki: Takafumi Akahoshi, Takuya Murayama, Maksymilian Rogalski (wszyscy Pogoń Szczecin), Adam Banaś (Zagłębie Lubin), Kamil Drygas (Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Hanzel (Piast Gliwice), Antoni Łukasiewicz (Górnik Zabrze), Daisuke Matsui (Lechia Gdańsk), Jonathan de Amo Perez (Widzew Łódź)
---
Myślał ktoś nad overem w Gliwicach? Kurs niezły a ostatnio obie ekipy fajnie sobie poczynają z przodu i napastnicy (Jurado, Zachara czy nawet Iwan) w niezłej dyspozycji.
Jakieś osłabienia się tam szykują oprócz wykartkowanych?

Wisłę też chyba zagram chociaż że skutecznością to cieniutko jest ostatnio. No ale przy takich wynikach u siebie kurs jest niezły.
nie wiem skąd informacja
ekstraklasa.wp.pl
No ale widzę że faktycznie to błąd, przepraszam za podanie niezweryfikowanych informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 3

adamk1988

Użytkownik
Wisła Kraków -WKS Śląsk Wrocław​

Under 2,5- @1,7
Paweł Brożek score- @2,5
✅

Dzisiaj o 20:30 przy Reymonta odbędzie się mecz pomiędzy niepokonaną na własnym boisku (w T-Mobile Ekstraklasie) Wisłą Kraków, a grającym poniżej oczekiwań swoich kibiców Śląskiem Wrocław. Na trybunach zgoda i przyjaźń, natomiast na boisku walka od 1 minuty. Mecz we Wrocławiu 4 sierpnia zakończył się wynikiem bezbramkowym i podziałem punktów.
Co jest imponujące drużyna z Krakowa na swoim terenie straciła tylko jedną bramkę, a we wszystkich meczach T-Mobile Ekstraklasy 11.
W dzisiejszym meczu widzę dwie opcje, które stawiam: under 2,5 bramki oraz/ lub gol Pawła Brożka.
W 6/9 spotkań na stadionie w Krakowie padało poniżej 2,5 goli.
Statystyki to jedno, jednak na ten typ głównie skłania mnie postawa Śląska, który w ostatnich meczach formą nie imponuje. Co prawda 10 bramek zdobył Portugalczyk Marco Paixao, jednak i jego gra nie pomaga graczom z Wrocławia. Wygrane mecze z Lechią czy Podbeskidziem również nie robią na mnie wrażenia. Czuję, że nawet powrót motoru napędowego Sebastiana Mili nie da Wrocławianom wielu okazji do zdobycia gola.
Typ na bramkę snajpera Białej Gwiazdy jest również jak najbardziej możliwy. Paweł Brożek zdobył do tej pory 8 bramek i z pewnością kandyduje do miana Króla Strzelców T-Mobile Ekstraklasy. Jest on zawodnikiem, który nie boi się indywidualnych rozwiązań, potrafi odnaleźć się w polu karnym, dostawić nogę/głowę w sytuacjach, w których wydaje się, że piłka jest stracona. Koledzy również często mając wybór do kogo zagrać wybierają właśnie zawodnika z nr 11.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: under 2,5
Kurs: 1,70
bet365
Dzisiaj na stadionie imienia Reymana w Krakowioe o godzinie dwudziestej trzydzieści tamtejsza Wisła podejmie Śląska Wrocław. Według bukmacherów faworytem tej potyczki jest ekipa gospodarzy. Moim zdaniem zapewne tak będzie. Wszystko wskazuje na to że może to być skromne zwycięstwo Wisły. Na swoim obiekcie jak dotąd strzelili piętnaście bramek tracą zaledwie jednego. W ostatnich dziesięciu spotkaniach rozgrywanych w Krakowie przegrali tylko jedno z Lechią Gdańsk. Najlepszym strzelcem zespołu jest obecnie Paweł Brożek który ma na koncie już osiem trafień i dosyć regularnie trafia do siatki rywala, żeby dołączyć do zaszczytnego klubu stu naszej Ekstraklasy brakuje mu już tylko sześciu trafień. Warto zwrócić uwagę też na pomocnika Łukasza Gargułe który ma na koncie pięć trafień i haitańskiego obrońcę Guerriera on zaś czterokrotnie potrafił skierować piłkę do sieci. Śląsk z kolei gra w tym sezonie bardzo nieregularnie. Potrafił ostatnio wygrać dwa spotkania z rzędu z Podbeskidziem Bielsko Biała cztery do zera czy też na wyjeździe z Lechią Gdańsk a z drugiej strony przegrać wysoko jeden trzy z Jagiellonią Białystok. Zajmują oni obecnie dwunaste miejsce w ligowej tabeli i na wyjeździe wygrali tylko raz ze wspomnianą już Lechią. W ekipie Stanislava Levego na wyróżnienie zasługuje jedynie portugalski snajper Marco Pixao który to jedenastokrotnie trafił do bramki rywali i przewodzi w tabeli strzelców naszej Ekstraklasy. Pojedynek dwóch najlepszych snajperów z tych ekip zapewne będzie ekscytował kibiców obydwu drużyn. Ostatni pojedynek pomiędzy tymi zespołami zakończył się bezbramkowym remisem. Dzisiaj może być podobnie. Warto zauważyć że w drużynie Franciszka Smudy zabraknie w dzisiejszym meczu Łukasza Burligi który będzie pauzował za żółte kartki. Wielce prawdopodobne jest że zastąpi go Paweł Stolarski.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wykartkowani: Za osiem żółtych kartek: Łukasz Burliga (Wisła Kraków) Za cztery żółte kartki: Takafumi Akahoshi, Takuya Murayama, Maksymilian Rogalski (wszyscy Pogoń Szczecin), Adam Banaś (Zagłębie Lubin), Kamil Drygas (Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Hanzel (Piast Gliwice), Antoni Łukasiewicz (Górnik Zabrze), Daisuke Matsui (Lechia Gdańsk), Jonathan de Amo Perez (Widzew Łódź)
Kamil Drygas zagra w dzisiejszym spotkaniu, nie wiem skąd informacja, że musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
POGOŃ - ZAWISZA over 2,5
unibet 2,12⛔1-1 szkoda


Teoretycznie Pogoń jak i Zawisza mogą tu wygrać .
Wytypować 6 meczy z polskiej ligi to podobnie jak trafić szóstke w lotka .
Zdecydowałem się zagrać tutaj over 2,5 gdyż .
Goście w ostatnich 3 meczach undery , Pogoń 2 razy over i raz under i jeden zdobyty punkt . W tym sezonie w Bydgoszczy padł bramkowy remis 1-1.
W pucharze Polski Zawisza wygrała w Szczecinie 3-1 .
Licze tutaj na over , a kurs bardzo dobry do gry .
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Tez uważam ze warto dzisiaj postawić na Wisłe po ładnym kursie @2.38. Gospodarze na swoi stadionie graja bardzo dobrze Smuda ich dobrze ustawił, a w dodatku walczą o kibiców dzisiaj na meczu przyjazni może ich troche być więc będa zmotywowani. Sląsk na bank tez nie odpuści ale myślę ze to mimo wszystko Wisła dzisiaj wygra to spotkanie.
Wisła vs Slask 1 @ 2.38 bet365 3/10
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Pogoń - Zawisza 2 @ 2,7
2 mecz TME to spotkanie 2 zespołych z opinią rewelacji jesieni. 5 zespół portowców podejmuje 7 zawkę, nie będę pisał o ostatnich meczach bo moim zdaniem ta liga jest bardzo nieobliczalna. Skupiam się wyłącznie na informacjach o tych zespołach, trenerem zawki jest Ryszard Tarasiewicz, który w 2012 roku wprowadził Pogoń do ekstraklasy, naprzeciw Dariusz Wdowczyk, który jednak nie wesprze drużyny z ławki, ponieważ został zawieszony na dwa mecze za wyzwiska względem sędziów podczas spotkania z Legią. Dalej obydwa zespoły zmierzyły się już w tym sezonie. Mecz w Bydgoszczy zakończył się remisem 1:1, a bramki strzelali Goulon dla Zawiszy i Akahoshi dla Pogoni. Gospodarze przystąpią spotkania mocno osłabieni. Za kartki pauzować będą trzej kluczowi gracze „Portowców”. W poprzednim starciu czwarte żółte kartki obejrzeli Rogalski, Murayama i Akahoshi. Reszta zawodników będzie do dyspozycji trenera, jednak wyżej wymienieni od początku rozgrywek stanowili o sile zespołu. Ryszard Tarasiewicz nie będzie mógł skorzystać z Sebastiana Dudka, który złamał palec u nogi. Do Szczecina nie pojedzie również Paweł Abbott, który od dłuższego czasu jest kontuzjowany. W ostatniej chwili do pełnej dyspozycji doszedł Sebastian Ziajka. Po dwóch meczach przerwy spowodowanych zawieszeniem za czerwoną kartkę powróci też Herold Goulon. Bazuje tu na opisie z igola i dodam jeszcze 1 info Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał. Co ciekawe, 32-letni arbiter sędziował starcie obu drużyn w Bydgoszczy w 3. kolejce TME. Dodatkowo sędzia z Krakowa prowadził jeszcze jeden mecz Zawiszy – przeciwko Lechii Gdańsk. Pojedynek zakończył się remisem 1:1, myślę że do 3 razy sztuka, kurs już zaczyna spadać.
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Pogoń tak osłabiona nie była od dawna. Brak Samurajów i Rogalskiego sprawia, że Zawisza ma zadanie bardzo ułatwione, ale czy na pewno jest ona drużyną, która potrafi regularnie wygrywać, nawet z tak &quot;wykartkowaną&quot; Pogonią? Na dodatek na ławce szczecińskiej drużyny zabraknie Dariusza Wdowczyka, który został ukarany za zachowanie podczas ostatniego meczu z Legią. Jeśli chodzi o Zawiszę to ze składu wypadł Sebastian Dudek oraz Paweł Abbot, wracają natomiast Herold Goulon oraz Sebastian Ziajka. Mimo wszystko najbardziej skłaniałbym się w stronę remisu. Zawisza punktuje głównie u siebie, na wyjazdach wygrał w tym sezonie 1 mecz, co prawda nadarza się idealna okazja na przełamanie, ale ja jakoś nie mam przekonania co do zwycięstwa Zawiszy dzisiaj. Zamiast tego poszukam bramek. Obie drużyny całkiem dobry atak, Pogoń strzelała w prawie każdym meczu w tym sezonie, Zawisza też underowym zespołem nie jest i myślę, że dziś nie powinien mieć problemow ze strzeleniem bramki osłabionym Portowcom, dlatego ja liczę na bramki.
BTS @1.8 3/10✅ Bet365
+ 2.4 j


vs.

Mecz awizowany jako pojedynek snajperów, mianowicie Brożka i Paixao. Śląsk przyjeżdża do niezdobytej krakowskiej twierdzy. Biała Gwiazda straciła w meczach u siebie tylko jedną bramkę. Wiślacy zajmują 3. miejsce w tabeli Ekstraklasy i śmiało można rzec, że w tym sezonie będą bardzo poważnym kandydatem do europejskich pucharów, a może nawet i mistrzostwa. Dziś nadarza się kolejna okazja do zdobycia 3 punktów, bowiem Śląsk to zespół grający ładnie dla oka i efektownie, ale niestety nie efektywnie. Brakuje wyników co bezwzględnie potwierdza tabela - 11. miejsce i prawda jest taka, że naprawdę mogą mieć problemy z zakfalifikowaniem się do grupy mistrzowskiej. W ostatnich meczach widać było brak Sebastiana Mili oraz to, jak ważny jest to zawodnik dla drużyny. Co prawda w meczu z Jagiellonią wszedł na boisko w drugiej połowie, ale raczej nie jest przygotowany na pełne 90 minut. Na ten mecz nasuwa mi się jeden typ: zwycięstwo Wisły. Wrocławianie jeśli chcą walczyć o wyższe cele niż pierwsza ósemka, na pewno muszą rozszerzyć kadrę, bo z tak wąską ławką za wiele nie zdziałają. Dodam jeszcze, że zagrożonych pauzą w następnym meczu jest aż pięciu zawodników Śląska, więc myślę, że nie będą dziś grać agresywnie, a to powinno stworzyć szansę dla Krakowian. Jeśli chodzi o under to nie wiem kompletnie czego się spodziewać. Jeśli WKS strzeli to szanse na under drastycznie się zmniejszą, dlatego polecam bet na zwycięstwo Białej Gwiazdy.
Wisła @2.37 3/10✅ Bet365
+ 4.11 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Pogoń - Zawisza typ: 1 // Unibet: @ 2,90 ⛔
Zgodzę się, że Japończycy i Rogal to ważne ogniwa Pogoni. Druga linia zespołu dzisiaj dość mocno osłabiona. Jak to ustawi Wdowczyk? Wydaje mi się, ze dzisiaj pomocy będzie wyglądała tak: Ława, Abdul, Golla, Bąk, Frączczak, a obrona: Lewandowski, Hernani, Dąbrowski, Lisowski. Może trener da zadebiutować także młodemu Walskiemu (16 lat). Zetka to ciakwa drużyna, szczególnie piszę tu o obcokrajowcach. Goulon, Vasconcelos i Carlos, dobrze wkomponowali się w naszą ligę, gdzie robią różnicę. Zawisza był w stanie także w krótkim czasie skubnąć Śląsk, Legię i Wisłę, co jak na beniaminka jest dużym sukcesem. Ja pogram jednak w kierunku gospodarzy, których wiele osób skreśla, przez brak wymienionego wyżej tercetu. Pogoń w końcu musi przełamać serię bez wygranej, bo czuje na swoich plecach resztę stawki. O absencji Wdowczyka nawet nie wspominam, bo to co działo się w Warszawie to parodia sędziowania -&gt; pierwszy z brzegu przykład: http://imgflip.com/i/53lqi
Edit: 16:47 Składy:
POGOŃ:
84. Radosław Janukiewicz - 28. Mateusz Lewandowski, 44. Hernâni José da Rosa, 3. Maciej Dąbrowski, 21. Wojciech Lisowski - 13. Takuya Murayama, 14. Wojciech Golla , 20. Bartosz Ława, 16. Michał Walski, 9. Adam Frączczak - 11. Marcin Robak (Taku nie może zagrać, pewnie oficjalka podała go błędnie, zamiast Bąka, albo Abdula)
Zawisza:

83. Wojciech Kaczmarek - 3. Igor Lewczuk, 4. Andre Micael, 15. Paweł Strąk, 11. Sebastian Ziajka - 9. Jakub Wójciki, 16. Herol Goulon, 14. Kamil Drygas, 6. Michał Masłowski, 22. Louis Carlos - 19. Vahan Gevorgyan.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
POGOŃ - ZAWISZA
Carlos strzeli @4,1
Geworgian strzeli @3,75
Robak @2,9
Meczu nie ma co opisywać bo zrobili to inni wyżej. Zetka fajnie sobie poczyna, w przodzie liderują wspomniani Carlos i Geworgian na których pod nieobecność Vasconcelosa spadło stwarzanie i zdobywanie bramek i wywiązują się z tego bardzo dobrze, ba nawet nadspodziewanie. W Pogoni na pewno odczuwalny będzie brak Akahoshiego no ale z przodu coś tam powinni stwarzać mimo to a kto tam inny ma strzelać jak nie Robak? Ich ostatnie wyniki bardzo średnie no ale może czas na jakieś przełamanie więc liczę na otwarty mecz i mam nadzieję, że na nudnym 0:0 się tam nie skończy dlatego też takie typy i tacy strzelcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W 606

wanderlei

Użytkownik
Są szanse na minimum dwa gole dla Wisły czy skończy się znowu na skrajnym minimalizmie ?
Kurs 2,50 ✅ ✅ ✅ zachęca do zagrania tym bardziej że dwie bramki u siebie to Wisła zdobyła w meczu z Widzewem a wcześniej to chyba w towarzyskim z trampkarzami Wolfsburga.
Śląsk ostatnio dostał 3 od Jagi... Jeśli nie zagrają pomiędzy sobą towarzysko to powinno dwa gole Wisły oblecieć
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Krótko i na temat jutrzejszego pojedynku Lecha z Zagłębiem. Nie dziwi Mnie tak niski kurs na gospodarzy, a dokładnie w tym momencie 1.36. Lech ostatnio na fali, 13 bramek strzelony, 4 stracone w 3 ostatnich meczach robi wrażenie, ostatnio urządzili sobie w Krakowie z tamtejszą Cracovią istny festiwal strzelecki pokonując Cracovię aż 6:1, jednak trzeba zauważyć, że Lech powinien stracić nieco więcej bramek, tylko Cracovii brakowało skuteczności i szczęścia w kilku sytuacjach. A Zagłębie? Drużyna potrzebuje przede wszystkim przerwy, i to długiej na odbudowanie formy, po tygodniu nie odbudują formy, fatalne spotkanie z Piastem, przegrane na własnym terenie z Piastem 0:2, sytuacja w klubie nie za wesoła, jednak co niektórzy zawodnicy nie tak dawno w przegranym meczu w Warszawie 2:0, udali się na imprezkę do Pragi, opić udany mecz ;).
Mariusz Rumak nie będzie mógł skorzystać przynajmniej z 6 zawodników. Jasmin Burić, Vojo Ubiparip, Hubert Wołąkiewicz, Szymon Drewniak oraz Kebba Ceesay w tym roku już nie pojawią się na boisku. Poza tym zabraknie Daylona Claasena, który na zgrupowaniu reprezentacji narodowej nabawił się kontuzji mięśnia dwugłowego uda. Niepewny jest także występ Tomasza Kędziory. 19-letni defensor po urazie uda dopiero wraca do treningów z całym zespołem.
Orest Lenczyk ma nieco mniejsze problemy, jednak rozsypała mu się obrona, ponieważ ze składu wypadł stoper Adam Banaś, który wykartkował się w ostatnim spotkaniu, od dłuższego czasu kontuzjowany jest Boris Godal. Pod znakiem zapytania stoi występ Roberta Jeża, który uskarża się na ból pleców.
Lech powinien jutro gładko pokonać Zagłębie, którzy są w głębokiej rozsypce, jednak to tylko liga polska, a kurs 1.36 nie warty grania. Tak jak wspomniałem Lech ostatnio strzela dużo, duży potencjał ofensywny, jednak w obronie nie wygląda to już tak dobrze, ze składu wypadł Wołąkiewicz i Ceesay, jutro prawdopodobnie do składu wskoczy Arboleda, który gra rzadko i jest bez formy, w Zagłębiu nie zagra podstawowy stoper Banaś, więc Lech będzie miał ułatwione zadanie na strzelanie bramek i sądzę, że jutro w meczu powinniśmy zobaczyć sporo bramek, Lech powinien jutro gładko wygrać, jednak kurs na Over bardzo dobry i zamierzam z Niego skorzystać i polecam póki kursy nie polecą w dół, stawiam na wynik 3:1, 3:0, 4:1. GL
Lech Poznań - Zagłębie Lubin Over 2.5 2.00 Bet365
Lech Over 2.5 2.75 za drobniaki
Bet365
 
Do góry Bottom