>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 27 lipca

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Rozkład jazdy i kursy:

Jak wiadomo, Polonia i Start odpuściły już ten sezon ale w przeciwieństwo do ekipy z Bydgoszczy, Start ma jutro jeszcze zamiar powalczyć w pełnym składzie o zwycięstwo w derbach z Lesznem. Bydgoszczanie żegnają się z Ekstraligą w gorszym stylu, bo na pojedynek z liderem tabeli desygnowali skład bez Grega Hancocka i Aleksandra Łoktajewa. Unia Leszno wciąż liczy na PO i w Gnieźnie musi wygrać. Podobne plany mają jednak w Tarnowie i Gorzowie. Sytuacja w tabeli jest na tyle ciekawa, że jeśli Sparta i PGE Marma wygrają swoje wyjazdowe mecze, to również one mogą jeszcze liczyć się w walce o PO. Ale porażka, zwłaszcza w przypadku drużyny z Wrocławia postawi je w bardzo trudnej sytuacji. Z kolei Falubaz i Unibax walczą o 1 miejsce w rundzie zasadniczej, ale jutro znacznie łatwiejsze zadanie mają zawodnicy z Zielonej Góry którzy powinni bez najmniejszych problemów ograć &quot;pierwszoligową Polonię&quot;.
Zapraszam do dyskusji i podawania trafnych typów.​
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
przeglądając oferty ziemniaków dłużej zatrzymałem się w sts i tam taki zakład.
Bjerre over 8.5 punktów @ 1.8
linia bardzo niska na Kenia, przeciwnicy co by nie mówić wszyscy w zasięgu, nawet Zagar. Unia wie o co jedzie, maksymalna mobilizacja będzie, Bjerre jest dobrze punktującym zawodnikiem i ja tu widzę u niego dwucyfrową zdobycz punktową dziś. Linia niska, w internetowych takiej na pewno nie spotkamy.
Do ako można dorzucić ZG po 1.15 i tak oto mamy kurs całościowy 2.04 (nie odliczając podatku), co uważam za dobrą inwestycję na dzisiejszy dzień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jeśli ktoś ma zamiar grać na Leszno to lepiej zrobić to teraz i w Unibecie. Kurs 1.95 zdecydowanie najwyższy spośród pozostałych i trudno szukać wyższego. Mecz teoretycznie powinien być na styku, ale w mojej ocenie jakies 35/65 na korzyść przyjezdnych. Pozycje 1-5 w Unii znacznie bardziej wyrównane, jeśli tylko Zengi zrobi koło 8 oczek to spokojnie Leszczynianie powinni wrócić do domu z trzema punktami.
Unia Leszno @ 1.95
Unibet
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Michael J. Jensen (-1.5) - Rafał Okoniewski 1 1,50 Tobet ✅ ✅
Na temat tej pary nie ma się co rozpisywać. MJJ bardzo solidny na swoim torze. Średnia 1,9 pkt/bieg mówią wszystko. Na torze w Częstochowie do tej pory 11,9,3,12,7,11,10. Tylko jedna wpadka ale akurat w meczu z Falubazem gdzie zawiedli wszyscy poza Holtą oraz Szombierskim. Okoń olbrzymie problemy z slnikami. Nie przypomina zawodnika z zeszłego sezonu, czy choćby z początku obecnego. O ile w Rzeszowie jeszcze jakoś idzie o tyle wyjazdy ... szkoda gadać. 3 pkt w Tarnowie, 1 pkt we Wrocławiu, 5 w Zielonej Górze czy 6 w Toruniu. Dodatkowo tor w Częstochowie sprzyja walce a Okoń na takich torach radzi sobie średnio.
Krzysztof Buczkowski (-1.5) - Robert Kościecha 1 1,60 Tobet ✅ ✅
Tutaj też kurs już spadł ale wciąż jest całkiem znośny. Jak wiadomo, Polonia już spadła i jedzie już tylko o honor i pokazanie się potencjalnym nowym pracodawcom. Buczek zawodzi cały sezon ale jednak na swoim torze kręci znacznie wyższą średnią niż Kościecha (1,767 pkt/bieg). Robert miał tak naprawdę jeden udany mecz na ul. Sportowej. Poza tym nie przekraczał 5 punktów. Jako że o wynik końcowy nikt już w Bydgoszczy nie walczy, to dziś powinien być przygotowany twardszy tor. Do ścigania a to preferuje Buczka.
Edit
@ Feekus
Ja też mam pobranego Buczka z handi 0,5 ale po co dawać typy po nieaktualnym kursie? Ja tak nie robię i podaję zawsze aktualny kurs ... A Okoń w zeszłym roku to był inny zawodnik. Jak ma sprzęt to jedzie. Teraz ma furmanki ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Jak to mówią dubel zabójca i lokata 27% unibet czyli zwycięstwa Falubazu i Włókniarza. Zielonogórzanie przyjezdzaja do jak to ujął Jacques pierwszo ligowej Polonii i cięzko sie z tym nie zgodzić w kontekście braku Gerga i Saszy. Falubaz Wie o co jedzie i że niemożna lekceważyć nawet teoretycznie słabego rywala, dlatego desygnował najsilniejszy możliwy skład skład z zz-tą włącznie.
Rzeszów z poobijanym Lampartem (cały i tak by za dużo nie wniósł) i Walaskiem( nie wiadomo czy pojedzie), do tego słaba postawa Okonia i beznadziejny 2 junior. Po 2 stronie 2 Liderów z Rosji wspomagana MJJ i Holtą oraz mocny w Czewie Szumina. Inne wyniki niż pewne zwycięstwa ww zespołów będą dla mnie sporą niespodzianką.

Myślałem na dorzuceniem Stali 1.20 jednak za dużo nie wiadomych jak na taki kurs &quot;kontuzja&quot; reki 2 strzelby KK ,Komisarze toru i płaczki z Torunia
rok temu z Włókniarzem tez lokata miała być. Ok, są w fajnej formie, ale Rzeszów ma kim jechać i wystarczy tylko, żeby odpaliła para Okoń - Pavlic i może być różnie :wink:
oni już odpalaja od początku i odpalić nie mogą. Wiadomo mają sie o co bić, podobnie jak czewa, która wykorzystuje dziisaj potkniecie Torunia (mam nadzieje) i wskakuje na na 2 miejsce zaraz za FAlubaz :smile:
kapszti z tym taktykiem to możne być różnie, wszyscy trąbią ze nie ma kasy wiec po co narażać sie na kolejne niepotrzebne koszta, skoro wiadomo ze i tak spadną. Oczywiscie nie twierdze ze nie bedzie taktyka ale różnie może z tym być
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dodatkowo tor w Częstochowie sprzyja walce a Okoń na takich torach radzi sobie średnio.
rok temu to właśnie Okoń był w dużej mierze przyczyną zwycięstwa Stali w Częstochowie dlatego kurs jak dla mnie mocno średni - tego zawodnika zawsze stać na przebłysk jak i totalne dno.
Krzysztof Buczkowski (-1.5) - Robert Kościecha 1 1,60 Tobet
mi udało się złapać połówkowe handi na Buzza ;)
Jak to mówią dubel zabójca i lokata 27% Unibet czyli zwycięstwa Falubazu i Włókniarza.
rok temu z Włókniarzem tez lokata miała być. Ok, są w fajnej formie, ale Rzeszów ma kim jechać i wystarczy tylko, żeby odpaliła para Okoń - Pavlic i może być różnie ;)
Upały mogą wdać się we znaki żużlowcom i nieco zakrzywić przewidywalność wyników.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Fortuna:
Jak wiadomo każde zdarzenie 3-ako.Moje propozycje.
G.Laguta over 10,5 @1,55 +
Wczoraj Grisza jechał na swoich rezerwowych furach ost bieg w jego wykonaniu już pojechał na swojej optymalnej.Pokazał,że w tym okresie jest bardzo silny.Bardzo dobre wyniki jakie osiąga w Szwecji to nie przypadek.W ost meczu pokonać 3x Nickiego to trzeba coś potrafić zdobyć po raz koljeny komplet punktów również.Dziś Grisza moim zdaniem będzie nie osiągalny i swoje punkty zdobędzie.
Tay over 10,5 @1,5 +
Tay będzie miał bardzo ciężko w Tarnowie.Jednak po kontuzji mało już co widać.Wczoraj w 5 biegach 10pkt. Myślę, że dziś spokojnie może 11 pkt zrobić dziś dzięki niemu Wrocław będzie walczył a jeśli ma on trzymać wynik musi jechać na swoim wysokim poziomie wierzę w niego,że swoje punkty przywiezie.To bardzo silny punkt drużyny, więc nie może zawieźć.
Dudek 9,5 over @1,6 +
Mała ta linia na Dudzersa ok może i ma trudniejsze te biegi jednak liczę w 1 biegu zdobędzie te 3 pkt później z Hampelem mogą objechać Buczka.Bydgoszcz już o nic nie jedzie widać również jak podchodzi do ost meczy.Dudek z Hampelem w tym sezonie jeździ dobrze.Jak na myszora przystało Dudek będzie walczył jak w biegu gdzie wydarł 1 pkt na DMS.Zaufam mu i liczę,że te 10 pkt dla niego to nie problem.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Te bety na MJJ i Buczka fajnie i juz dubel takowy poszedl, a ode mnie jeszcze dwa tobetowe single:
Matej Zagar over 11,5 @ 1,72 Tobet
Zagar to jedyny zawodnik Startu, do ktorego nie mozna miec pretensji. U siebie srednia kosmiczna, bo powyzej 2,4pkt/bieg. Wyglada rewelacyjnie, a dzisiaj na dobra sprawe nie ma porzadnego rywala. Wiadomo, ze z Pawlickimi latwo nie bedzie ale przy takiej sredniej, to Zagar nie powinien sobie pozwolic na wpadke z nikim. Kompletu moze nie bedzie ale 12pkt przy 5 startach, to przeciez 2x po 3pkt oraz 3x po 2pkt i juz siada zaklad. Start u siebie ma czasem problemy wiec jesli by dostawali 6-cioma punktami, to Zagar leci jako taktyk i tez jest cacy.
Przemek Pawlicki-Kenneth Bjerre 1 @ 1,80 Tobet
Przemek - kapitan i lider zespolu, co potwierdza, nie tylko na Smoku ale i na wyjazdach, a srednia to potwierdza. Kenio w niezlej dyspozycji ale mimo wszystko wyjazdy, nie sa jego specjalnoscia, co pokazuje ledwo 1,5pkt/bieg poza Lesznem. Do tego Kenio dzisiaj z Fredem w parze wiec cos stracic moze, a potem dostaje Piotrka Pawlickiego i dwa biegi przeciwko Zagarowi z programu mu wychodza. Przemek z kolei jedzie raz z bratem, dwa razy z Nowakiem i raz z Balinskim czyli duzo latwiejszy rozklad biegow. Duzo mniej okazji do straty punktow, do tego solidna forma wiec na moje powinien bez wiekszych problemow ograc Kenia.
 
J 0

jurekr.

Użytkownik
Wlókniarz Czestochowa - PGE Marma Rzeszów
Rune Holta over 9,5 1,85
Rider points handicap Wygrana
28.0716:00 Darcy Ward +0.5 Niels K. Iversen -0.5 1 1,70
kurs 3,15

Rider points handicap
28.0718:30 Emil Sajfutdinov +0.5 Nicki Pedersen -0.5 1 1,65
Rider points handicap Wygrana
28.0716:00 Tomasz Gollob -1.5 Bartosz Zmarzlik +1.5 1 1,85
kurs 3,05
Tym razem typy żużla. Jak zawsze istnieje w tym sporcie ryzyko wypadku i innych nieprzewidywanych zdarzeń losowych,ale mamy idealne warunki do ścigania ( moze nie dla tych panów w skórach) ale o 18,30 powinno być już w miare przyzwoicie. W pierwszym kuponie over 9,5 na Rune Holte przy obecnej jego dyspozycji wydaje sie być malym prezentem od bukmacherów, bowiem Holtański potrafi teraz objechać każdego, a co najwazniejsze nawet gdy nie za dobrze wyjdzie startu lata wprost po torze i staje na przysłowiowych rzęsach by wyprzedzić rywali. Dobra dyspozycja Holty to też idealnie dopasowany sprzęt z którym wreszcie się dogadał.
Drugi typ na kuponie to Darcy Ward +0.5 Niels K. Iversen -0.5. Jezcze miesiąc temu nie postawił bym tak bo Iversen fruwał po gorzowskim torze.Teraz jakby trochę przgasł i tu widze szanse dla Warda ,ktory ten handicap powinien w pełni wykorzystać.
**************************************
Drugi kupon to głodny żużla po kontuzji Emil Sajfudinow i Nicki Pedersen. Nie wiem czy bukmacherzy żyją na innej planecie niż ja , ale ja bym ten handi dal zupełnie odwrotnie. Pół punkta handi dla Emila to chyba własnie gwoźdź do trumny dla buków, bo myśle ,że Emil powinien puknąć komlecik ( no chyba ,że pójdzie taktyczna to inna rozmowa) Mimo wszystko daje na Emila bo mam taką cichą nadzieje ,że Nicki straci punkty nie tylko z Emilem.
Tomek pokazuje od dwóch meczy (Liga i Mistrzostwa Europy,że to cały czas ten sam Gollob jakiego znamy. Ci którzy spisali już Tomka na straty muszą jeszcze trochę poczekać. W prawdzie Zmarzlik na swoim torze też jest bardzo szybki, ale myśle ,że straci jakieś punkty z Torunianami, i ten handi wejdzie na styk.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
A ja dziś zagrałem troszkę mocniej finansowo na typy :
bukmacher : Tobet
Wlókniarz Czestochowa - PGE Marma Rzeszów H(0 - 8.5) 1 1,75 ✅
Lechma Start Gniezno - Unia Leszno (1X2) 2 1,70 ✅






Lwy powinny pokryć spokojnie tę linię. Rosjanie rozpędzeni a para Holta-Jensen będzie punktować aż miło. Szumina powinien zdobyć przynajmniej z 5 punktów. Według mnie 53-37
Drugi mecz to starcie Startu z Unią. Wszyscy wiemy co się dzieje w Gnieźnie , równie dobrze mogą dzisiaj objechać &quot;Byki&quot; ale też mogą zostać zmiażdżeni. Podkusił mnie kurs całkiem sympatyczny bo Leszno ma o co walczyć, Tarnów i Gorzów depczą mocno i zwycięstwo Unii dzisiaj jest potrzebne !
Pozdrawiam
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tomasz Gollob over 10 @ 1,76 Bet365
Naprawde przyjemna linia na Tomka, ktory ostatnio jest, co by nie mowic w niezlej dyspozycji. Tor w Gorzowie inny od tego, jaki byl w 2012 wiec powinien lepiej sobie radzic. Do tego dzisiaj 6 razy zapewne, a przy takiej ilosci startow, nie przekroczenie granicy 10pkt byloby kicha i oznaczaloby spore lanie Apatora. Patrzac sobie dokladniej, to widze ze w biegu 4 jedynie Puk mu zagraza, potem para Nermark i Gapa nie latwa ale do objechania, potem KK i Hlib wiec tez ze 2pkt. W biegu 13 ma dosc latwe zadanie ale pewnie zmiany tam beda. Jakby nie patrzec, to 11pkt zrobic musi zeby tam Apator sie nie osmieszyl.
Janusz Kolodziej-Troy Batchelor 2 @ 2,50 Betsafe
Wiem, ze Janek u siebie mocny jest ale Troy dzisiaj jako jeden z liderow Sparty, pojedzie 6 razy czyli juz przewaga jednego startu. Do tego Troya stac na dwufyrowke spokojnie, bo jesli on sie zajmuje jazda, a nie wycinaniem kolejnych rywali, to jest skuteczny. Wlasnie dzieki tej przewadze startow po stronie Kangura, to ten bet mi wyglada tak 50/50, a to oznacza, ze kurs przesadzony wiec warto sprobowac.
Emil Sajfutdinov over 11 @ 1,72 Bet365
Emil w mega formie, wiec dzisiaj te 12pkt zrobi. 3x z juniorem wiec calkiem przyjemnie, potem z MJJ a rywale Okon i Lampcio wiec tez w miare pewne punkty. Na dobra sprawe jak dobrze pojdzie, to juz przed nominowanymi moze tego overa machnac, bo Walasek poobijany i nie wiadomo jak pojdzie i Nicki moze mu zagrozic, a reszta juz nie. Niby u siebie troche gorzej niz na wyjazdach ale teraz sezon wkracza w najwazniejsza faze wiec bedzie lepsza jazda. Mysle ze powinno byc dobrze, bo jednak 12pkt w 5 startach to nie jest super wyczyn.
 
pando0r 0

pando0r

Użytkownik
Bjerre over 8.5 punktów @ 1.8
linia bardzo niska na Kenia, przeciwnicy co by nie mówić wszyscy w zasięgu, nawet Zagar. Unia wie o co jedzie, maksymalna mobilizacja będzie, Bjerre jest dobrze punktującym zawodnikiem i ja tu widzę u niego dwucyfrową zdobycz punktową dziś. Linia niska, w internetowych takiej na pewno nie spotkamy.
Popieram typ kolegi. W Bet365 o dziwo ta sama linia z kursem @ 1.90 ????
Kenio jest w stanie dziś objechać każdego w Gnieźnie i myślę, że na taką linię kurs jest sporo przesadzony. Dla mnie spore value. ✅
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Patryk Dudek under 12 @ 2,87 bet 365

Trzeba grać Falubazy na minusy nie ma Z/Z poodpadało im po jednym starcie , a trudno będzie Patrykowi w 5 startach pokryć tą linie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Hampel under 13 @ 2,87 bet365 ⛔ obaj dokładnie więc po @7,5 na każdego :grin::grin:
Dudek under 12 @ 2,87 bet365
⛔
Nie ma Z/Z więc może jakieś punkty bonusowe bo pojadą razem 2 razy. Do tego może gdzieś głupio stracą z 2 ligą. Kursy warte uwagi. Jedno wejdzie i będzie ok.

Dudek - Protasiewicz 1 @ 2,00 Tobet
▶
Pan Piotr Protasiewicz (????) nie jest w najwyższej formie, do tego Dudek z rezerwy. Pewnie będzie balansował na granicy 12 punktów a czy Pjotr tyle zrobi śmiem wątpić.
Poza tym przedział:
Leszno @1,95 Unibet ✅✅✅
Gniezno +6 @ 1,70 Bet365 ✅✅✅
+ kontry na dokładną ilość punktów Hampela ✅ + Dudka ✅ po @7,50
J:/ Panie Dawidzie proszę podawać aktualne kursy a nie z rańca.
D:/ o czym mówisz? o przedziale? jeszcze 1h temu były takie same kursy teraz nie sprawdzałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ulamek za Swiderskiego w Gnieznie dzisiaj. To jest chore, ze zmienia sie najlepszego zawodnika z ubieglego spotkania, a jedzie dalej Watt...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom