>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. kolejka Serie A [15.12 - 17.12.2020]

Status
Zamknięty.
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Benevento - Lazio
Typ: under 9,5 RR @ 2.0
STS

Analiza:

Lazio jest jak dla mnie underową drużyna pod względem rożnych. Świadczą o tym statystyki, ustawienie oraz sposób atakowania. Lazio gra zazwyczaj ustawieniem 1-3-5-2. Zagęszczony środek pola z licznymi rotacjami między: Imobille, Corea i Milinkovic-Savic. Większość ataków Lazio to są ataki przez środek boiska. Szukanie podań prostopadłych, wymiana w środku polu, rozrzucanie akcji na boki i znów podanie do środka. Mało akcji wahadłowych, którzy w tym ustawieniu muszą uczestniczyć zarówno w ataku jak i w obronie. Często zdarza się, że Ci wahadłowi są spóźnieni i Lazio skupia się na ataku środkiem boiska. Średnia Lazio 4,6 RR/mecz, Benevento 4,4 RR/mecz. Goście do ostatniej kolejki maksymalnie wykręcali 5 rożnych w meczu, ale średnia się zwiększyła gdyż w meczu z Sassuolo wykręcili aż 10 RR. To nie zmienia faktu, że dużo będzie zależeć od Lazio, które powinno dyktować warunki w dzisiejszym meczu.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Udinese - Crotone
Udinese @ 1,62

Czekałem na wzrosty, bo początkowo była lekka tendencja i się nie doczekałem bo jakoś się ten kurs trzyma. W zasadzie nie jest źle jak na Udinese na fali wznoszącej z Crotone, które wreszcie wygrało jakikolwiek mecz. Przecież drugiego na poziomie serie A z rzędu nie wygrają, maks na co ich stać to remisik, tyle że na to też szans im większych nie daję. W sobotę mieli dzień konia jak chodzi o strzały bo trzy pierwsze to były bodajże 3 bramki, chyba że coś przeoczyłem oglądając mecz. Co można powiedzieć o samej grze? Całkiem niezły i szybki mecz, przecierałem oczy ze zdumienia, bo spodziewałem się nudy do obiadku, a dostałem całkiem fajne spotkanie trzymające w napięciu. Oba zespoły defensywy nie posiadają, więc było granie wesołego futbolu i wymiana ciosów, z czego zwycięsko wyszła ekipa z Kalabrii. Bramkę też stracili całkiem przednią po mega babolu w obronie. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z Udinese w formie, więc takich prezentów zbyt dużo pewnie nie dostaną, jak i nie dostaną tyle miejsca na kontry. De Paul potwierdza bardzo dobrą formę, a jak już pisałem nie raz - jeżeli on jest w formie to Udinese gra naprawdę dobrze. Fajna dominacja środka pola w pierwszej połowie w meczu z Torino, naprawdę dobrze się to oglądało. Potem coś się zepsuło bo też po błędach w obronie oddali dwubramkowe prowadzenie, ale w efekcie dali radę wyszarpać zwycięstwo. Jeżeli jeszcze ktoś wątpił w odrodzenie ekipy Zebrette to szybko został wyprowadzony z błędu. Chłopaki zaczęli grać naprawdę fajny futbol i na takie ekipy jak Crotone w domowych meczach to będzie po prostu wystarczało. Ja tu widzę spokojnie zwycięstwo miejscowych, drugi mecz z rzędu przyjezdnym nie będzie wpadać wszystko jak leci do siatki, chyba już wyczerpali limit szczęścia na parę najbliższych spotkań.

Benevento - Lazio
Benevento powyżej 2,5 kartki @ 1,80

Krótka piłka. 8 ostatnich spotkań taką linię kryli z palcem w dupie, często ze sporą nawiązką. Im dalej w sezon idziemy, tym częściej brakuje umiejętności czysto piłkarskich i sił na walkę przez całe 90 minut, dlatego pojawia się sporo fauli i kartek. Przed nimi dzisiaj dość ciężka przeprawa, użeranie się z Caicedo i Immobile w polu karnym, a i skrzydła Marusic, Lazzari powinny robić spory wiatr w szeregach obronnych Benevento. Lazio gra w kratkę, więc nie zdecyduje się typować zwycięzcy w tym meczu i pójdę w kartki, bo stać ich na pokrycie takiej linii bez żadnego problemu. Wszystko zależy od tego jak bardzo podrażnione wyjdzie Lazio po ostatnim meczu, jednak jestem dziwnie spokojny, że kartki będą się tutaj sypać. Sędziuje Pan Pairetto średnia kartek 4 na mecz.

Reszta spotkań jutro więc skrobnę coś w nocy
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
Benevento - Lazio
Typ: under 9,5 RR @ 2.0
STS

Analiza:

Lazio jest jak dla mnie underową drużyna pod względem rożnych. Świadczą o tym statystyki, ustawienie oraz sposób atakowania. Lazio gra zazwyczaj ustawieniem 1-3-5-2. Zagęszczony środek pola z licznymi rotacjami między: Imobille, Corea i Milinkovic-Savic. Większość ataków Lazio to są ataki przez środek boiska. Szukanie podań prostopadłych, wymiana w środku polu, rozrzucanie akcji na boki i znów podanie do środka. Mało akcji wahadłowych, którzy w tym ustawieniu muszą uczestniczyć zarówno w ataku jak i w obronie. Często zdarza się, że Ci wahadłowi są spóźnieni i Lazio skupia się na ataku środkiem boiska. Średnia Lazio 4,6 RR/mecz, Benevento 4,4 RR/mecz. Goście do ostatniej kolejki maksymalnie wykręcali 5 rożnych w meczu, ale średnia się zwiększyła gdyż w meczu z Sassuolo wykręcili aż 10 RR. To nie zmienia faktu, że dużo będzie zależeć od Lazio, które powinno dyktować warunki w dzisiejszym meczu.

Mam podobne myślenie na temat tego spotkania jak ziroxxx ziroxxx lecz wybieram nieco inny zakład, mianowicie:
Benevento +1,5 RR @ 1,76 Forbet 6/10
Lazio faktycznie nie nabija wiele korków, z kolei gospodarze lubią zaszaleć:
10 z Sassuolo,
5 z Juve,
5 z Veroną
5 z Empoli
Także są w stanie ponad połowę linii pokryć, Lazio też bez problemu 3-5 korków jest w stanie nabić. Liczę na to że Lzio, które po pożegnaniu z LM może skupić się na Serie będzie naciskało co stworzy sytuacje na kontry dla gospodarzy, którzy potrafią niejednokrotnie zaskoczyć. Handicap 1,5 korka wydaje się fajnym rozwiązaniem.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Inter- Napoli powyzej 2.5 goli 2.05 E efortuna
Fiorentina- Sassuolo powyzej 2.5 goli 1.80 E efortuna




Ostatnio kursy na overy we Wloskiej w granicach 1.50, wiec naprawde ciezko cos zarobic na tym. Tutaj kursy od bardzo dawna mega wysokie, wiec probuje wykorzystać.
Pierwszy mecz to mega overowy Inter, jak tutaj padnie szybko bramka to nie bedzie szachow. Zielu ostatnio chwalony, a gospodarzom ciezko zachowac czyste konto. Co lubie u Conte to, ze jak przegrywa to sciąga obronce i daje napastnika, tak chociaz było ostatnio na Sardynii. Kurs ponad 2.00 to rzadkosc, wiec obowiazek do pogrania.
Sassuolo troche zwolnilo ostatnio ze swoimi overami, mozliwe, ze przez brak typowej 9. Tutaj wraca w koncu Caputo, od pierwszej minuty pewnie nie wystąpi, ale ma dostać szanse z tego co wiem. Do tego najwiekszy talent obecnie we Wloszech Locatelli + Berardii, czy szybki Boga. Fiorentina po zmianie trenera nadal słabo, ale tutaj powalczą, tym bardziej, że defensywa Sassuolo czesto się gubi. Kurs piekny, ja biore.

Do tego bardzo duzo kontuzji w Bologni, a Spezia gra fajną piłke jak na beniaminka. Może jakies 1x, albo over 2.5 ? W Bologny dzisiaj trzeci bramkarz broni, a jak wiemy defensywa to najgorsza w lidze.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Wczoraj sobie odpuściłem, czulem że to będzie dobry pomysł i się nie myliłem, bo generalnie bym stracił na pewno. Wtorek dramatyczny, nawet nie chce mi się komentować obu spotkań, ale pecha tam było całkiem sporo i wyszło jak wyszło.

Dzisiaj idę w strone Torino. Już pisałem kiedyś że to co oni grają, nie przystoi drużynie o takim potencjale, a kursy już pikują tak w górę, że szkoda tego nie wziąć. Oba zespoły na przeciwległych biegunach, ale to że dzisiaj będzie w obu rotowanie składem, akurat je łączy. Fonseca zły na terminarz, bo w niedzielę trzeba grac z Atalanta, zapowiada kilka zmian w składzie, inna bajka że on rotuje zawodnikami od początku praktycznie i to w zasadzie na jakość nie wpływa. Giampaolo natomiast zdaje się próbować już wszystkiego, byle tylko postawić zespół na nogi. Rzecz jasna każdym meczem gra też o posadę.. takze zmiany dzisiaj po obu stronach boiska i sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Nie żebym jakoś przesadnie wierzył w graczy z Turynu, bo az takim optymistą nie jestem, ale skoro Udinese w pewnym momencie potrafiło odpalić i wyjść z marazmu, po drodze pokonując nawet na wyjeździe Lazio, to czemu Torino miałoby nie poradzić sobie dzisiejszego wieczora. W poprzednim sezonie też spisywano Torino na straty w Rzymie, a poszli gładko i wygrali 2-0.

Torino wygra przynajmniej jedną połowę @ 3.50
Torino @ 7.90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom