>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

15. kolejka Bundesligi (10.12 - 12.12.2021)

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ 1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Köln vs Augsburg
Typ: Augsburg powyżej 2.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.40✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Przed nami pojedynek przy pustych trybunach w Köln pomiędzy miejscowymi Kozłami, a Augsburgiem. Gospodarze u siebie prezentują się świetnie i do tej pory nie przegrali nawet jednego spotkania. Dzisiaj postarają się podtrzymać tę passę, a rywal do tego bardzo dobry, ponieważ forma klub Rafała Gikiewicza i Roberta Gumnego jest słabiutka. Oczywiście zdarzają się pojedyncze niespodzianki jak ta z Bayernem Monachium, ale ogólnie rzecz biorąc kierunek jest w stronę spadku do Zwiete. Ja celuje w kartki przyjezdnych, ponieważ na wyjazdach grają ostrzej i bardziej zdecydowanie. Być może wychodzi to też w frustracji, bo w delegacji ich gra wygląda kiepsko. Augsburg regularnie otrzymuje minimum 30 punktów kartkowych i jedynie w starciach w Berlinie i Freiburgu nie została pokryta ta linia. Overowy imiennik Ittrich będzie miał sporo roboty podczas piątkowego wieczoru.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +97
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: VfL Bochum vs Borussia Dortmund
Typ: BTTS + każda drużyna powyżej 1.5 żółtej kartki
Kurs: 4.40⛔
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Przed nami derby Zagłębia Ruhry, ale nie Schalke z Borussią, ale Bochum z BVB. Może ta rywalizacja nie jest tak znana jak ta Dortmundu z Gelsenkirchen, ale kibice z tego regionu mogą się jakoś pocieszać. Beniaminek coraz śmielej radzi sobie w 1. Bundeslidze. Trzy zwycięstwa na pięć rozegranych ostatnio meczów robi wrażenie, a te przegrane spotkania były przecież na styku. Trener Thomas Reis to szkoleniowiec, który żyje ze swoją drużyną podczas pojedynku i nie inaczej powinno być dzisiaj. Moim zdaniem Borussię czeka bardzo trudne zadanie i komplet punktów po ich stronie nie jest oczywisty. Silną stroną gospodarzy są stałe fragmenty gry oraz kontrataki. Nie mniej jednak w Borussii do gry wrócił Erling Haaland, co znacznie zwiększa mental i ofensywę. Celuje w BTTSa i kartoniki po obu stronach barykady. Beniaminek regularnie trafia do siatki rywala, to samo BVB, więc można liczyć na trafienia. Co do kartek to szczególnie ekipa z Dortmundu sporo je łapie, ale Bochum również będzie musiało jakoś powstrzymywać szybkiego Norwega. Mam nadzieję, że ujrzymy prawdziwe derby i sędzia Matthias Jöllenbeck nas nie zawiedzie.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Bayern - FSV Mainz

Typ: Obie strzelą @1,72 53' 1:1

Buk: Totalbet


Dla mnie od początku tygodnia typ na który zwróciłem uwagę. Bayern po pucharach, w których grał pierwszym składem prawie zawsze później tracił bramkę w lidze. Dodatkowo Mainz dla mnie ze średniaków jest drużyną najbardziej poukładaną i najgroźniejsza co widać po wynikach w tym sezonie. Spodziewałem się kursu koło 1,60. W Bayernie trochę osłabień typu Goretzka, Sabitzer i dalej Kimmich. Bardzo skuteczny w tym sezonie Joahim Burkhardt, na pewno będzie miał swoje okazje. Bayern wygrał ultra wazny mecz z Borussia w Dortmundzie, może podejść troche bardziej na luzie dzisiaj szczególnie po pucharach. H2H tzlko utwierdza w słuszności tego typu. 4 ostatnie spotkania to 4 BTS'y.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +322
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom