>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Primera Division [22-23.11]

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Oto spotkania, które odbędą się w najbliższy weekend:


Czy Barcelona podtrzyma swoją zwycięską passę? Czy Real, Valencia i Villareal, po niepowodzeniach w poprzedniej kolejce teraz wygrają swoje mecze?
Zapraszam do analizowania spotkań ???? .
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
FC Barcelona - Getafe
Typ: FC Barcelona -1,5 (9/10) ⛔⛔
Kurs: 1.50
Bukmacher: Toto-mix
Już w niedzielę o godzinie 19:00 będące w fantastycznej dyspozycji FC Barcelona podejmie na Camp Nou spisującą się poniżej oczekiwań drużynę Getafe.
Cztery zwycięstwa, jeden remis i zero porażek - oto bilans pojedynków Barcelony na własnym stadionie - przy tym strzelili aż 21 bramek (średnia to aż 4,2 bramki na mecz!) oraz stracili tylko 4 bramki (0,8 bramki na mecz). Blaugrana jest obecnie najlepiej grającą drużyną na własnym stadionie. Niezwykłą skutecznością na Camp Nou popisuje się Samuel Eto`o, który w tych pięciu meczach strzelił aż 11 bramek!
Do obozu Katalończyków wpływają dobre wiadomości mówiące o bardzo dobrze przebiegającej rehabilitacji Iniesty, który wg. bardzo optymistycznych założeń będzie mógł wybiec na boisko nawet w meczu przeciwko Realowi Madryt. Prócz Iniesty, kontuzjowani dalej są Milito i Abidal.
Na drobny uraz narzeka także Carles Puyol, lecz zagrał on wczoraj w towarzyskim meczu Hiszpanów, także w niedzielę powinien być gotowy w 100 procentach.
Barcelona musi ten mecz wygrać, gdyż w następnych czterech spotkaniach będzie trudniej o punkty (mecze z Sevillą, Valencią, Realem Madryt i Villarealem, a w międzyczasie spotkanie z Szachtarem w LM - które to będzie najmniej ważne z tych pięciu pojedynków).
Getafe na wyjazdach sprawuje się dość dobrze. Dwie wygrane (pokonali Sporting Gijon i Athletic Bilbao), dwa remisy (z Espanyolem i Recreativo Huelvą) oraz tylko jedna porażka (z Malagą). ten bilans daje im obecnie siódme miejsce jeśli chodzi o mecze na wyjeździe.
Ostatnie dwa mecze to przegrana 3:0 z Valencią i 2:0 z Sevillą. Tym razem mecz z kolejnych pretendentem do tytułu - i tutaj też przewiduję ich porażkę do zera. Bilans bramkowy Getafe na wyjazdach to sześć bramek strzelonych i 5 straconych - co robi z nich jedną z najgorszych drużyn w ofensywie i jedna z najlepszych w defensywie.
W tym meczu stawiam na zdecydowane zwycięstwo Barcelony.
Dodatkowe typy:
Barcelona - 1.22 (10/10) ⛔⛔
over 2,5 - 1.50 (9/10) ⛔⛔
Barcelona będzie prowadzić po pierwszej połowie - 1.40 (8/10) ⛔⛔
Getafe nie strzeli - 1.65 (7/10) ⛔⛔
Samuel Eto`o strzeli - 1.75 (7/10) ⛔⛔
Nie mam pytań...
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
CF Villarreal - Real Valladolid

TYP 1​

Villarreal jeszcze w lidze hiszpańskiej nie przegrał za to ośmieszył się w Copa del Rey. W tabeli jest tuż za Barceloną i by myśleć o utrzymaniu kontaktu z Blaugraną powinien zwyciężyć u siebie Real V. Po meczu gości z Barcą wydawało się, że pokonanie ich to nic trudnego, ale przyszedł ich mecz z Realem Madryt po którym jak widać potyczka z nimi to nie jest spacerek.
 
unique 41

unique

Użytkownik
CF Villarreal - Real Valladolid
Typ: CF Villareal (1,40) ⛔
Tydzień temu ekipa z El Madrigal niefortunnie zremisowała z Malagą tracąc gola w 90min. Jutro ich przeciwnikami będzie ekipa z Valladolid, która potrafiła ograć Real, Sevillę czy Atletico. Z tych najsilniejszych drużyn została tylko Żółta Łódz Podwodna, choć te wszystki mecze były grane na własnym stadionie to i tak podopieczni Jose Luisa Mendilibara prezentują dobry football. W ekipie gospodarzy na pewno największym osłabieniem jest brak Llorente a Valladolid bez poważniejszych kontuzji. Na pewno gracze z Villareal wiedzą, że drugi raz punktów w tak głupi sposób stracić nie wolno ale co przemawia za drużyną z Valladolid to fakt, że jeszcze przed spotkaniem z Sevillą mieli oni czy chcieli zdobyć 7pkt na 12pkt co najdziwniejsze udało im się już uskrobać ich 6(zwycięstwo z Sevillą 3-2, z Barceloną porażka 0-6 i wygrana z Realem 1-0) więc jakby iść tym tokiem myślenia to teraz będzie 1pkt i remis. Ja jednak tu stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy i mam nadzieję, że wygrają swoje spotkanie bo jak wiadomo nadchodzi czas wielkich meczy i punkty z teoretycznie słabszym rywalem są koniecznie potrzebne. Pewność typu: 9/10.


Real Madryt – Recreativo Huelva
Typ: Połowa/Wynik końcowy - Typ: 1 / 1 (1,50) ✅
Być albo nie być Schustera? Tak będzie można określić spotkanie 12 kolejki BBVA, gracze są za trenerem, Calderon daje kredyt zaufania więc jak niepatrzeć ów mecz musi być meczem przełomowył bo inaczej zmiana trenera w nowym roku będzie nieunikniona(chyba, że wygra GD na Camp Nou to wtedy kredyt będzie spory ) Real przed tygodniem doznał porażki niestrzelając nawet 1 bramki, nawet fantastyczny Higuain był bezradny a ma 9bramek na koncie, zapewne sędziowie nie byli przychylni i nie dopatrzyli się ani razu 11-stki. Real to spotkanie musi wygrać i wygrać w dobrym stylu jeśli marzy o pozostaniu na stanowisku trenera. Recreativo uległo ostatnio Barcelonie które grało bardzo defensywnie czychając na kontry i stałe fragmenty gry. Jutro będzie podobnie choć na pewno w pamięci pozostaje wynik z przed 2 lat kiedy to Recre ograło bez problemów 0-3 Real na SB. Rok temu to Real był górą (2-0) teraz powinno być podobnie i od początku powinni ruszyć do zmasowanych ataków i zmazać plamę z ostatnich tygodniu a i co godne podkreślnie postawa Van Der Vaarta i Snejdera budzą na pewno spokój bo obaj gracze są w wybornej formie i moim zdaniem poprowadzą ekipę Schustera do pewnego zwycięstwa, nie jak to było ostatnio. Pewność typu: 7/10.


FC Sevilla - CF Valencia
Typ: FC Sevilla (2,25) ⛔
Oba zespoły tracą po 5pkt do Barcelony i oba zespoły na pewno będą chciały wygrać spotkanie na szczycie w BBVA. Wg mnie większe szanse mają gospodarze, którzy mają w swoich szeregach Fabiano oraz Kanoute, co do tego pierwszego to mogę powiedzieć, że forma jest tendencyjnie rosnąca, w meczu towarzyskim przeciwko Portugalii ustrzelił hattricka, w ostatnim meczu ligowym z Getafe również wpisał się na listę strzelców, czy jutro będzie pododnie? Możliwe patrząc na grę defensywną Nietoperzy, którzy grają nieporadnie i tracą wiele bramek (4 z Racingiem czy 3 Gijon). W ostatnich 3 latach pewnie wygrywała ekipa z Ramon Sanchez Pizjuan. Goście wystąpią jutro bez kontuzjowanego Silvy oraz Vicente Rodrigueza, który nabawił się kontuzji podczas treningu. Zapewne najlepszym typem na te spotkanie byłoby over2,5 ale patrząc na formę gospodarzy i poszczególnych piłkarzy to faworytem są gospodarze i to na nich bym postawił. Pewność typu: 5/10.


CA Osasuna - UD Almeria
Typ: CA Osasuna (2,30) ✅
Kiedyś musi być ten pierwszy raz (0 zwycięstw w 11 meczach) Almeria to jest naprawdę poukładana drużyna pokazała to w meczu z Realem czy ostatnio z Mallorcą oraz posiada Negredo(7bramek w tym sezonie) Osasuna na razie nie ma w ogóle atutów – no może poza nowym trenerem, który również niewie co zrobić z tą drużyną. W CdR coś ruszyło wygrali 1-0 z Getafe teraz czas najwyższy na przełamanie w lidze bo 5pkt po 11 kolejkach nienapawa optymizmem nawet najbardziej zagożałego kibica. Pozatym grają u siebie, w histori między tymi drużynami to właśnie ekipa gospodarzy jest lepsza prowadząc w tej statystyce (ostatni i jedyny mecz w Osasunie zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy). Stawiam choć naprawdę niezdziwie się jeśli Almeria wypunktuje Osasune ale jeśli udało im się zremisować z Atletico Madryt to mogą powalczyć z Almerią o pierwsze 3pkt w tym sezonie. Pewność typu: 4/10.


Numancia CD-Atletico Madrid
Typ: Atletico Madrid (2,10) ⛔
Przed tygodniem Atletico wygrało bardzo pewnie z Deportivo, a bohaterem drużyny został Diego Forlan strzelając 2 bramki, Numancia po naprawdę ciekawym widowisku wygrała 4-3 z Espanoylem i jako jedna z nielicznych drużyn w PD może poszczycić się takim sukcesem gdyż zwycięstwo nad Barceloną i Espanoylem w 1 częsci sezonu jest nielada wyczynem. Sergio Kresić nie będzie miał tylko do dyspozycji Sergio Ortegi natomiast Atletico i ekipa Aguirre nie zabierze do Los Pajaritos Antonio Lopeza narzekającego na uraz. Atletico do czołowej 5-tki potrzebuje 6pkt, fakt, że teraz cała ta 5-tka będzie toczyła ciężkie boje między sobą może sprawić że dystans punktowy się zmniejszy i znów będą mogli walczyć na poważnie o czołowe lokaty, początek mieli udany lecz przyszedł tajfun zwany Barceloną i w drużynie załamy się morale, później porażka w derbach z Realem. Punktów trzeba szukać z takimi zespołami bo Numancia do potentatów ligi nie należy i 3pkt powinny powędrować do Madrytu. Pewność typu: 6/10.


Racing Santander-Espanol Barcelona
Typ: wynik do przerwy X (1,95) ⛔
Racing przed tygodniem dosyć pewnie przegrał swoje spotkanie z Betisem natomiast Espanol przegrał z Numancią. Między tymi drużynami najczęscięj padał wynik remisowy, bo na ostatnie 13 pojedynków to aż 7-krotnie piłkarze dzieli się punktami. Jutro może być podobnie i dlatego myśle, że spotkanie powinno stać na niezbyt wysokim poziomie, niepowinno obfitować w wiele sytuacji podbramkowych, niepewny występ Tchite – a jest to główny napastnik Racingu 5 bramek. Pewność typu: 6/10.


Mallorca RCD-Malaga CF
Typ: Mallorca RCD-Malaga CF - strzelą/nie strzelą obie drużyny : Mallorca RCD/Malaga CF (1,65) ✅
Jak dla mnie jedno z pewniejszych spotkań na tą kolejkę PD obie ekipy preferują ofensywny styl gry, Mallorca gra poniżej oczekiwań w tym sezonie, kilka wykreowanych gwiazd i od razu zostali sprzedani, Malaga natomiast to konsekwetnie grająca pod dyktando swojego trenera ekipa. Posiadają bardzo dobrych piłkarze m.in. DUDA dlaczego o nim wspomniałem? Strzelił fantastyczną bramkę z Villareal wcześniej z Barceloną bardzo ładne trafienie. Dla mnie jest to bardzo dobry beniaminek na wzór Hull City z PS. Ostatnie trzy występy podopiecznych Antonio Tapii przyniosły zaledwie 1pkt ale trzeba zauważyć jakich rywali oni mieli i jak dzielnie walczyli chociażby z Realem czy ostatnio z Villareal. Pojedynek na Ono Estadi powinnien zakończyć się bramkowym wynikiem i kibicie powinni zobaczyć wiele bramek. Pewność typu: 8/10.


Sporting Gijon-Betis Sevilla
Typ: suma bramek : -2,5+ 2 (1,90) ✅
Kolejne spotkanie pod tytułem „ofensywny styl gry”. Choć ostatni raz obie ekipy spotkały się ponad 10lat temu to i teraz zauważyć można, że obie ekipy lubią grać ofensywnie. Gijon strzela wiele i traci wiele, Sevilla podobnie. Obie ekipy mają do tego bardzo dobrych zawodników. Gdybym wzorował się na stylu gry Gijon jest on podobny do stylu gry Numancii, jak oglądałem skrót z meczu z Valencią widać było spore doświadczenie w grze ekipy z Gijon. Numancia vs. Real Betis 2-4, dla mnie ów spotkanie zakończy się również wysokim wynikiem, na korzyść której drużyny trudno mi to określić ale wynik overowy również bardzo pewny. Pewność typu: 8/10.


FC Barcelona - CF Getafe
Typ: Samuel Eto’o strzeli bramkę – Tak (1,89) ⛔
O Barcelonie mógłbym pisać godzinami, jak grają każdy wie, w jakiej formie jest Eto’o każdy wie 11 bramek na Camp Nou w 5 meczach co daje niesamowitą średnią 2 bramki na mecz. Getafe do spotkania przystąpi poważnie osłabione, a na boisku nie zobaczymy na pewno takich zawodników jak: Manu del Moral, Ibrahim Kas, Adrian Gonzalez, Mario Cotelo, Francisco Sousa. Barca bez Iniesty zastępuje go Henry jest Hleb czy to takie osłabienie? Brak Abidala – zastępuje go Puyol jest Sylvinho więc na pewno o brakach nie ma co mówić. Eto’o znów przed tygodniem nie trafił bramki ale zaliczył asyste przy bramce Keity oraz to na nim faul otworzył wynik spotkania, gdzie podczas tego Messi zdobył bramkę po pięknej akcji Xaviego. Eto’o jakoś poza CN nie może się odnaleźć i jeśli nie trafia poza nim to nadrabia to „u siebie” tak powinno być i tym razem, a kurs bardzo atrakcyjny. Pewność typu: 10/10.


Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao
Typ: Deportivo La Coruna (1,95) ✅
Tutaj liczę na Lafite i jego zmysł w polu karnym bo jest to obiecujący piłkarz. Bilbao ostatnio wkońcu wyszło z kryzysu i pokonało dosyć pewnie Osasune, teraz o punkty będzie ciężej, mecz wyjazdowy oraz podrażniona duma Deportivo, dla mnie to poważne argumenty przemawiające za ekipą z Coruny. Starczy. Pewność typu: 4/10.
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
Real Madrid - Recreativo Huelva​


TYP x2

Kompromitacji Realu ciąg dalszy i to na wszystskich frontach po kolei. Przegrywają z kim się da i gdzie się da, a już styl tych porażek jest żenujący. Casillas jest w słabej formie i nie wybrania już Królewskim meczów, a i atmosfera jest taka sobie. Recreativo dobrze zagrało przeciw Barcelonie i jest gotowe na sprawienie niespodzianki
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
FC Sevilla - CF Valencia

TYP 1

Szlagier tej serii spotkań pomiędzy drużynami mającymi mistrzowskie aspiracje oraz posadającymi obecnie tyle samo punktów. Sevilla po serii kilku porażek wreszcie odzyskuje właściwy rytm. Valencia jest nieregularna, a juz ostatnia przegrana u siebie ze Sportingiem Gijon takiej drużynie nie przystoi. Zarówno forma jak i atut własnego boiska przemawiają za gospodarzami.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Tak jak pewnie wielu zagram tez na wygrana Villarreal(ok.1,5), muszą wygrać żeby trzymac kontakt z Barcą, oraz Sewillę(2,10), Valencia ostatnio gra w kratke i na stadionie sewilli, która nabrała rozpędu i goni czołówke powinna dziś bez problemu wygrać.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja dzisiaj Villareal i Realu na pewno bym nie ryzykował, zwłaszcza po tak marnych kursach. Real mocno osłabiony kontuzjami i kartkami, a nawet w pełnym składzie miał problemy z przeciętniakami. O formę Villareal się nie obawiam, bardziej o coraz lepszą formę Valladolid. Wygrali ostatnio z Realem i Sevillą. Z Barceloną dostali lanie ale ten mecz przegrali już w szatni. Wyszli jak na ścięcie i już po pierwszym golu odechciało im się grać. Bilans u siebie 4-1-1 a na wyjeździe jeszcze żadnego punktu. W końcu muszą zdobyć ten pierwszy więc czemu nie zedrzeć skalpu z kolejnego klubu z czołówki...

E: Chyba już mogę dopisać sobie ✅ za Villareal. Żałuję tylko że nie postawiłem tego typu ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


Sporting Gijon - Betis Sevilla

Jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań w tej serii PD. Jeszcze nie tak dawno oba zespoły pogrążone były w ciężkim kryzysie, oba fatalnie rozpoczęły sezon i wydawało się, że są głównymi kandydatami do spadku. W ostatnich 5-6 kolejkach oba zespoły przeżyły wielką metamorfozę Gijon wygrał aż 5 z ostatnich 6 spotkań na uwagę zasługuje szczególnie ostatnie bardzo cenne zwycięstwo na Mestalla, natomiast Betis zwyciężał 4 razy w ostatnich 5 meczach, jak widać więc historia obu zespołów układa się w tym sezonie dosyć podobnie, obydwie drużyny są w tej chwili na fali, zapowiada się więc bardzo ciekawy pojedynek. Forma i potencjał obydwu zespołów wydają się dosyć zbliżone, w tej sytuacji decydującym czynnikiem powinien być atut własnego boiska dlatego też zdecydowałem się postawić na beniaminka z Gijonu. Dodatkowo ciekawy wydaje się over, zwłaszcza po ostatnich dokonaniach obydwu ekip.

Moje typy:

1 2,40 5/10
Over 2,5 1,95 6/10
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Villarreal - Valladolid
W dzisiejszym meczu Żółta Łódź Podwodna podejmie na własnym obiekcie piłkarzy Valladolid. Gospodarze są jak do tej pory jedyną niepokonaną ekipą w 1 Primera Division. Na 11 meczy wygrali 7 oraz 4 zremisowali. Na własnym obiekcie wygrali 4 spotkania i 1 zremisowali. Strzelili przy tym 11 bramek, tracąc przy okazji 6. Valladolid jest zespołem własnego boiska, bo tylko dzieki wynikom na własnym boisku mogą zawdzieczac obecne miejsce w lidze. Na 5 meczy wyjazdowych wszystkie zakończyły się porażka. Ten mecz ma jednego faworyta, którym jest zespół Villarreal, lecz sytuacja w jakiej ostatnio sie znalezli nie przekonuje mnie aby postawic na zwyciestwo gospodarzy. Uważam tak ponieważ w środku tygodnia paru podstawowych piłkarzy grało w meczach reprezentacyjnych, a w następnym tygodniu czeka ich ważny mecz w Lidze Mistrzów z ManU. Dlatego wydaje mi się że w dzisiejszym meczu piłkarze będą chcieli wygrac najmniejszym nakładem sił. Warto również dodac, że do przepelnionego kalendarza dochodzą również kontuzje w zespole Manuela Pellegriniego. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy Godina, Nihata oraz Llorente. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu powinniśmy zobaczyc mała liczbe bramek, dlatego moj typ na ten mecz to under 2,5
Typ: under 2,5 ⛔
Wynik 0-3
--------------
Real Madryt - Recreativo Huelva
Drugim dzisiejszym meczem, który zaczyna się o 20 jest mecz pomiędzy Realem Madryt, a Recreativo Huelva. Zespół z Madrytu przechodzi ostatnio kryzys. Real na własnym stadionie wygrał 4 mecze oraz 1 spotkanie zakonczyło sie remisem. Piłkarze strzelili w tych 5 spotkaniach 20 bramek, lecz stracili ich aż 11. Jak widac atak zespołu z madrytu jest w doskonałej formie co nie można powiedziec o zawodnikach z formacji obronnej. Goście natomiast na 6 spotkań rozegranych na boiskach rywali przegrali 3, a po raz wygrali i zremisowali. Strzelili tylko 2 bramki, ale stracili tylko 7. Jak widac w zespole Recreativo jest zupełnie odwrotnie jesli chodzi o gre poszczególncyh formacji. W dzisiejszym meczu w szeregach Realu zabraknie: van Nisterlooya, Heinze, Diarry, Robbena, Cannavaro oraz de la Reda. Natomiast w zespole z Huelvy nie zobaczymy dzisiaj: Arzo, Martina oraz Oliveiry. Niedawno w wywiadzie van der Vaart wspomniał, że wygranie 2 kolejnych meczy w lidze pomoże w uspokojeniu atomsfery panującej wokół zepołu. Do tego dochodzą słowa prezesa Calderona, który zapowiedział, że jeśli piłkarze wygrają 5 kolejnych spotkań to wypłaci każdemu extra premię w wysokości 120 tys euro. Moim zdaniem piłkarze wyjdą dzisiaj mocno zmotywowani, aby powalczyc o zwyciestwo, lecz moim zdaniem nie bedzie to takie proste zadanie, ponieważ Recreativo znajduję sie w strefie spadkowej i każdy pkt dla nich bedzie bardzo cenny. Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu możemy zobaczyc sporo bramek dlatego moj typ to over 3
Typ: over 3 ⛔
Wynik 1:0
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wczoraj swój mecz wygrał Real, Sevilla podzielila się punktami z Valencią, a Villarreal doznało pierwszej i to dosyc niespodziewanej porazki z Valladolid. Valladolid smialo mozemy nazwac mianem pogromcy faworytów, bo w koncu wygrywało z Realem, Villareal i Sevillą !

Dziś z perspektywy typera interesują mnie dwa spotkania: Numancia - Atletico i Barcelona - Getafe.

Beniaminek Numancia wygrał na początku sezonu u siebie z Barceloną, ale potem popadł w jakis kryzys i obecnie plasuje się w dole tabeli. Atletico gra mocno w kratke, raz bardzo dobrze innym razem bardzo słabo. W zwiazku z tym, ze rywale w walce o czolowe lokaty potracili wczoraj punkty przydałoby się aby Atletico sięgnęło w tym spotkaniu po trzy punkty. Numancia przed tygodniem niespodziewanie wygrała 4:3 z Espanyolem, a zawdziecza to bardzo dobrej skutecznosci, bo tak na dobrą sprawe wcale nie byla lepszą druzyną. Wydaje mi się, że przekonamy się o tym wlasnie dzis. Atletico co prawda ma przed sobą mecz w Lidze Mistrzów, ale tam brakuje tylko jednego punktu do awansu, więc śmiało Los Colchoneros mogą poswiecic sie na ten ligowy pojedynek. Moim zdaniem tym razem Numancia juz nie będzie miała tyle szczęścia co tydzien temu z Espanyolem i tym razem polegnie.

Getafe to druzyna, ktora potrafi przeciwstawic się ligowym potentatom, głównie dzięki swojej poukładanej grze obronnej. W ostatnich latach mogła przekonac się o tym Barcelona, ktorej wcale łatwo się z Getafe nie grało. Jednakze obecnie Blaugrana jest w tak dobrej dyspozycji, ze nie sądzę aby piłkarze Getafe byli wstanie osiągnąć coś specjalnego na Camp Nou. Grę Barcelony ogląda się z przyjemnością i choć mam swiadomosc, ze kiedys ta seria sie skonczy to moim zdaniem nie nastąpi to w meczu z Getafe.

Moje typy:
Numancia - Atletico 2 - 2,05 ⛔
Barcelona - Getafe 1 - 1,20 ⛔
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Numancia - Atletico
Zgadzam sie z moim przedmowca o typie na ten mecz. Różnica miedzy tymi dwoma zespołami jest ogromna, a wygrana Numancii z Barceloną w pierwszej kolejce to był cud. Ostatni mecz Atletico na wyjezdzie to remis z Osasuną był wypadkiem przy pracy, ponieważ w tym meczu trener zastosował nową taktyke z osamotnionym Aguero w przodzie. Jak widac nie wyszlo to na dobre zespołowi i w kolejnym meczu trener powrócił to taktyki 4-4-2 w której najlepiej czują sie piłkarze z Madrytu. Co tu dużo mówic, Atletico powinno wygrac to spotkanie aby poraz kolejny nie stracic 3 pkt.
Typ: 2
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niestety Atletico odnotowało trzeci kolejny remis z rzędu... Bramka dla Numancii w doliczonym czasie z rzutu karnego. Nie wiem jak wyglądała ta sytuacja, ale mam nadzieje, ze z tym karnym nie było tak jak swego czasu na Anfield Road w meczu z Liverpoolem. Tak czy siak Atletico zmarnowalo doskonałą okazje do podgonienia stawki, bo jak juz wspominalem Valencia, Villarreal i Sevilla potracily punkty.
 
C 13

crucial

Użytkownik
doliczony czas gry
A jeżeli bramka dla Numancii wpadła w 90+ (czyli czas doliczony) to bukmacher ma prawo rozliczyć kupon jako ⛔ czy ✅ ??
Regulamin BAH : 4. W przypadku zakładów w piłce nożnej miarodajny jest wynik po 90 minutach gry (regularny czas gry).
Mam nadzieję, że sprostowanie przyda się nie tylko mi, bo ja tego nie jestem pewien czy gol powinien zostać uznany.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bukmacher ma prawo rozliczyc kupon jako przegrany ;) W tym punkcie regulaminu chodzi oto, ze nie uwzgledniane są dogrywki oraz rzuty karne ;) Nie miałoby sensu przeciez typowanie meczow bez doliczonych czasów, bo co na boisku padł remis, a ze do 90 minuty prowadzilo Atetico to kupon wygrany? niestety nie ;) Koncowy wynik 1:1 druzyny podzielily sie punktami i wygrywają Ci co postawili X lub 1x / x2 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom