>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. kolejka Bundesligi (17.12 - 19.12.2021)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht F. - Mainz
Typ: Eintracht F. /+1.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Jak to mówią , lepsze jest wrogiem dobrego więc nie zmieniam nic w swoim typowaniu i nadal stawiam na to co przynosi pożądany skutek. Ugrałem niezłe kursy na dwóch ostatnich spotkaniach "orłów" z Frankfurtu trzymam się więc dalej tej drużyny licząc że tym razem ogra rywala na własnym obiekcie. Eintracht po rozgromieniu tydzień temu w domu Bayeru L. 5:2 w środę gościł w Gladbach gdzie po zaciętym meczu pokonał mającą swoje problemy Borussię 3:2 . Zwycięstwo o tyle cenne że musieli grać goście od 70 min. jednego mniej po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce jaka otrzymał Tuta. Mimo tego dotrwali przyjezdni do końca i wywieźli 3 pkt.

Dzisiaj przeciwnikiem miejscowych ekipa Mainz. Rywal jedno oczko nad Eintrachtem na 6 m mający tyle samo 24 pkt co gospodarze. Gra Mainz nieźle zwłaszcza na własnym stadionie gdzie wygrało dwa ostatnie spotkania z Wolfsburgiem 3:0 i w ostatnią środę z Herthą 4:0. Wyniki te budzą szacunek , ale na wyjazdach to już nie ta sama drużyna . Bilans spotkań w delegacji to 2-0-5 a więc nie rzuca na kolana , choć na pewno nie wolno drużyny Mainz lekceważyć.
Gospodarze jednak załapali dobry rytm w grze , są przede wszystkim niesamowicie skuteczni i w ostatnich 6 meczach samej Bundesligi zdobyli 16 goli. Owszem tracą też bramki ale i tak bilans mocno na plus. Czy zatem przeciwstawi się dzisiaj Mainz skuteczną grą w obronie?. Patrząc na to jak grają goście na wyjazdach to mimo wszystko stawiam na miejscowych.
Nie ma Eintracht problemów kadrowych wynikających z kontuzji ( jedynie Norweg Hauge) , kartek czy kwarantanny ( na chwilę obecną ) choć to ostatnie jak wiadomo w każdej chwili może się zmienić tak więc pod tym względem mają spokój. Mainz ma pewne problemy związane z kontuzjami ale nie są one bardzo dotkliwe.

Reasumując liczę na dalszą dobra passę w grze Eintrachtu , następną wygraną a że nie bawią się jedni i drudzy w minimalizm to sądzę ze zobaczymy więcej jak jednego gola w tym starciu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +595
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Spotkanie: Bayern Monachium - VfL Wolfsburg
Typ: R. Lewandowski over 1.5 goli
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Polak w piątkowy wieczór stanie przed próbą pobicia rekordu Cristiano Ronaldo w ilości goli w roku kalendarzowym. W ostatnim meczu tego roku musi dwa razy wpisać się na listę strzelców, aby przebić Portugalczyka. Formy i dyspozycji Roberta nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, a liczby mówią same za siebie; 18 goli w 16 ligowych spotkaniach tego sezonu i 9 goli w 6 meczach Ligi Mistrzów. Próbować zatrzymać Lewandowskiego będzie Wolfsburg, któremu Lewy strzelił historyczne 6 goli w 9 minut. Ponadto, w 24 meczach, w których mierzył się Wilkami zdobył aż 24 gole. Na sześć ostatnich domowych spotkań przeciwko nim, udało mu się ustrzelić dublet w czterech z nich. Aktualna forma Wolfsburga pozostawia wiele do życzenia, pomimo dobrego startu sezonu ich aktualna seria to sześć porażek z rzędu. Robert to profesjonalista, który dąży do coraz to nowych rekordów i jak sam stwierdził, napędza go to jeszcze bardziej do strzelania bramek. Uważam, że i tym razem nie odpuści, a przy pomocy kolegów z drużyny jest w stanie wpakować dwa razy piłkę do siatki. Kurs 2.75 na to zdarzenie oceniam jako bardzo dobre value, już teraz u innych buków wynosi około 2.00. Powodzenia.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern Monachium - VfL Wolfsburg
Typ: powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.42⛔
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Obie drużyny znajdują się całkiem na innych biegunach. Bayern kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, a Wolfsburg od porażki do porażki. Nie mniej jednak jest to dobry mecz dla Wilków, aby pomimo ewentualnej przegranej dobrze pokazać się na boisku i zostawić choć odrobine pozytywnego wrażenia przed krótką przerwą świąteczną. Jestem zdania, że goście wszelkimi sposobami będą dążyć do niespodzianki. Ja celuje w kartoniki, ponieważ odkąd pamiętam bezpośrednie pojedynki z reguły były bardzo ostre. Bayern Juliana Nagelsmanna również łapie sporo kartek i myślę, że niska linia i kurs mogą przynieść dzisiaj sukces. Niestety arbiter Tobias Welz nie jest moim ulubionym sędzią, ale mam nadzieję, że piłkarze dadzą mu powody, aby jak najszybciej zacząć kartkować. Im dłużej będzie utrzymywał się dobry wynik dla gości, tym większe szanse. Florian Koheldt z Werderem Brema potrafił walczyć z Bayernem, czemu nie dzisiaj przełożyć to na Wolfsburg?
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Wolfsburg
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 2,80
Bukmacher: etoto
Analiza:

Najpopularniejszymi typami na to spotkanie są wysokie zwycięstwa Bayernu i gole Roberta Lewandowskiego. Trudno się z tymi typami nie zgodzić, bo wszystko wskazuje na to, że tak powinno być, chociaż jak wiadomo w sporcie wszytko jest możliwe. Mnie podoba się typ na to, że w tym meczu będzie jakiś rzut karny. Przebieg tego spotkania łatwo jest przewidzieć- dominacja Bayernu od samego początku, a to jaki będzie końcowy wynik to będzie zależało od skuteczności. Bayern powinien bardzo często gościć w polu karnym Wolfsburga, mają świetnych technicznie piłkarzy, którzy potrafią dobrze dryblować i wymuszać faule, więc całkiem możliwe, że uda im się wywalczyć jakiegoś karnego. U tego bukmachera kurs na to zdarzenie jest wyraźnie wyższy niż gdzie indziej i uważam, że po 2,80 warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
H 1,1K

Honor14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godz : 15:30
Mecz : Eintracht – Mainz
Typ: powyżej 24.5 fauli w meczu
Kurs :1.93
Buk : Betclic
Analiza : Mecz z kategorii tych za 6 pkt. Obie drużyny walczą o puchary. Mając na myśli walkę piszę o dosłownie walce bo oba kluby w statystykach fauli/kartek są w czołówce. Ich śr. z sezonu oraz sędziego nakazują myśleć, że w tym mecz linia zostanie pokryta. W ich 4 ost meczach padło 2 * 24 faule i 2 * 33. Kurs wyższy od innych buków. A linia wg mnie przesadzona o 2-3 faule.
 
T 0

Tomikraknh

Użytkownik
Godz 15,30 Rb Lipsk - Arminia Bielefeld. Panowie Panie warto może tu zagrać na hand 1,5 gola na Lipsk? Ostatnio nie siedziałem w lidze niemieckiej, Lipsk mial zadyszkę ale czy teraz może zagrać na nich. W arminini dziś odpadło dwóch chyba kluczowych graczy
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gruether Fürth vs Augsburg
Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.33✅
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Przed nami derby Bawarii, które nie mają wyraźnego faworyta. Gospodarze po niespodziewanej wygranej nad Unionem poczuli swoją szansę, że można odwrócić swoje losy. Oczywiście wyraźnie odstaja od swoich rywali, ale jeszcze druga część sezonu przed nami i wiele może się jeszcze zmienić. Augsburg dosyć szczęśliwie zremisował z RB Lipsk i również będzie walczył o pozostanie w elicie. Derby, mecz z dołu tabeli to wszystko wskazuje mi na kartki, a jeżeli arbitrem jest Sascha Stegemann to tym bardziej chętnie pobieram sobie typ na upomnienia. Liczę na wiele walki i fauli taktycznych z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +455
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: FC Koln vs VfB Stuttgart
Typ: Anthony Modeste strzeli gola
Kurs: 2.46✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Przed nami ostatni pojedynek w niemieckiej Bundeslidze w tym roku kalendarzowym. Ja nietypowo celuje w strzelca, a więc Anthony Modeste. Chłopak po swoich wojażach po świecie wrócił na niemieckie podwórka i pod skrzydłami Steffena Baumgarta notuje jeden z najlepszych sezonów w karierze. Być może uda mu się wyrównać swój osobisty rekord z kampanii 2016/2017, gdzie dla FC Koln strzelił 25 bramek. Na razie ma 10 trafień, ale nic nie szkodzi termu, aby dzisiaj poprawić swój dorobek. Przed Kozłami starcie ze Stuttgartem, który nie bryluje w defensywie. Oczywiście udaje im się zachowywać czyste konta, ale są to raczej sporadyczne wydarzenia. Dzisiaj bez Borny Sosy, czy też Philippa Klementa może być trudniej o lepszą postawę w obronie. Stawiam na snajpera z Francji i mam nadzieję, że jego współpraca z Sebastianem Anderssonem przyniesie kolejne owoce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +455
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom