>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12. Grand Prix Francji [22 - 24 lipca 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Francji 2022
1657722641002.png

Piątek, 22 lipca:

#1 Trening ▶ 14:00
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 23 lipca:
#3 Trening ▶ 13:00
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 24 lipca:
#Wyścig ▶ 15:00

1657722760977.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit Paul Ricard
Lokalizacja: Le Castellet, Francja
Pierwsze Grand Prix: 1971
Długość toru: 5.842 km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 309.690 km
Rekord okrążenia: Sebastian Vettel (2019) - 1:32.740

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Francji - kwalifikacje, sobota 16:00
Norris - Magnussen @ 1.45
Gasly - Bottas @ 1.50
Kurs: 2.17
Bukmacher: Forbet
Analiza:

McLaren z ogromnym pakietem poprawek w ten weekend i widac, ze wszystko dziala jak nalezy chociaz wiadomo, ze przy tak duzych zmianach trzeba wszystko odpowiednio dograc. Haas tradycyjnie bez zadnych poprawek od poczatku sezonu ale ich samochod w sprzyjajacych warunkach czasem potrafi dobrze dzialac. Nie zmienia to faktu, ze Norris jest mega kocurem i do tego wydaje sie, ze ma lepszy bolid do dyspozycji. Ide w strone Brytyjczyka.
W AlphaTauri rowniez spore poprawki i tez wydaje sie, ze dzialaja. Gasly w wywiadach podresla, ze czekal na ten weekend z utesknieniem wlasnie z uwagi na te poprawki. Alfa Romeo sukcesywnie od poczatku sezonu osuwa sie w dol i mam nadzieje, ze Gasly zrobi odpowiedni uzytek ze swojego samochodu w swoim domowym GP.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jest i bedzie goraco , to najbardziej hot wyscig ze wszystkich do tej pory, kuczem bedzie niezawodnosc bolidu. Ja ide w kierunku Hamiltona. Merc powoli odrabia sekundy i mysle ze w niedziele beda grozni , jest tempo a bolid nie sprawia klopotow, mysle ze rywale beda miec ich wiecej

Wyscig
Hamilton miesjca 1-3 kurs 2,5 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +1169
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Sainz i Magnussen zostaną cofnięci na koniec stawki za nadprogramowe wymiany elementów jednostki napędowej.

Edit: Podają na Eleven Sport 1 że Saintz będzie startował z końca stawki bo wymieniono kolejne komponenty.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Sainz i Magnussen zostaną cofnięci na koniec stawki za nadprogramowe wymiany elementów jednostki napędowej.

Edit: Podają na Eleven Sport 1 że Saintz będzie startował z końca stawki bo wymieniono kolejne komponenty.
A więc warto gdzieś wyszukać pary i postawić na rywali, obaj pewnie skończą na Q1
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Lewis coraz bliżej czołówki. Myślę że w kwalach powalczy o drugi rząd bo Sainz się żyłował nie będzie, kurs wart ryzyka

Kwalifikacje
Hamilton miejsca 1-3 kurs 3.5 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Przynajmniej 18 sklasyfikowanych kierowców - TAK @2,10 STS
Tor wybacza błędy, masa miejsca na szerokości więc ciężko o skończenie na bandzie. Rok temu dojechali wszyscy kierowcy, wcześniej też aż 19.
 
Ostatnia edycja:
Parkinson 30,8K

Parkinson

Użytkownik
ode mnie na dzisiaj:

Magnussen - Schumacher 1 @1.60 - STS
Magnussen - Albon 1 @1.90 - STS
Aston Martin (oba bolidy sklasyfikowane) - NIE @4.00 - STS
Verstappen wygra @1.90 - STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +177
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Na LVBet jest zakład: 1 i 2 miejsce Verstappen & Perez @6.5 oraz 1i 2 miejsce (dokładnie) Verstappen & Perez @6.0 Nie wiem kto to wymyślił ale to jest totalnie bez sensu
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Lewis Hamilton miejsca 1-6 @1.30✅️
Lando Norris miejsca 1-6 @1.80⛔
AKO @2.34 STS ⛔

Lewis ostatnie GP dwa razy podium, dzisiaj 300 wyscig w jego wykonaniu, motywacja i tempo jest, myślę, że to dobry typ na podbicie.

Co do Lando, to tak jak wspominaliście, sporo poprawek w jego bolidzie, kwalifikacje świetne, miejmy nadzieję, że i tempo wyścigowe będzie dobre, bo Alpine trochę zawodzi w ten weekend i to szansa dla McLarena na spora ilość punktów.
 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Leclerc jest tak dobrym kierowcą jak Ferrari zespołem. To jest stan umysłu.
Kilka kółek to przejechać potrafi, przychodzi do wyścigu i w głowie totalny bigos.
Dla mnie umiejętności na poziomie średniak i tyle. Kilka, kilkanaście lat temu jeździłby ogony. Nudne to F1 się zrobiło strasznie.
 
Ostatnia edycja:
G 127

gruchagruchsonn

Użytkownik
Leclerc jest tak dobrym kierowcą jak Ferrari zespołem. To jest stan umysłu.
Kilka kółek to przejechać potrafi, przychodzi do wyścigu i w głowie totalny bigos.
Dla mnie umiejętności na poziomie średniak i tyle. Kilka, kilkanaście lat temu jeździłby ogony. Nudne to F1 się zrobiło strasznie.
Przecież był problem z pedałem gazu, co nie zmienia faktu, że Grande strategia znów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom