>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. kolejka Serie A [10.12 - 13.12.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Fiorentina- Salernitana

Tutaj pewnie gdzies do taśmy można spokojnie win gospodarzy, chociaz te 1.35 mnie nie przekonuje, zeby mocniej grac. Praktycznie wszyscy dostępni u Itialiano, a fajnie wyglada Vlahovic czy Gonzalez. U gosci nadal bez 2 podstawowych obroncow, ktorzy maja w tym sezonie po 11 meczy, dla mnie oni juz sa w drugiej lidze, Simy mial ich ratowac, a wychodzi, ze byl pilkarzem jednego sezonu u popularnych rekinow w poprzednim roku. Jest drewniany, bez pomyslu na atak.

Venezia- Juventus

Dla mnie Juve to wezmie i tez na tasme mozna, ale czy mocniej zaufam to nie. Po pierwsze u gospodarzy za kartki nie zagra kapitan, lider obrony - Ceccaroni, do tego najlepszy dla mnie gracz - Okereke jest kontuzjowany. Juve na pol gwizdka zagralo z Malmo, tutaj beda wypoczeci, nadal bez Kulusevskiego, Chiesy czy Danilo. Jakis tam konflikt na lini trener- Morata byl przy ostatnim ligowym meczu i zejsciu, ale ze Szwedami juz pogral wiec mysle, ze sobie wszystko wyjasnili. W Starej Damie to wszystko zaczyna wygladac lepiej, Cuardardo czy Locatelli potrafia brac gre na siebie, do tasmy czemu nie.

Hellas- Atalanta

Dla mnie to tutaj bramki, po pierwsze podstawowy obronca gospodarzy Dawidowicz spora kontuzja i mozliwe, ze do konca sezonu nie zagra. Ja nie musze pisac jak graja gospodarze za Tudora- spokojnie srednia 4 bramek na mecz. Atalanta wkurzona po LM tutaj napewno wyjdzie mega zmobilizowana, hamuje mnie przed mocnym graniem brak Baraka, bo to kreatywny gracz. Trzeba wspomniec, ze za kartki nie zagra Malina, a wiec pilkarz z najlepszym uderzeniem obok Zielinskiego w tej lidze. Z Hellasem nie wiem czy sie by przydał, bo tu raczje bedzie akcja za akcje, a nie murowanie bramki i liczenie na strzał zaa pola karnego. Nie mam co pisac głupot, szkoda tylko, ze ten mecz Gasperiniego 1 dzien pozniej sie odbyl bo niby to mniej na regeneracje, ale goscie maja taka ławke, ze to nie powinno byc problemu. No i Simeone z Caprarim wygladaja swietnie, gram to spokojnie.

Sassuolo- Lazio

Czekalem na info o Immobile i wczoraj zagral 90 min wiec wszystko musi byc wporządku. Biore w takim razie gole, chociaz nadal uwazam, ze bez Sergieja za kartki srodek pola Lopez z Fratesim zdominuja i 1x do gry tak samo. Sassuolo mega sie spina na te mecze z topką, nie chce mi sie odpalac sofascore i sprawdzac, ale jestem w stanie sie zalozyc- zdobyli wiecej pkt z czolowymi zespolami niz z dolna czescia tabeli serie a. Na Mapei wygladaja swietnie zawsze na takie mecze, Scamacca przyznam sie myslalem, ze to szrot, a naprawde fajnie sie pokazuje do gry, ma dobre wykonczenie, do tego ten mega talent Raspadori. Wszyscy praktycznie dostepni oprocz Djuricica, nawet Boga jest wiec Hysaja powkreca w ziemie pare razy. Dla mnie Milinkovic to idiota i tyle, to co zrobil z Sampdoria, oni przez to tutaj nie ogarna, jak nie masz srodka pola na Sass to przegrywasz mecz i tyle. Luis Alberta jest sklocony z Sarrim, trener wiele razy mowil, ze Hiszpan nie pasuje do stylu gry, to kto tam bedzie gral? Wiekowy Leiva czy Basic? Prosze Was... Do tego co wywiad trener Lazio narzeka na terminarz, to jest zenujace, wczoraj grali i 90 minut gral Zaccagini, Acerbi czy Luiz Felipe, a wiec podstawowi gracze.
Nie wiem sam czy brac bramki czy Sassuolo z remisem, trzeba dodac, ze gospodarze nigdy sie nie muruja, zawsze otwarta gra, przez to ta obrona nie wyglada dobrze. Immobile zdrowy, do tego Zaccagini z Sampdoria MOTM, moze w koncu sezon z Hellasem sobie przypomnial, wezme jednak bramki, chociaz na tasmie 1x bede mial.

Napoli- Empoli

Tutaj informacyjnie tylko. Czysto sportowo gralbym jakies handi na gosci, bo graja mega fajnie, a ostatni wystep Bajramiego palce lizac. Andreazzoli to tez fachowiec. Do tego gospodarze spora lista nieobecnych, wczoraj do kontuzjowanych Insigne, Kulibaliego, Ruiza, Osimeha, Anguisy dolaczyl Lozano, wiec alternatywa na skrzydle.

Ja wam napisze tylko tak: Prezes Empoli Pan Corsi to bardzo dobry przyjaciel prezesa Napoli Pana De Laurentisa, do tego mega dobre relacja do dzisiaj ma ze Spalletim, ktory trenowal Empoli chyba pare sezonow. Zreszta poszukajcie jak jestescie ciekawi wywiady prezesa Empoli, jak wyznaje, ze Napoli to jego drugi ulubiony klub.
Ja pamietam pare sezonow temu jak Empoli potrzebowalo punktow zeby sie utrzymac i Napoli przyjechalo i dostalo 3:1 od nich. Ja nic nie sugeruje, ale Empoli spokojnie sie utrzyma, Napoli po LE, sporo kontuzji i potrzebuje punktow zeby grac o mistrza.

Roma- Spezia

Jak ktoś chce grac w strone Romy to powiem tak- nie bedzie 3 najlepszych graczy - lidera obrony jak tak mozna mowic- Manciniego, Pelegriniego i Zaniolo. Oni nie potrafia grac co pare dni, a Spezia to nie są ogórki, no i cieszy, ze Reca najlepszy gracz w ostatnim meczu.

Ja wybieram tak:
Hellas - Atalanta pow 2.5 bramek✅
Sassuolo- Lazio pow 2.5 bramek✅
ako: 2.50 E efortuna✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +501
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Inter - Cagliari
Cagliari nie strzeli @1.77
sts


Dla mnie osobiście Inter w tym sezonie jest kandydatem numer jeden do wygrania ligi. Mają wszystko żeby to uczynić.
Ich najwięksi rywale, tj. Juventus jest strasznie słaby. Wczoraj tylko remis z beniaminkiem Venezią. AC Milan już nie prezentuje formy z początku sezonu. Napoli ostatnie mecze w dołku.
Inter na fali czterech zwycięstw w tym zwycięstwo z Napoli. Inzaghi fajnie poukładał ten zespół co widać z resztą. Tam praca nie idzie na marne. Jest pomysł i jest efekt.
Z takimi przeciwnikami jak Cagliari trzeba wygrywać, bo takie mecze najczęściej decydują o końcowym triumfie.
Widzę pewne zwycięstwo drużyny z Mediolanu bez straty bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Napoli vs Empoli
Empoli over 3.5 rzutów rożnych @1.85 Betclic


Empoli w statystyce średniej ilości rzutów rożnych na mecz w tym sezonie Serie A zajmuje trzecią lokatę ze średnią 5.8 rr/mecz, lepsi od nich pod tym względem są jedynie Inter i Roma. Linie 4 rożnych pokryli w 13 na 16 spotkań. Wartym uwagi jest fakt, iż w każdym dotychczasowym meczu rozgrywanym z zespołem z top 8, czyli z Juventusem, Romą, Atalantą, Interem, Lazio i Fiorentiną nabijali 4 lub więcej rożnych. Dzisiaj mecz przeciwko Napoli, które zagra bez lidera środka obrony - Koulibaly'ego.

Dodatkowo można zaryzykować:
Empoli over 4.5 rożnych @2.65
Empoli over 5.5 rożnych @4.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Pięknie !

Tak jak napisałem Lazio przegrało mecz jak Sergiej dostal czerowna kartke, z Sassuolo musisz miec środek pola. Do tego przed meczem info, ze nie gra Luis Alberto, a nadal moznabylo pograc u bukow po 2.70 na wygrana ;) Przeciez Maxi Lopez i Davide Frattesi mogli sobie rozłożyć piknik albo za przeproszeniem grać ze szlugiem w mordzie, tam tyle miejsca było.

Żaluje, ze pogralem króla strzelców Simeone jak bylo po ponad 20 nawet, dla mnie albo on albo Immobile, jak Vlahovic odejdzie, u Gasperiniego za duzo graczy jest, wiec bramki rozumujac sie rozłożą.

Co do Juve to wydaje mi sie, ze mocno popsula kontuzja Dybali, ale nic nie odejmuje Venezii.

No i mogłem grac w strone Empoli jak pisalem bo czysto sportowo, a nie liczyc na układy:)

Co do Interu i Cagliari to sie zgadzam Inter to obok Bergamo glowny kandydat do mistrza, do tego dzisiaj nie ma Nandeza, wiec obok Joao Pedro najlepszego gracza.

Juz pogralem na nasteona kolejke wstepnie, ale to pozniej opisze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
P 24

paweł45

Użytkownik
Na następną kolejkę pograłem Fiorentina-Sassuolo over 2.5 + Torino-Verona obie strzelą.@ 2.83

Czekam na uzasadnienie obu typów. Inaczej post leci do kosza / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Na następną kolejkę pograłem Fiorentina-Sassuolo over 2.5 + Torino-Verona obie strzelą.@ 2.83
Ja bym poczekał, Berardi zszedl z kontuzja, a Sassuolo jest slabsze bez niego, on mial udzial przy ostatnich bramkach. Do tego wiem, że Dusan Vlahovic miał jakis problem w pierwszej polowie ostatnio, dograł mecz, wiadomo jak to się gra na emocjach, nie wiem czy to nie bedzie cos powaznego, oby nie, taka mam nadzieje.

Co do drugiego meczu to tez radze czekac co z Bremerem, jesli kontuzja to grac. Wspomne tylko, ze Verona ma proboemy z wyprowadzaniem pilki, ale tak naprawde Atalanta nie miala za duzo okazji ostatnio. Do tego Byki to druzyna, ktora dopuszcza do najmniejszej ilosci okazji w calych Wloszech.

Swoja droga to opisuj te mecze, a nie piszesz co grasz, raczej to dział do analizy, a nie suchych typow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom