>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

16. kolejka PKO Ekstraklasy (05.02-08.02.2021)

Status
Zamknięty.
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Lech Poznań-Zagłębie Lubin
Już wieczorem dojdzie do starcia w Poznaniu. Na Bułgarską przyjeżdża Zagłębie Lubin. Miedziowy będą poważnie osłabieni w tym meczu. Do Poznania nie przyjadą bowiem Simic, Crnomarkovic, Balic, Jończy, Chodyna i Zivec. Jest to spore osłabienie i w związku z tym Zagłębie powinno mieć problemy z zatrzymaniem Lecha Poznań, który jest drużyną nastawioną na ofensywę. Chociaż w poprzednim meczu w Zabrzu zagrali bardzo słabo i zaledwie zremisowali z Górnikiem. Liczę że Kolejorz od początku ruszy do ataku, co będzie prowadziło do dużej liczby rzutów rożnych w tym spotkaniu, liczę że Zagłębie również dołoży coś od siebie, a linia którą proponuje bukmacher, wydaje mi się warta zagrania.
Powyżej 9.5 rzutów rożnych Kurs 1.57 STS (EE)
E: 11 różnych
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Lech Poznań - Zagłebie Lubin
Typ: Lech poznań wygra @1.54 Fortuna

Dziś o 20:30 Lech zmierzy się z Zagłębiem i myślę że dziś jest odpowiedni czas aby przerwać passę bez wygranego meczu Lecha między Lubinem, Zagłebie przyjedzie ze sporymi brakami w obronie, Jończy D. nie może zagrać z powodu kartek natomiast Crnomarkovic wypożyczony z Lecha również nie może wziąść udziału w tym spotkaniu. W ubiegłym tygodniu zagłębie przegrało z Wisłą Płock 0:2. Dziś obrona może jeszcze gorzej wyglądać niz wtedy i myślę że Lech to wykorzysta. Bo na pewno widać w składzie Lecha spory potencjiał, chodzą również słuchy że Ishak dziś może wrócić do gry, więc na tym Lech może napewno dużo zyskac ale myślę że nawet bez niego sobie poradzą,pozdro!
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: Lech Poznań strzeli minimum 1 gola i wykona co najmniej 6 rzutów rożnych
Kurs: 1.72 w eWinner
Wynik: 0 bramek 🤦 8 rożnych

Początkowo grać miałem w tym meczu over 6,5 rzutów rożnych Lecha po troszkę wyższym kursie. Gdy jednak zobaczyłem ten wariant, zmieniłem zdanie i zdecydowałem się na niego. Wiele już o tym meczu zostało powiedziane - Zagłębie bez obrony przez kontuzje i kartki. Zagrają tam młodzi i niedoświadczeni zawodnicy. Kursy na gospodarzy jednak aż nazbyt wysokie, nie świadczące jakby o skali problemu Zagłębia. Myślę, że chwilę się Lech pomęczy, ostatecznie jednak uda im się wygrać. Do podstawowego składu wróci prawdopodobnie Ramirez, a na wejście po kontuzji czekał z ławki będzie Ishak. Styl gry Lecha predysponuje ich do dużej liczby rzutów rożnych. Powrót do przerwie zimowej był nieudany i z Zabrza przywieźli tylko punkt. Lech zagra dziś napewno ofensywnie i będą nabijać rożne. Nawet, gdy strzelą bramkę, to nie powinni odpuścić, tylko iść za ciosem, co spowoduje, że te 6 rożnych bez problemu nabiją. Przy problemach w defensywie Zagłębia nie wierzę, żeby nie strzelili bramki.

Jeszcze odnośnie meczu Piasta - prawdopodobnie nie zagra Świerczok, który w przerwie zimowej doznał urazu. Z Wisłą tydzień temu zagrał, ale może na jakichś środkach przeciwbólowych. Dlatego nie pchałbym się w overy bramkowe, a sam chciałem próbować over 1,5 Piasta. Teraz jednak odpuszczam. Piast solidny w defensywie (choć ostatni mecz o tym nie świadczy,), Śląsk fatalny na wyjeździe, może być podobny mecz, jak w poniedziałek.

IMG_20210205_190832.jpg
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lech - Zagłębie 0:0 (8-3 RR)
Lech powyżej 5,5 RR, @1,50 Betfan (EE)
powyżej 12,5 RR, @3,00 Betfan


Dzisiaj gdzie nie wejdę wszyscy grają na Lecha, wiadomo od tygodnia, że Zagłębie jedzie do Poznania praktycznie bez obrony, nie twierdzę, że Lech tego meczu nie wygra, ale jest taka nagonka na ich wygraną, że normalnie wypada, żeby przegrali ;) Nie takie "niespodzianki" trafiają się w naszej lidze, dodatkowo Lech nie wygrał na Bułgarskiej z Miedziowymi od 6 lat, 3 wygrane Zagłębia i 2 remisy, a zawsze Kolejorz w tych meczach był faworytem. Kto mnie zna ten wie komu kibicuję, dlatego tradycyjnie w takim wypadku proponuję rzuty rożne. Według mnie jeśli Zagłębie chce coś ugrać w tym spotkaniu to uważam, że powinni pójść na wymianę ciosów z Lechem, Sevela nie raz pokazał, że gdy Zagłębie gra ofensywnie to jest groźne dla każdego, a jak broni wyniku to różnie się to kończy, tym bardziej, że będą takie przetasowania w defensywie. Jak jedni i drudzy zagrają ofensywnie to cornerów nie powinno brakować, dość przypomnieć, że we wspomnianych ostatnich 5 bezpośrednich meczach w Poznaniu padało kolejno 17, 11, 20, 17 i 14. Lech w tym sezonie nabija najwięcej rożnych z całej ligi 107, co daje średnią 7,13, Zagłębie natomiast tylko 70, czyli średnio 4,67. Dzisiaj głównie liczę na rożne gospodarzy, ale goście uważam, że tez coś od siebie dorzucą, zresztą pokazali nie raz, że akurat w Poznaniu wykonują dość sporo rożnych, jeżeli pójdą na wymianę ciosów z Lechem tak jak myślę to powinniśmy ponownie zobaczyć mocno overowy mecz w tym aspekcie.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Wisła - Jagiellonia
obie drużyny strzelą gola - tak
@1.62 Betfan
Ostatnio proponowałem zdecydowanie przestrzelony typ na under bramek Wisły, ale zaznaczałem, że od kilku kolejek z rzędu strzelają bramki. Wydaje mi się, że powinni podtrzymać serię meczów z bramką w starciu z Białymstokiem, a samo spotkanie nie bez powodu jest wymieniane wśród tych, w których może paść najwięcej goli w tej kolejce. Jak będzie naprawdę to zobaczymy. Co do Jagiellonii to oni także udowodnili już w tym roku, że gole strzelać potrafią. Zagrali co prawda na zero z tyłu, ale nie mają jakieś wybitnej obrony, która nie popełnia błędów. Ponadto warto pamiętać, że przez większość meczu grali w przewadze co mocno ułatwiło zagranie na zero z tyłu. Mecze Jagiellonii z końcówki zeszłego roku w większości obfitowały w overy i bttsy. Obie drużyny, które zmierzą się w niedzielę na pewno stać na strzelenie jednej lub nawet większej ilości bramek.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Legia Warszawa - Raków L więcej różnych 1,6 betfan

Wczoraj oba mecze to pudła wiec kolejka zaczęła sie nie ciekawie...Kolega z innego forumka gwiazda twitera pisze o Świerczoku to byl jeden z pomysłów ale....jak trwoga to idziemy w rożne Legii trudny mecz do wytypowania kursy bardzo fajne do gry bo ponad 2 na L u siebie nie zdarza sie często...czy oprócz nowych koszulek Legia cos nowego pokaże na swoim stadionie ....Raków z kontry moze byc groźny Legia powinna atakować szukać gry skrzydłami korzystać z bocznych obrońców którzy włączają sie do akcji ofensywnych i ...pewnie znowu zobaczymy multum w rzutek na Pekharta to moze dać efekt w postaci różnych.... po za tym jeśli ekipa Papszuna cos ukąsi wtedy w ekipie Czesława M będzie bardzo nerwowo...co powinno skutkować rożnymi bo jaka by nie była forma wojskowych ten element gry mam na wysokim poziomie opanowany .... plus spekulacje na temat sprzedaży L przez Miodka zakontraktowaniu Grosika no robi sie ciepło w stolicy....
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Legia - Raków typ Legia kurs 2.19 Betfan

Chciałbym opisać mecz Legii z Rakowem. W Legii dzisiaj prawdopodobnie nie zagrają Gvilia, Miszta, Skibicki, Vesovic. Znaczący zawodnicy dla zespołu to na pewno Gvilia i Vesovic. W Rakowie nie zagra Petrasek i Szczepański. Patrząc na tabelę oba zespoły są blisko siebie w tabeli. Pogoń już widzę, że wygrywa do przerwy z Cracovią co oznacza odskoczenie Szczecinian w tabeli. Legiabjesli chce myśleć o Mistrzostwie Polski potrzebuje pełnej puli w dzisiejszym spotkaniu. Raków jak wiemy gra mocno ofensywa piłkę, ale tutaj myślę, że Lwgia nie pozwoli sobie na stratę punktów. Legia gra bardzo dobrze na swoim stadionie, natomiast Raków w meczach wyjazdowych nie spisuje się najlepiej. Myślę, że rewelacja na jesień już na wiosnę tych punktów raczej mogą tyle nie nie zdobyć takie moje zdanie. Oczywiście im tego nie życzę, ale już w meczu z Pogonią widać było, że przynajmniej na ten pierwszy mecz nie był to zespół, który aspiruje na Mistrzostwo. Po pierwszym meczu co prawda nie ma co oceniać, ale drużyna prezentująca bardzo dobra formę u siebie na wiosnę to na jesień po pierwszym meczu nie wyglądało to za dobrze. Patrząc na dotychczasowe mecze w przeszłości tych drużyn Legia wygląda zdecydowanie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
powyżej 28,5 fauli @ 1,93 (EE)
powyżej 4,5 kartek (żk=1, cz=2) @ 1,9
Betclic

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Warszawie. Można stwierdzić, że obie drużyny nie najlepiej zakończyły 1 rundę i jeszcze gorzej zaczęły 2 rundę. Dla przypomnienia Raków na koniec roku zremisował z Piastem w Gliwicach 0-0 natomiast Legia przegrała u siebie 2-3 ze Stalą Mielec (wszystkie bramki Stal zdobyła z karnych !!).
Co do startu tej rundy to Raków w Bełchatowie przegrał 0-1 z Pogonią, która obecnie lideruje i buduje powoli przewagę (gdy to piszę to prowadzi z Cracovią 1-0). Legia przegrała z ostatnim w tabeli Podbeskidziem 0-1 i nic dobrego po tym spotkaniu nie można o nich powiedzieć. Co rzuciło się w oczy to bardzo słaba ławka rezerwowych, z której przy niekorzystnym wyniku w zasadzie Michniewicz nie miał kogo wprowadzić na murawę. Stąd tylko 2 zmiany jakich dokonał trener Legii wpuszczając Valencie i Lopesa.
Co do dzisiejszego starcia to obie ekipy będą dążyły do przerwania tych swoich słabych serii i zwycięstwa za wszelką cenę. Stawiam, że zobaczymy sporo twardych i ostrych wejść co przełoży się na sporą ilość fauli. Kartki powinny być następstwem takiej bardziej ostrej gry i 5 na takie spotkanie to nie wydaje się dużo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: Obie drużyny powyżej 1,5 bramek
Kurs: 4,90 w Superbet
Wynik: 2:0


Nosiłem się z tym typem już w ostatniej kolejce w meczu Wisła - Piast. Ostatecznie odpuściłem niestety. Dzisiejszy mecz jednak ma potencjał na podobny, bramkowy scenariusz. Wisła, podrażniona ostatnim meczem, gdzie prowadząc 3:0 przegrali z pomocą sędziów mecz 3:4. W ofensywie gra wyglądała bardzo obiecująco. Mnóstwo szans na bramkę, przyjemnie się to oglądało. Gra z wysokim pressingiem i użyciem skrzydeł niosła za sobą ryzyko w przypadku straty piłki. Piast nie do końca to wykorzystał, ale jednak parę razy udało mu się przez te straty stworzyć okazje na bramki. Jagiellonia też bardzo fajnie wyglądała w Gdańsku, tam pomogła czerwona kartka Kałuzińskiego, ale trzeba docenić ich grę. Świetna współpraca Imaza z Puljicem - para przypomina trochę Sona i Kane'a w Tottenhamie, zachowując oczywiście proporcje 😉 Dobrze wygląda też Makuszewski. Myślę, że Jaga ma potencjał na wykorzystanie gry z kontry do strzelenia bramek, jak choćby miało to miejsce w Warszawie z Legią. Uważam, że mecz będzie ofensywny i wysoko oceniam szanse na dwie bramki z obu stron. Jedyny szkopuł może być w niekorzystnej pogodzie - zapowiadają na dziś śnieżyce, co może zmienić oblicze meczu i ciężej by było o grę w piłkę, ale mimo wszystko uważam kurs za atrakcyjny 😎
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Czy ktoś się orientuje jaki jest stan murawy w Mielcu? Patrząc na prognozy pogody to dziś i jutro ma napadać sporo śniegu, do tego dochodzi mróz. Jeśli jest podobnie jak w Krakowie , to warto zastanowić się nad underem bramkowym, zwlaszcza , że gospodarze w ofensywie wyglądają bardzo słabo.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Stal Mielec - Wisła Płock
rzut karny @ 2.45
czerwona kartka @ 4.75
STS

W ostatnim spotkaniu 16. kolejki Stal podejmować będzie Wisłę Płock. Spotkanie bardzo ważne dla obu ekip w kontekście utrzymania się w lidze. Stal spadła na ostatnią pozycję w ligowej tabeli bowiem swoje spotkania wygrali Wisła Kraków i o Podbeskidzie. Goście są w nieco lepszej sytuacji bo obecnie zajmują 11 pozycję w tabeli z dziewiętnastoma punktami na koncie.
Spróbuje pograć czerwoną kartkę i rzut karny. Sędzią spotkania jest debiutujący w tym sezonie Damian Sylwestrzak. Ten Pan w siedmiu spotkaniach w których miał okazję gwizdać wskazał pięć razy na wapno i pokazał jedną czerwoną kartkę.
Dlaczego gram czerwo?. Niewiem jak wygląda murawa o której wspomniał tarki_16 tarki_16 ale w całej Polsce dobrze przysypało i przymroziło. To może spowodować, że zamiast goli zobaczymy bój w środku pola z dużą ilością fauli.
Pikanterii przed tym spotkaniem dodał jeszcze trener Ojrzyński, który mówi, że z piłkarzem Sobolewskim współpraca wyglądała słabo.
Radek jako piłkarz myślał już chyba o trenerce i to było nieprofesjonalne podejście. Jako piłkarz powinien myśleć o grze i wykonywaniu poleceń. To jego rola i tyle w temacie. Było natomiast widać od razu, że zostanie trenerem
Sam trener zapowiada jednak, że dzisiaj będą grać fair play. Jak będzie zatem naprawdę?. Zobaczymy o 18.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje jaki jest stan murawy w Mielcu? Patrząc na prognozy pogody to dziś i jutro ma napadać sporo śniegu, do tego dochodzi mróz. Jeśli jest podobnie jak w Krakowie , to warto zastanowić się nad underem bramkowym, zwlaszcza , że gospodarze w ofensywie wyglądają bardzo słabo.
IMG_20210208_125839.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom