>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka LaLiga (22.10 - 24.10.2022)

Status
Zamknięty.
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Czysto statystycznie dzisiejszy mecz powinien obfitować w faule. Zarówno Celta jak i Getafe piastują wysokie miejsca w rankingu najczęściej faulujacych ekip (14,4 i 15,3 na mecz). Jeszcze lepiej wygląda statystyka z uwzględnieniem miejsca grania. I tak mamy odpowiednio Celta jako gospodarz z wynikiem 16,4 na mecz oraz Getafe w delegacji 18 na mecz. Sumując wychodzi ponad 34 fauli na mecz.
Idąc dalej, sędzią jest Pan Fuertes, który kreci niesamowite liczby nawet jak na hiszpańską ligę. Kartek srednia prawie 8 na mecz (nie licząc czerwonych wiec ponad 8 wychodzi) a fauli ponad 36. Grubo.

Linie wystawione wysokie (pograłem +31,5 za 2,1 bodajże), znajdą się lepsze kursy na pewno. Uważam, że do gry linie do 35.

E: Dramat
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +574
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Celta Vigo - Getafe
Czerwona kartka @ 3.55
Celta Vigo czerwona kartka @ 6.15
Getafe czerwona kartka @ 5.45
STS

Ostatni mecz 11 kolejki LaLigi pomiędzy Celtą Vigo i Getafe będzie obfitował według mnie w kartki, kolega wyżej już trochę wspomniał o tym spotkaniu, teraz ja wtrącę swoje trzy grosze. Obie ekipy na ten moment prezentują podobny poziom, Celta zajmuje 16 miejsce w tabeli z 10 punktami na koncie, z bilansem 3-1-6, Getafe jest dwie pozycje niżej, bo na 18 miejscu z 9 punktami na koncie, z bilansem 2-3-5. Dla obu więc drużyn to trochę spotkanie o 6 punktów, bo Celta nad strefą spadkową ma tylko 1 punkt przewagi, a dzisiejsza ewentualna wygrana da im awans aż na 12 miejsce i oddalenie się na 4 punkty i tą samą pozycję może dać wygrana Getafe, tylko przewaga nad strefą spadkową będzie wynosić wtedy 3 punkty. A więc pierwszy warunek szukania kartek w meczu jak dla mnie spełniony. Teraz druga sprawa, a więc styl gry obu drużyn, bo obydwie sporo faulują w swoich spotkaniach, no i też sporo sędziowie pokazują im kartek, co do rekordzistów ligi w tej chwili trochę im brakuje, ale jednak Celta do tej pory została ukarana 28 żółtymi kartkami i 2 czerwonymi, a Getafe 29 żółtymi kartkami i 3 czerwonymi, więc jak na 10 rozegranych spotkań przez obie drużyny tych kartek było sporo. W poprzednim sezonie w bezpośrednich spotkaniach pomiędzy obiema drużynami, sędzia pokazywał 7 żółtych kartek, oraz 4 żółte kartki i 1 czerwoną. Kusi więc granie kartek w tym spotkaniu, ale linie bardzo wysokie, dlatego postanowiłem poszukać w tym meczu czerwieni, ogólnie w meczu, ale i po dwóch stronach. Przekonuje mnie do tego również sędzia spotkania Pablo Gonzalez Fuertes, który w 6 sędziowanych przez siebie spotkaniach LaLigi w tym sezonie pokazał już 40 żółtych kartek, 2 czerwone kartki, oraz podyktował 3 rzuty karne, także w sędziowanych przez niego spotkaniach sporo się działo, najbardziej "imponująco" pod względem kartek wyglądał sędziowany przez niego mecz Mallorci z Betisem, gdzie podyktował 2 rzuty karne, oraz pokazał aż 15 żółtych kartek. W tym sezonie również sędziował już jedno spotkanie Celty, ich wyjazdowy mecz z Valencią gdzie pokazał gościom 2 żółte, oraz 1 czerwoną kartkę, jak widać więc sędzia ten nie ma oporów przed wyciąganiem kartek, najmniej w tym sezonie w jednym meczu pokazał 5 żółtych kartek.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom