>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

12. kolejka Ligue1 + Zaległy [25.11 - 29.11.2020]

Status
Zamknięty.
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
Strasbourg- Rennes
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,72
Fortuna

Stawka 7/10

Obie drużyny dosyć overowe, Strasbourg potrafił strzelić m.in 3 bramki z Montprllier, po dwie z Monaco i Lyonem. Ogólnie w ich dotychczasowych 11 spotkaniach padło 36 bramek. Rennes podobny bilans bo 33 bramki w 11 spotkaniach. Ligue 1 po latach bycia mega underową ligą gdzie padała masa wyników 0-0 1-0 rozkręciła się w ostatnich latach. Uważam że partząc na ofensywny styl gry gospodarzy i częste zapominanie o defensywie BTTS jest fajną opcją.

Ponadto oba zespoły bez ważnych defensorów:
Gospodarze bez: A. Djiku 8/0
Goście bez: N. Aguerd 13/3

Ponadto nieco ostrożniej po fajnym kursie:
BTTS + over 2,5 @ 2,19 Fortuna 4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
PSG- Bordeaux
Typ: 1 (-2) AH
Kurs: 2,06
Marathonbet
Stawka 6/10


PSG dwa słabe mecze z rzędu, przed tygodniem z Monaco i w tygodniu z Lipskiem gdzie na facie wygrali. Dziś podejmują słabe "Bordo", które ma problemy z defensywą i traci sporo bramek. Duet Mbappe z Neymarem powinni dziś urzadzić sobie solidne strzelanie, stąd też mój typ na handicap.​
 
Ostatnia edycja:
lukas88 274,2K

lukas88

Forum VIP
Monaco- Nimes
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 2,00
Marathonbet
Stawka 6/10


Monaco pokonało przed tygodniem PSG i kursy mocno poleciały na nich w dół, jednak w mojej ocenie nie jest to na tyle stabilna drużyna aby regularnie wygrywać, zresztą pokazywali już w tym sezonie że potrafią się mocno męczyć z teoretycznie słabszymi drużynami. Dzisiejszy rywal po serii czterech porażek zanotował przed tygodniem w końcu zwycięstwo, jednak pokazali już w tym sezonie że potrafią grać z silniejszymi, chociażby remis z Lyonem. Uważam że zobaczymy murarkę w wykonaniu gości i Monaco będzie musiało się sporo napocić żeby coś wcsinąć, stąd mój typ na handi gości.
Ponadto Monaco z serią trzech ligowych zwycięstw, lepszą serię ostatnio mieli w 2018 roku, dlatego też próbuję zagrać na stratę punktów gospodarzy.

Alternatywnie: X2 @ 3,40 Fortuna 3/10
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom