>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

18. Grand Prix Japonii [07 - 09 października 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Japonii 2022
JapaneseFlag.jpg

Piątek, 07 października:

#1 Trening ▶ 05:00
#2 Trening ▶ 08:00

Sobota, 08 października:
#3 Trening ▶ 05:00
#Kwalifikacje ▶ 08:00

Niedziela, 09 października:
#Wyścig ▶ 07:00

1664756039478.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Suzuka International Racing Course
Lokalizacja: Suzuka, Japonia
Pierwsze Grand Prix: 1987
Długość toru: 5.807 km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 307.471 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2019) - 1:30.983

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Drugie treningi w Japonii i USA zostaną wydłużone o pół godziny z powodu planowanych w ich trakcie testów opon na przyszły rok. Oznacza to, że drugi trening będzie trwał 90 min a nie 60 min.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Treningi w sumie nic nie powiedziały. W kwalach ma byc sucho i tabela moze sie odwrocic. Ja jednak ide w kierunku Merca który tu powinien byc szybki choc moze byc ciezko wygrac z Redbullem kursy na Merca tłuste


Hamilton kwalifikacje miejsca 1-3 kurs 2,75 STS

za duzo mniej zwycieski bolid : Merc kurs 8,5 fortuna
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Kilka propozycji na jutrzejszy wyścig z mojej strony:

F. Alonso - G. Russell
G. Russell lepszy @2.10 (betclic)
Dość duży kurs na Russella. W kwalifikacjach i treningach podobne czasy. Już w kilku wyścigach mieliśmy doczynienia z pojedynkami między nimi. Z reguły zwycięsko wychodził Russell. Oba zespoły w Japonii dysponują szybkimi bolidami. Choć w tym sezonie kibicuje Alpine to sądzę ze Russell zdoła go wyprzedzić i na mecie będzie przed Alonso. Dziwi mnie tak wysoki kurs na to zestawienie i dlatego idę w kierunki Russella.

V. Bottas - G. Zhou
G. Zhou lepszy @3.25 (betclic)
Biorę także na celownik pojedynek wśród kierowców jednego zespołu. Ostatni wyścig dla Zhou nie był najlepszy (zderzenie z Latifi który w niego wjechał). Wiadomo doświadczenie większe po stronie Bottasa lecz on w ostatnich wyścigach naprawdę obniżył loty, słabsze wyniki, nieposłuszeństwo bolidu. Myślę, że najważniejszym czynnikiem będzie szybkie przesunięcie się przed Tsunodę i wtedy będziemy widzieć ciekawe starcie między zawodnikami. Według mnie jest to typ 50/50 a że kurs na Zhou jest duży to idę w stronę niego. W ostatnich wyścigach widać, że zebrał już więcej doświadczenia i jest także wstanie odpierać ataki a także w niektórych wyścigach pokazał na co go stać w atakach.

No cóż. Niewiele zabrakło a typy mogłyby się okazać skuteczne. Szkoda późnego pit stopu Zhou a mógłby być przed Bottasem, który w dzisiejszym wyścigu miał naprawdę słabe tempo.

Z luźnych typów:
M.Schumacher nie ukończy wyścigu @4.30 (betclic)
 
Ostatnia edycja:
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Gdzie bym nie szukał informacji to pokazuje że będzie to raczej mokry wyścig. Oby nie za mokry żeby się odbyło prawdziwe ściganie.
Więc ja próbuję typu: poniżej 17,5 sklasyfikowanych kierowców. Duże przeciążenia na trasie + mokra nawierzchnia a może tym razem przy starcie będzie "ciekawie". Ja dorzucam ten typ do swojej taśmy.


1665259765672.png 1665259798384.png 1665260039872.png
źródła:

1665264279758.png
 
W 533

Witeq6789

Użytkownik
Obaj kierowcy zdobędą punkty - ALPINE @1,50 (Betclic)✅
Francuska stajnia walczy o 4 miejsce w klasyfikacji konstruktorów z Mclarenem. W treningach pokazywali się bardzo dobrze. W kwalifikacjach zajęli 5 (Ocon) i 7 (Alonso) miejsce. Jestem przekonany że po blamażu w Singapurze gdzie obydwoje nie ukończyli wyścigu, będą chcieli zdobyć dużo punktów i pokazać że są lepsi od Mclarena.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
W wyscigu moga byc zmienne warunki w których mysle ze najlepiej odnajdzie sie Redbul i Mrecedes ,na dluzszym dystanie i w zmiennych warunkach Ferrari jakos mnie nie przekonuje o ile na wygraną Maxa kurs słabiutki o tyle na podium Pereza i drugie miejsce juz kurs ciekawy. Mysle ze lepiej niz w Singapurze bedzie wygladał Merc, nie lekcewazyłbym zadnego ich kierowcy w walce o podium ja gram tu kilka opcji

Perez - Leclerc 1, kurs 3,41 Fortuna💚✅
Perez miejsca 1-2 kurs 5 fortuna💚✅
Hamilton miejsca 1-3 kurs 2,75⛔
Hamilton - Sainz 1 , kurs 2,84 fortuna💚✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1104
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom