>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Bundesligi (8.01 - 10.01.2021)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Mönchengladbach - Bayern 3:2 (3-8 RR)
Bayern powyżej 5,5 RR, @1,90 Unibet
Bayern powyżej 6,5 RR, @2,70 Unibet
Bayern powyżej 7,5 RR, @3,50 Betsson


Spotkanie otwierające 15. kolejkę Bundesligi, do Mönchengladbach przyjeżdża Bayern, goście mimo, że w ostatnich tygodniach nie zachwycali to jednak mimo wszystko większość spotkań przechylali na swoją korzyść i dzisiaj są liderem ligi, inaczej jest u gospodarzy, którzy ostatnio pogubili sporo punktów, szczególnie przez remisy i obsunęli się w tabeli, jednak w ostatniej kolejce wygrali ważne spotkanie w Bielefeld. Patrząc na wyniki bezpośrednie to widać, że Bawarczycy dość często tracą punkty w spotkaniach z Borussią. To tyle tytułem wstępu. Dzisiaj ponownie postanowiłem zagrać rzuty rożne Bayernu, mieli chwilowy zastój, że nie nabijali już tak hurtowo cornerów jak wcześniej, ale ostatnio powoli wracają na właściwe tory, a fakt, że ostatnio wchodzą słabo w mecz i tracą pierwsi gola, taka sytuacja miała miejsce w ich ostatnich 5 spotkaniach ligowych, 2 z nich zremisowali, a 3 wygrali, ale też w tych 5 meczach nabili kolejno 10, 7, 7, 7 i 10 rożnych, dzisiaj liczę, że Borussia postawi twarde warunki i tradycyjnie powalczy, może też pierwsi ukłują i Bayern będzie musiał gonić wynik, taka sytuacja byłaby najlepsza pod mój typ, bo jak powyższe statystyki pokazują Lewy i spólka wtedy nabijają sporą ilość rzutów rożnych. Uważam, że dobrym pomysłem jest tez over ogólny cornerów, bo jednak gospodarze kilka od siebuie równiez powinni dołożyć, ja jednak zostanę tylko przy rożnych Bayernu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Moenchengladbach - Bayern
Gospodarze poniżej 1.5 spalonych w meczu @3.97 Betclic

Na dziś kolejne intersujące zdarzenie i ponownie dość nietypowe. Tym razem typ pochodzi z betclicu i oferty statystycznej, która jak na polskie warunki jest u tego bukmachera całkiem niezła. Spalone są często dość loteryjną sprawą w czołowych ligach. Linie zazwyczaj oscylują w okolicach 3.5-5.5 w meczu, a niejednokrotnie przeglądając statystyki pomeczowe można trafić na 8-10 spalonych, a czasem kończy się wynikiem zerowym. Stąd uważam, że jest to również godne zainteresowania i akurat w starciu dwóch mocnych bundesligowych drużyn uważam, że warto to zagrać. Już tłumaczę dlaczego.
Przeanalizowałem grę dzisiejszych gospodarzy i ich liczbę spalonych. Odnoszę wrażenie że wraz ze zniżką formy Gladbach spada także ich liczba spalonych, co jest wytłumaczalne, bo kreują mniej sytuacji ofensywnych, co daje mniej podań prostopadłych, co bezpośrednio odzwierciedla liczba offsidów. Ostatnie trzy mecze Borussii na swoim obiekcie to trzykrotnie po jednej sytuacji spalonej z ich strony, a rywale nie byli z najwyższej półki, więc teoretycznie te sytuacje stykowe powinny być. Dziś rywal najmocniejszy z możliwych i jakoś nie wyobrażam sobie, aby sędzia boczny miała wiele okazji do podnoszenia chorągiewki oznaczającej pozycję spaloną któregoś z zawodników Gladbach. Na to też wpływa kilka czynników. Po pierwsze para stoperów. O ile na bokach Pavard i Davies będą zapewne śmigać i flanki mogą być odkryte, tak Alaba i Sule będą pilnować pozycji. Oczywiście nie będą grać głęboko, bo to nie ich styl, ale na pewno nie zagrają na wyprzedzenie. Zwłaszcza Sule, który jest wolniejszy i mniej zwrotny od Austriaka musi zostawiać sobie mały bufor bezpieczeństwa i jeśli już będzie wygrywał pojedynki biegowe z rywalami to albo zrobi to fizycznie, albo po prostu zapewni sobie przewagę kilku metrów na starcie. Kolejna sprawa. Oczywiście Neuer, który niejednokrotnie gra 20 metrów za ostatnim obrońcą i kasuje większość zapędów ofensywnych rywali. Będzie więc pewnie również dochodzić do takich sytuacji, że nawet jeśli napastnik gospodarzy będzie na pozycji spalonej, ruszy do futbolówki, ale tę wcześniej przechwyci golkiper Bayernu to arbiter, aby nie spowalniać gry takich sytuacji nie będzie odgwizdywał i oczywiście nie będzie to również zaliczane do statystyk.
Może być, że za wszystkie te argumenty beknę po meczu, ale naprawdę według mnie drużyna, która nie będzie w tym meczu dużo przy piłce do tego grająca przeciwko tak ustawionej defensywie i wysoko ustawionemu bramkarzowi nie powinna tu zanotować wielu spalonych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Ja pod piwko za trochę więcej dam na BMG ah0 @4 to wydaje się jakimś tam value w tym momencie. Seria Bayernu plus niewygodny rywal...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Według mnie under 1.5 spalonego zespołu z Gladbach to troche ryzykowny typ, zwłaszcza że grają z Bayernem, który według mnie będzie prowadził grę, a Gladbach pewnie nastawi się na grę z kontry, co może owocować długimi penetrującymi podaniami na szybkiego Embolo czy Stindla ale to tylko moja opinia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Fryburg - Kolonia 5:0
Fryburg @ 2,04 Fortuna.

Witam serdecznie!. Wiecie który zespół obecnie najlepiej punktuje? Otóż zespół gospodarzy. Cztery ostatnie mecze to komplet punktów. na tapecie Arminia (2:0 d), Schalke (2:0 w), Herta (4:1 d) i w zeszłym tygodniu wyjazdowe 3:1 z Wieśniakami. Ekipa Streicha robi wrażenie. Po drugiej stronie niemrawe Koziołki. Po 14 kolejkach tylko punkt przewagi na miejscem barażowym.
Stawiam na gospodarzy.

Moguncja - Frankfurt 0:2
Frankfurt @ 2,12 Fortuna.

Gospodarze beznadziejni w tym sezonie. Zero-piątki w ostatnich meczach na własnym boisku przegrały ze słabiutką Kolonią, Bremą i drugoligowym Bochum w pucharze. Sześć punktów po 14 kolejkach, mówi samo za siebie. Z kolei Orły opromienione po zwycięstwie z bardzo mocnymi Aptekarzami. Jeśli Eintracht zgubi dzisiaj punkty, to uznam to za baaardzo dużą niespodziankę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +465
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Arminia - Hertha 1:0 (faule 8-18)
powyżej 24,5 fauli, @1,65 ETOTO
powyżej 25,5 fauli @1,90 ETOTO / @2,00 Unibet /Betsson


Drugie niedzielne spotkanie w niemieckiej Bundeslidze, do Bielefeld przyjeżdża Hertha, jedni jak i drudzy poniżej oczekiwań, o ile gospodarze raczej byli skazywani na walkę o utrzymanie tak Hertha zapowiadała walkę o najwyższe cele.Co jeszcze oprócz kiepskich wyników wyróżnia obie ekipy to liczba fauli w ich spotkaniach. Ostatnie 5 spotkań Arminii (w nawiasie faule tylko tej drużyny) to kolejno 34 (16), 29 (13), 29 (14), 36 (19) i 15 (8), natomiast ostatnie 5 meczy Herthy to 24 (15), 27 (18), 28 (17), 25 (16) i 29 (11). Linia ustawiona podejrzewam, ze tak nisko po ostatnim spotkaniu Arminii z Moenchengladbach, gdzie zanotowano tylko 15 przewinień. Jeszcze garść statystyk Armina w tym sezonie faulowała 168 (średnio 12 na mecz), a była faulowana 180 (śr. 12,9) razy, natomiast Hertha do tej pory w lidze popełniła 210 przewinień (śr. 15), a przeciwko niej 172 (śr. 12,3). Arminia jest aktualnie na miejscu barażowym i ma jedynie 10 pkt, Hertha jest na miejscu 12-tym, ale ma tylko 6 pkt więcej, dlatego podejrzewam, że zarówno jedni jak i drudzy będą walczyć do końca i nikt tu nogi nie odstawi, dotychczasowe statystyki również przemawiają za typem i myślę, że warto też spróbować wyższych linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bielefeld - Hertha
powyżej 9.5 rożnych @1.88
efortuna


Bielefeld słabiutko. Tutaj to tylko walka o utrzymanie. Według mnie będzie spadek. Hertha powinna wykorzystać słabość przeciwnika i zdobyć cenne trzy punkty.
W ostatnich spotkaniach Herthy pada bardzo dużo rożnych. W ostatnich pięciu meczach tylko raz nie została pokryta powyższa linia. Wiadomo, że mecz meczowi nierówny, ale tutaj jedni i drudzy powinni mieć ciąg na bramkę.
W meczach Bielefeld "korki" wyglądają sporo gorzej, jednak mam nadzieję, że w tym spotkaniu zaprezentują się nieco lepiej i dorzucą od siebie więcej niż zwykle.
Biorąc pod uwagę rożne Herthy oraz ich przeciwników, to Hertha pod tym względem jest na czwartym miejscu w lidze ze średnią 10 rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom