>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

17. kolejka Serie A [9.01-11.01.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-01-6 o 09.43.09.png


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Genoa- Bologna pow 1.5 gola
Roma- Inter pow 2.5 goli
Ako: 2.10 E efortuna ✅✅✅



Ako na weekend. Bologna to jedna a bardziej overowych ekip we Wloszech, a jak nie ma Skorupskiego w bramce to trzeba grac bramki w ich spotkaniachh. Do tego obrona nadal w eksperymantalnym skladzie- Mbaye, Denswil czy De Silvestri nie zagrają. Za kartki pauzuje Svanberg, ktory jednak tez pomaga defensywie. Pamietam jeszcze niedawno Bologna miała rekord chyba 30 paru spotkan bez czystego konta. W ataku wyglądają mega fajnie- Orsolinii, Soriano, Barrow czy Palacio, a najwazniejsza dla nich osoba to ławka czyli Mihajlovic, ktory odpowiednio co mecz ich mobilizuje.
Genoa po zmianie trenera w koncu stwarza sobie sporo okazji co mecz, a napewno wiecej niz poprzednio, zresztą 3 mecze i 4 bramki strzelone. Nowy trener w koncu stawia na Destro, dla ktorego zreszta bedzie to mecz z byłym klubem.
Co do defensywy gospodarzy to też spory kabaret- nie bedzie lacznie 4 obroncow, i nie wazne czy juz od dluzszego czasu czy nie, kazdy z nich praktycznie miałby podstawowy skład. Biraschi, Pellegrinii czy Zapata, a do tego pauzujacy za kartki Goldaniga. Ja tutaj gram bramki, bo mecz bedzie otwarty, a stadion Luigi Ferriaris lubi gole.

Drugi mecz to starcie w Rzymie. W koncu do skladu wraca Spinazzola, a wiec te wrzutki beda dokladniejsze. Do tego w ostatnim meczu odpoczywał Dżeko, od pierwszej minuty wraca Pellegrinii i Veretout. Roma mega ofensywna, a defensywa Interu to nadal spory kabaret. Po drugiej stronie wraca Lukaku od poczatku i to bedzie mega wzmocnienie, Alexis zagrał slaby mecz z Sampdorią.
Najwazniejsze jest to, ze Inter straci gola to bardzo sie otwiera, przeciez Sampdoria mogla tych bramek strzelic ostatnio wiecej. Ja biore bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Nie gram takich zakładów, ale warto zobaczyć linie fauli na mecz Milan- Torino.

Wystawione jest pow 26.5 po kursie 1.80. ✅ 37
Ostatnie 10 meczy Torino i ilosc fauli w meczach:
30,36,36,33,37,26,27,34,36,31

Dzisiaj dodatkowo wypada Calhanoglu, ktory jednak pilke potrafil przytrzymać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
Roma- Inter
Typ: over 2,5 + BTTS
Kurs: 1,74
Fortuna

7/10

Mamy HICIOR do rosołku w Serie A, gdzie Roma podejmuje Inter. Oba zespoły mega overowe, ofensywa działa zdecydowanie lepiej niż defensywa. Inter po fajnej serii zaliczył wpadkę z Sampdorią, jednak z Crotone już wrócił na właściwe tory, dziś prawdziwy sprawdzian bo jednak Roma to najwyższa półka we Włoszech i to spotkanie zweryfikuje obecną formę zawodników Conte. Uważam że Inter w tym sezonie ma potencjał na Scudetto, bo nie wierzę w Milan, który bez w mojej ocenie nie ma tej jakości i tak szerokiego składu. Juve jaoś niemrawy ma ten sezon, zgubiło już masę głupich punktów, uważam że teraz będzie już lepiej i powinni włączyć się do walki i to pomiędzy Starą Damą a Interem rozegra się finsh tej edycji rozgrywek.
Wracając do meczu to Inter w praktycznie w pełnym składzie, jest niesamowity duet L-M więc o bramki możemy być spokojni. Jestem pod wrażeniem tego jak Conte odmienił Belga, który gra fenomenalnie tyłem do bramki, niejednokrotnie wraca się i potrafi zagrać genialną piłkę za plecy obrońców do Lautaro czy innego kolegi. Na przestrzeni ostatniego roku zauważam ogromny postęp w jego poruszaniu się na murawie i rozwój inteligencji boiskowej. W mojej ocenie Inter jest bardziej stabilny od Romy i dziś moim zdaniem powinien wywieźć 3 pkt ze Stadio Opimpico.
Alternatywnie:
Inter over 1,5 gola @1,87 Fortuna 6/10
Inter strzeli w obu połowach @ 2,79 5/10
over 3,5 @ 2,47 Fortuna 4/10
obie drużyny strzelą w obu połowach @ 7,90 Fortuna 2/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udinese- Napoli
Typ: over 9,5 RR 9 rożnych :mad:
Kurs: 1,84
Fortuna
Stawka 6/10


Napoli po blamażu ze Spezią zapewne będzie chciało dziś wywieźć 3 punkty z terenu Udinese, nie wierzę że po dramatycznym meczu w poprzednie kolejce De Laurentiis nie zrobił zadymy w szatni. Oglądając tamto spotkanie miałem wrażenie że Napoli nie chciało strzelać bramek, dosłowny kabaret w wykonaniu piłkarzy z Neapolu. Osobiście pobieram dzisiaj rzuty rożne bo jestem przekonany że Napoli rzuci się do gardał zawodnikom Udine, a Ci z kolei będą kontrować co powinno obfitować w cornery. Wczorajszy dzień i rzuty rożne to wielki dramat, szczególnie w Ligue 1, gdzie tylko 1 mecz overowy. Dziś liczę że Serie A pozwoli zarobić w tym aspekcie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juventus- Sassuolo
Typ: 1(-1,5)
Kurs: 1,94
Stawka 5/10

Fortuna

Juventus limit wpadek w mojej ocenie już wyczerpał, dziś podejmują solidne Sassuolo, które gra bez swojego lidera Berardiego. Juve na własnym stadionie powinno pokonać niżej notowanego rywala, który dosyć mocno otwiera się po stracie bramki, zatem idę w kierunku handicapu, wierząc że CR7 i spółka będą w stanie wykorzystać rozszczelnioną defensywę rywala.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +179
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Roma - Inter
remis @3.70
fortuna


Zapowiada się na ciekawe spotkanie w ramach 17. kolejki. Oba zespoły ostatnio bardzo dobrze. Obie drużyny na ostatnie 5 spotkań zgarnęli po 12 punktów. Rzymianie nie podołali Atalancie, a Inter okazał się gorszy od Sampdorii.
Patrząc na formę, to jak prezentują się w ataku oba zespoły, to można stwierdzić, że będziemy świadkami emocjonującego spotkania z gradem bramek. Mam nadzieję, że tak będzie, czego życzę wszystkim fanom Serie A.
w ostatnich pięciu bezpośrednich spotkaniach byliśmy świadkami aż pięciu remisów.
Cel to wygrać i popełnić jak najmniej błędów. Mam przeczucie, że będą to typowe szachy, bo ciężko jest wskazać faworyta tego spotkania i najbliżej mi tutaj do remisu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +326
neutralny 443,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Udinese - Napoli
W drugiej połowie padnie więcej goli @2.14 Fortuna

Ostatni mecz Napoli fajnie udało się przewidzieć, więc dziś spróbuję ponownie rozgryźć właśnie tę ekipę. Pojedynek z Udine jednak może być trudny do przewidzenia, oglądałem ostatnie mecze obu ekip i naprawdę trudno mi tu wskazać faworyta, choć wydaje mi się, że jednak dziś goście powinni sobie odbić ostatnią kompromitację ze Spezią. Mam jednak inne przemyślenia co do tego starcia.
Udinese to ciężki rywal dla faworytów. Gotti zazwyczaj ustawia głęboko swoich zawodników i ekipy z topu mają problem z przebiciem ich defensywy, szczególnie na Dacia Arenie. Przekonały się już o tym Milan, Roma, czy nawet ostatnio Juve, choć wynik końcowy ze Starą Damą na to nie wskazuje.
Po kolei. Podobają mi się środkowi obrońcy dzisiejszych gospodarzy. Tyle tylko, że podobają mi się kiedy bronią lub kiedy nie dotykają stopami ziemi. Czym więcej muszą dotykać piłkę i ścierać się z rywalami na ziemi jest tylko gorzej. Dziś przewiduję podobny scenariusz, Napoli powinno trzymać piłkę, a mocno cofnięta defensywa i zagęszczony środek pola Udine będzie próbować rozbijać ataki Neapolitańczyków. To też start tego meczu nie powinien być imponujący, a przyjezdni potrzebują dużo cierpliwości, aby zdobywać gole, które według mnie powinny w końcu wpaść.
Co do Napoli. Mecz ze Spezią skończył się tak jak ... musiał się skończyć. Nie chcę pisać po fakcie, ale naprawdę wisiało w powietrzu, że nawet grający w przewadze podopieczni Gattuso mogą to wtopić, jak się ostatecznie stało. Były reprezentant Włoch na pewno zadbał o morale swoich graczy i wierzę, że dziś zobaczymy lepsze Napoli. Udinese wydaje mi się, że będzie "leżało" gościom, bo w końcu ich siłą jest szybka, kombinacyjna gra głównie po ziemi, czego nie są wyznawcami podopieczni trenera Gottiego. Jeśli Błękitnym nie braknie cierpliwości to ten mecz wygrają, jednak moim zdaniem, jeśli w tym meczu będą padać gole to dopiero w drugiej części gry, bo Azzurri też nie rzucą się na hurra do ataku mając w pamięci wpadkę z beniaminkiem.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
2 typy siadły na ten weekend, wiec nie ma co za bardzo kombinowac, ale napisze co jeszcze można spróbować za drobne ewentualnie.

Ja wiem, że Crotone to najgorsza defensywa w lidze, ale stwarzają sobie co mecz sporo sytuacji, a dzisiaj Verona bez swojej „kierownicy” - Veloso. Do tego wypada Dawidowicz, ktory jakby nie patrzeć praktycznie kazdy mecz to podstawowy sklad w defensywie Verony. Kurs na x2 Crotone fajny, albo Crotone strzeli po 1.60, a trafiali chociazby ostatnio Interowi x2 czy Romie raz.

Parma ma trenera, ktory prowadził Lecce w tamtym sezonie, jeden z moich ulubionych zespolow w koncowce do grania overow. Dzisiaj u gospodarzy wraca Gervinho wiec kontry beda do 70 minuty dobrze wyglądały, a tylko tak z Lazio moga zagrac. Lazio na wyjezdzie co mecz praktycznie traci bramke, a pamietam jak ostatnio Parma zaskoczyła Milan wlasnie w ten sposob. Goscie caly czas na 3 obroncow, a z przodu niezawodny Immobile, Luis Albertto czy Sergiej. Gole do grania tutaj, jakis over 2.5 ? Raczej bts nie ruszam bo jak Lazio strzeli szybko to glowny atut Parmy nie zadzialac moze.

Sassuolo bez Berardiego, wiec troche traci, ale odrazu trzeba napisac, ze Juve bez 3 obroncow- do Cuardado i Alex Sandro dolaczyl De Ligt. Juz w meczu z Milanem tyle błędow Juve przy presingu, a Sassuolo potrafi wysoko wychodzic. Jest Caputo, szybki Boga, Djuricic czy Locatelli. Wezme tutaj bezpiecznie over 2.5 do tasmy, chociaz pewie bts tez bedzie.


Crotone strzeli
Parma- Lazio pow 1.5
Juventus- Sassuolo pow 2.5
Ako: 2.82 @totalbet✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lazio @1.74
Lazio -1 @2.22
fortuna


Po drużynie Lazio spodziewałem się dużo więcej. Ósma pozycja w lidze i sześć punktów straty do najlepszej czwórki. W 17. kolejce zmierzą się w meczu wyjazdowym ze słabiutką Parmą. Chcąc krótko opisać drużynę Parmy, to możemy napisać, że mają fatalną ofensywę i bardzo słabą defensywę.
W Gialloblu trwa fatalny okres. Było bardzo dużo zmian, które jak widać odbiły się dla klubu czkawką. Mimo braku kilku kluczowych zawodników ekipy Lazio, uważam że powinni to spotkanie wygrać i zbliżyć się do czołówki.
Defensywa Lazio powinna uważać na Gervinho, który jest najlepszym strzelcem Parmy oraz na Corneliusa. Wyłączając tych dwóch zawodników Parma nic nie ugra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Spezia Calcio - Sampdoria Genua
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela na początek:
kup.jpg
Spezia u siebie zanotowała do tej pory 3 remisy i 5 porażek i jest to jak narazie najsłabszy zespół w meczach domowych w całej lidze. Sampdoria z kolei na wyjazdach ma bilans 3 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek. Te statystyki przemawiają za zespołem gości ale wiadomo statystyki nie grają. Jednak ja tutaj stawiam na Sampdorię, bo prócz tych statystyk myślę, że w zespole z Genui jest więcej jakości niż u gospodarzy. Oba zespoły w ostatniej kolejce sprawiły dużą niespodziankę, bo Spezia wygrała na wyjeździe z Napoli 2-1 a Sampdoria u siebie z Interem Mediolan również 2-1. Zapowiada się zatem ciekawie to spotkanie ale dla mnie na papierze więcej jakości jest po stronie gości. Do tego Sampdoria dziś bez większych problemów kadrowych.

Absencje w Spezia:
bramkarz Zoet (2 występy w tym sezonie), obrońcy Bastoni (9 występów w tym sezonie), Sala (6 występów w tym sezonie), Ismajli (4 występy w tym sezonie), Mattiello (1 występ w tym sezonie) i Capradossi (bez występu w tym sezonie) i pomocnicy M. Riccci (13 występów w tym sezonie), Bartolomei (6 występów w tym sezonie), Mora (4 występy w tym sezonie), Acampora (3 występy w tym sezonie) i Saponara (1 występ w tym sezonie)

Absencje w Sampdoria:
obrońca Ferrari (5 występów w tym sezonie) i napastnicy Gabbiadini (3 występy w tym sezonie) i Prelec (bez występu w tym sezonie)

Jak dla mnie to tutaj wszystko przemawia za zespołem przyjezdnym. Bilans obu zespołów dom/wyjazd, sytuacja kadrowa jak i jakość w zespole. Sampdoria powtórzę jeszcze raz na papierze jak dla mnie jest zespołem lepszym i myślę, że to tutaj zadecyduje.
2-1
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Spezia- Sampdoria
Powyzej 5.5 kartek 2.20 @totalbet✅✅✅




Za drobne sprobuje pomimo wysokiej linii. Jedni i drudzy to czołowe zespoły jeśli chodzi o kartki w tym sezonie na Włoskich boiskach. Dokładając fakt, że to przeciez są derby, oba miasta oddalone od siebie są o około 100km, juz trzy kolejki temu Spezia grała z Genoą i łącznie zobaczylismy 7 kartek. Tutaj bezpośrednia czerowna liczy też się, więc biore, nawet jeśli sędzia średni jesli chodzi kartoniki.
Szybki Keita czy Candreva lub techniczny Daamsgard to dodatkowe handi.

A jak ktoś gra tam to do dubelka idealne:

Obie druzyny powyzej 1 kartki 1.50@forbet✅✅✅

Spezia min 2 kartki w 17/17 meczach, Sampdoria 16/17 meczy, ten jeden, gdzie nie pokryli linii to pierwszy mecz z Juventusem i przegrana 3:0.
 
Ostatnia edycja:
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Spezia - Sampdoria
Powyżej 1,5 kartki w pierwszej połowie - TAK
Fortuna 1.74

Także idę w kartki w tym meczu.Obydwie drużyny lubią grać na granicy ryzyka co widać po statystykach żk.więc nie powinno być problemu z pokryciem typu chyba że sędzia nie dopisze co niestety jest możliwe i może "przymykać oko" na ostrzejszą grę . Sędzią spotkania jest Marco Piccinini a on niestety potrafi zostawić kartki w szatni ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom