>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

14. kolejka Ligue1 [11.12 - 13.12.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-12-7 o 20.32.37.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
jerry04 1,3K

jerry04

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1, Olympique Marsylia - As Monaco
Godzina: 17:00
Spotkanie: Olympique Marsylia - As Monaco
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1,63
Bukmacher: forbet

Analiza:
Mecz, 14 kolejki, Ligue 1 (chociaż dla OM to dopiero 12 mecz).
Czwarty w tabeli Olympique Marsylia podejmuje piąte As Monaco.
Obie drużyny wydają się być w dobrej formie.

Na ostatnie 5 meczów w lidze francuskiej: OM wygrał wszystkie 5, bilans bramek 10-2; Monaco 4 zwycięstwa i 1 porażka, bilans bramek 13-5.

Jednak jeśli spojrzymy na mecze ligowe, OM u siebie i Monaco na wyjeździe nie wygląda to już tak kolorowo:OM (u siebie) 2 zwycięstwa - 2 remisy - 1 porażka, bilans bramek 8-6; Monaco (na wyjeździe) 1 zwycięstwo - 4 porażki, bilans bramek 6-10.

W ostatnich 10/10 przypadków kiedy OM było gospodarzem BTS był zaliczony.
Obie drużyny dużo strzelają i dużo tracą bramek. Dzieli je tylko 1 pkt w tabeli, zwycięstwo pozwoli zyskać przewagę nad bezpośrednim rywalem, dlatego myślę, że i jednym i drugim, będzie zależało na zwycięstwie w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1, Olympique Marsylia - As Monaco
Godzina: 17:00
Spotkanie: Olympique Marsylia - As Monaco
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1,63
Bukmacher: forbet

Analiza:
Mecz, 14 kolejki, Ligue 1 (chociaż dla OM to dopiero 12 mecz).
Czwarty w tabeli Olympique Marsylia podejmuje piąte As Monaco.
Obie drużyny wydają się być w dobrej formie.

Na ostatnie 5 meczów w lidze francuskiej: OM wygrał wszystkie 5, bilans bramek 10-2; Monaco 4 zwycięstwa i 1 porażka, bilans bramek 13-5.

Jednak jeśli spojrzymy na mecze ligowe, OM u siebie i Monaco na wyjeździe nie wygląda to już tak kolorowo:OM (u siebie) 2 zwycięstwa - 2 remisy - 1 porażka, bilans bramek 8-6; Monaco (na wyjeździe) 1 zwycięstwo - 4 porażki, bilans bramek 6-10.

W ostatnich 10/10 przypadków kiedy OM było gospodarzem BTS był zaliczony.
Obie drużyny dużo strzelają i dużo tracą bramek. Dzieli je tylko 1 pkt w tabeli, zwycięstwo pozwoli zyskać przewagę nad bezpośrednim rywalem, dlatego myślę, że i jednym i drugim, będzie zależało na zwycięstwie w tym meczu.

Nie neguje typu na wstępie, ale stwierdzenie, że OM dużo traci bramek zupełnie nie trafione. Mają najmniej straconych w lidze i nie grają wcale jakoś hura do przodu. Oglądałem ich kilka razy w tym sezonie. Moim zdaniem wygrają ten mecz 1:0 lub 2:1. Moim zdaniem inny typ jest warty rozwagi. Obie ekipy grają dość bezkompromisowo i kości trzeszczą i ja obstawiam

over 4,5 żółtych kartek w fortunie po 1,83

do tego dopisuje

over 3,5 żółtych w meczu Lens - Montpellier fortuna 1,49

obie ekipy łapią kartki dość regularnie w tym sezonie porównywalne ekipy często mocno overują kartkowo. Liga wygląda tak, że grają na 100%, a sędziowie są bardzo pierdołowaci za byle co sięgają po kartki.

Pozdro
 
jerry04 1,3K

jerry04

Użytkownik
Nie neguje typu na wstępie, ale stwierdzenie, że OM dużo traci bramek zupełnie nie trafione. Mają najmniej straconych w lidze i nie grają wcale jakoś hura do przodu. Oglądałem ich kilka razy w tym sezonie. Moim zdaniem wygrają ten mecz 1:0 lub 2:1. Moim zdaniem inny typ jest warty rozwagi. Obie ekipy grają dość bezkompromisowo i kości trzeszczą i ja obstawiam

over 4,5 żółtych kartek w fortunie po 1,83

do tego dopisuje

over 3,5 żółtych w meczu Lens - Montpellier fortuna 1,49

obie ekipy łapią kartki dość regularnie w tym sezonie porównywalne ekipy często mocno overują kartkowo. Liga wygląda tak, że grają na 100%, a sędziowie są bardzo pierdołowaci za byle co sięgają po kartki.

Pozdro
Masz rację, może stwierdzenie, dużo bramek było dosyć niefortunne. Chodziło mi o to, że stracili 6 bramek w 5 meczach i bts jest jak najbardziej do ugryzienia :)
 
jerry04 1,3K

jerry04

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1, Olympique Marsylia - As Monaco
Godzina: 17:00
Spotkanie: Olympique Marsylia - As Monaco
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1,63
Bukmacher: forbet

Analiza:
Mecz, 14 kolejki, Ligue 1 (chociaż dla OM to dopiero 12 mecz).
Czwarty w tabeli Olympique Marsylia podejmuje piąte As Monaco.
Obie drużyny wydają się być w dobrej formie.

Na ostatnie 5 meczów w lidze francuskiej: OM wygrał wszystkie 5, bilans bramek 10-2; Monaco 4 zwycięstwa i 1 porażka, bilans bramek 13-5.

Jednak jeśli spojrzymy na mecze ligowe, OM u siebie i Monaco na wyjeździe nie wygląda to już tak kolorowo:OM (u siebie) 2 zwycięstwa - 2 remisy - 1 porażka, bilans bramek 8-6; Monaco (na wyjeździe) 1 zwycięstwo - 4 porażki, bilans bramek 6-10.

W ostatnich 10/10 przypadków kiedy OM było gospodarzem BTS był zaliczony.
Obie drużyny dużo strzelają i dużo tracą bramek. Dzieli je tylko 1 pkt w tabeli, zwycięstwo pozwoli zyskać przewagę nad bezpośrednim rywalem, dlatego myślę, że i jednym i drugim, będzie zależało na zwycięstwie w tym meczu.

 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Świetne widowisko zapowiada się na Parc des Princes, gdzie paryżanie podejmują zespół z Lyonu. Oba zespoły mega overowe pod kątem zarówno bramek jak i rzutów rożnych. Faworytem oczywiście jest zespół Neymara i spółki, lecz Lyon myślę że będzie potrafił się skutecznie odgryźć. Jak dla mnie będzie to szalony mecz z masą sytuacji z obu stron, po stronie Paryża będzie rządzić Neymar, Mbappe i Di Maria, po drugiej stronie Depay, Ekambi czy Dembele. Ponadto to mecz na szczycie więc nerwów i emocji nie zabraknie, do tego mecz sędziuje Pan Bastien, który za bardzo się nie patyczkuje. W tym sezonie w dwóch meczach LM 13 kartek i w 7 meczach L1, 29 żółtych, 2 czerwone i 3 karne. Oj będzie się działo. Generalnie uważam że PSG wygra to spotkanie, stąd też mój główny typ:
PSG (-1 AH) @1,80 Fortuna 8/10
PSG (-1,5) @ 2,31 Fortuna 6/10
Lyon over 3,5 RR @ 1,71 Fortuna 7/10
PSG wygra + BTTS @ 2,38 Fortuna 5/10
Over 4,5 ŻK @ 1,83 Fortuna 5/10
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
PSG - Lyon
Typ: over 10,5 RR @ 2.20
Betsson

Analiza:

Mecz kolejki w lidze francuskiej. Bardzo istotne spotkanie we Francji. W tym sezonie na tym etapie są bardzo małe różnice punktowe między PSG, Lyon, Lillie, Marsylia, a nawet Montepellier. Jest taka możliwość, że kto wygra awansuje na pierwsze miejsce w tabeli. Mecze między PSG, a Lyonem często przynosiły dużo bramek, rzutów rożnych i kartek. Myśle, że i tym razem zobaczymy mecz pełen walki, emocji i wspaniałych akcji.

Średnia w lidze:
Lyon 6,6 RR/mecz
PSG 5,5 RR/mecz

Przedstawiam statystyki z ostatnich 9 meczy tzn. od 2017 roku:

DataWynikSuma rzutów rożnych
31.07.20PSGLyon1 : 0
(0 : 0)
12
04.03.20LyonPSG1 : 513
09.02.20PSGLyon4 : 29
22.09.19LyonPSG0 : 113
03.02.19LyonPSG2 : 114
07.10.18PSGLyon5 : 012
21.01.18LyonPSG2 : 110
17.09.17PSGLyon2 : 013
19.03.17PSGLyon2 : 118

Jak widać na powyższym załączniku, liczba rzutów rożnych często jest dwucyfrowa. W 7/9 meczy została pokryta linia 10 rożnych. Czyli taki typ jaki ja dzisiaj zaproponowałem. Gram odważniej bo obie drużyny w optymalnych składach i formie.

Dorzucam:
Lyon over 3,5 RR @ 1.73
over 4,5 żk @ 1.72
Unibet
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom