>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka PKO Ekstraklasy (10.12 - 13.12.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-12-5 o 09.35.24.png

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1634582325243.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Legia - Zagłebie Lubin 1 @ 1,55 @ Betfan
Spośród spotkań 18 kolejki + 3 zaległych rozgrywanych zaraz po weekendzie najciekawiej wygląda ostatnie, czyli Legia - Lubin. Może najciekawiej to złe słowo. Chodziło mi o najpewniej. Legia musi zdobywać punkty by na wiosne nie mieć od początku noża na gardle w walce o utrzymanie i by się rozstać na przerwę zimową w nastrojach nieco lepszych niż tragiczne. No a gdzie zdobywać te punkty jak u siebie z rywalem, który na wyjazdach grywa bardzo słabo. Cały czas mam obraz gry Zagłębia na wyjeździe z lepszym przeciwnikiem z meczu z Rakowem (4-0), gdzie było widać cały mecz różnice klas. Jak Legia zagra chociaż na 80% tego co ją stać to możemy mieć podobny obraz. Jak zagra na 50% to i tak do zwycięstwa powinno wystarczyć, dlatego to jest mój kluczowy typ na tą ture spotkań. Idealne do jakiegoś AKO.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +453
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Raków - Piast
Raków @ 1.67
Fortuna

Gliwiczanie w ostatniej kolejce odpoczywali ponieważ w drużynie panuje Covid-19. Tak naprawdę nie wiemy jak wygląda ich kadra i kogo może zabraknąć na kolejne spotkanie. Mimo wszystko Piast daleko odbiega od swojej najlepszej formy i nie wydaje mi się, że pomimo ligowego odpoczynku mogli by ugrać jakieś punkty w Częstochowie.
Raków słabszy okres ma raczej za sobą, lecz ostatnio ulegli w Gdańsku 3:1. Nie zapominajmy jednak, że Lechia to nie chłopcy do bicia w tym sezonie. Raków ma napięty terminarz bo w przeciągu tygodnia rozegra trzy spotkania ligowe i wszystkie trzy u siebie w domu!. Kibice jak i sami piłkarze będą chcieli mieć spokojną zimę, a więc komplet dziewięciu punktów jest tutaj do zgarnięcia i moim zdaniem jest to do zrobienia, bo przed nimi rywale z dolnej półki Piast, Górnik Zabrze i Jagiellonia. Papszun pomimo zamieszania dalej robi swoje, a decyzję ma ogłosić pod koniec roku, jaka ona będzie?, nie wiem, ale dla zespołu liczy się najbliższy mecz ligowy i zdobycie trzech ważnych punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +456
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Stal Mielec - Bruk Bet
Typ 1X i powyżej 1,5
Kurs 1,74
Betfan

Stal na własnym stadionie rzadko przegrywa ostatnio miało to miejsce 7 meczy temu w pucharze z Wisła. Od tego czasy wygrane i remisy. Termalica z kolei rzadko na wyjazdach wygrywa, albo porażki albo remisy oststnie zwycięstwo to również w pucharze Poslki we wrześniu ze Słaskiem.
Dlatego wydaje mi się , że zwycięstwo gospodarzy z podpórką i powyżej 1,5 gola w meczu to bardzo dobre rozwiązanie. Mielec o 5 spotkań over 1,5 a Bruk Bet już ponad 10 meczy z minimum dwoma golami w spotkaniu. Dla emocji w piątek.
 
Ostatnia edycja:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Cracovia - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Betfan

Widać, że Cracovia po przyjściu Jacka Zielińskiego złapała wiatr w żagle i powoli zaczyna odzyskiwać równowagę. O ile po pierwszych dwóch spotkaniach pod wodzą nowego/starego szkoleniowca ciężko było wysnuć jakieś wnioski, o tyle już po meczu z Legią możemy być nieco mądrzejsi.

Podopieczni trenera Zielińskiego wyglądali w nim całkiem dobrze i, choć Legia miała też swoje sytuacje, wzięli, co ich, i na pewno powalczą w ostatnich dwóch występach z Górnikiem Łęczna i Śląskiem o spokojną i bezstresową zimę. A jeśli udałoby się oba te mecze wygrać, mogliby nawet gdzieś w głębi duszy liczyć na włączenie się na wiosnę do walki o puchary.

Lepsza i teoretycznie łatwiejsza okazja na trzy oczka nadarza się dla Cracovii w niedzielę i na dzień dzisiejszy, mimo ostatniej wygranej z beznadziejną w tym sezonie Jagą i pokonaniem pierwszoligowca w Pucharze Polski, nie widzę żadnych przesłanek ku temu, aby ambitny beniaminek z Łęcznej miał odnieść trzecie kolejne wyjazdowe zwycięstwo.

Od objęcia Cracovii przez trenera Zielińskiego minęło już kilka tygodni i na pewno zdążył odcisnąć już na drużynie swoje piętno i ustawić piłkarzy po swojemu, a że znamy tego szkoleniowca z solidności, możemy być pewni, że zespół będzie do spotkania odpowiednio przygotowany zarówno praktycznie, jak i teoretycznie. Co z tego wyjdzie? Łatwe trzy punkty!
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Lechia - Jagiellonia
1x & under 4.5 & Lechia strzeli gola
1.57
betfan
Zakład z Betbuildera. Zacznę od ostatniego typu czyli Lechia strzeli bramkę. To w ostatnich tygodniach jest normą i liczę, że nie będzie z tym problemu. Zagraniczni piłkarze z ofensywy Lechii robią naprawdę dobrą robotę i jak nie jeden to drugi co mecz łapie jakieś liczby i przyczynia się do bramek. Mimo to, mecz powinien być underowy, bo Jagiellonia ostatnio mocno się męczy i to z drużynami z dołu tabeli. Lechia ma ponadto niezłą defensywę i mimo straty 5 goli w Szczecinie jest to nadal jedna z lepszych defensyw ligi (szczególnie w meczach domowych). Sądzę, że zarówno Lechia zdobędzie gola, jak i w sumie nie będzie ich w meczu więcej niż 4. Podwójna szansa w tym meczu poniekąd wiąże się z resztą zakładów, ponieważ Lechia przy zdobyciu bramki nie powinna tego meczu przegrać.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Zagłebie Lubin 1 @ 1,55 @ Betfan
Spośród spotkań 18 kolejki + 3 zaległych rozgrywanych zaraz po weekendzie najciekawiej wygląda ostatnie, czyli Legia - Lubin. Może najciekawiej to złe słowo. Chodziło mi o najpewniej. Legia musi zdobywać punkty by na wiosne nie mieć od początku noża na gardle w walce o utrzymanie i by się rozstać na przerwę zimową w nastrojach nieco lepszych niż tragiczne. No a gdzie zdobywać te punkty jak u siebie z rywalem, który na wyjazdach grywa bardzo słabo. Cały czas mam obraz gry Zagłębia na wyjeździe z lepszym przeciwnikiem z meczu z Rakowem (4-0), gdzie było widać cały mecz różnice klas. Jak Legia zagra chociaż na 80% tego co ją stać to możemy mieć podobny obraz. Jak zagra na 50% to i tak do zwycięstwa powinno wystarczyć, dlatego to jest mój kluczowy typ na tą ture spotkań. Idealne do jakiegoś AKO.
Dla mnie no bet, fakt, że jestem kibicem Zagłębia, ale Miedziowi nawet w czasach, gdy Legia grała dużo lepiej często przywozili punkty z Warszawy. Na ostatnie 10 takich spotkań 5 razy wygrała Legia, 3 razy Zagłębie i 2 razy był remis. Teraz ani jedni ani drudzy nie mają formy, a ~1,5 na gospodarzy nie wydaje mi się warte, tu mnie żaden wynik nie zaskoczy, osobiście tego nie ruszam, powodzenia z typem również nie życzę z wiadomych względów 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +386
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Stal Mielec - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Obie drużyny strzelą gola @ 1.76 BETFAN

Na rozpoczęcie 18 kolejki spotykają się dwie dosyć bramkostrzelne zespoły. Średnio w ich meczach padają 3 gole, co jest całkiem niezłym wynikiem. Muszę przyznać, że spotkania Stali jak i Termaliki należą do tych ciekawych, do tych, w który dzieje się dość sporo. Stal konsekwentnie u siebie punktuje i powoli zbiera punkty, aby spokojnie utrzymać się w lidze. Ich ostatnie 5 meczów na własnym terenie to 3 zwycięstwa i 2 remisy. Potrafili utrzymać 0:0 z Lechem i wygrać z sensacją tej rundy - Radomiakiem. Jednak nie będę skupiał się na wynikach. Od wspomnianego spotkania z Lechem (0:0) w 4 następnych meczach z udziałem Stali padło 16 goli, co daje nam piękną średnią 4 gole na mecz. Stal potrafi być skuteczna, aż do bólu i liczę, że strzelą dziś przynajmniej 2 gole. Po drugiej stronie mamy Termalikę, która mimo kiepskich wyników, nie zmienia swojego ofensywnego stylu gry. Wiąże się to z tym, że w wielu spotkaniach dostają w łeb i tracą często po 2 lub 3 gole. Warto odnotować, że na 17 kolejek, aż w 14 z nich strzelili przynajmniej jednego gola, a zdarzało się nawet 2, 3 lub 4 trafienia. Runda jesienna powoli dobiega końca, za oknami śnieg, a Termalica ma tylko 12 pkt - tyle samo co trzy zespoły za nimi z gorszym bilansem bramkowym. Uważam, że w tym meczu zobaczymy kilka bramek, po ciekawej grze. Jeśli zespoły zagrają "swoje" i będą skuteczni to ten typ może wejść już w 1 połowie.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Mecz: Stal M. - Nieciecza
Typ: Nieciecza powyżej 2.5 kartek --- niestety dziwny to był mecz tylko dwie kartki Nieciecza
Kurs: 2.15
Buk: Betfan
18 kolejkę Ekstraklasy zainauguruje mecz w Mielcu gdzie Stal podejmie Niecieczę.
Skupie się tu na kartkach, a dokładnie over 2.5 kartki dla gości. Zespół z Niecieczy tuż nad kreską obie ekipy prezentują dość wyrównany poziom grają twardo. Sędzią meczu pan Jarzębiak który kolejno w meczach które miał okazję gwizdać pokazywał 5,5,3,6,7 kartoników. Więc można powiedzieć że dość odważnie sięga do kieszonki. Myślę że drużyna gości plasująca się na 15 pozycji w tabeli jedzie na ciężki bój do Mielca i nóg odstawiać nie będą. Aura pogodowa nie sprzyja do czystej gry w tej porze roku. Kurs 2.15 więc zacny i warty ryzyka. Liczę na ostry i zacięty mecz w wyniku czego Bruk Bet na koniec meczu zainkasuje minimum 3 kartoniki. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Radomiak Radom - Lech Poznań
Typ: over 9,5 RR @ 1.51 Fortuna (EE)
over 10,5 RR @ 1.87 Unibet
over 11,5 RR @ 2.40 Unibet

Analiza:
Czekałem na to spotkania od dawna. Dwie moje ulubione druzyny pod względem rożnych w Ekstraklasie. Za równo w meczach Radomiaka i Lecha w tym sezonie możemy zobaczyć wiele rożnych. Przejdzmy do statystyk: Radomiak 6,5 RR/mecz, a Lech 6,53 RR/mecz. Over 10,5 RR pojawił się w w tym sezonie 13/16 meczach Radomiaka, a 10/17 meczach Lecha Poznań. Statystyki przemawiają za betem. Lech jest faworytem spotkania, ale ostatnie poczynania Radomiaka robią wrażenie, 5x meczy z zwyciestwem, 3x mecze wygrane do zera. Patrzyłem na ostatni mecz z Wisła Kraków i Radomiak mimo prowadzenia kontrolował spotkanie, Wisła nie potrafiła zepchnąć przeciwnika do obrony. Zapowiada się dziś ciekawe widowisko ponieważ gości czeka naprawdę cięzkie spotkanie. Spodziewam się wielu akcji podbramkowych a przede wszystkich rożnych.
 
Ostatnia edycja:
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Stal Mielec - Termalica
Typ: Obie strzelą gola @1.75 (BETFAN)


Drużyna Stali tylko w trzech z dziewięciu meczy rozgrywanych u siebie nie strzelili gola gdzie dwa z tych meczy to były przeciwko silnym zespołom (Raków i Lech). Taka sama statystyka jeśli chodzi o stracone gole na wlasnym boisku bo nie stracili tylko w 3 z 9 meczy.
Termalica to drużyna obok śląska w której w meczach pada najczęściej wynik gdzie obie drużyny strzelają gola do tego dochodzi fakt ze Termalica na wyjeździe nie zdołała strzelić gola tylko w dwóch pierwszych meczach w tym sezonie, natomiast nie stracili gola tylko w jednym z wyjazdów w meczu z Wartą.
W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami dochodziło aż 4 razy do wyniku gdzie obie strzelały gola i biorąc pod uwagę statystyki obecnego sezonu wydaje mi się dosyć solidnym betem typ na Obie drużyny strzelą.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Stal MIelec - Termalica
Typ: Powyżej 2.5 gola 2 karne nie strzelone..
Kurs: 1.95 Betfan

Według mnie ten mecz może być bardzo ciekawy i będzie owocował w bramki, liczę na dość dużo akcji oraz strzałów zarówno jednych jak i drugich, zarówno Stal jak i Termalica tracą dość dużo bramek oraz sporo ich strzelają, dodatkowo dla Termalici jest to dośc ważny mecz w kwesti walki o otrzymanie i jeśli tylko by przegrywali to muszą rzucić wszystko na jedną szalę aby przywieżć z Mielca chociaż punkcik, liczę w tym meczu na około 4 bramki a mecz około remisu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
1,5 na L w życiu nie do gry chyba tylko pod konkurs wirtualnie ale wiadomo boisko zweryfikuje i moze być luźno jak 2 karne nie strzelone w Mielcu...L po meczu z Spartakiem modne zmeczenie atmosferka kiepska kto u nas ma strzelać gole fakt miedziowi tez forma nie grzeszą ale ja uważam ze na nas wszyscy będą grali lepiej zeby nas ujeb...
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Typ: Lechia wygra przynajmniej jedną połowę
@1.50 FORTUNA
Gospodarze zajmują bardzo wysoką 3cią lokatę ze stratą tylko 2 pkt do drugiej Pogoni. Lechia na własnym stadionie spisuje się bardzo dobrze, bowiem wygrali oni 6 z 8 rozegranych pojedynków a dwa pozostałe zremisowali, legitymując się przy tym bilansem bramkowym 16:6. Odkąd zespół trener Kaczmarek Lechia wygrała 8 z 13stu pojedynków we wszystkich rozgrywkach. Jagiellonia natomiast zajmuje dopiero 12stą pozycję, lecz ma w miarę bezpieczną przewagę nad strefą spadkową - 9 pkt. Notują oni obecnie serię dwóch porażek z rzędu. Pierw ulegli na wyjeździe Legi 1:0 a ostatnio przegrali u siebie 1:2 z Łęczną. Jagiellonia na wyjazdach spisuje się tragicznie. Z ostatnich 10ciu spotkań w delegacji Jaga poniosła 6 porażek i zdołała wygrać tylko 1 mecz. Dodatkowo Lechia przegrała z Jagiellonią u siebie tylko 1 z 11 ostatnich pojedynków. Kurs 1.5 na to, że Lechia wygra przynajmniej jedną połowę daje spore value, bo w tym przypadku nawet przy niespodziewanym zwycięstwie Jagi typ ma duże szanse wejścia.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Wisła K. 2:1 (0:1)
Podwójna szansa (1. połowa lub mecz) 1-1, @2,05 Betfan (EE)
powyżej 2,5 gola, @1,95 Betfan
Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola, @2,33 Betfan


Zaczynamy rundę rewanżową, o pierwszej obie ekipy chciałyby jak najprędzej zapomnieć, jedni i drudzy dużo poniżej oczekiwań, ogólnie Zagłębie nie wygrało w lidze od 8 spotkań, w tym czasie ponieśli 6 porażek, jak kibicuję Miedziowym od około 30 lat to nie przypominam sobie takiej czarnej serii, najgorsze, że oprócz wyników ich gra także wygląda katastrofalnie, trochę lepiej było ostatnio w drugiej połowie z Lechem, Wisła tak jak wspomniałem na początku również bez szału, ogólnie liczę dzisiaj na przełamanie Zagłębia, historia pokazuje, że Biała Gwiazda im "leży" przynajmniej w Lubinie, gdzie na ostatnie 5 meczy wygrali 4 i w każdym z wygranych strzelali minimum 3 gole. Defensywy są w czołówce najbardziej dziurawych, więc mimo nie najlepszej formy liczę, ze kilka bramek zobaczymy, oby więcej po stronie Lubina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Radomiak seria 5 zwycięstw, za długa jak na Ekstraklasę i sam poziom sportowy zespołu.

Lech mocno osłabiony w obronie. Brak Satki i Milica, Rebocho - grać musi Rogne. Dyżurny elektryk. Na bokach Douglas i Czerwiński, więc praktycznie cała linia obrona wymieniona.

W 1x2 nie idę.

Betfan na powyżej 2.5 gola ma boosta. Kurs 2.5.

Biorąc pod uwagę na te osłabienie, a także nadzieję, że Radomiak nie postawi autobusu jak inni rywale Lecha i mało goli wczoraj, liczę na co najmniej 3 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +453
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Wisła -Legia remis bądź obie Drużyny strzela 1,55 betfan

Kilka typów na ta kolejkę jest w głowie Derby twierdza Płock no i duzo chłopaków z Legijna przeszłością myślę ze większość będzie chciała sie mega pokazać i nie odpuści tego meczu... tutaj taka podwójna szansa na to ze cos wejdzie bo remis jest możliwy imo Plock jest w lepszej formie to... gole to mozna sie tylko martwic czy podopieczni trenera Marka cos strzela- szans napewno nie zabraknie ale skuteczność jest na mega niskim poziomie, nie strzelamy karnych brakuje troszkę szczęścia obijamy slupki poprzeczki, marnujemy setki... moze mlody nędzą moze jakiś stały fragmenty gry. Duzo gdybania i chciejstwa ale i pogoda jest jaka jest o błędy nie trudno a nasza obrona to....czarna dziura momentami . O Legii to mozna pisać duzo i praktycznie ciągle to samo ... mecz ze Spartakiem mógł być bardzo fajny bodźcem na kolejne mecze ekstraklasy wystarczyło tylko czy az strzelić tego gola w ostatniej akcji meczu i morale w drużynie było by na dobrym poziomie a tak wszystko co najgorsze dalej jest mozna powiedzieć byle do przerwy ale to trzeba dograc ....
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wisła Płock - Legia Warszawa
ponad 29,5 fauli @ 1,72 (EE)
ponad 4,5 kartek @ 1,8
ponad 5,5 kartek @ 2,7
Totalbet

Legia niestety nie sprostała w czwartek Spartakowi i odpadła z rozgrywek LE, teraz może spokojnie skupić się na krajowych rozgrywkach. Najkrótsza droga do ponownych występów w europejskich pucharach prowadzi przez PP bo w tym Legia ma niezłego farta jeżeli chodzi o losowania. Pomimo fatalnej dyspozycji dali radę awansować do 1/4 (wcześniej wyeliminowali Świt Skolwin czy Motor Lublin - jakby tak mieli drużynę Ekstraklasy być może byli by już nawet poza PP).
W lidze będzie ciężko odrobić straty i zameldować się na podium, raczej misja niemożliwa do zrealizowania.
Wracając do spotkania Wisła Płock u siebie a na wyjeździe to jak Doktor Jekyll i pan Hyde. W Płocku bez porażki, bilans 6-2-0, bramki 15-3, wyjazdy bilans 1-0-8, bramki 12-23. Jak na dłoni widać, że praktycznie wszystkie punkty Płocczanie zdobywają u siebie.
Bilans Legii na wyjazdach, 1-0-7, bramki 7-16 i nie zanosi się aby dzisiaj uległ dużej zmianie. Zmęczenie po czwartkowym spotkaniu też powinno zrobić swoje.
Jako, że to derby Mazowsza liczę na sporo twardej i ostrej gry, której nie brakowało w przeszłości, ostatnie 5 spotkań na Stadionie Kazimierza Górskiego, licząc od najstarszego:
22 faule (14 - 8) / 1 żółta
33 (19 - 14) / 2 żk
34 (17 - 17) / 2 żk
45 (27 - 18) / 5żk
41 (19 - 22) / 7żk
Faule wydają się pewnym typem na to spotkanie, bowiem gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą, kwestia jak podejdą do spotkania goście. Czy im się będzie chciało powalczyć bo morale w drużynie na pewno są na niskim poziomie i już w Warszawie wszyscy marzą o przerwie w rozgrywkach aby to jakoś na nowo poukładać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +567
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Powyżej 1.5 gola, Poniżej 5.5 żółtych kartek, Śląsk poniżej 5.5 rzutów rożnych (betbuilder) @2.72 Fortuna


Betbuilder z Ekstraklasy na dziś, którą od niedawna coraz chętniej oglądam, pomimo że nasza liga nie jest najatrakcyjniejszą w Europie. Starcie dwóch drużyn, które póki co zawodzą w tym sezonie. Szczególnie postawa Warty jest rozczarowująca.
Idę tu w over bramkowy przede wszystkim z tego względu, iż zauważam, że ekipa z Poznania trochę przestała kalkulować i w ostatnich meczach tworzą sobie znacznie więcej okazji do zdobycia gola, co za tym idzie więcej szans mają także rywale. Nie widzę tu meczu na 0-0. Jeśli gospodarze myślą o wydostaniu się ze strefy spadkowej muszą zacząć solidnie punktować, a bez goli się to nie uda.
Drugi zakład to under kartkowy. Ogólnie w meczach Warty brakuje mi w tym sezonie walki, ale takiej mądrej, blisko rywala. Dużo faulują, jednak są to faule bardziej spowodowane wolniejszą reakcją od rywala niż jakimś podostrzeniem gry, zaryzykowania.
Śląsk również nie należy do najagresywniej grających drużyn w lidze, lubi mieć piłkę, nie musi się spieszyć. Dla wrocławian każdy punkt na wyjeździe jest ważnym dorobkiem, nawet jeśli grają ze słabszym rywalem.
Ostatni bet to under rogów gości. Jak wspomniałem Śląsk lubi grać w piłkę, może im to ostatnio niekoniecznie wychodzi, ale próbują. Rożne zazwyczaj "rodzą się" ze skrzydeł, a tam widzę w ekipie przyjezdnych duże luki. To właśnie bocznymi strefami boiska najczęściej rotuje Jacek Magiera szukając optymalnego ustawienia, póki co jednak na próżno.
Przeciwna sytuacja jest w Warcie i według mnie właśnie na bokach nie ma, co szukać zmian. Potwierdza to z resztą taktyka trenera Szulczka, który nie zwykła zmieniać, czy to Kiełba, czy Grzesika, którzy solidnie prezentują się na tle reszty kolegów. Szczególnie na swoim stadionie dzisiejsi gospodarze nie dają sobie nabijać wielu rogów. W ostatnich sześciu starciach w Grodzisku tylko Lechia zdołała pokryć "moją" linię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom