>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 KOLEJKA 16.12 - 17.12.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
16 grudnia 2006

Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao 20:00

Real Mallorca - Racing Santander 20:00

Real Saragossa - Valencia CF 22:00

17 grudnia 2006

Villarreal - Osasuna Pampeluna 17:00

Real Sociedad - CG Tarragona 17:00

Levante UD - Celta Vigo 17:00
Recreativo Huelva - Sevilla FC 17:00

Espanyol Barcelona - Real Madryt 19:00

Atletico Madryt - Getafe CF 21:00
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Saragossa-Valencia ---&gt; x2 1.50 Tip Sport

Analiza : Mecz na szczycie primera divsion , 4 Drużyna zagra z 9 drużyną . Valencia jeżeli myśli żeby jeszcze zagrozić czołówce w tabelii musi to spotkanie wygrać za wszelką cenne na pewno dobrą wiadomością jest to że Fernando Morientes bedzie mógł już wystąpić w tym spotkaniu wiec pomału ta Kolonia kontuzji w Valenci maleje sądze że w tym spotkaniu da o sobie znać Davi Villa po którego głoszą się już najlepsze kluby Europy, sklądy są jeszcze niezna i pewnie zostaną podane chwile przed meczem bo żadne trener niechce ujawnić kogo zabraknie w jego drużynie sądze że będzie to ciekawe widowisko i wygra lub zremisuje Valencia
 
B 0

bozzy

Użytkownik
Real Sociedad - CG Tarragona 17:00

typ 1

analiza:


Real w tym sezonie kompletnie gra ponizej oczekiwac,na pewno beda chceli wygrac w koncu swoj 1 mecz,warto sobie zadac pytanie &quot; jesli nie z Tarragona ktora gra rowniez bardzo slabo to z kim!!??? &quot;
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Real Sociedad - CG Tarragona 17:00

typ 1

analiza:


Real w tym sezonie kompletnie gra ponizej oczekiwac,na pewno beda chceli wygrac w koncu swoj 1 mecz,warto sobie zadac pytanie &quot; jesli nie z Tarragona ktora gra rowniez bardzo slabo to z kim!!??? &quot;
tutaj sie zgadzam.nie ma zbója w końcu muszą wygrać


ja proponuje natomiast meczyk z niedzieli


Atletico-Getafe 1 1,76 (profesjonal)

Niby mała różnica w tabeli(atletico 5 a getafe 6),jednak moim zdaniem różnica w potencjale ogromna.Główmyn problemem madrytyczykow w tym sezonie jest słaba postawa u siebie(3-1-3).W ostatniej kolejce polegli na wlasnym boisku dośc niespodziewanie z Espanyolem 1-2.Również wcześniejszy mecz u siebie nie przyniósł zwycięstwa(1-1 z sociedad)Czy więc 3 z rzędu na własnym boisku również będzie klapą?Wydaje mi się,że mimo wszystko jednak nie i można śmiało zaryzykować na gospodarzy.Getafe na wyjeździe nie jest jakimś potentatem 2-1-4 i jest jak najbardziej do ogrania.Co prawda od ponownego wejścia getafe do primera ,atletico nie ograło ich na własnym boisku,ja i tak jestem dobrej myśli i licze na wygraną faworyta 8)
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Espanyol Barcelona - Real Madryt --&gt; remis /@ 3,25 Betgun

Co prawda Real musi gonić czołówkę, jednak ten mecz nie będzie dla podopiecznych Fabio Capello spacerkiem. Real w ostatnich spotkaniach nie błyszczy formą - remis w Kijowie i porażka z Sevillą pokazują, że drużyna nie spisuje się najlepiej. W bardzo dobrej formie natomiast znajdują się gospodarze niedzielnej potyczki. Espanyol nie przegrał już od 5 ligowych spotkań, a jeśli dodamy do tego rozgrywki grupowe Pucharu UEFA to liczba ta wzrasta do 8. O tym, że Katalończycy są groźni na własnym stadionie przekonała się między innymi Sevilla, która przegrała na Stadionie Olimpijskim 1-2. Warto odnotować, że Espanyol ostatni raz na własnym boisku przegrał... w 1 kolejce sezonu, która została rozegrana 27 sierpnia. Od tego czasu w Barcelonie pkt traciły takie drużyny jak: Celta, Osasuna, Santander, Valencia, Bilbao i wspomniana już Sevilla. Oprócz dobrej postawy Espanyolu na własnych śmieciach do grania remisu skłaniają mnie jeszcze dwie kwestie. Pierwszą z nich jest bilans wyjazdowych spotkań Realu. Gracze z Madrytu grają najlepiej na wyjazdach ze wszystkich drużyn ligi hiszpańskiej. W 7 spotkaniach na obych boiskach zdobyli 15 pkt. Na tą zdobycz składa się 5 wygranych spotkań i 2 porażki. Tak więc, jak widać Real jeszcze w tym sezonie na wyjeździe nie zremisował. Druga kwestia skłaniająca mnie do gry remisu to bilans bezpośrednich pojedynków między tymi drużynami. O ile w Madrycie Real wygrał ostatnich 5 pojedynków to w Barcelonie już tak dobrze im nie idzie. W 5 ostatnich meczach na boisku Espanyolu Real zdołał wygrać tylko raz, jeden mecz zakończył się podziałem punktów, a 3 spotkania wygrali gospodarze. Tak więc podsumowując moje dywagacje: dobra forma Espanyolu + korzystny bilans ostatnich meczów z Real u siebie + brak remisu Realu na wyjeździe = remis.

Recreativo Huelva - FC Sevilla --&gt; remis /@ 3,15 Betgun

Podobne rozstrzygnięcie typuję w tym spotkaniu. Do grania remisu w tym meczu w pierwszej kolejności skłania mnie passa obu drużyn. Otóż Huelva nie zremisowała już od 8 spotkań, a Sevila, licząc mecze ligowe i pucharowe, od 7. Zresztą gospodarze, jak do tej pory tylko raz zremisowali w tym sezonie. Miało to miejsce 25 października w meczu z Betisem. Sevilla natomiast jedyny remis w wyjazdowym meczu zaliczyła 12 listopada w meczu przeciwko Rancingowi Santander. Dodatkowo jak popatrzy się na bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami to można zauważyć, że te mecze są wyjątkowo wyrównane - na 6 spotkań padły 3 remisy, z tym, że 2 spotkania zakończone zwycięstwem Sevilli odbyły się w Copa del Rey. W Premiera Divioson na 2 rozegrane spotkania zantowano remis, a w LIGA BBVA oba mecze zakończyły się podziałem punktów. Tak więc może historia się w niedzielę powtórzy i kibice po raz kolejny zobaczą mecz zakończony podziałem punktów. W tym sezonie już jedna drużyna z Sevilii zremisowała w Huelvie - teraz pora na drugą.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Spotkanie na przełamanie

Dep La Coruña - Athletic Bilbao 1 @ 2.05 Expekt

Bardzo ciekawe spotkanie czeka nas w sobotni wieczór. Na stadionie w La Coruni spotkają się dwa zespoły zdoła tabeli. Zespół gospodarzy zajmuje 13 pozycję, a drużyna &quot;Basków&quot; dopiero 17. Tak jak wspomniałem, mecz na przełamanie passy Deportivo, które od... 7 spotkań nie wygrało :wowsdf: Teraz doskonały moment na 3 punkty, ponieważ zagrają na własnym tereni z kompletem publiczności.
Zarówno goście jak i gospodarze nie zagrają w najsilniejszych ustawieniach. Bilbao przyjedzie bez Etxeberri, Gurpegi, Orbaiza, natomiast gospodarze: Andrade, Lopo, Valerona.
Deportivo zawsze jest u siebie groźne, a jeżeli już od 7 spotkań się nie wygrało, chęć pokazania się na własnym boisku dodatkowo mobilizuje. Dla mnie niewątpliwie 1 o ładnym kursie

inne kursy:
bwin.com - 1.80; 3.35; 4.00
Unibet - 2.15; 3.10; 3.50
Betathome.com - 2.05; 3.20; 3.40
Betway - 1.95; 3.25; 3.70

Ale te Deportivo jest słabe...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Espanyol Barcelona - Real Madryt -----&gt; 1.90 BAH

Analiza : 11 drużyna zagra z 3 drużyną Primera Division, Będzie to sprawdzian dla drużyny Ernesto Valverdera który zapowiada ostrą walke z Królewskimi na pewno spotkanie będzie bardzo ciekawe gdyż Real jest zawiedziony ostatnią porażką z Sevillą i chce udowodnić że w tym sezonie będą walczyć o mistrzostwo na pewno piłkarzą Espanyolu tkwi nadal w głowie porażka z ostatniego spotkania bo była ona bardzo sroga bo aż 4 : 0 i gdyby nie bramkarz Kameani to pewnie była by jeszcze większa który w tym pamiętnym meczu bronił rewelacyjnie , Espanyol na ostatnie 4 mecze u siebie wszystkie 4 wygrał natomiast Real na ostatnie 4 mecze wyjazdowe 2 wygrał 1 zemisował i 1 przegrał sądze żę teraz podopieczni Fabio Capello udowodnią swoją wartość w lidze i wygrają równie srogo jak w poprzednim meczu w zepolse &#39;&#39;Królewskich&#39;&#39; zabraknie Beckhama (kara za kartki) oraz Helguery (kontuzja).


Lista powołanych Piłkarzy Realu Madryt na to spotkanie :

Bramkarze: Casillas, Diego López i Casilla
Obrońcy: Salgado, Sergio Ramos, Cannavaro, Pavón, Mejía, Roberto Carlos, Raúl Bravo i Sergio
Pomocnicy: Emerson, Diarra, Guti, Reyes i Robinho
Napastnicy: Raúl, van Nistelrooy, Ronaldo i Cassano
Niepowołani: Cicinho, Helguera (kontuzje) i Beckham (kara za kartki).

Prawdopodobne Składy

19:00 Espanyol - Real M.

Sędzia: Pérez Lasa

Espanyol: Kameni, Torrejón, Jarque, Chica, Zabaleta, Moisés, De la Peña, Rufete, Moha, Luis García, Tamudo,

Real: Casillas, Michel Salgado, Cannavaro, Sergio Ramos, Roberto Carlos, Emerson, Guti, Beckham, Raúl, Ronaldo, Van Nistelrooy,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom