>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13. Kolejka Bundesligi 22-24.11.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
13. Kolejka Bundesligi


Na hit zapraszam do specjalnego tematu. Natomiast tu porozmawiam o pozostałych spotkaniach.
W piątek Stuttgart zagra z Gladbach, nie można powiedzieć że są to dwa równe sobie zespoły, ale atut własnego boiska Vfb na pewno sprzyja i właśnie dlatego zapowiada się wyrównany mecz. Bliżej zwycięstwa mogą być goście, niemniej BTS, czy over 2,5 na pewno warty uwagi. W sobotę zagra Schalke, które powinno mieć ciśnienie na wygraną. Bo i z Chelsea im nie poszło, ani z Dortmundem. Leverkusen jest chyba zespołem, który z Herthą wygra – skoro Schalke dało radę, rozumiem że drużyna z Berlina wygrywa, ale generalnie nie wygrywa z nikim kadrowo lepszym, Bayernowi zaś się nie chciało co jest symptomatyczne u nich. Eintracht Braunschweig to idealny rywal dla Freiburga, który to liże rany. Nie lubię stawiać na Hamburg bo mi nie leży ta ekipa, ale są faworytem z H96 bo goście nic specjalnego nie grają, a nadto nie są zespołem dobrze grającym na wyjazdach. W Bremie nic się nie zmieniło, nadal są drużyną słabą, jednocześnie notują dobre wyniki, albo się to kiedyś skończy, albo może i nie. Mianz podobnie w tabeli co Werder, dla mnie jest to solidniejsza drużyna, choć wcale nie muszą wygrać.
Zapraszam do dyskusji.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Najwięksi znawcy przeprowadzają tyrady w meczu Borussia - Bayern, ja mianowicie chciałbym się podpytać kolegów o mecz Nurnberg - Wolfsburg. Gra Nurnbergi wygląda coraz lepiepo przegranym meczu u siebie z HSV wygląda coraz lepiej. Z Freiburgiem cisnęli, ale nic nie trafiało i tracili tylko bramki, w Moenchengladbach również grali ok, ale nic z tego nie wychodizło. Z kolei Wolfsburg trafił na gorszy dzień Borussi Dortmund i zgarnłą 3 punkty. Teraz chyba mozna liczyć na przełamanie Nurnberg i 1 wygraną w tym sezonie? Ktoś kto się orientuje w temacie ma jakieś zastrzeżenia/obiekcje/uwagi?
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Szans na zwycięstwo 1FCN upatrywałbym bardziej w słabszej dyspozycji VfL. Jak dla mnie Wolfsburg jest drużyną lepszą, jednak bardzo zmienną. Ogrywają BVB, ale przegrywają z Brunszwikiem. Nie widziałem całego meczu z BVB, ale w derbach z Brunszwikiem zagrali jakby im się nie chciało. I to na dodatek na swoim boisku, przed swoimi kibicami.
Sam osobiście zastanawiam się nad overem w tym meczu (over 2,5 @1,9 wygląda kusząco). Ale poczekam jeszcze na spokojnie do piątkowego wieczoru na raporty medyczne czy ktoś gdzieś na reprezentacjach się nie wyłamał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Teraz chyba mozna liczyć na przełamanie Nurnberg i 1 wygraną w tym sezonie? Ktoś kto się orientuje w temacie ma jakieś zastrzeżenia/obiekcje/uwagi?
Norymberga od kilku już kolejek gra dobrze, ale nie wygrywa. Moim zadaniem problemem ich jest brak napastnika, Drmic strzela coś tam, ale w ogóle to oni mało strzelają po 1 po 2 gole ma czołówka strzelców FCN. Ich gra dobrze wygląda bo grają pozycyjnie, maja piłkę, rozgrywają i to stwarza pozory, że to zaraz pęknie i się przełamią. Wolfsburg może przesadnie zajmuje 5 pozycję, gra jednak sensownie, strzelają bramki, widać że demony Maghata odchodzą w niepamięć. W dodatku wygrana z BVB buduje na pewno. Norymberga pewnie jak zawsze zagra na remis, ale Wolfsburg będzie próbował wykorzystać swoje sytuacje, jak wykorzysta i szybko ustawi wynik to Wilki wygrają.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Aj, znowu @Darius musze trochę się z Tobą nie zgodzić. Drmić to wielki talent w tym sezonie już 5 bramek, a przed kontuzją Ginczek, który, mimo iż nie strzeli dużo bramek naprawde grał dobrze. Do tego jest Pekhart, który w poprzednich sezonach nie grał wcale źle. Ja darze dużą sympatia FCN jako że raz do roku jestm na ich meczach i ich problem w tym sezonie leży raczej w tym, że Wiesinger źle przygotował ich do sezonu. W poprzednim przejął drużyne po Heckingu w trakcie rozgrywek i dobrze to wyglądało, a teraz Verbeek musi to jakoś poskładać bo potencjał kadrowy jest. Brakuje trochę Siomonsa, który trzymał środek pola i może Timma Klosse, ale ofensywa naprawdę maja na środek tabeli. Jest też mały zgrzyt na lini kapitan Rafael Schafer, a kibice. W jednym z przegranych meczy, bramkarz rzucił opaską kapitańską po tym jak kibice wyrazili swoje niezadowolenie z wyniku mecz -co ich rozwścieczyło. Może nie od razu ale ja sądze, żę FCN się utrzyma bo jest lepszą ekpia od Braunschwiegu, Augsburgu czy Freiburga.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ale ofensywa naprawdę maja na środek tabeli.
Przesadziłeś mocno, jestem przekonany że na koniec sezonu jak spojrzymy na gole to Norymberga będzie jedną z drużyn, która strzeliła w trakcie sezonu ich najmniej.
Ja nie twierdzę też, że ten zespół jest słaby, twierdze że potrzebuje napastnika, dwóch napastników którzy będą strzelać w innym wypadku powalczą o utrzymanie i tym razem spadną. Drmić to nominalnie skrzydło i zgadzam się, że obecnie najlepiej zapowiadający się piłkarz tego zespołu. Gdyby go nie było, to FCN miałby jeszcze mniej punktów.
Ja właśnie wcale nie oceniam źle jego pracy, nic się nie zmieniło od chwili jego odejścia, a on też remisował całkiem udane mecze.
żę FCN się utrzyma bo jest lepszą ekpia od Braunschwiegu, Augsburgu czy Freiburga.
Zgadzam się co do Braunschwiegu, z Freiburga ok niezasłużenie tak wysoko przegrali, ale Augsburg to początek ma dobry porównywalny poziom z HSV czy Werderm, więc też trochę na wyrost ich poniżyłeś względem Nurnberg.
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Augsburg-Hoffenheim
W sobotę o 15;30 rozpocznie się mecz dwóch drużyn zajmujących miejsca w dolnej części tabeli. Wybieram w tym meczu jeden typ: BTS po 1.57 Bet365
Czemu?
-Hoffenheim w tym sezonie strzelała i traciła bramkę w każdym meczu (!) Imponujące jak na 12 kolejek.
-Średnia bramek w ich meczach przekracza 4.5
-Grają otwarty i wesoły futbol
-Modeste
-Augsburg oprócz pierwszego meczu z Borussią pokrywał BTS w każdym meczu u siebie
-Hahn
-Słabiutka obrona Augsburgu
Ogólnie widzę tu jakiś hokejowy wynik, nie wierzę, by nie padło chociaż parę bramek. Mnie wystarczą po jednej z obu stron.
Nie ukrywam, że lubię Wieśniaków i liczę na ich zwycięstwo, ale gospodarze na pewno napsują im krwi. Hoffenheim potrafił postawić się najlepszym, zaś Augsburg u siebie jest naprawdę niezły. BTS wejdzie jak w masło, dziwi mnie tak wysoki kurs, ale nie ma co się zastanawiać, trzeba brać. ????
Sttutgart-Borussia M
Drugi mecz, w którym widzę BTS 1.53 Bet365.
Sttutgart to zespół podobny do Hoffe- dużo strzela, dużo traci. Po rozbiciu 6:2 Wieśniaków, zanotowali u siebie trzy remisy po 1:1. Sądzę, że w tym meczu zdobędą wreszcie 3 punkty. Ibisevic, Leitner, czy też Werner. Ich atak wygląda najprawdę dobrze! W meczu z Freiburgem błysnął ten ostatni, zdobywając dwie bramki. Fajnie grają kombinacyjnie, ich gra może się podobać. Ale co z tego, skoro ich obrona jest dziurawa jest ser szwajcarski? Proste błędy, słabe krycie. Borussia w takiej formie spokojnie coś wciśnie. Arango, Kruse czy Hermann to zawodnicy wystarczająco kreatywni, by choć raz przechytrzyć takich &quot;tuzów&quot; jak Sakai, Schwaab czy Niedermaier.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Przesadziłeś mocno, jestem przekonany że na koniec sezonu jak spojrzymy na gole to Norymberga będzie jedną z drużyn, która strzeliła w trakcie sezonu ich najmniej.
Ja nie posiadam tak tajemnej wiedzy czy FCN będzie mieć najwięcej bramek na koniec czy nie. Gdybym to wiedział pewnie w long termie bym się nakabonił. Powiedziałem moja subiektywną opinie, że mając w skłądzie takich zawodników jak:Ginczek, Drmic, Esswein,Kiyotake czy zdrwoy Gebhart ma się wiekszą siłe w ataku niż: Braunschweig, Freiburg,Augsburg, Mainz, Brema i powinno się myślec o środku tabeli
Ja właśnie wcale nie oceniam źle jego pracy, nic się nie zmieniło od chwili jego odejścia, a on też remisował całkiem udane mecze.
Nic się nie zmieniło bo trudno zmienić źle przygotowaną do sezonu drużyne z dnia na dzień
Drmić to nominalnie skrzydło
Drmic to nominalny lewy napastnik, który po kontuzji Ginczka grał na szpicy
Edit sprawdziłem jeszcze raz w różnych źródłach jest raz lewe skrzydło/lewy atak. Przychodził jako lewy napastnik i tak tez grywał w Szwajcary tak pisało jak przychodził w lato do klubu
poniżyłeś względem Nurnberg
Czy przyrównując tak tradycyjny klub jak Nurnberg w Niemczech do Augsburgu i mający 6 pkt mniej ich poniżyłem? Wg mnie nie ale możesz miec takie zdanie nt temat.
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Po meczach reprezentacyjnych przyszla kolej na lige .od siebie chcialbym dodac ze w tej kolejce Bundesligi mysle o takim typie jak w kazdym z meczow postawic opcje jak ( obie druzyny strzela ),jak zazuwazylem buki a gram w Tipico ustawili od 1,45 -1,65 kwoty na ten typ .Tylko bnaunsschweig- freiburg .1.7 ......Typowanie kto wygra to moze byc w tej kolejce i po dlugej przerwie roznie ale mysle ze ta opcje obie strzela to widzi mi sie prawie w kazdym meczu pod warunkiem ze jena z druzyn trafi to druga nie powin na byc dluzna .To tyle odemnie.Pozdro.....
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Vfb Stuttgart -
Borussia Monchengladbach 0:2

Typ: BTS
Kurs: 1.50



Borussia zajmuje czwarte miejsce w tabeli Bundesligi, jednak większość punktów zdobywa na własnym stadionie. To jest ich mankament. Na wyjeździe drużyna z Mönchengladbach gra fatalnie - pięć ostatnich spotkań to trzy porażki, remis i tylko jedna wygrana. Stuttgart ostatnie trzy spotkania na Mercedes-Benz-Arena zremisował w identycznym stosunku 1-1 (BTS-y siedziały pełną gębą). Obydwa zespoły stać według mnie na strzelenie bramki. Kurs jaki przewidują buki na to zdarzenie to 1.50. Borussia w 3 ostatnich meczach - 9 bramek zdobytych, co nam daje średnią 3 na mecz. Grzechem byłoby nie strzelić chociażby jednej drużynie VFB, której defensywa jest co najmniej średnia.. 2 kolejki temu z drużyną Lewego było to widać najlepiej. Po porażce z Dortmundem zapaliło się jednak zielone światło w tunelu dla ekipy VFB. Wygrali w ostatniej kolejce z Freiburgem i teraz pytanie czy passa będzie dalej kontynuowana, czy był to chłopięcy wybryk? Choć co ciekawe więcej z gry mieli w tamtym spotkaniu piłkarze
Sc Freiburg. Mam tu na myśli celne strzały i sytuacje podbramkowe. Ale w tym przypadku sprawdza się powiedzenie &quot;Im pies mniej szczeka, tym bardziej gryzie&quot; - tak zagrał Vfb Stuttgart. Ciężko powiedzieć co pokażą tym razem gospodarze. Maja atut własnego boiska, a więc zaatakują z pewnością. Ibisević tradycyjnie na szpicy i spółka będą znowu próbować. A nóż się uda. 1X2 nie do przewidzenia.. Ale BTS jak najbardziej.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
To forum spada na dno...
:-(
Niestety...

Po przerwach reprezentacyjnych radzę odpuścić jedyne spotkania, które mają value to Nurnberg, BVB, Schalke reszta to typowy NO-BET. Augsburg też kurs słaby i poszedłbym w stronę Hoffe jednak oni mają sito w defensywie i lepiej chyba w bts uderzyć albo over 2,5 . Stuttgart z Gladbach nie będzie miał lekko , sami są w słabej formie po za tym to ekipa tzw. sinusoida więc inwestycja w stronę gospodarzy odpada. Może coś więcej niebawem ;)
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Osobiście na dziś gram VfB 1X 1.42 bet365, Borussia wiadomo wysokie 4 miejsce, Stuttgart 4 oczka niżej, ostatnie 5 meczy na własnym obiekcie tylko 1 porażka. Jeżeli chodzi o przyjezdnych wiadomo u siebie punktują na wyjazdach nie jest już tak dobrze. Bardziej nawet skłaniałbym się grać czysta 1 jednak wolę bardziej asekuracyjnie.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
:-(
Niestety...
Po przerwach reprezentacyjnych radzę odpuścić jedyne spotkania, które mają value to Nurnberg, BVB, Schalke reszta to typowy NO-BET. Augsburg też kurs słaby i poszedłbym w stronę Hoffe jednak oni mają sito w defensywie i lepiej chyba w bts uderzyć albo over 2,5 . Stuttgart z Gladbach nie będzie miał lekko , sami są w słabej formie po za tym to ekipa tzw. sinusoida więc inwestycja w stronę gospodarzy odpada. Może coś więcej niebawem ;)
W takim razie zapraszam do dyskusji w 2 Bundeslidze. Poziom jest na prawdę dobry, jeden z lepszych spośród 2 lig w ogóle na forum i zdecydowanie dorównuje analizom na niemieckim forum wettenforum.
Jutro gram Nurnberg- zdecydowania value. Zgadzam się, że mają problem z napastnikami i ilość bramek strzelonych będą mieli zapewne jedną z najmniejszych w sezonie, ale pomimo wszystko jest ciąg na bramkę. Od 2 meczów za specjalnie nie chce wejść, więc musi w końcu przyjść przełamanie.
Co do Ginczka to nie jestem do niego przekonany nawet jeśli wróci po kontuzji. W II lidze grał wiodącą rolę w St Pauli, ale między ligami różnica jest jednak bardzo duża i błędem było chyba na nieog stawiać jako podstawowego napastnika. Nie wiem co wy na to?
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Nie wiem czy rozmowa @Dariusa ze mną tak bardzo sprawiła, że się takie dno zrobiło ale czytam już któryś raz, że takie dno, taki poziom słaby, ale jakoś nie widze od osób tak narzekających żadnych analiz żeby wnieść swoją wiedzie i pokazać na podstawie swoich przemyśleń jak bardzo jesteśmy słaby i bez wiedzy.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jendru 156

jendru

Użytkownik
Chcialbym sie podzielic moim typem jutrzejszym meczem ,dwoch slabszych druzyn bundesligi a mianowicie Braunschweig -Sc Freiburg spotykaja sie druzyny duzo nie strzelajace bramek a duzo tracace bramki . odpowiednio 8-23,i freiburg 13-24.mysle ze obydwa zespoly potrzebuja punktow przed spadkiem do 2bundesligi ..Nie bede zadnego z zespolow faforyzowal bo roznie tu moze byc .typ opieram na tym jak Braunschweig strzeli to strzelcem bedzie Kamir Bellarabi 4.00 Tipico dla odwazniejszch w zwyciestwo Braunschweigu i strzelec Bellarabi 6,7 . .Chcialem tylko napisac ze wtedy gdy zwyciezyli nieoczekiwanie na wyjezdzie z Wolfsburgiem to bylo na niego 25 . Mysle ze z taka druzyna slabsza jak Freiburg cos ustrzeli a jak bedzie to sie przekonamy jutro.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Hertha - Leverkusen lub remis @ 1.40
Bardzo ciekawie zapowiada się jedno z sobotnich spotkań w Bundeslidze, gdzie Herta podejmie na własnym obiekcie Leverkusen. Gospodarze po cześci w tym sezonie zaskakują pozytywnie, przynajmniej mnie. Bowiem nie spodziewałem się, że od początku sezonu będzie zajmować wysokie miejsca. Przegrali w ostatnim czasie dwa mecze, ale zaprezentowali się tam z dobrymi zespołami. Najpierw sprawili sporo problemów dla Bayernu, ostatecznie przegrywając 3-2 i to na wyjeździe, zaś tydzień później musieli uznać wyższość Schalke. W ostatnim meczu pokonali Wieśniaków, a każdy dobrze wie jak ten zespół gra przede wszystkim w ofensywie. Przerwa na reprezentacje po cześci była dla nich potrzebna ponieważ w defensywie radzą sobie bardzo przeciętnie w ostatnich tygodniach. Patrząc na to, że Aptekarze mają skutecznych zawodników w swoim zespole jak: Kießling, Sam czy Son będzie bardzo trudno zachować im tutaj czysto konto. Pod względem doświadczenia również lepsi są Aptekarze. Minusem gości jest tutaj fakt, że przede wszystkim skupiają się na LM i zdarzają się im, ze odpuszczają ligę. Jednak patrząc na to, że grają o najwyższe cele w Bundeslidze muszą wygrywać swoje pojedynki.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Hertha - Leverkusen lub remis @ 1.40
Bardzo ciekawie zapowiada się jedno z sobotnich spotkań w Bundeslidze, gdzie Herta podejmie na własnym obiekcie Leverkusen. Gospodarze po cześci w tym sezonie zaskakują pozytywnie, przynajmniej mnie. Bowiem nie spodziewałem się, że od początku sezonu będzie zajmować wysokie miejsca. Przegrali w ostatnim czasie dwa mecze, ale zaprezentowali się tam z dobrymi zespołami. Najpierw sprawili sporo problemów dla Bayernu, ostatecznie przegrywając 3-2 i to na wyjeździe, zaś tydzień później musieli uznać wyższość Schalke. W ostatnim meczu pokonali Wieśniaków, a każdy dobrze wie jak ten zespół gra przede wszystkim w ofensywie. Przerwa na reprezentacje po cześci była dla nich potrzebna ponieważ w defensywie radzą sobie bardzo przeciętnie w ostatnich tygodniach. Patrząc na to, że Aptekarze mają skutecznych zawodników w swoim zespole jak: Kießling, Sam czy Son będzie bardzo trudno zachować im tutaj czysto konto. Pod względem doświadczenia również lepsi są Aptekarze. Minusem gości jest tutaj fakt, że przede wszystkim skupiają się na LM i zdarzają się im, ze odpuszczają ligę. Jednak patrząc na to, że grają o najwyższe cele w Bundeslidze muszą wygrywać swoje pojedynki.
Moim zdaniem lepiej zagrać BTS po większym kursie. Bayer ma słabe pierwsze połówki... pamiętacie niedawny mecz gdzie z 0-2 wyciągneli na 4-2 ? ;)
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Hertha Berlin - Bayer Leverkusen; over 2,5 @ 1,72 (Unibet)
Piszę szybciutko bo mecz za 20 minut.
Aż dziwię się, że nikt nie wspomniał o tym meczu w kontekście overu 2,5. Ja osobiście podejrzewałbym nawet over 3,5, no ale 2,5 stoi po dobrym kursie, także przy tym zostanę.
Obie drużyny usposobione dość ofensywnie, Hertha bilans 20:16 (3 bramki na mecz) Bayer 27:14 (3,41 bramek na mecz), co by nie mówić - bilans obu drużyn obiecujący. Owszem, można założyć, iż Leverkusen będzie oszczędzać się przed LM, jednakże wychodzą w najmocniejszym składzie, ofensywa Son, Sam, Kiessling jest jedną z najlepszych w lidze (zaledwie trzy lepsze drużyny pod względem strzelonych bramek - Leverkusen mają tyle samo zdobytych bramek, co Bayern Monachium). Hertha także ma kim straszyć, Ben Hatira, Ramos czy Allagui to nie ogórki, co pokazuje 7. miejsce w lidze. Bilans Herthy u siebie to 11:5 (2,66 bramek), Leverkusen na wyjeździe 12:5 (2,4 bramek). Na spotęgowanie typu: ostatnie wyniki pomiędzy oboma zespołami: 3:3, 3:3, 1:1, 2:2.
Nic tylko grać. Analiza może nie taka, do jakich przyzwyczaiłem, no ale czas goni ???? .
Pozdro.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Werder - Mainz
Ciężkie spotkanie pod kątem typowania, jednak ja spróbuje dzisiaj zagrać coś w stronę gości. Werder to już nie ta sama ekipa co jeszcze parę sezonów temu, obecnie jest to typowy ligowy średniak, który może zostać uwikłany w walkę o utrzymanie. Ekipa Dutta gra strasznie chaotyczny futbol; tak na dobrą sprawę żadna formacja nie działa tak jak powinna: obrona cienka, a również z przodu nie ma żadnych fajerwerków, gdzie wszystko ciągnie jedynie Hunt.
Jeśli chodzi o ekipę gości, to również muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowany ich postawą w tym sezonie. Tuchel odkąd objął stanowiska trenera w Moguncji, to zawsze potrafił dotrzeć do tej drużyny. Siłą Mainz nigdy nie były wielkie indywidualności, a raczej zespołowość i świetnie realizowana taktyka, jaką nakreślił im coach. Ekipa Tuchela miała bardzo udany początek sezonu, jednakże później to raczej tylko i wyłącznie równia pochyła. Trzeba jednak zaznaczyć, że ekipa gości wygrała w ostatniej kolejce szalenie istotne derbowe spotkanie przeciwko Eintrachtowi Frankfurt. To może im dać dużego, pozytywnego kopa. Także trener Tuchel wypowiadał się, że drużyna dobrze wykorzystała i przepracowała przerwę reprezentacyjną.
Tym co mnie skłania do grania na gości jest również sytuacja kadrowa obu ekip. Werder zagra dzisiaj osłabiony brakiem Garcii, Junuzovica, Proedla czy Petersena. Szczególnie odczuwalne będą braki Garcii i Junuzovica. Jeśli chodzi o drużynę Mainz, to sytuacja kadrowa uległa zdecydowanej poprawie. Do drużyny wracają przede wszystkim Svensson - etatowy stoper, jak również motor napędowy formacji ofensywnej - Mueller.
Podsumowując, wydaje mi się że Mainz ma dzisiaj bardzo duże szanse na zdobycie jakiś punktów. Ekipa Tuchela przegrała wszystkie ostatnie cztery wyjazdowe potyczki, pora zapunktować.
x2 (1,50) Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom