>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

13. kolejka Serie A [4.11 - 6.11.2022]

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Udinese - Lecce
Typ under 2.5 @ 1.92 // Fortuna
Typ 1 @ 1.60 // Fortuna

Faworyt tego spotkania trzeba powiedzieć, że jest im tylko jeden. Oczywiście jest im ekipa Udinese. Jednak trzeba zaznaczyć, że gospodarze mają swoje problemy. Po udanym dla siebie początku sezonu w ostatnim czasie wpadli w dołek. Nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich spotkań!

Lecce od początku zmagań spisuje się fatalnie, zaledwie osiem punktów w siedemnastu starciach jest tego najlepszego dowodem. Z pewnością przyjezdni będą tutaj nastawieni na defensywę, bo dla nich nawet jeden punkt w takim meczu będzie dużym sukcesem. Dodać trzeba, że ofensywa Lecce spisuje się bardzo słabo, ponieważ jedynie drużyna Sampdorii do tej pory strzeliła mniej bramek.

Reasumując, Udinese jest faworytem tego spotkania. Jednak, jak nawet wygrywają te starcie to nie spodziewam się wysokiego zwycięstwa z ich strony.
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Monza - Verona 06.11.2022, 15:00 (2:0)
Zacznę od tego, że oba zespoły są bardzo słabe w defensywie, a dokładając do tego absencje podstawowych obrońców, Mariego w Monzie i Hiena w Veronie, oraz Ceccheriniego i Dawidowicza, pozwala mi optymistycznie zerkać w stronę gry na over goli. Verona traci średnio dwa gole na mecz, Monza 1,75 gola na mecz.

3FAB7FBB-F8F1-4740-9104-714F36575FA6.jpeg
Moje typy na to spotkanie:

Over 2,5 gola @1.90 fortuna
Obie gol @1.75 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +446
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
63D93AC7-E6B2-4376-88BA-1C02100636A7.jpeg
Ako: 4.12 @superbet

Ja dwa kupony spróbuje dla lepszego sledzenia w weekend. Empoli Sassuolo to moze nie derby, ale bardzo duzo kartek pada w ich spotkaniach, do tego arbier ze srednia w tym roku co prawda tylko z serie b ale ponad 6 kartek na mecz. Roznych masa pada podczas meczow tych druzyn, a dwa gole tez powinny byc. Szkoda, ze ten kapitany francuz sie wykartkowal, ale jest Fratessi czy Lopez, do tego Destro u gospodarzy. Bedzie mecz walki z wieloma okazjami.
Bologna nabija mase roznych, tam Barrow czy Orsolinii biegaja az milo, do tego podlacza sie Austriak, ktory przyszedl z popularnych Wiešniaków. Widac reke Thiago Motty i ta gra wyglada fajnie. Co do kartek to ich ostatnie spotkania to bardzo overowe, wiemy jak potrafi „wybuchnac” pitbull Medel, albo Ci boczni obroncy zapedzajacy sie pod pole karne przeciwnikow z faulami taktycznymi. Do tego twardo grajaca druzyna Ivana Jurica. Monza i Werona- tu juz zostalo napisane nie bedzie lacznie 4 podstawowych obroncow, wiec gole powinny jakies byc ogolnie. Po 2 rozne powinno tez byc, Depaoli uwielbia sie podlaczac i Verona bije tych roznych, a gospodarze u siebie- no nie wyobrazam sobie zeby 2 rzutów roznych nie mieli. Kartki na luzaku wedlug mnie.

E9B9F851-BBFB-4083-BD91-B0ED2B191D50.jpeg
Ako: 5.00 E efortuna

Empoli Sassuolo opisane, ale wezme to tez za drobne bo gole lubia padac w meczach Sassuolo. Nie bedzie kapitalnego Kvary, ale po 3 rozne w kazdej polowie moga pasc, do tego watpie, ze Napoli przegra z Atalanta bez Muriela i DeRoona. Jest Osimeh, Zielu, Lobotka czy Anguisa. Monza i Hellas opisane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +712
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Salernitana - Cremonese
Typ 1 @ 2.15 // Fortuna
Typ 1 DNB @ 1.60 // Fortuna
Typ 1x @ 1.36 // Fortuna

Stawiam tutaj na gospodarze. Przede wszystkim temu, że zagrali w ostatnim starciu bardzo dobrze i to z wymagającym rywalem, jakim było Lazio, gdzie to piłkarze Salernitany wygrali, aż 3-1. Wcześniej do tego dołożyli również skromne zwycięstwo z Spezią.

Dzisiaj mają idealną rywala na to, żeby dopisać komplet punktów do swojego konta. Po pierwsze ekipa Cremonese od początku sezonu odstaje od resztki stawki. Fakt, że nie wygrali żadnego z dwunastu spotkań w Serie A jest tego najlepszym dowodem. Owszem przed tygodniem zremisowali z Udinese, ale ten zespół po udanym dla siebie początku sezonu zdecydowanie obniżył loty.

Kolejny problem zespołu Cremonese jest to zarówno gra w ofensywie, ale i defensywie. Jedynie ekipa Sampdorii ma mniej bramek od nich strzelonych, a do tego tracą ogromną ilość bramek. Zespół z Verony ma ich tylko więcej!

Reasumując, ostatnie wyniki, większa pewność siebie, ale i też doświadczenie na boiskach Serie A przemawiają za gospodarzami, którzy według mnie powinni zdobyć tutaj spokojnie trzy punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Również dziś idę delikatnie w stronę Salernitany. Do powyższej analizy dodam, że goście dziś zagrają bez wciąż kontuzjowanego bramkarza Radu, Dessresa i Bianchettiego. Salernitana z remisem i over 1,5 gola @1,54 fortuna

Do tego dokładam gol Juventusu w domowym starciu z Interem. Biorąc pod uwagę, że wraca Di Maria, oraz powoli zaczyna grać po prawie rocznej przerwie Chiesa. Do tego H2H, oraz ostatnie mecze Interu zachęcają do gry na gol Juve.

11.png

22.png

Juventus over 0,5 gola @1,34 fortuna
AKO: 2,06
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +512
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Monza - Verona
Typ:
Superbets( zakład łączony ) powyżej 3.5 gola w meczu i powyżej 4.5 kartek w meczu
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Jesli chodzi o linię kartek to o nią jestem stosunkowo spokojny, bo te kartki powinny się pojawiać . Sędzia a miarę overovy. Obie drużyny są na dole tabeli , obie kartek łapią sporo. Monza 17 kartek w 5 ostatnich ligowych meczach . Verona również 17 kartek ostatnie 5 meczy. Więc no myślę że z kartkami nie będzie problemu.
Pzejdźmy do bramek . Obie drużyny stracą bramek sporo i są w czołówce jeśli chodzi o liczbę straconych bramek. Jest to dosyć ważny mecz dla obu drużyn . Można wygrywając oddali się od strefy spadkowej, a Verona przy zwycięstwie może opuścić ostatnie miejsce . Myślę, że nikt tutaj bramki murował nie będzie i zobaczymy dosyć otwarte widowisko z wieloma bramkami. Coś jak dziś mecz we Francji Strasbourga z Ajjacio gdzie też grały 2 ekipy z dołu tabeli i mieliśmy bardzo dużo bramek . Kartek też nie brakowało. Szkoda że dziś nie poszedłem w takim kierunku bo siadłoby ale wybrałem większy over kartkowy. Więc na jutro próbuje zagrać właśnie coś takiego .
 
N 339,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Lazio - Roma
over 5,5 kartek @1,47
over 6,5 kartek @1,98
over 25,5 fauli @1,75
Unibet


W Italii derby Wiecznego Miasta! Za powyższymi typami jest sporo argumentów skłaniających do zagrania. Mecz derbowy - a to zawsze dodatkowy smaczek by nie odstawiać nogi i grać twardo, tutaj nikt nie odpuści. Sąsiedztwo w tabeli i walka o LM - obie ekipy sąsiadują w tabeli i zajmują odpowiednio 5. i 4. miejsce w Serie A, dzieli ich zaledwie 1 pkt, więc po meczu mogą zamienić się miejscami. Osoba sędziego - Pan Orsato w tym sezonie nie pokazuje jakoś specjalnie dużo kartek, ale często to zależy od rangi prowadzonego spotkania, nie lubi natomiast dyskusji i za nie często pokazuje kartki, w tym meczu powinien mieć do tego okazje. Historia Derbów - w ostatnich 5 meczach derbowych mieliśmy 5, 5, 5, 9(sędziował Orsato) i 6 kartek. Fauli też było sporo: 28, 25, 16, 31(sędziował Orsato) i 23 faule. Statystyczne obie ekipy faulują mało, Lazio 8,67 na mecz i w tym 7,71 faulu na mecz w meczach domowych, Roma średnio fauluje nieco częściej - 11,33 na mecz i 12 razy na mecz na wyjazdach. Lazio jednak często w tym sezonie miało mecze pod kontrolą, pod uwagę dlatego wziąłem starcie gdy grali z kimś silnym lub mieli nóż na gardle - porażka z Napoli i 26 fauli, porażka z Feyenoordem i odpadniecie z LE, 30 fauli, w tym 16 Lazio i 9 kartek Lazio w tym 1 czerwona za 2 żółte. To dodatkowy smaczek na zmazanie plamy po spadku do LK co myślę jest porażką dla Biancocelesti. Roma podobnie, rzutem na taśmie awansowali do fazy pucharowej LE po wygranej w ostatniej kolejce z Ludogorets ( 3 karti Romy i 19 fauli), porażka z Napoli (3 kartki i 14 fauli), wygrana z Interem (3 kartki i 14 fauli).
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Bologna - Torino
Typ BTTS @ 1.90 // Fortuna
Typ over 1.5 2 1.42 // STS
Typ powyżej 2 bramek @ 1.70 // Fortuna


Pierwsze niedzielne spotkanie w rozgrywkach włoskiej Serie A będzie to konfrontacja na Stadio Renato Dall'Ara, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Bologny i Torino.

Wspomniane zespoły do dzisiejszej rywalizacji przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, bo w ostatnich dwóch starciach zdobywały komplet punktów. Gospodarze ograli kolejno Lecce i Monzę, zaś przyjezdni Udinese oraz Milan. Bardziej wymagających rywali mieli niewątpliwie piłkarze z Turynu i oni od początku sezonu lepiej radzą od ekipy Bologny.

Jednak atutem gospodarzy na pewno jest gra na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie regularnie punktują. Mało tego w czterech z pięciu ostatnich starć zdobywali minimum po jednej bramce. Dla przeciwieństwa ekipa Torino lepsze rezultaty notuje w delegacjach niż na własnym obiekcie!

Patrząc na linie ofensywną to gospodarze w swoich szeregach mają wicelidera strzelców Serie A, a dokładnie Asnautovića, który ma już siedem trafień na swoim koncie. W szeregach przyjezdnych takiego piłkarza nie ma, ale niewątpliwie groźni od początku sezonu są Vlasic, Miranchuk i Sanabria.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom