Gent vs Anderlecht over 2.5, 1.79 Canbet 3/10
![White heavy check mark :white_check_mark: ✅](https://cdn.jsdelivr.net/gh/joypixels/emoji-assets@5.0/png/64/2705.png)
1:2, a jakżeby inaczej ????
Kontynuuję typowanie na overki w meczach szlagierowych z udziałem Anderlechtu. Gospodarze jak to
witek_k często wspominał w tym sezonie grają wiee spotkań i to nie jest drużyna na tyle przyzwyczajona do takiego, ciągłego wysiłku jak Anderlecht. Gospodarze w ostatnim czasie mieli ciężkie spotkania: Mechelen 3:1 oraz z Cercle w Brugii, który także wygrali po rzucie karnym. Niestety gra drużyny z Gandawy nie wygląda już tak dobrze jak na początku. Na szlagiery są zmobilizowani i nie wątpię że postarają się dzisiaj o bramkę czy dwie, ale o wygraną na pewno będzie ciężko. Goście po tym jak odpadli z pucharu Belgii walczą już tylko o dwa trofea:
LE i o triumf w Jupiler Pro League. Ariel Jacobs musi wygrywać teraz wszystko, ponieważ w lidze zajmują 3. miejsce wraz z Gentem mają po 28 punktów, ale och dzisiejsi rywale są wyżej sklasyfikowani. Genk ma aż 5 punktów przewagi, dlatego też Fiołki będą walczyć o każde 3 punkty. W dodatku drużyna z Brukseli dzisiaj zagra w najsilniejszym składzie :!: Jedynym brakiem jest Rnić, ale z taką kadrą mogą go zastąpić. DO drużyny wracają takie ważne postacie jak: Biglia czy Legear. Liczę dzisiaj na ich bardzo skuteczną grę i sportową złość po głupiej porażce w pucharze. H2h po 'naszej' stroeni. Ostatnie 6 spotkań pomiędzy obiema ekipami to aż 5 overów i dzisiaj nie widzę innego wyniku jak overek i do tego może nawet zwycięstwo gości.
Kadra gości:
adibanga, Barrios, Bernárdez, Biglia, Chavarria, Cordier, De Sutter, Diandy, Gillet, Juhasz, Kabananga, Kanu, Kljestan, Kouyate, Lecjaks, Legear, Lukaku, Mazuch, Polak, Proto, Schollen, Suarez.