>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Ekstraligi - 17 lipca

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP


Plan na XIII kolejkę CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi:
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń godz. 17:00

PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno godz. 18:00

Włókniarz Częstochowa - Caelum Stal Gorzów godz. 19:00
Falubaz Zielona Góra - Tauron Azoty Tarnów godz. 19:30
Tabela po XII kolejkach:


Przypomnienie rezultatów z II kolejki, czyli pierwszych meczy niedzielnych par:


Ledwo DPŚ się skończyło, a tu już nasza liga wkracza w decydującą fazę. Typujemy, zarabiamy i wygrywamy - czyli dyskusję czas zacząć!
 
mishu81 0

mishu81

Użytkownik
Hmm jak TVP Sport planuje pokazać dwa mecze jednocześnie??? No chyba że planują transmisje łączoną jeden bieg z każdego meczu na przemian ...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Hmm jak TVP Sport planuje pokazać dwa mecze jednocześnie??? No chyba że planują transmisje łączoną jeden bieg z każdego meczu na przemian ...
Tak też planują.
Ciężkie mecze dziś do typowania poza Falubazem, który spokojnie powinien wygrać, ale przy wysokim handicapie śmiało można będzie postawić na gości, bo jako pierwszy mecz Tarnów u siebie przegrał to wiadomo Falubaz tylko wygrana i bonus mają...
Ogólnie to nie wiadomo jak traktować wczorajsze zawody do dzisiejszych meczy. Np. Leszno miało wczoraj 3 najważniejszych żużlowców ze swoje składu w finale DPŚ, po stronie Rzeszowa tylko Crump, który u siebie jednak jeździ świetnie, pozostali odpoczywali.
Gorzów podobnie ma, podczas gdy z Włókniarza nikt nie startował i chyba jest to mecz, w którym może być niespodzianka w postaci wygranej gospodarzy, z drugiej strony punkt bonusowy nie jest pewny dla Gorzowa, szykuje się dobry meczyk, szkoda, że nie na żywo.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Trzeba jeszcze czekać na ofertę (Tobet) ale już wstępie sobie w notesie zapisałem co warto grać. I tak uważam,że warto postawić na wygraną Częstochowy w pojedynku z Gorzowem.Gospodarze u siebie sa mocni po drugie pojadą na świeżości natomiast Gorzowianie wczoraj mieli finał DPŚ(Gollob,Nicki Pedersen i Iversen).Myślę,że może to też w jakims stopniu może się przyczynić do wygranej gospodarzy.
We Wrocławiu Sparta podejmie Anioły z Torunia.Ten mecz według mnie będzie bardzo wyrównany i ostateczne rozstrzygnięcia padną w biegach nominowanych.Ze strony Torunia liczę na to że Holta po przerwie pojedzie bardzo dobrze to samo Sullivan i Miedziński. Holder jest w wysokiej formie więc też pewnie z 10 oczek przywiezie. Gospodarze to napewno Maciek Janowski,Piotrek Świderski no i właśnie ciekawe jak się spiszą K.Bjerre i Jędrzejak bo oni miewają mecze bdb ale też słabe. Jednak ja liczę że będzie jakiś dodatni handicap na Toruń i to zagram.
W Rzeszowie widzę wygraną Marmy w starciu z Lesznem. Hampel i Batchelor to za mało na silną ekipę Rzeszowska na własnym torze.Kołodziej,Skórnicki,Kennett nie będa w stanie powalczyć z Lee Richardsonem,Bomberem Harrisem czy też Okoniewskim bo Crumpowi zagrozić może tylko Hampel.
Zielona Góra - Tarnów to liczę na handi w granicach +15 na tarnów i wtedy to zagram bo jakoś nie wydaje mi się aby Falubaz cisnął na maksa ten mecz.

Teraz pozostaje czekać na oferte i wtedy coś zagrać.
Pozdrawiam RADULA
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jednak ja liczę że będzie jakiś dodatni handicap na Toruń i to zagram.
Pozdrawiam RADULA
Nie masz co liczyć na takie coś, faworytem jest Toruń i na nich jest ujemny ( naziemne buki + betgun ). Dla tego jeżeli już to szukać chyba typu na handicap na Betard który będzie walczył o play-off.
Dziś chyba największy pewniak zapowiada się Rzeszów, jak wygrają mają pewne 5 miejsce i play-off. Możliwe, że Falubaz tak przekręci, że zajmie 2 miejsce i obie ekipy spotkają się w półfinale, a co to oznacza mieliśmy nie dawno przykład... Kurs pewnie ok. 1.35-50 powinien być więc do jakiegoś dubla w sam raz.
Ja też czekam na ofertę Tobetu właśnie... coś dziś się ociągają.
EDIT: Powoli pojawia się oferta z Tobet. Ja już widzę dobry dubel:
Rzeszów + Częstochowa +4,5pkt , 1.45 i 1.65 = 2.39 , ale jeszcze poczekamy do oferty na żużlowców...
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
RADULA - mam dokładnie takie same przemyślenia.

Leszno przegra z Rzeszowem. Myślę, że nawet można dać tutaj ujemne handi. Przykro mi to pisać, bo jestem oddanym kibicem Byków, ale najzwyczajniej w świecie nie ma kto jechać. Skóra i Kennett nie powalczą nawet z Lampartem. Hampel, Batchelor i Kołodziej postarają się ciągnąć wynik. O ile o postawę dwóch pierwszych jestem w miarę spokojny, to już Janek nie wygląda tak pewnie. W Rzeszowie bezbłędny jest Crump, do tego w niezłej formie ostatnio Richardsson i Harris, solidny junior, startowiec Okoń i nieobliczalny na rzeszowskim owalu Kuciapa. Stawiam 50-40 (niestety ???? )

Toruń jest faworytem we Wrocławiu, ale moim zdaniem Sparta zwycięży. Wraca do składu Schields, który jest chyba pewniejszy niż młodszy Bjerre. Janowski powinien być sporym atutem jadąc z rezerwy. Wrocław musi zwyciężyć chociaż &quot;za dwa&quot; aby marzyć o play offach. Dziś wierzę w siłę Bjerre, Świderskiego i Jędrzejaka, którzy na swoim torze chcą coś udowodnić. Typuje zwycięstwo Sparty 46-44, ale dla bezpieczeństwa będą celował w jakieś dodatnie handi na Wrocek.

Falubaz jedzie z Tarnowem. Spodziewam się wyrównanego meczu. Tarnów nie jest już taki słaby, a Falubaz to nie ta sama ekipa co na początku sezonu. Myślę, że Zengota będzie małą dziurą w składzie. Bolączką Jaskółek są juniorzy. Gdyby Vaculik jechał z pozycji rezerwowego to śmiało bym stawiał na Tarnów. W tej sytuacji Zielona Góra raczej wygra, ale nie sądzę, że wysoko. Będę szukał jakiegoś dodatniego handi na Tarnów. Stawiam 49-41.

Na koniec mecz Częstochowian z Gorzowem. Będzie ciężko Lwom w potyczce z Gollobem i Nickim, ale myślę, że nie są bez szans na minimalne zwycięstwo. W pierwszym meczu obu ekip było na styku. Teraz stawiam na team barci Łagutów. Gorzów na wyjeździe bardzo zawodzi. Gospodarze mają nawet realne szanse na bonusa i zapewne, jeśli &quot;poczują krew&quot; to zawalczą o niego z całych sił. Będę dawał podobnie jak w dwóch poprzednich meczach na dodatnie handi drużyny teoretycznie słabszej, choć tak jak już pisałem nie zdziwi mnie wygrana gospodarzy. Stawiam 46-44

Życzę owocnych typów ????
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Moim zdaniem mamy dziś rzadki przypadek kolejki, w której w każdym meczu jest bardziej niż zwykle realna szansa na remis. Mówiąc bardziej pro ;) : zakłady na remis w każdym meczu w tej kolejce są valuebetami, choć szansa że wejdą oczywiście jest stosunkowo mała.
Ja nie dla zarobku oczywiście ale &quot;dla sportu&quot; i swoistego &quot;ubezpieczenia&quot; innych zakładów na dany mecz obstawiam zawsze w takich przypadkach 5 zł na remis. W tym sezonie udało mi się tylko raz trafić (ostatnio Unia z Toruniem, kurs 19.00, wygrana 95 zł) ale i tak licząc tylko zakłady na remis jestem na nich plusie.
W tej kolejce jak widać (na Tobecie) kursy na remis są niższe niż zwykle więc buki też wiedzą, że jest coś na rzeczy ????
W każdym razie inwestycja 4 single x 5 zł na remisy myślę, że jest ciekawą opcją z bardzo przyzwoitym zyskiem jeśli będzie remis w tej kolejce.
Oczywiście to propozycja dla &quot;sportowców&quot; jak ja, bo jak ktoś gra zarobkowo to oczywiście sukcesu nie gwarantuję ????
Pzdr.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
a ja mam odmienne poglady na dzisiejsza kolejke i sobie lekko zatypuje wygrana Leszna ????
Jak wymieniacie tych, ktorzy maja nabijac pkt dla Rzeszowa to troche za optymistycznie to wyglada ????
W Rzeszowie jest Crump i dlugo, dlugo nic ????
Wlokniarz tez wg mnie dzisiaj przegra... Nawet biorac pod uwage slaba postawe Gorzowa na wyjazdach to niby kim Wlokniarz mialby straszyc?
Wroclaw - chyba najslabszy zespol SE. Nierowny Bjerre, i jakies pojedyncze zrywy Swiderskiego... Jedynie junior mocny. Unibax sobie poradzi bez problemu. Holder, Miedziak, Holta, Sullivan... generalnie nie ma nawet co porownywac do Betardu ????
Falubaz zapewne tez rozjedzie Taurona, ale linie dosc wysoko wystawione ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Dla Wrocka być albo nie być w play off wiec gram Wrocałw +4,5, Czewa powalczy mam nadzieje Nicki zna tor jak własną kieszeń ale wczoraj mizerniutko w DPŚ spodziewam sie wyrównanego boju w oklicach remisu dlatego Czewa +4,5, Rzeszów dzis to wygra (SZCZĘSLIWIE OBEJRZE TEN MECZ ???? ) wyrównany skład &quot;naszych&quot; Crump w Rzeszowie praktycznie niedościgniony z handi nie gram ale 1.5 na zwycięstwo biorę. Do tego Tarnów +12.5 - mają bardzo wartościowych zawodników i jeżeli Rzesza ugrał remis to Tarnów jest we stanie ugryść 40.
Wszystko to daje niezłe AKO ale życie zwryfikuje ????

buk Expekt
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Nicki zna tor jak własną kieszeń ale wczoraj mizerniutko w DPŚ
już tak najczęściej jest, że jak któryś zawodnik dzień wcześniej w GP robił słaby występ, to można było z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć, że w lidze pojedzie przeciwnie dobrze. Oczywiście zdarza się, że za takim, a nie innym stawianiem stoją inne przesłanki (jak na przykład under na Kołodzieja na rzeszowskim lotnisku), ale generalnie w przypadku Nickiego podejrzewam dzisiaj dobry występ. Niestety bet365 strasznie się ociąga, więc dopiero zedytuję post z typami.
Wlokniarz tez wg mnie dzisiaj przegra...
raczej słusznie, generalnie nie jestem w tym sezonie jakimś wielkim optymistą w kontekście Stali, ale Włókniarz pomijając fakt, że w każdych zawodach wychodzi z 40, to jeszcze jakichś spektakularnych wyników w tym sezonie nie miał. Chocaż ten kurs 1,45...
Wroclaw - chyba najslabszy zespol SE.
tu również zdecydowanie słusznie i podobnie prawidłowy typ na Toruń.
Moim zdaniem mamy dziś rzadki przypadek kolejki, w której w każdym meczu jest bardziej niż zwykle realna szansa na remis. Mówiąc bardziej pro : zakłady na remis w każdym meczu w tej kolejce są valuebetami, choć szansa że wejdą oczywiście jest stosunkowo mała.
bardzo ciekawe spostrzeżenie, tylko niestety te remisy, paradoksalnie, bo dla odmiany wyniki 46:44 zdarzają się notorycznie, są bardzo rzadkim zjawiskiem.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziwna kolejka.
Słyszałem różne plotki na temat meczu Wrocław - Toruń i dlatego omijam go szerokim łukiem. Niemniej w obecnej sytuacji kurs na Wro wygląda rzeczywiście atrakcyjnie ????
Marta Półtorak, prezes PGE Marmy Rzeszów, wysłała do sześciu klubów Speedway Ekstraligi pismo z wnioskiem o ukaranie Władysława Komarnickiego, szefa Caelum-Stali Gorzów. Jej zdaniem psuje on wizerunek ligi i rzuca fałszywe korupcyjne oskarżenia.
Pani Marcie nie spodobało się, że prezes Władysław zasugerował w mediach, iż niedawne spotkanie Stelmetu-Falubazu Zielona Góra z PGE Marmą (45:45) zostało ustawione. Komarnicki, z którym o piśmie rozmawiałem w poniedziałek wieczorem, określił działania swojej koleżanki mianem prymitywnego żartu i dodał, żebym sobie przypomniał jak to z Piotrem Dziurowiczem było. Przypomniałem sobie, że Dziurowicz opowiedział całą prawdę o polskim futbolu, ale nikt nie chciał go słuchać. Ówczesny prezes PZPN Michał Listkiewicz mówił, że w każdym stadzie znajdzie się jedna czarna owca. Dziś owce liczone są już w setkach.
A jak jest w żużlu? Nikt nikogo za rękę nie złapał, ale w środowisku aż roi się od plotek. Wiem, że co najmniej trzech prezesów klubów ekstraligi ma poważne wątpliwości, co do czystości przebiegu obecnych rozgrywek. To właśnie oni opowiadają o tym, że toczy się gra o to, by w fazie play-off nie wpaść na ekipę Taurona Azotów Tarnów. Bo, kiedy tylko Martin Vaculik dostanie polskie obywatelstwo, to Jaskółki staną się groźne nawet dla tych najlepszych. Przyjęcie tej optyki faktycznie nakazuje wspierać Marmę, względnie Betard Spartę Wrocław. Zresztą ktoś mi już uprzejmie doniósł, że Betard może wygrać w 13 kolejce za trzy (dwa plus bonus) z Unibaksem, bo takie rozwiązanie jest w interesie obu drużyn. Mam nadzieję, że ten scenariusz się nie sprawdzi.
Nie chcę nikogo oskarżać. Nie chcę myśleć o najlepszej lidze świata w sposób podejrzliwy. Co zrobić, by tak się stało? Najlepszym rozwiązaniem wydaje się taka zmiana regulaminu, by jakiekolwiek kombinacje straciły sens. Obecna formuła sprawia, że w tej chwili zespoły jadą o nic. Przecież punkty z rundy zasadniczej kasują się, a w play-off zabawa zaczyna się od nowa. Życie pokazało, że koniecznie trzeba to zmienić.
Dla zainteresowanych : http://bez-hamulcow.sports.pl/2011/07/12/Komarnicki-na-cenzurowanym/
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Narazie fatalnie wygląda oferta buków na XIII kolejkę CMSE, toteż nieśmiało próbuję zagrać póki co taki dubelek:
Rzeszów @ 1.50 + Gorzów @ 1.50 | AKO = 2.25 w Expekt
Leszczynianie mogą narzekać na przemęczenie po wczorajszym niezwykle wyczerpującym finale DPŚ. Trójka liderów &quot;Byków&quot; Kołodziej, Hampel i Batchelor dzielnie walczyli na gorzowskim owalu. Ze strony &quot;Żurawi&quot; pracowity wieczór miał jedynie Crump. To taki dość naciągany argument, no ale co tam. Stal u siebie całkiem mocna. Crump to wiadomo klasa sama w sobie. Dwójka Brytyjczyków - Harris i Richardson, w ostatnich tygodniach jakby prezentowali się lepiej, a już na pewno przy Hetmańskiej stać ich na fajne wyniki. Dla Okoniewskiego przerwa związana z DPŚ była zbawienna bowiem mógł wyleczyć kontuzję i jeżeli tylko jest w pełni sił dzisiaj może być mocnym punktem ekipy Darka Śledzia. Od Kuciapy wymaga się by robił punkty na &quot;drugiej linii&quot; rywali i tak dzisiaj powinno się dziać, Skórnicki czy Kennett raczej nie powinni psuć zbyt dużo krwi Maćkowi. Do tego solidny junior w osobie Lamparta. Unia w zasadzie nie ma kim straszyć. Na pewno piekielnie mocny będzie Hampel, ale jakoś nie widzę wspierających go twarzy. Dobrze prezentować powinien się też Batchelor, który potwierdza wysoką formę udanymi występami w DPŚ. Ale na tym chyba kończą się fajerwerki leszczyńskiej ekipy. Kołodziej nadal wygląda bladziutko, Kennett po świetnym debiucie we Wrocławiu dał ciała u siebie i myślę, że obraz Edwarda z Smoczyka (w meczach z Toruniem i Gorzowem) jest prawdziwy. Skórnicki to gość na I ligę, a juniorzy będą mieć ciężką przeprawę z Lampartem. Nie wydaję mi się, żeby podopieczni trenera Jankowskiego dzisiaj wygrali. Jak dla mnie to całkiem fajny kurs na &quot;Żurawie&quot; i gram go zdecydowanie.
Do tego inna Stal, ta z Gorzowa. Niby &quot;żółto-niebiescy&quot; nie zachwycają na wyjazdach (tylko jedna wygrana w Tarnowie) to jednak myślę, że dzisiaj dołożą kolejne wyjazdowe punkty. Włókniarz słabnie mi w oczach z kolejki na kolejkę. Jedyna szansa na wygraną gospodarzy jest dobra postawa Szombierskiego w co bym nie wierzył, na nowych tłumikach sobie zupełnie nie radzi. Widoczny jest regres jego wyników od wprowadzenia nowych tłumików. Poza tym zamiast dopasowywać się do sprzętu, to &quot;Szumina&quot; woli się &quot;wakacjować&quot; w Egipcie, teraz miał prawie 3 tygodnie przerwy w startach, nie sądzę by wyszło mu to na dobre.
Nermark ostatnio nieco gaśnie, Artiom w kratkę, &quot;Pikej&quot; jedna wielka niewiadoma. To chyba za mało by postraszyć &quot;galaktikos&quot; z Gorzowa. Stal dobrze czuje się na owalu pod Jasną Górą, wystarczy przypomnieć, że wygrała dwa ostatnie pojedynki na Olsztyńskiej.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Na dzisiaj:
Rzeszów - Leszno 1 1,33
Cze-wa - Gorzów (po 8 biegach) 2 1,90
Czemu tak, a nie inaczej? Już mówię, a właściwie piszę ????
Rzeszów to bardzo solidna marka na własnym torze, a to głównie za sprawą Crumpa. Nie inaczej będzie w przypadku Okonia, ponieważ spodziewam się dzisiaj twardego toru pod startowców. Taki stan rzeczy byłby jasną przeszkodą dla Leszna, Kolodziej nie jedzie, Batchelor najczęściej biegów również kiedy było twardo nie wygrywał. Szukanie dalszych plusów po stronie Unii mija się z celem, faworyt tego meczu jest jasny.
Czewa może wygrać, ale po 8 biegu jeszcze powinno być in + dla Gorzowa. A to za sprawą rozpiski biegowej, Zagar z Iversenem kontra Szombierski, Karlsson, później Czaja. Generalnie 4 biegi z udziałem częstochowskich juniorów, w Stali 3. Zmarzlik z Cyranem pewniejsi, do tego Gollob z Nickim którzy kręcą ładne wyniki na tym owalu, para nr 2 nie powinna przegrywać, to warto się skusić na 1,90.
AKO: 2,52
Bet365
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj strasznie się ociąga Tobet. Z aktualnej oferty zagrałem coś takiego:

Marma Rzeszów - Unia Leszno 1 1,40 41:49⛔
Włókniarz Częstochowa - Caelum Stal Gorzów H(4.5 - 0) 1 1,80 46:44✅

O tych meczach pisałem trochę wyżej a uważam,że spore prawdopodobieństwo jest że wejdzie ten kupon.

Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń 1 2,55 44:46⛔ brawo Toruń!

Jeśli nie ma dodatniego handi na Toruń to postanowiłem pograć na Wrocław ponieważ kurs naprawdę bardzo kuszący.Jak będzie przekonamy się wieczorem.Duże będzie zależało od postawy K.Bjerre.

Chciałem pograć na zdobycze pkt poszczególnych zawodników jednak nie ma w ofercie i nadal czekam...

edit:Za 2 tyg będę na MotoArenie i obejrzę piękne zwycięstwo Aniołow nad Falubazem!!!
edit2: To co Grisza pojechał w 15 biegu z Gollobem i Pedersen to coś pieknego!Oby więcej takich biegów!
edit3:A co do niedzielnej kolejki to z typowania słabiutko tym razem niestety.W Rzeszowie zawiódł Crump i Lee Richardson.Zielona Góra dobry wynik tak wysokiej wygranej się nie spodziewałem.Toruń bardzo dobry mecz i tak jak pisałem mecz zacięty i wszystko w biegach nominowanych się rozstrzygnęło.Za 2 tyg na MotoArenie zasiądę i obejrzę świetne widowisko gdzie Apator objeżdża Falubaz;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja z oczywistych względów gram tylko u bukmacherów naziemnych ????
  • *G.Łaguta poniżej 10.5 @ 1.60
  • *F.Lindgren powyżej 8.5 @ 1.80
  • *P.Świderski powyżej 8.5 @ 1.75

AKO @ 5.04 w Fortuna
Ziemniaki biorą pod uwagę tylko pierwsze pięć startów.
Fredka jedzie w parze z juniorem, więc ma stosunkowo łatwe biegi. Do tego znajomość toru w Zielonej Górze i chęć pokazania się byłemu zespołowi
Grisza według mnie trochę przeceniany. Rzadko kiedy robi aż tyle punktów na swoim torze. Może potracić punkty na bonusach. Ma też dość cieżkie biegi. A dziś rywal niełatwy.
Świder bardzo solidny na swoim torze. Tylko raz nie zdobył 9 punktów. W ostatnim meczu z Lesznem. A tak zawsze tą granicę przekraczał.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Przyznam szczerze, że nie jestem aż takim optymistą co łatwego zwycięstwa z Lesznem. Niby Byki nie powinny zagrozić, ale obawiam się trochę, że np. taki Koldi, który ma słaby sezon może zaskoczyć podobnie jak Vaculik, gdy przyjechał do nas z Tarnowem. Janusz wielokrotnie ścigał się na rzeszowskim owalu, więc wszystko możliwe. Największym zagrożeniem powinien być oczywiście Hampel, który lubi jeździć w Rzeszowie, a do tego dochodzi przecież fakt jego znakomitej tegorocznej dyspozycji w lidze. Dlatego też wybrałem właśnie over punktowy Jarka. Linia 11 do zrobienia nawet w 5 biegach, a moim zdaniem 6 startów w jego wykonaniu jest bardzo prawdopodobne, więc tym bardziej zachęca do gry. Oczywiście z Crumpem łatwo mieć nie będzie, bo Ginger w ostatnich meczach wręcz latał i nawet po przegranych startach objeżdżał rywali jak chciał, ale i tak uważam, że Jarka spokojnie stać na te co najmniej 12 &quot;oczek&quot;. Fakt ewentualnego zmęczenia wczorajszym finałem nie jest dla mnie zbytnio istotny, bo Małemu nie przytrafia się syndrom słabszego dnia po GP, więc liczę, że podobnie będzie i po DPŚ.
Jarosław Hampel powyżej 11 punktów # 1,83 bet365 ✅ (12 pkt)
 
L 0

limsa

Użytkownik
Dopiero zaczynam obstawiać, czy na Sportingbet nie ma ofert żużlowych z polskiej ekstraligi ?
Co do meczu Częstochowa - Gorzów to postawił bym dzisiaj na włókniarz z racji tej iż Szumina swoje prywatne problemy ma za sobą i myślę, że podoła dzisiaj zadaniu reszta zrobi swoje i minimalna wygrana 2-4 pkt.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Hm, właśnie łyknąłem na Tobecie:


Włókniarz Częstochowa - Caelum Stal Gorzów
(Tomasz Gollob (Rider points))
Over 10.5 ✅
1.60

...i zastanawiam się, czy o czymś nie wiem?...

Poza tym na dziś m.in.:

Falubaz Zielona Góra - Tauron Azoty Tarnów ⛔
H(0 - 12.5)
2 @ 1.75 (było 2.00 ale nie zdążyłem :p )


Myślę, że poza juniorami skład tarnowskiej Unii jedzie cały czas poniżej swoich &quot;papierów&quot;. Przy tym składzie wystarczy mała niedyspozycja kogoś z Falubazu (np. Jonssona?) żeby Tarnów powalczył. Być może dojdą tu do głosu także czynniki ambicjonalne, chociaż ja ich nigdy nie przeceniam. Tym niemniej Lindgren dodatkowej motywacji nie potrzebuje, jak Kasprzak i Ułamek pojadą swoje a Vaculik za bardzo nie zawiedzie, to Falubaz nie odskoczy mocno ponad 6 pkt. Zwycięstwo gospodarzy pewnie tak, ale handicap na pewno do wzięcia.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ode mnie na dzisiaj chyba tylko jeden singiel ze spóźnionego SB, który dzisiaj wystawił ofertę tuż przed początkiem pierwszego meczu...

Grigorij Łaguta - Nicki Pedersen(-1,5)| 2 @ 2,10 Sportingbet
⛔
Dwaj wyrównani zawodnicy i dwóch walczaków. Obaj są liderami swoich drużyn zgodnie z przedsezonowymi założeniami. Grisza dzisiaj pojedzie w parze z Artiomem, a już kilka razy w tym sezonie brat odebrał mu kilka punktów więc i dzisiaj trochę na to liczę. Nicki dzisiaj z kolei w parze z Hansem Andersenem, więc z jego strony nie powinno mu nic zagrażać. Poza tym Nicki na pewno będzie chciał zmazać plamę po wczorajszym katastrofalnym występie w SWC. Jest jeszcze jeden aspekt, a jest nim oczywiście przeszłość Nickiego, a jak wielu pamięta w Czewie jak jeździł to nigdy nie zawodził, bo kiedyś jeździł z Lwem na plastronie więc znajomość toru będzie tutaj nieoceniona. Raczej nie ma co się spodziewać z obu stron rezerw taktycznych, gdyż spodziewam się meczu na styku. No para moim zdaniem wyrównana, nawet z tym dodatnim handi dla Rosjanina ale kurs jak dla mnie piękny więc grzechem byłoby nie spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom