>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Bundesligi (15.12 - 17.12.2023)

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
  • Najlepsze analizy grudnia 2023 (1. miejsce)
  • #2
Dyscyplina: Piłka Nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach vs Werder Brema
Typ: Rocco Reitz strzeli gola
Kurs: 9.50 ✅
nawet 2 gole strzelił, świetny zawodnik
Bukmacher: Etoto
Post w dziale:
Analiza:


Borussia trochę niespodziewanie przegrała w Berlinie aż 1:3. Wydawało się, że są szanse, aby sięgnąć po kolejne punkty w spotkaniu z przeciwnikiem, który jest nieco w kryzysie. To się nie powiodło i dobrą wiadomością jest powrót do Mönchengladbach. Źrebaki w ostatnim czasie szczególnie u siebie są groźni, notując serię 3 wygranych z rzędu. Borussia to projekt w przebudowie, który z każdym tygodniem rośnie. Gerardo Seoane musi radzić sobie bez wielu piłkarzy, którzy są kontuzjowani, szczególnie w ofensywie wygląda to blado. Jest jednak perełka w składzie gospodarzy i mowa tutaj o Rocco Reitz. Zawodnik ten jeszcze niedawno miał być odsunięty na boczny tor i jego przyszłość była związana z rezerwami, które występują w niższej lidze, ale szwajcarski trener znalazł na niego pomysł. Spodziewana jest sprzedać za spore pieniądze Manu Kone i nie będzie szkoda Francuza jeżeli Reitz będzie prezentował się tak świetnie, jak w ostatnim czasie. Zawodnik ten często bierze ciężar gry na swoje barki i jest prawdziwym liderem Źrebaków w środku pola. Czy pokusi się o trzecie trafienie w tej kampanii?

Po drugiej stronie barykady widzimy Werder, który sięgnął po ważne przełamanie w spotkaniu z Augsburgiem. Triumf 2:0 pozwolił nieco uciec od strefy spadkowej i na ten moment przewaga wynosi 4 oczka. Przyjezdni mają swoje problemy w tym sezonie. Jest to zespół, który nie przekonuje swoją grą, szczególnie na wyjazdach wygląda to blado. O ile na Weserstadion bilans jest niezły, tak w delegacjach mizerny. Tylko 1 remis i 5 porażek to potwierdza. W tym wszystkim jest Dawid Kownacki i nasz rodak nie otrzymuje wielu szans na grę. Jedyną nadzieją jest wypożyczenie na zaplecze niemieckiej ekstraklasy lub zmiana trenera. Sporą chrapkę na Polaka ma Fortuna Düsseldorf, która bije się o awans do elity. Outsider postara się sprawić niespodziankę na Borussia-Park. Czy to się powiedzie?

Chciałem wrzucić tutaj gol Alassane Plea, ale ostatecznie zdecydowałem się na mocno ryzykowny typ. Stawiam na gola Rocco Reitza. W tej kampanii popisał się już 2 trafieniami, ale w ostatnich starciach dochodził do dobrych sytuacji bramkowych. Przy problemach w defensywie Werderu ten młody jeszcze Niemiec będzie miał swoje okazje na bramkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5168
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz vs Heidenheim
Typ: Brajan Gruda strzeli gola
Kurs: 4.30🔴
Bukmacher: Etoto
Post w dziale:
Analiza:


Skupiamy się teraz na spotkaniu Mainz z Hoffenheim. FSV stworzyło sobie wiele szans w rywalizacji z Kozłami, ale nic nie chciało wpaść do bramki. Szkoda, bo FC Koln nie zasłużyło nawet na 1 oczko i inicjatywę mieli dzisiejsi gospodarze. Gra Mainz wygląda jednak coraz lepiej i dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby cieszyć się z triumfu. Potrzebna jest przede wszystkim poprawa w skuteczności. Heidenheim to naturalnie beniaminek, ale outsider dobrze czuje się w swoim historycznym sezonie 1. Bundesligi. Na ten moment jest to 13. miejsce i przewaga nad pozycjami spadkowymi wynosi 4 oczka. Oby tak dalej i pokonanie Darmstadt w poprzedniej kolejce było bardzo ważne. Teraz FSH nie jest wcale bez szans w Mainz. Czy beniaminek ponownie zapunktuje?

Udało się wczoraj trafić singla z wysokim kursem i Rocco nie zawiódł. Ten młody pomocnik strzelił nawet dwa gole, gdzie kurs na to zdarzenie oscylował koło 100. Dzisiaj na tapet biorę innego piłkarza, który zachwyca niemiecką kulisę. Mowa tutaj o Brajanie Gruda. Pisałem już o nim przy okazji jakiegoś meczu, ale obserwowałem jego grę w spotkaniu z FC Koln i trzeba przyznać, że robi wrażenie. Piłkarz ten nie boi się ryzyka, drybluje, walczy i jest uosobieniem nowego Mainz. Tak naprawdę już tydzień temu powinien cieszyć się z trafienia, ale niestety zabrakło szczęścia. Dzisiaj znów otrzymuje szanse od pierwszych minut i w rywalizacji z beniaminkiem jest szansa, aby zaliczyć bramkę. Mocno na niego liczę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bayern Monachium - VfB Stuttgart

Bayern Monachium powraca na ligowe boiska po wysokiej porażce z Eintracht Frankfurt aż 1:5 - na pewno ta porażka była dla nich kompromitująca. Jutro u siebie podejmują kolejnego bardzo ciężkiego rywala, Stuttgart, który zajmuje 3 miejsce i mają stratę tylko 1 punkt do Bayernu. W kapitalnej formie jest napastnik Stuttgartu Giurassy.
W ekipie Bayernu jest kilku zawodników kontuzjowanych ale nadal to Oni są faworytem w tym spotkaniu i to raczej nie podlega dyskusji. Liczę jednak, że ten mecz będzie bardzo interesujący dla kibiców i zobaczymy kilka bramek bo obie drużyny są mocno ofensywne.
Kurs na zwycięstwo Bayernu i obie strzelą jest dość niski jak na taki typ jednak liczę, że to spokojnie siądzie. Pod znakiem zapytania stoi występ H. Kane ale mam nadzieję, że wystawi go trener i zobaczymy bramki Kane i Giurassy-ego, który już jest na liście największych klubów na świecie.

Bayern + obie strzelą 2,34 Fortuna
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/1. Bundesliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Bayern Monachium vs VfB Stuttgart
Typ: Harry Kane i Serhou Guirassy każdy z nich strzeli gola
Kurs: 3.80🔴
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Można powiedzieć, że w Monachium dojdzie do derbów Hoeneßów.
Uli spotka się ze swoim siostrzeńcem, a więc Sebastianem i to już nadaje nieco pikanterii tej rywalizacji. Jeżeli zerkniemy na tabelę niemieckiej ekstraklasy, to na ten moment Bayern jest przed Stuttgartem o 1 punkt. Bawarczycy nie popisali się we Frankfurcie. Porażka aż 1:5 obnażyła problemy dzisiejszych gospodarzy. Przede wszystkim w defensywie nie wygląda to najlepiej, ale i trener Thomas Tuchel zaskoczył swoim ustawieniem. Piłkarze na boisku nie realizowali swoich zadań i tym samym Orły wypunktowały faworyta. Udało się wprawdzie zmazać nieco plamę w Manchesterze, ale należy sięgnąć po wygraną dzisiaj, aby nie dać odskoczyć Bayerowi Leverkusen.

Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ do stolicy Bawarii zawita Stuttgart. VfB to naturalnie rewelacja tego sezonu. W poprzednim sezonie klub ten do końca bił się o utrzymanie, a dzisiaj walczy o europejskie puchary. Takie są fakty i przyjezdni świetnie spisali się w starciu z Bayerem Leverkusen. Pierwsza połowa była dominacją dzisiejszych gości, którzy powinni wyjść na wyższe prowadzenie. To się nie powiodło i taki klasowy rywal potrafi wykorzystać 15 minut przerwy, aby odmienić losy danego starcia. Remis był sprawiedliwym wynikiem. Serhou Guirassy za chwilę wyleci na Puchar Narodów Afryki, dlatego należy spodziewać się sporej motywacji ze strony tego piłkarza. Czy jego współpraca z Denizem Undavem przyniesie owoce?

Będę mocno zdziwiony, jeżeli nie ujrzymy tutaj BTTSa. Bayern to zespół, który sporo goli strzela, ale też traci. Wiele błędów popełnia stoper Kim Min-Jae, który miał być przecież podporą nowej ekipy z Monachium. Stuttgart regularnie notuje trafienia i spodziewam się ciekawego widowiska. Stawiam na gole liderów obu klubów. Harry Kane jest w formie, podobnie możemy powiedzieć o Serhou Guirassy, który nie zaliczył trafienia w hitowym starciu z Bayerem Leverkusen. Motywacja będzie spora, aby się przełamać na Allianz.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Bayern Monachium vs VfB Stuttgart: BTTS @1.53🔴
Bayer Leverkusen vs Eintracht Frankfurt: BTTS @2.00🔴
AKO @3.06 Superbet🔴


Czas na Leverkusen i na rywalizacje miejscowego Bayeru z Eintrachtem Frankfurt. Co tutaj dużo kryć, gospodarze w poprzedni weekend byli zdominowani przez Stuttgart. Tak było w pierwszych 45 minutach, po przerwie spotkanie się wyrównało. Remis to bardzo dobry wynik osiągnięty na trudnym terenie. Podopieczni Xabiego Alonso cały czas są liderami niemieckiej ekstraklasy i pomimo braku zwycięstwa, to i tak powiększyli swoją przewagę nad Bayernem Monachium. Dzisiaj kolejna wymagająca przeprawa przed Bayerem. Przypomnijmy, że wielu zawodników z pierwszego składu wyleci na Puchar Narodów Afryki. Czy gospodarze podtrzymają swoją dobrą passę?

Eintracht w pięknym stylu pokonał Bayern Monachium. Mało kto stawiał na SGE, ale koniec końców triumf 5:1 robi wrażenie. Taką ekipę z Frankfurtu chcemy oglądać częściej. Niestety skład się nieco posypał i dzisiaj nie zobaczymy kilku piłkarzy, którzy są w formie. Mowa tutaj o Omar Marmoush, Fares Chaibi, czy też Junior Dina Ebimbe. Jest jednak Hugo Larsson, który pomimo swojego młodego wieku bierze ciężar gry na swoje barki i może stać się klasowym graczem. Tak jak tydzień temu, tak i dzisiaj mało kro stawia na Eintracht, ale jest szansa zaskoczyć faworyta w Leverkusen. Czy to się powiedzie?

Myślę, że doczekamy się goli i zastanawiałem się nad overem 2.5, ale skusił mnie kurs na BTTS. Dla Eintrachtu Bayer nie jest ulubionym przeciwnikiem, szczególnie gdy mecz odbywa się w Leverkusen. Niemniej jednak Orły pokazały się z bardzo dobrej strony w poprzedni weekend i mam nadzieję, że pomimo braków kadrowych uda się strzelić bramkę. Bayer ostatnio regularnie je traci i nagromadzenie się spotkań wpływa na koncentrację zawodników. Nasz zakład był pokryty w niedawnych 4/5 bezpośrednich meczach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/1. Bundesliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Bayern Monachium vs VfB Stuttgart
Typ: suma kartek drużyny ( czerwona=2 ) VfB Stuttgart over 2.5
Kurs: 3.00
Bukmacher:
ETOTO

Dla mnie hit Bundesligi , Bayern wiadomo firma nic dodać nic ująć co do VfB Stuttardt to ten sezon jest wyjątkowy , chłopaki są na 4 miejscu tylko z jednym punktem do Bayernu i dla mnie samo to wystarczy aby liczyć na wiele w tym meczu , ostatnie dwa gościnne występy VfB Stuttgart na Allianz Arena (Monachium) kończyły się wynikiem 2:2 , dziś wiadomo że wszyscy widzą faworyta w Bayernie i trudno się dziwić ale Bayern w ostatnim meczu dostał baty na Eintrachcie Frnankfurt i to 5:1 co bardzo głośnym echem odbiło się w Niemczech , dziś wiadomo Bayern będzie się starał zmazać tą plamę ale VfB będzie chciało ugrać dobry wynik i kto wie jak to się zakończy , ja jak zwykle typ dyscyplinarny bo uważam że tutaj może iskrzyć i fauli może byc sporo , liczę że Bayern będzie bardzo częstym gościem na polu karnym i będzie atak za atakiem co VfB będzie chciało powstrzymywać , sędzia chyba też odpowiedni bo jest nim pan Tobias Stieler ze że średnią ponad 4 , myślę że VfB te 3 karteczki dziś zobaczy a kurs jak dla mnie mocno wysoki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2148
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom