>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

15. Grand Prix Holandii [02 - 04 września 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Holandii 2022
10-104030_simple-png-dutch-flag-yemen-round-flag-png.png
Piątek, 02 września:

#1 Trening ▶ 12:30
#2 Trening ▶ 16:00

Sobota, 03 września:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 04 września:
#Wyścig ▶ 15:00


1661954222698.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit Zandvoort
Lokalizacja: Zandvoort, Holandia
Pierwsze Grand Prix: 1952
Długość toru: 4.259 km
Liczba okrążeń: 72
Całkowity dystans wyścigu: 306.587 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2021) - 1:11.097

Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
FIA potwierdziła, że główna strefa DRS na torze Zandvoort będzie obejmować pochylony zakręt numer 14. W poprzednim roku tylne skrzydło można było otwierać dopiero po tym zakręcie. Oznacza to wydłużenie strefy o około 300 metrów, więc wyprzedzanie powinno stać się o wiele łatwiejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja moze tak przed treningami bo chodzi mi po głowie jeden typ a nie wiem jak pozniej beda wygladać kursy
Na torze Zandvoort faworytem jest oczywiscie Max ale wg nie bedzie mu tak prosto, raz presja , dwa charakterystyka toru korzystniejsza byla w Belgii, tutaj duzo do powiedzenia powinien miec Merc. Ten tor bedzie wymagał sporo docisku wiec Redbullom nie powinno isc tak gładko jak w Belgii. W tym wyscigu licze na Hamiltona. Spierdolił sobie Belgie co wziął na klate , a mogło byc podium i podgryzanie Pereza, tu powinien miec po pierwsze lepsze miejsce w kwalach a po drugie w wyscigu dobre tempo, bo Lewis umie zadbac o opony a one beda dostawac w pupkę na tych szybkich zakretach, zreszta Pirelli przygotowało trzy najtwardsze mieszanki na ten weekend bo inaczej byc nie mogło. Merc w pierwszych dwoch treningach bedzie sporo testował i o jego formie nie bedzie nic wiadomo patrzac na treningi ale w sobote odkreca co trzeba bedzie . Mysle ze Lewis w wyscigu bedzie lepszy od Ferrari i kto wie czy nie bedzie zagrażał Maxowi. Kursy sie pozmieniaja po treningach w zaleznosci jak sie bedzie prezentował Merc a raczej na ile w testach pojda w dobra strone. Ja obstawiam sobie przynajmniej drugie miesjsce Lewisa w niedziele. Mysle, ze motywacji mu nie zabraknie bo z trybun poleci w jego kierunku mnóstwo dziwieków które nie beda raczej przypominac oklasków.

Wyscig
Hamilton miejsca 1-2 kurs 4 fortuna ⛔
za drobne jego wygrana , bo bedzie masówka na Maxa kurs 13,5 fortuna⛔

No ładnie Merc spitolił strategie Hamiltonowi
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Holandii - kwalifikacje, sobota 15:00
Hamilton
- Perez @ 1.68
Alonso - Ricciardo @ 1.62
Kurs: 2.72
Bukmacher: forbet
Analiza:

Tor w Holandii to bardzo krety obiekt z wieloma zakretami. Charakterystyka przypomina mi troche tor pod Budapesztem. Gram na Hamiltona w tej parze bo wg mnie Mercedesowi bedzie odpowiadac ta konfiguracja toru a na Węgrzech pamietamy to sensacyjne PP wywalczone przez Russela. Red Bull z problemami w piątek i w sobote będzie lepiej ale Perez kiepsko generalnie jezdzi w kwalifikacjach i tutaj sadze ze bedzie gorszy od Hamiltona
Druga para to Alonso i Ricciardo. Krotko i na temat. Ricciardo ciagle, non stop ogorzy i nic dziwnego, ze go McLaren wywalil na ryj wolac wypłacić mu duże odszkodowanie za zerwanie kontraktu niz zeby jeszcze jeden sezon u nich jezdzil. McLaren ma tutaj tempo ale tylko na Norrisa moze zespół liczyc. Ricciardo klasycznie pewnie przepadnie i nie wejdzie do Q3. Alonso jest ostatnio na fali i tyle wystarczy zeby pokonac Australijczyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1658
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Fajny dubel kolegi wyżej, z pewnością sobie zagram. Ja w kwalach idę w kierunku Merca bo Merc mocny w piątek to Merc szybki przez resztę weekendu. Myślę że Lewisa stać na podium w kwalach bo progres też będzie jeszcze, czerwoni nie odjechali a Redbull szuka tempa.

Kwalifikacje
Hamilton miejsca 1-3 kurs 2,75 STS⛔ Checco coś Ty zrobił Lewis jechał po podium w kwalach, szkoda
 
Ostatnia edycja:
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Panowie o ile wierzyć prognozom około godz. 15:00 spodziewany jest deszcz. W pierwszej kolejności myślałem aby zagrać w stronę podium Hamiltona, lecz zauważyłem fajny kurs na ilość sklasyfikowanych zawodników - poniżej 17,5 - kurs 1,71 Fortuna (może w innych bukach jest lepszy nie sprawdzałem). Ja dorzucam sobie ten typ do swojej taśmy i próbuje.
1662271819458.png
1662271799688.png
1662271767559.png
źródło: https://weather.com/pl-PL/pogoda/go...191fb32c4337ac16a9284a21d508458b2b1bb182406f3
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Każdy z nas korzysta pewnie z innych źródeł prognozy, u mnie z kolei widzę o 15.00 zachmurzenie a 50% szans na deszcz o godz 16.00, ale i bez tego powinno być ciekawie.
Mi coś mówi że Max dziś nie wygra, nie wiem co może się wydarzyć. Max ma wszystkie atuty w ręce ale tak mi to chodzi po głowie przez cały tydzień. Zobaczymy
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Każdy z nas korzysta pewnie z innych źródeł prognozy, u mnie z kolei widzę o 15.00 zachmurzenie a 50% szans na deszcz o godz 16.00, ale i bez tego powinno być ciekawie.
Mi coś mówi że Max dziś nie wygra, nie wiem co może się wydarzyć. Max ma wszystkie atuty w ręce ale tak mi to chodzi po głowie przez cały tydzień. Zobaczymy
No Max przed własną publicznością na pewno będzie podwójnie zmotywowany. Jak nie zdarzy się jakąś awaria albo kraksa i nie utknie na żółtej fladze za kilkoma zawodnikami to powinien to lekko wygrać. Jednak zdarzyć się może wszystko. Kurs na Maxa śmieszny więc szkoda ruszać. Wydaje mi się że lepiej pograć Hamiltona w top 3 gdzie mamy kurs powyżej 2. mark1973 mark1973 co o tym sądzisz? Korci mnie też za drobne win LeClerca.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Gasly - Ricciardo @1,8 STS

Piękny kursik. W fortunie 1,47. Daniel nie pokazuje w tym sezonie nic (Gasly w sumie też), skreślony przez zespół i w dodatku na starcie -6 pozycji. NIe widzę tu nagłego jego przebłysku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
A co myślicie o tym że Perez na podium po kursie 3.0? Mam to pograne od wczoraj ale mogę anulować. Moim zdaniem jest to bardzo prawdopodobne bo on często lepiej wypada w wyścigu niż w kwalifikacjach...
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
No Max przed własną publicznością na pewno będzie podwójnie zmotywowany. Jak nie zdarzy się jakąś awaria albo kraksa i nie utknie na żółtej fladze za kilkoma zawodnikami to powinien to lekko wygrać. Jednak zdarzyć się może wszystko. Kurs na Maxa śmieszny więc szkoda ruszać. Wydaje mi się że lepiej pograć Hamiltona w top 3 gdzie mamy kurs powyżej 2. mark1973 mark1973 co o tym sądzisz? Korci mnie też za drobne win LeClerca.
Ja mam pogranego Hamiltona 1-2 tak jak w poście wyżej po kursie 4. Wg mnie Merc będzie miał lepsze tempo niż czerwoni i mniejsza gradację opon. Ferrari nie ruszam bo jak oni odwalą czasem Grande strategie to obaj kierowcy wylądują poza podium. Perez też mnie tu nie przekonuje, tempa tu nie ma, szuka limitów i tak było w Q3 przez co zepsol ostatnie przejazdy Mercom bo byłyby może nawet oba na podium a Lewis jechał szybko i byłby nawet na P2. Ale to już historia. Ja jeszcze zagram Russella na podium. Młody tu jest szybki i odpowiada mu ch-ka tego toru. Jak spadnie deszcze będzie ciekawie.

Russell miejsca 1-3 kurs 2,8 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +962
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Holandii - wyścig, niedziela 15:00
Hamilton TOP 3
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie bede bardziej orginalny niz wy i rowniez pojde w kierunku Hamiltona. Lewis zmotywowany to Lewis super szybki. Po kraksie na pierwszym okrazeniu w Belgii tydzien temu chec zrobienia dobrego wyniku na Zandvoort jest na pewno duza. Mercedes mial mocne tempo w kwalifikacjach wiec patrzac na tendencje w tym roku w wyscigu powinni byc jeszcze grozniejsi. Do tego Hamilton slynie z swietnego zarzadzania oponami co moze byc kluczowe w wyscigu. Do tego jesli chodzi o operacyjnosc Mercedesa to sie nie ma czego bac a glowny rywal z Ferrari pewnie sam sobie popsuje wyscig w swoim stylu strategia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
Pablito91 402,4K

Pablito91

Użytkownik
Nie ma co liczyć, że Ferrari co wyścig coś sknoci. Myślę, że Leclerc stanie dzisiaj na podium po kursie @1.60. Leclerc wydaje się mocny siebie i auta. Tempo powinno być ok. Myślę, że będzie walczył dzisiaj o zwycięstwo, ale asekuracyjnie gram podium po kursie 1.6
Dorzucam do tego również Alonso Top10 po kursie 1.5. Alpine zawsze ma mocną niedziele. A jeżeli jeszcze będzie padać to tylko atut w kierunku Alonso

 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak na sucho bo ruszamy

Leclerc - Hamilton 2 ⛔
kurs 2 STS

Sainz - Russell 2✅
kurs 2,05 STS

Stawiam ze Merce beda wyzej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Nie ma co liczyć, że Ferrari co wyścig coś sknoci. Myślę, że Leclerc stanie dzisiaj na podium po kursie @1.60. Leclerc wydaje się mocny siebie i auta. Tempo powinno być ok. Myślę, że będzie walczył dzisiaj o zwycięstwo, ale asekuracyjnie gram podium po kursie 1.6
Dorzucam do tego również Alonso Top10 po kursie 1.5. Alpine zawsze ma mocną niedziele. A jeżeli jeszcze będzie padać to tylko atut w kierunku Alonso
W zasadzie to się z Tobą zgadzam ale Ferrari przekracza wszelkie granice (pit stop Saintza: " Gdzie jest ta opona !?") :LOL: i ten biedny klucz po którym przejechał Perez :cry::ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom