>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka Ligue1 (14.10 - 16.10.2022)

Status
Zamknięty.
N 346,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Strasbourg - Lille
over 24,5 fauli @1,75
Unibet


Na dzisiaj próbuję pograć faule w Ligue 1. Obie ekipy są w czołówce pod względem statystyki fauli - Lille w delegacjach notuje średnio 13 fauli, a Strasbourg w meczach domowych średnio fauluje swoich rywali 14,2 razy. Pod uwagę wziąłem też statystyki obu ekip w ostatnich 5 meczach, odpowiednio u siebie (Strasbourg) i na wyjazdach (Lille). Dzisiejsi gospodarze grając przed własną publicznością w ostatnich 5 meczach ligowych pokrywali zaproponowaną linię 4 razy, jedynie w meczu z Rennes sędzia odgwizdał zaledwie 22 faule łącznie po obu stronach. Ale ten mecz był szybko rozstrzygnięty, gdyż Rennes już w 61. minucie prowadzili już 0:3 (ostateczny wynik to 1:3). Lille natomiast grając ostatnie 5 meczy na wyjeździe pokrywało linię 24,5 fauli 3 krotnie. Raz nieudała się ta sztuka w meczu z Nantes - 24 faule - oraz w spotkaniu z Montpellier 19 fauli. Lille przegrało dwa ostatnie spotkania w delegacji, a Strasbourg do tej pory nie wygrał meczu u siebie notując 3 remisy i 2 porażki. Zatem obu ekipom powinno mocno zależeć na zwycięstwie. Lille walczy o puchary, a Strasbourg walczy o utrzymanie. Motywacji zatem nie zabraknie, więc liczę że mecz będzie zacięty okraszony sporą ilością fauli.

edit: 29 fauli - 12-17
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +894
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancjaLigue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: FC Nantes – Stade Brestois 29
Typ: Superbets( zakład łączony ): Nantes strzeli powyżej 1.5 gola, Brest otrzyma powyżej 2.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet

Zacznę od tego, że obie ekipy okupują dół tabeli ( 2 ostatnie miejsca), ale znacznie wyżej cenię sobie Nantes . Moim zdaniem to, że gospodarze są tak nisko wynika z tego, że grają na dwóch frontach w lidze i w lidze Europy. Realnie patrząc myślę, że stać ich na środek tabeli. W lidze Europy z grupy raczej nie wyjdą, małe są na to szanse. Myślę że zarówno i do zawodników i do trenera dotarło to, że muszą zbierać punkty w lidze, zwłaszcza u siebie bo sytuacja zrobiła się dla nich dosyć nieciekawa. Dziś mają ku temu idealną okazję.
Spotykają się z Brest, które gra jeszcze gorzej od nich . Mecze bezpośrednie obu drużyn pokazują, że gospodarzom dobrze gra się z Brest. Na 5 ostatnich spotkań 4 razy pokrywali linie 2 bramek. Myślę, że tak będzie i tym razem . Martwi to, że do tej pory tych bramek w lidze strzelali mało, ale tak jak pisałem, myślę że to będzie mecz w którym gospodarze się przełamią. Uważam też że będzie to mecz otwarty, gdyż obie ekipy nie mają czego bronić i pachnie mi tutaj bramkami.
Jeśli zaś chodzi o kartki dla ekipy Brest to uważam, że bardzo prawdopodobne jest pokrycie linii której gram. Goście łapią dużo kartek, na ostatnie 5 spotkań przekraczali ta linie aż 4 razy. Z resztą w takich meczach kiedy grają ze sobą drużyny z końca tabeli kartki padają często. Sędzia też raczej nie jest underowy jeśli chodzi o kartki.
Reasumując myślę, że prawdopodobieństwo wejścia tego typu jest większe niż wskazuje na to kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom