>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 Euro na start w Kasynie

J 0

juzwiakp

Użytkownik
Obrócić oznacza ze 20x musisz postawic ta sume ( ale nie jest rownoznaczne z tym ze musisz postawic na raz, przykład: 15 razy postawisz za 1 Euro zaliczasz tym samym 1X jeszcze takich 19 i ten wymóg masz zaliczony)
 
sedan 3

sedan

Użytkownik
Ponad 100$ (łącznie) poszło na czerwone :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: a tu same czarne :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:

 
banji 13

banji

Forum VIP
Buheheh, skąd ja to znam, to się nazywa przypadek :p Ja w innym kasynie miałem podobną sytuacje, tylko u mnie jeszcze wplatały się zera, a czerwone nie chciał paść kilka kolejek z rzędu, no i cała kaska poszła...... ale jak to mówią, łatwo przyszło, łatwo poszło ????

ps. zarejestrowałem się dzisiaj w tym kasynie, ale mi nie wysłali meila z linkiem aktywacyjnym, no to mysle, sie pomyliłem, i jeszcze raz próbuje, a tam tekścik że na mój adres meil już jest ktoś zarejestrowany i nie mogew zrobić tego drugi raz... ściemniacze ????

ps2. Promocja trwa do dnia dzisiajszego do godziny 23:59!!
 
M 0

metalyaro

Użytkownik
Siemka. Wie ktoś może gdzie to pisze ile razy juz sie postawilo ten bonus bo ja zabardzo angielskiego sie nie naumiałem ???? i jak sie to ewentualnie wypłaca?
Pomóżcie jeśli wiecie.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Buheheh, skąd ja to znam, to się nazywa przypadek :p Ja w innym kasynie miałem podobną sytuacje, tylko u mnie jeszcze wplatały się zera, a czerwone nie chciał paść kilka kolejek z rzędu, no i cała kaska poszła...... ale jak to mówią, łatwo przyszło, łatwo poszło ????

ps. zarejestrowałem się dzisiaj w tym kasynie, ale mi nie wysłali meila z linkiem aktywacyjnym, no to mysle, sie pomyliłem, i jeszcze raz próbuje, a tam tekścik że na mój adres meil już jest ktoś zarejestrowany i nie mogew zrobić tego drugi raz... ściemniacze ????

ps2. Promocja trwa do dnia dzisiajszego do godziny 23:59!!
Czyli nalezy domniemac, ze nie ma szans zeby wygrac?
Watpisz ze ruletna i nne gry losowe nie sa losowe tylko &quot;losowe&quot;???
Czyli wszytsko jest ustawione z gory jak niektore mecze pilkarsie??? ;)
 
banji 13

banji

Forum VIP
Buheheh, skąd ja to znam, to się nazywa przypadek :p Ja w innym kasynie miałem podobną sytuacje, tylko u mnie jeszcze wplatały się zera, a czerwone nie chciał paść kilka kolejek z rzędu, no i cała kaska poszła...... ale jak to mówią, łatwo przyszło, łatwo poszło ????

ps. zarejestrowałem się dzisiaj w tym kasynie, ale mi nie wysłali meila z linkiem aktywacyjnym, no to mysle, sie pomyliłem, i jeszcze raz próbuje, a tam tekścik że na mój adres meil już jest ktoś zarejestrowany i nie mogew zrobić tego drugi raz... ściemniacze ????

ps2. Promocja trwa do dnia dzisiajszego do godziny 23:59!!
Czyli nalezy domniemac, ze nie ma szans zeby wygrac?
Watpisz ze ruletna i nne gry losowe nie sa losowe tylko &quot;losowe&quot;???
Czyli wszytsko jest ustawione z gory jak niektore mecze pilkarsie??? ;)
Podobno co niekturzy wygrywali w tych kasynach, no ale ja jakoś miałem pecha :wink: zawsze dziwne &quot;zrządenie losu&quot; powodowało że nie mogłem wygrać. Moim zdaniem logarytmy tych programów (jeśli tak to się nazywa) napewno są zabezpieczane w jakiś sposób przed progresją , bo gdyby było inaczej za dużo te kasyna miały by do stracenia....Ale to oczywiście moje zdanie!
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Podobno co niekturzy wygrywali w tych kasynach, no ale ja jakoś miałem pecha Wink zawsze dziwne &quot;zrządenie losu&quot; powodowało że nie mogłem wygrać. Moim zdaniem logarytmy tych programów (jeśli tak to się nazywa) napewno są zabezpieczane w jakiś sposób przed progresją , bo gdyby było inaczej za dużo te kasyna miały by do stracenia....Ale to oczywiście moje zdanie!

Kazde kasyo ma blokade przed gra progresja

internetowe blokade w kodzie gry

prawdziwe ochrone ktora cie wyprosi za tak gre...
 
D 0

disemt

Użytkownik
Własnie obróciłem te 15 dolców na 100$, które dzisiaj wypłaciłem na konto w neteller. Zobaczymy czy dojdzie. Czekam narazie. Mam nadzeję, że wiarygodna firma ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja postanowiłem nocą trochę posiedzieć nad tym i natrzaskałem ponad 200$ w BlackJacka 8) , ale 50 $ już chyba straciłem bo dałem polecenie wypłaty na konto neteller ale zapomniałem wcześniej podać ID konta :roll:

Please be sure to submit your information via email to [email protected]

Tzn. co konkretnie mam napisać w tym mailu poza AccountID?
 
szary 0

szary

Użytkownik
Hehe ale jazda. Od momentu gdy wpisałem swoje pełne dane do profilu zacząłem seryjnie przegrywać... i teraz nie mam nic :zy3ou: 200$ poszło się paść na łąkę. Orientuje się ktoś czy przy wypłacie wymagają skanu dowodu tożsamości? Mam ochotę założyć drugie konto z innego IP.
 
Do góry Bottom