>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka LaLiga (8.11 - 10.11.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-11-5 o 10.18.54.png

Nie masz konta w STS, nic straconego - załóż je wchodząc na sts.pl lub klikając w baner i odbierz 1660 PLN
Repka_Paczka_baner_w_FORUMBUK-1000x150-English.jpg
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Osasuna - Barcelona
Typ 2 @ 1.60 // STS

Jedno z trzech wtorkowych pojedynków w hiszpańskiej LaLidze będzie to potyczka pomiędzy Osasuną, a Barceloną. Obie drużyny znajdują się górnej części tabeli, ale jak dla mnie faworytem są przyjezdni.

Wyniki gospodarzy mogą nieco zaskakiwać, bo dosyć regularnie punktują. Lecz trzeba powiedzieć, że w tych starciach mieli więcej szczęścia niż dobrej gry. W ostatnich starciu pokonali Celtę 2-1, ale w każdym elemencie byli zdecydowanie słabsi. I spodziewam się, że również podczas dzisiejszego pojedynku będą nastawieni na defensywę, a swoich szans jedynie będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry, jak to zresztą miało miejsce w minionych tygodniach.

Barca trzeba powiedzieć, że w starciach z niżej notowanymi rywalami nie ma żadnych problemów z punktowaniem. Jednak nie raz mieli problemy z skutecznością. Jak zresztą w ostatnim starciu z Almerią, gdzie przez całe spotkanie piłkarze Dumy Katalonii stworzyli, aż dwadzieścia siedem sytuacji bramkowych. A na pewno mają przecież kim straszyć rywali, bo zagrają od początku Lewy, Dembele, Pedri, de Jong, czy Torres.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +562
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Osasuna - Barcelona
Typ: Lewandowski strzeli minimum 2 bramki
Kurs: 4.40
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Polecam wszystkim ten typ, gdyż uważam że szanse na jego wejście są znacznie wyższe niż wskazuje na to kurs.
Przed Barcelona jest szansa na odskoczenie Realowi na kilka punktów, co w tym sezonie im się chyba jeszcze nie udało o ile dobrze pamiętam. Barcelona wyjdzie mocno naładowana na ten mecz i mimo tego, że Osasuna w tym sezonie nie gra źle i traci mało bramek, to myślę że Barcelona kilka bramek im wpakuje.
A kto ma strzelać jak nie Lewandowski. Jest królem strzelców ligi hiszpańskiej i to niekwestionowanym, z przewagą 5 bramek nad drugim Iglesiasem. Uważam, że Robert też będzie miał swoją dodatkowa motywację w tym meczu. Z pilznem nie grał, z Almeria bramki nie strzelił i zmarnował karnego. Rzadko mu się to zdarza. Jego ambicja jest bardzo duża i myślę, że dziś bedzie chciał się zrehabilitować za ostatni mecz. Jest głodny bramek, ma pociąg do strzelania ich i uważam że 2 bramki są znacznie bardziej możliwe niż wskazuje na to kurs.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Osasuna - Barcelona
Typ: Lewandowski strzeli bramkę i zanotuje asystę
@3.50 Fortuna

Wydaje się, że Barcelona, która oto właśnie ma ogromne szanse na zakończenie roku kalendarzowego z tytułem lidera La Liga, nie zaprzepaści takiej sposobności. Real pogubił punkty w spotkaniu przeciwko Vallecano i Katalończycy myślę, że ten fakt wykorzystają ze zdwojoną siłą. Warto wspomnieć, że odpadnięcie z rozgrywek Ligi Mistrzów spowoduje, że będą mogli skupić się bardziej na lidze, niż będzie to miało miejsce w przypadku Realu. Mogę się mylić, ale sądzę, że na Ligę Europy Barca nie będzie angażowała wszystkich sił. Dzisiejszy przeciwnik Barcelony całkiem solidnie prezentuje się w tym sezonie. Dość powiedzieć, że plasują się na piątym miejscu i stracili zaledwie 12 goli w 13 spotkaniach. Trzeba jednak oddać, że nie mieli jeszcze w tym sezonie przeciwnika pokroju Barcy. Poza jednym wyjątkiem - grali z Realem, i fartownie zremisowali 1:1. Wynik z pewnością byłby wyższy na korzyść Królewskich, ale jedna bramka została nieuznana (z powodu spalonego), a w dodatku nie trafili z rzutu karnego. Barcelona myślę, że mocno współczynnik straconych bramek dla Osasuny podkręci. Spodziewam się 2-4 goli po stronie Dumy Katalonii. A skoro Lewy jest głównym autorem goli, to typuję, że zaliczy jednego gola, oraz że z jego podania padnie jakikolwiek inny gol.
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Osasuna - Barcelona
Typ over 9.5 rzuty różne oraz over 4.5 żółte kartki
Ako 3.57 fortuna

Uważam, że będzie to bardzo ciężki mecz dla Barcelony. Goście w ostatnich kolejkach nieco zwolnili. Zauważalny jest brak Roberta na boisku.... celowo użyłem tego słowa bo kapitan naszej kadry sprawia wrażenie przemęczonego i nieco nieobecnego na boisku. Na dzisiaj proponuję takie kombo... korki nabija Barca masowo, dzisiaj spodziewam się również aktywności że strony miejscowych, którzy lubią się postawić mocniejszy ekipom. Dokładam kartki. Historia pokazuje że w meczach w których Barcelonie nieszlo było gorąco. Dzisiaj spodziewam się właśnie takiego scenariusza... trochę walenia głową w mur gości i z każdą minuta podnoszenia temperatury spotkania. Pamiętajmy że z Barcelony do Pampeluny nie jest daleko... może to nie derby ale mecz z pewnością o podniesionym prestiżu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Sevilla vs San Sebastian
Typ x2
Espanyol vs Villareal
Typ over 1.5 bramek w meczu
Ako 2.18 fortuna


Miejscowi są w ogromnym kryzysie. Nowa miotła w postaci trenera Sampoliego nie przyniosła efektu. Nie mam dobrego zdania o Argentyńczyku... dla mnie osobiście to głupek i pajac. No ale... Z kolei do San Sebastian wraca Dawid Silva. To świetna wiadomość bo Hiszpan pomimo swojego wieku ma ogromny wpływ na poczynania zespołu. Uważam że goście są zdecydowanie lepiej poukładana Ekipa i będą wstanie wywieść remis.

W drugim meczu idę w kierunku bramek. Gospodarze nie zmienili swojego oblicza... nieźle z przodu i fatalnie w tyłach. Z kolei Villareal po zmianie trenera nie może znaleźć rytmu. Niby stwarzają okazję ale nic nie może wpaść. Licząc LE to w ostatnich 6 meczach na obcym terenie trafili raptem raz. Dzisiaj licze na rozwiązanie worka.
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Vallacano - Celta
Typ 1 @ 2.24 // STS
Typ 1 DNB @ 1.60 // STS
Typ 1x @ 1.39 // STS

Rayo do spotkania z Celtą przystąpi na pewno w bardzo dobrych nastrojach, bo wygrali trzy ostatnie mecze w tym Real Madryt. Gra tego zespołu na pewno może się podobać, a także gospodarze widać prezentują dobrą dyspozycję, a w szczególności na własnym obiekcie.

Celta "szoruje" po dnie i nic tak naprawdę nie zapowiada ich poprawy. Na pewno trudno myśleć jest o wygrywaniu spotkań, jak defensywa jest "dziurawa jak ser szwajcarski". Obecnie od tego zespołu jedynie Elche (ostatnia ekipa LaLigi) straciła więcej bramek! Na przestrzeni ostatnich spotkań bramki temu zespołowi strzelały, m.in. takie ekipy, jak Alemeria, Getafe, czy Valladolid!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +732
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
cybul100 też myślałem żeby zagrać w kierunku Rayo kurs zachęca, jako że ubiegłeś mnie z typem ja proponuje gole w tym meczu.
Czysto statystycznie : Rayo u siebie linia over 2,5 4/2 mecze , Celta na wyjeździe też 4/2 i 15 straconych bramek i tylko 4 strzelone.
Myślę że można spróbować over w tym meczu jest mniej więcej taki sam kurs jak win gospodarzy.
over 2,5 - 2,2 goplusbet
over 2 - 1,67 goplusbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +619
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Real Madryt - Cadiz
Typ Real -1.5 @ 1.50 //STS

Jedno z czwartkowych pojedynków w hiszpańskiej LaLidze będzie to rywalizacja pomiędzy Realem Madryt z Cadiz. Faworyt tego meczu jest tylko jeden, oczywiście są nim gospodarze i tylko kwestia wygranej jest sprawą otwartą.

Real po dwóch meczach w LaLaLidze bez zwycięstwa na pewno liczy na zwycięstwo. Pomimo, że Królewscy byli lepszym zespołem od Girony oraz Vallacano nie potrafili tego potwierdzić strzelonymi golami!

Dzisiaj czeka ich idealny rywal na przełamanie, bo Cadiz pomimo, że w dwóch ostatnich meczach punktowali to pod każdym względem odstają od rywali.

Owszem w składzie gospodarzy znowu zabraknie Benzemy, lecz w dalszym ciągu ta ekipa ma niezywkle mocnych piłkarzy ofensywnych, jak m.in. Vinicus, Valverde, czy też Rodrygo.
 
Ostatnia edycja:
N 332,5K

niewierny-janek

Użytkownik
Real Madryt - Cadiz
Typ Real -1.5 @ 1.50 //STS

Jedno z czwartkowych pojedynków w hiszpańskiej LaLidze będzie to rywalizacja pomiędzy Realem Madryt z Cadiz. Faworyt tego meczu jest tylko jeden, oczywiście są nim gospodarze i tylko kwestia wygranej jest sprawą otwartą.

Real po dwóch meczach w LaLaLidze bez zwycięstwa na pewno liczy na zwycięstwo. Pomimo, że Królewscy byli lepszym zespołem od Girony oraz Vallacano nie potrafili tego potwierdzić strzelonymi golami!

Dzisiaj czeka ich idealny rywal na przełamanie, bo Cadiz pomimo, że w dwóch ostatnich meczach punktowali to pod każdym względem odstają od rywali.

Owszem w składzie gospodarzy znowu zabraknie Benzemy, lecz w dalszym ciągu ta ekipa ma niezywkle mocnych piłkarzy ofensywnych, jak m.in. Vinicus, Valverde, czy też Rodrygo.
Zauważyłem, że zazwyczaj twoje analiz opierają się o stawianie na faworytów. Takie analizy można rozbić o kant d...

Najprościej jest wybrać sobie mecz faworyta i napisać, że kwestią jest jak wysoko wygrają. Oglądałem mecz z Rayo, i wcale nie powiedział bym, że Real był drużyną lepszą. Wręcz przeciwnie, Rayo zagrało dobry mecz i zasłużenie wygrali.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Valencia - Betis
Typ: Betis strzeli powyżej 1.5 gola
@3.30 Fortuna

Valencia nie wygrała żadnego spośród swoich ostatnich pięciu spotkań, a ponieśli porażkę choćby z Mallorcą czy raptem zremisowali ze słabiutkim Elche (który przez 14 kolejek wywalczył zaledwie cztery punkty w lidze). Sam Edinson Cavani to za mało. Wydaje się, że taka forma nie wystarczy na Betis, który z kolei odnotowuje dobrą passę, i nie licząc jednej porażki z Atletico Madryt to od 10 spotkań nie przegrał meczu. Zakończyli też bardzo pomyślnie rozgrywki w ramach Ligi Europy. A w tabeli La Liga mają duże szanse wyjść dziś na trzecie miejsce. Myślę, że nie odpuszczą dzisiaj spotkania, a raczej, że gładko przyjdzie im zwycięstwo. W maju na wyjeździe wygrali z Valencią 0:3. W październiku rok temu u siebie - 4:1. Spodziewam się, że i dzisiaj wpadną dwie bramki po stronie rozpędzonych gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +732
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Zauważyłem, że zazwyczaj twoje analiz opierają się o stawianie na faworytów. Takie analizy można rozbić o kant d...

Najprościej jest wybrać sobie mecz faworyta i napisać, że kwestią jest jak wysoko wygrają. Oglądałem mecz z Rayo, i wcale nie powiedział bym, że Real był drużyną lepszą. Wręcz przeciwnie, Rayo zagrało dobry mecz i zasłużenie wygrali.
A ja zauważyłem np jeśli chodzi o Real, po gorszym meczu piłkarze zaczynają trawę gryźć. Po przegranej z Lipsk notabene 3:2 jak z Rayo wygrana z Celtic 5:0. Lipsk grał wtedy o umocnienie się na drugiej pozycji. Rayo gra naprawdę nieźle i pokazali to. Zaś Real myślał że pójdzie łatwo i to ich zgubiło. A cadiz moim skromnym zdaniem to nie Rayo, jak dla mnie kandydat do spadku. Myślę że gość dobrze wytypował, jednakże prawdą jest że szuka faworytów. Mógł napisać coś więcej. Problemem Madrytu jest ostatnio brak dla etatowych graczy godnych zastępców, w przypadku gorszego meczu np. Viniego czy Rodrygo. Błąd popełniono że sprzedano napastników i zostawiono Mariano a nie zakupiono kogoś na zastępcę dla Benzemy. Dziś też widzę ten sam skład co na na Rayo. Jednak jak już wspomniałem chęć przy swojej publice naprawienia sytuacji i jakość rywala pozwala mi sądzić że może być jak z Celtic.
Post automatycznie złączony:

A jeszcze co do gości wypadło im trzech podstawowych obrońców i jeden rezerwowy.

Do tego chociaż w sumie niewiem czy ten narcyz powołał już zawodników na mundial, Asensio ma ostatnia szansę by zostać powołanym
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom