>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Premier League (18.12 - 19.12.2021)

Status
Zamknięty.
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Aston Villa - Burnley
Under 9,5 celnych strzałów - 1,40
Steven Gerrard rozbudził Lwy i po kryzysie niema już miejsca. Jutro kolejny teoretycznie słabszy rywal. Tylko wszystko zależy od tego jak szybko uda się złamać obronę Burnley. Burlnley jak nie poprawi gry to jak dla mnie są zespołem do spadku. Taktyka zamurować się i może coś wpadnie. Raz na jakiś czas mecz z fajerwerkami. Ostatnie trzy mecze to trzy celne strzały. I raczej to się kręci właśnie około 2-3 średnio na mecz, raz na jakiś czas jak np. w meczu z Crystal Palace 9 celnych, ale to wyjątek od normy. Aston Villa robi te 4-6 średnio na mecz w tych meczach co prowadzi grę, a taki mecz za pewne jutro będziemy widzieć. W obu zespołach bez jakiś nowych kontuzji od poprzednich meczy. W zespole gości nadal nie pewny gry Maxwel Cornet (5G)- najlepszy strzelec zespołu. W roli faworytów i tutaj Ameryki nie odkryje widzę gospodarzy, aczkolwiek wszystko zależy od skuteczności. Mam lekkie przeczucie, że możemy tutaj zobaczyć remis, zmierzy się drużyna która albo wygrywa albo przegrywa (bilans AV 7-1-9) z drużyną która lubi remisować (1-8-6).
Wynik: Przełożony - Zwrot

Leeds - Arsenal
X2 + over 1,5 - 1,60
Szpital w obronie gospodarzy, w ostatnim meczu i tak już była łatana, a doznał kontuzji Shackleton + Fripo pauzować będzie za piątą żk. Nadal kontuzjowani Struijk i Cooper. W pomocy i ataku nie jest lepiej, wypadł w poprzednim meczu James(1G1A), nadal Bielsa nie może liczyć na Bamforda(2G2A) i Rodrigo(2G). Cały atak opiera się o jednego gracza - Raphinha ,gdyby nie on Leeds byłoby już w strefie spadkowej. Nie wiem czy znajdą w sobie siłę, tzn. co mam na myśli. Z The Blues porażka w 94", Klich spowodował karnego. Ostatni mecz to wynik 7:0 z City, gdzie tam dwucyfrówka mogła być spokojnie. Teraz przyjdzie im grać na Arsenal. Okey jeżeli spojrzymy w tabelę, to Kanonierzy u siebie i na wyjedzie to wydaje się, że dwa inne zespoły, tylko w praktyce na wyjazdach grali z trudniejszymi rywalami - City/Liverpool/Brighton/United/Leicester. No i jutro zmierzą się z rywalem rozbitym mentalnie, bo na prawdę ciężko się będzie pozbierać po tych ostatnich dwóch meczach i rozbitym kadrowo. Arteta ma zdecydowanie więcej powodów do radości. Udało się awansować na czwarte miejsce w lidze, ofensywy nie ciągnie jeden zawodnik, a jest tam kilku grajków Smith Rowe, Saka, Odegaard, na prawdę fajnie to funkcjonuje. Szczelna obrona z Ramsdale na czele.
Wynik: 1:4 / Arsenal 4RR


Dubel: 2,24
Kursy: Superbet


Dodatkowo idę w singiel
Arsenal over 1,5 + Arsneal over 3,5RR - 2,35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +722
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Jak najbardziej co do Arsenalu podpisuje się pod to co napisał kolega wyżej i myślę, że nie ma co specjalnie dodawać. Arsenal musi wygrywać takie spotkania jeśli chce walczyć o europejsie puchary. Zwłaszcza, jeśli drużyna traci w dwóch meczach 10 goli.
Typ na singiel też fajny, a typ łączony z overem już też mam pograny.

Uważam jednak, że Aston Villa powinna wygrać swoje dzisiejsze spotkanie. Są lepszym zespołem + są w gazie co tu dużo mówić. Ostatnio opisywałem ich sytuację przy okazji meczu z Norwich, a od tego momentu wiele się nie zmieniło, tylko fakt, że pewnie wygrali to spotkanie. Dziś grają na własym obiekcie, podejmując słabe Burnley, które ma problemy nawet nie z regularnym ale z jakimkolwiek punktowaniem. Gerrard odmienił AV już i to trzeba powiedzieć. Grają fajnie, składnie, ładnie dla oka. Ollie Watkins, John McGinn czy Emi Buendia nakręcają tę drużynkę i dobrze się ich ogląda i tak jak ostatnio pisałem dwie porażki odniesione z Liverpoolem i City nic w tej kwesti nie zmieniają. W obecnej sytuacji raczej nikt nie ma do nich podjazdu. Dla mnie Villa zgarnia dziś komplet.

Aston Villa @1.79 iforbet
 
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Newcastle - Manchester City
Celne strzały over 8,5 - 1,52
Celne strzały over 9,5 - 1,80
Celne strzały over 10,5 - 2,25
City Win + City strzeli w obydwu połowach 1,70

Pierwsze co przykuło moją uwagę to kursy na celne strzały w tym meczu. City na ostatnie pięć meczów dwa razy sama pokryła ten over, plus raz miała 10, a raz 9 i najsłabszy ich wynik to 7. City w każdym meczu po prostu dominuje przeciwnika i oddaje masę strzałów na bramkę rywala. Sami mogą pokryć linie celnych strzałów, a jest jeszcze "jedna z najbogatszych drużyn na świecie" ;). Myślę, że gracze Newcastle u siebie są w stanie oddać 1-3 celne strzały w zależności. Nawet piłkarze Leeds w ostatnim meczu 3 celne oddali, Wilki w 10 w drugiej połowie jeden. Nie wiem bukmacher chyba spojrzał na H2H i celne strzały i taką linie wystawił. Tutaj moim zdaniem jest value sporę, over 8,5 do dubla jako bezpieczny, a 10,5 jako singiel. Obywatele ostatni mecz rozegrali 12.12 więc mieli o dwa dni więcej odpoczynku niż ich dzisiejszy rywal plus w swoim meczu się po prostu bawili z Pawiami. Natomiast Sroki mierzyły się z Liverpoolem, więc przeciwnie do City musieli się sporo nabiegać za piłką. Dodatkowo drużyna Pepa, nie będzie musiała grać w połowie tygodnia, bo zaliczyli wpadkę w EFL Cup, więc nie będzie tutaj oszczędzania siebie. Jedna kontuzja, tzn. niepewny występ zawodnika o którym można wspomnieć to po stronie Srok Allan Saint-Maximin ważne ogniwo w zespole gospodarzy, ale jest szansa że wyjdzie. Trzeba też wspomnieć, że zespół prowadzony przez Eddiego Howe ma najgorszą defensywę w lidze - 37 straconych bramek, a dzisiaj zmierzą się z drugą najlepszą ofensywą w lidze. Newcastle w tym sezonie na ten moment jest na autostradzie do Championship i tylko zimowe okienko i transfery na które mają pieniądze mogą im w tym momencie pomóc. Foden, KDB, Grealish już są w pełni zdrowi. Pep oprócz Torresa, który i tak częściej grzał ławę ma wszystkich do dyspozycji, a wiadomo, że konkurencja jest duża, więc każdy chce się pokazać w każdym jednym meczu.
Wynik: 0:4(0:2+0:2) / 1-7(8) celne strzaly

Wolves - Chelsea
X2 + under 3,5 - 1,42
Miałem kilka przemyśleń, ale pierwsze które mnie skusiło to X2 plus under 3,5. The Blues w dołku. City + Liverpool nadrobili straty i nawet udało im się odskoczyć na 3/4 punkty. Margines błędu robi się powoli mniejszy. Na ten moment wygląda, że walka o mistrzostwo będzie toczyła się do ostatnich kolejek, a strata teraz punktów może być kosztowna w drugiej połowie sezonu, gdzie rywale są mega mocni w tym momencie. Gracze Tuchela potrafią zdominować rywali, tylko niestety w ostatnich meczach brakuje skuteczności. Tym razem może być jeszcze ciężej, bo zmierzą się z jedną z najlepszych defensyw w lidze. Tak wiem jak to brzmi, ale takie są fakty. Wilki gdyby zaczęły w końcu grać lepiej w ofensywie i nie ucierpiała by na tym defensywa to realnie mogłyby walczyć o TOP4-5 w lidze. Bo grają w 10 potrafiły przetrzymać nawałnice ataków City i tylko kontrowersyjny karny dla City dał im bramkę. Jest też kolejna rzecz która przemawia za tym typem - kontuzje. Tak po stronie gości nie pewny gry - Jorginho ( Jorginho i Ruben Loftus-Cheek być może nie zagrają w niedzielę z powodu odczuwanego bólu. W zasadzie nie wiemy, czy w ogóle z nami na to spotkanie pojadą.). Główny kreator gry może nie zagrać. Lukaku, Werner czyli dwójka napastników poza składem. Chilwell nadal kontuzjowany, a Alonso to nie to samo. 0-0 / 0-1 bardzo prawdopodobne.
Wynik: 0:0

Tottenham - Liverpool
X2 + BTS - 2,05
Długa przerwa minęła od ostatniego spotkania Spurs, całe dwa tygodnie. W tym czasie Liverpool rozegrał 3 mecze, ostatni 3 dni temu. Lekka nie wiadoma, bo jak ta przerwa, ten cały covid wpłynie na zespół. Każdy może mieć inną teorię. Jeżeli ktoś będzie chciał grać w stronę Totków będzie pisał, że są głodni gry itp. Moim zdaniem, The Reds są w zbyt dużym gazie. Salah mega forma, Jota nieskuteczny, ale też ma mnóstwo okazji. Trent/Robertson, ten pierwszy w lepszej formie, ale obaj potrafią dograć piłki. Gracze Klopa od kilku sezonów mają patent na Spurs, nie sądzę, że jutro to się zmieni, ale też nie wieżę w ich czyste konto. Po pierwsze to wyjazd, po drugie duet Kane/Son, choć ten pierwszy daleki od formy to jednak zawsze dwóch kapitalnych graczy, po trzecie brak VVD. Mama nadzieje, że w kadrze meczowej gospodarzy zobaczymy Sergio Requilona bo jego występ stoi pod znakiem zapytania, byłaby to wartość dodana dla Spurs.
Wynik: 2:2


Dubel:
Wolves - Chelsea: X2 + Under 3,5
Celne strzały over 8,5 - 1,52
AKO: 2,16

Single:

X2 + BTS - 2,05
Celne strzały over 10,5 - 2,25

Kursy: Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
B 342

bladasek23

Użytkownik
Też wam totalbet źle rozliczył kupon m. city na faule? Przecież w końcówce były 2 faule które nie odgwizdał atkinson ale pokazał przywilej. Czyli faul był ale grali dalej więc czemu nie naliczyli fauli? Przecież nie muszą być odgwizdane faule?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom