>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ Do Mansionpoker

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Szkoła pokerowa Pokerstrategy daje kolejny kapitał startowy dla starych użytkowników, którzy juz raz dostali 50$ na start, tym razem do mansionpoker, wystarczy założyć konto z kodem PS150, i swój screename zapisać na stronie strategy, więcej szczegółów na stronie www.pokerstrategy.com

kolejne 100 $ otrzymujemy po wyrobieniu 6500 punktów mansion :jezora:
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
nie dodales waznego szczegolu: dla tych co ugrali 500lifetime strategy points wczesniej ???? wiec nie dla kazdego;p ja sie zalapalem:p
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
tak zapomniałem o tym :jezora:
sorka za pomyłke okazało się, że jest błąd na stronie strategy i przez to wszyscy mają problem, po rejestracji z kodem, na stronie strategy zapisujemy nie screename jak to było napisane na strategy, a username czyli login

własnie wyjasniłem sprawe i czekam na sianko, ruszam ostro z pokerem bo ostatnio troche zaniedbałem holdema
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Tylko szkoda, że już wczesniej miałem konto na Mansion :|
A konta niestety nie da się przypisać.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Moze mi ktos powiedziec gdzie sa informacje na temat tej promocji na pokerstrategy?
Bo ja jakos tego nie widze, skorzystałem juz z 50$ do titana i mam brazowy status, czy moge brac udział w tej promocji.
Troche nie rozumiem bo z tego co widze to trzeba zalozyc konto z tym kodem w pierwszym poscie i to wszystko? Dostaje 150$? Ile trzeba uzbierac pkt zeby móc wyplacic?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Moze mi ktos powiedziec gdzie sa informacje na temat tej promocji na pokerstrategy?
Bo ja jakos tego nie widze, skorzystałem juz z 50$ do titana i mam brazowy status, czy moge brac udział w tej promocji.
Troche nie rozumiem bo z tego co widze to trzeba zalozyc konto z tym kodem w pierwszym poscie i to wszystko? Dostaje 150$? Ile trzeba uzbierac pkt zeby móc wyplacic?

było info na stronie , nie wiem czy jest jeszcze, musisz mieć 500 punktów strategy lifetime,żeby sie kwalifikować do tego promo, żeby kase wypłacić trzeba nastukać 6500 punktów mansion
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dokładnie, 500 lifetime to obowiązek i nic więcej, jak wchodzisz w dział strategia, masz napisane ile ich posiadasz.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
ja mam narazie 9pkt w pokerstrategy:p
Powie mi ktos czy dlugo sie zbiera te 6500pkt w mansion? Bo nawet nie wiem czy warto zbierac pkt lifetime
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
to zależy , cięzko na czas przeliczyć, ale szybko napewno sie nie zbiera, kiedyś grałem na titanie podobno punkty lecą tam podobnie to byłem wstanie dziennie ponad 1000 punktów nabic, ale to grałem pare ładnych godzin dziennie na 4 stoły na raz, na małych stawkach

zobaczymy jak pójdzie na mansonie
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
A te punkty lifetime to mozna zdobyc tylko za pomoca wplaty do jakiegos pokeroomu oczywiscie z kodem pokerstrategy? Czy da sie je w jakis inny sposob zdobyc?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no jeśli nie uzbierałeś z pierwszego kapitału startowego , to tylko z wpłaty z kodem strategy i z dopisanym kontem możesz je zdobyć
 
Do góry Bottom